Opinie o Wa-Ka-Pio Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wa-Ka-Pio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wa-Ka-Pio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wa-Ka-Pio Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

romek Nowy wpis

Też chciałbym zacząć tutaj pracę @Ludzik ale nic dawno nie było słychać..jeśli ktoś coś wie to dajcie znać jestem w bardzo dużej potrzebie z poprzedniej pracy wyrzucili mnie z dnia na dzień nie podając powodu ;/ więc teraz naprawdