Opinie o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. w Gdańsk ul. Arkońska 6 / Budynek A2

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. w Gdańsk ul. Arkońska 6 / Budynek A2

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Wiecie, czy Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Biuro Nowy wpis

Tak, jak najbardziej

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

AsmodeusBelial Nowy wpis

Atmosfera wręcz rodzinna????????????

Trwa właśnie rekrutacja na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów i napisali tam że firma oferuje dofinansowanie do wypoczynku. Wiecie ile % albo jaka kwota jest tym dofinansowaniem? Macie jakieś info?

@Monika

Wysokość dofinansowania do wypoczynku uzależniona jest od wysokości dochodu. dla najmniej zarabiających jest wyższa niż dla tych co zarabiają więcej. Wychodzi ok 15-20% miesięcznego wynagrodzenia

Brałeś udział w rekrutacji do Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

W firmie panuje swoista kultura. Dyrektor Kisztela do starszego o 20 lat pracownika cyt. "jak jesteś zestresowany to idż codziennie rano do szatni i zwal konia to się odstresujesz. Mistrz Ziarko do jednego z pracowników cyt. "(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i mi to przynieś bo jesteś od tego jak (usunięte przez administratora) od srania". I to jest podstawowy sposób zarządzania pracownikami w tej firmie.

@Andrzej

Po pierwszym cytacie idzie się chyba cieszyć, że ten drugi został jednak ocenzurowany. :/ Ale naprawdę tak się odzywa do ludzi? Czy mógłby ktoś to potwierdzić?

@Andrzej

Tak, dodatkowo dyrektor dże japę na pracowników przy innych pracowniakch zamiast wziąć gościa ns rozmowę i z nim to wyjaśnić. Zero profesjonalizmu. Do pracowników odzywa się gożej niż do psa. Powinni go już dawno wywalić, ale jak chcieli to zrobić to poszedł na horobowe bo się bał. Zwykły pajac

@Marzena

Niech przyjedzie główny szef i weźmie pracowników na rozmowy. Samych bez Kiszteli. Może wtedy zaczną mówić. Chyba że kisztela przekupi pracowników bimbrem którym się chwali i trzyma go u siebie w szafce w biurze.

wojownik

Ten kulfon, co zacznie do gościa, to dostanie, bił się nie dawno na parkingu przy zakładzie, zaczął do mniejszego chłopaka, ale ten na nim siedział na tym kulfonie i go lał, ściągnęli tego małego gościa z kulfona, cały zakład się śmiał, co zacznie w zakładzie to dostaje o mniejszych taki wojownik, jego kobieta by pobiła, ale ma przyzwolenie zaczynać i bić się co na to powiedzą jego przełożeni.

@wojownik

O co chodzi? Poważnie doszło u was do jakiejś bójki czy zmyślasz? I kogo masz na myśli, bo rozszyfrować jakoś za dobrze nie umiem

Adaś
@Marzena

Kulfon nowa ksywka kasztan to taki zakładowy przygłup pracujący na piłe. Wydaje mu się ze jest najlepszy i może każdego pouczać a to nieuk po zawodówce. Słowo ty (usunięte przez administratora) w stosunku do kolegów w pracy to jego podstawowe zachowanie. Bardzo często wywołuje bójki które mimo skarg toleruje dyrekcja. Facet mści się na otoczeniu że ma niepełnosprawną córkę w szkole specjalnej.

@Adaś

Nie no jeśli ma swoje problemy prywatne to oczywiście idzie współczuć, ale faktycznie to nie powód do tego typu zachowania. :/ Nie dowiedziałam się jak konkretnie odzywa się do współpracowników, bo cenzura ale w sumie to i dobrze. Tylko właśnie zastanawiam się z jakiego powodu dyrekcja to toleruje? To współczucie odnośnie tej córki czy o co chodzi?

Bladz
@Marzena

Marzena a ty pracujesz w same?

@Bladz

Nie rozumiem chyba na podstawie czego tego typu wniosek? Do pytania się nie odniesiesz?

Firma jest tragiczna a ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora) Niedawno - jakieś 2 miesiące temu przyjmowano ludzi bo miała być 3 zmiana. Teraz zwalniają ludzi bo się okazało że brak zamówień i jedna zmiana nie ma co robić. Było 4 kierowników, został już tylko jeden i za chwilę się też zwalnia. Każdy kto jest mądry już szuka innej pracy. Pracownik dyrekcji podczas wizyty w Bielski powiedział .... że każdy pracownik Assa Abbloy następnego dnia po przyjęciu do pracy szuka innej pracy jak zobaczy ten bałagan jaki pracuje w firmie. Nie polecam. Jeżeli chcesz sie zeszmacić i stracić chęć do życia i pracy idż tam. Debilizm popędza debiliżm. Im kto głupszy tym więcej ma tam do powiedzenia i zajmuje wyższe stanowisko.

Ma rację

Łucja

dlaczego go tak nie lubicie?

@Łucja

Bo to fałszywy (usunięte przez administratora) Ładnie się uśmiecha , zagaduje a później za plecami (usunięte przez administratora) obrabia i strzela z ucha do kierowników

@Bubu

Kogo? W firmie macie kreta? :(

Wydawałoby się że to zachodni koncern z ustalonymi procedurami, sposobem zarządzania. Nic bardziej mylnego. Zakład w Bielsku. Totalny bałagan, każdy odpycha od siebie podejmowanie decyzji czy odpowiedzialność. Pracownicy traktowani są jak chłop pańszczyżniany na pańskim folwarku. Chamstwo na każdym kroku. W chamstwie celuje dyrektor. Na naradach z kierownikami co chwila słowo "kurwa". Kurwa to, kurwa tamto. Ordynarne odzywki do pracowników, mobing na każdym kroku. Facet zamiast zarządzać firmą stoi 8 godzin dziennie przy sekretarce i miżdzy się do niej śliniąc się na jej widok jak dzieciak. Skąd tak znany i uznany koncern bierze takich ludzi do zarządzania. Audyt za audytem i co dyrekcja tego nie widzi ?. Jutro piszemy pismo do dyrekcji koncernu.

Iwona
@Andrzej

Nie brzmi to ciekawie, rzeczywiście. Myślisz, że pismo coś da? Może lepiej do odpowiednich instytucji zgłosić te niefajne zachowania?

@Iwona

wcześniej czy póżniej sprawa znajdzie się w prokuraturze. Jeden z pracowników nagrał dyrektora Kisztele jak innemu pracownikowi, każe codziennie rano iść cyt. " do szatni, zwalić konia, to będzie odstresowany". Dziwię się temu pracownikowi, że nic z tym nie robi.

@Adam

W sensie, że powinien się go grzecznie posłuchać? ;p A tak poważnie jeśli to prawda to serio w lekkim szoku jestem, chociaż może to i zażenowanie z drugiej strony. Bo skoro jest nagranie to macie dowód do wglądu dla każdego? Jak już to nie wiem czy to mogłoby posłużyć w sądzie jako materiał dowodowy, bo on niby nie wiedział, że był nagrywany. Może dlatego z tym nic nie robi?

Albert

Dyrektor firmy Kisztela to wyjątkowy (usunięte przez administratora) Ubliżanie i zastraszanie pracowników to jego metoda na rządzenie firmą. Dziwię sie że takiego durnia zrobiono dyrektorem. Ale może przejrzą na oczy, jak facet będzie miał niedługo sprawę sądową na (usunięte przez administratora) Jest tak durny że dał się nagrać.

Iza
@Albert

Ale jak dyrektor zastrasza, co on im takiego mówi ? I w jakim kontekście zastrasza , bo nie rozumiem

Czy w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

uw

zlecenie albo przez agencje na 18 msc

Aleksandra

Czy do tej pracy zatrudniają kobiety?

Kukuszkin

Coraz gorzej się robi w tej firmie, od kąd przyszedł dyrektor to wprowadza swoje rządy były soboty po 6 godzin a teraz są po 8 . Pracownicy na wszystko się zgadzają, nie ma zgrania w tej firmie. Brulygadzista Ziarko chodził namawiał ludzi żeby nie zgadzali się na 8 godzin w sobotę a w następną sam się zapisal (największy kapuś z całej firmy) dyrektor prawie codziennie widzi od 6-22 i patrzy się na ręce. Łysy mistrz od wszystkiego i niczego tylko łazi i sciemia a za nim Bedzik.Za pranie zabrali pieniądze bo jeden baran (kulfon) poszedł powiedział że mu się nowa trzy letnia pralka popsuła ???????????? i teraz będzie firma prac. Dużo by pisać jaki cyrk jest w tej firmie.

@Kukuszkin

Twoje wiadomości ,chyba są nie wiarygodne.Pewnie nie chcesz się przemęczyć w pracy i Ci przeszkadza nadzór.Według mojej wiedzy w zakładzie w Bielsku jest fantastycznie, same korzyści po przenosinach z Płocka. Wydajność wzrosła niesamowicie,dzięki kadrze zarządzającej ,a ma być jeszcze lepiej.Dostaniecie posiłki regeneracyjne" miskę ryżu"by lepiej pracować.Zastanawiam się ,by złożyć CV do takiej fantastycznej firmy.

Piotrek
@Kukuszkin

Mam pytanie:Czy te negatywne wpisy są spowodowane chwilową złością do kolegów,przełożonych?czy nastał czas bezradności i chaosu,a kadra zarządzająca uważa się za nieomylną.Chcę czegoś się dowiedzieć o firmie,zanim podejmę rozmowę o pracy i ewentualnej mojej decyzji na tak.Proszę o opinie ,ale takie bez emocji .

Czy w firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Bubu

Nie ma żadnych szkoleń jak przychodzisz do tej firmy to najlepiej umieć wszystko(spawacz, malarz, przygotowanie, montaż, operator piły, frezarki itp. Oczywiście za tą samą stawkę

Zniesmaczony

Na oddziale w Bielsku dzieje sie coraz gorzej zatrudnili samozwanczego dyrektora który kompletnie nic się niezna tylko stoi cały dzień na hali i wywiera presję szybszej pracy nawet gdy jej niema zawiele oczywiście zaczęło się też wymyślanie nowych stanowisk dla kolegów z jego miasta tak jak kontroler jakości ale ludziom podwyżki wstrzymane bo podobno godnie zarabiamy skandal

Artur

Czy brak wpisów oznacza ,że ta firma się powoli zwija?.Informacje z rynku by na to wskazywały,kontakt utrudniony,handlowcy posiadają mierną wiedzę techniczną,a realizacja brak słów.Czy można bezpiecznie nadal z tą firmą współpracować????.Proszę o opinię o współpracy z nimi.

Adrian
@Artur

Skąd takie przypuszczenia, że firma ta może się zwijać? Piszesz o informacjach z rynku, więc może napiszesz co dokładnie masz w tym momencie na myśli? Bądź tak miły i to sprecyzuj dobrze? Z góry dziękuje.

Agata

@przedsiebiorca na jaki nr dzwoniłeś?

przedsiebiorca

Co się dzieje w tej firmie?? nie ma z kim rozmawiać, wielka łaska porozmawiać jak się uda do kogoś dodzwonić.Ciągle jacyś nowi pracownicy,brak konkretów,terminy to kosmos.

Jakie są warunki zatrudnienia w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Rafał

Musisz spróbować,zachodnia firma?

Krzysztof

Przestaliście być aktywni na tym wątku z konkretnego powodu? Mam zamiar aplikować co możecie mi poradzić?

Zostaw merytoryczną opinię o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.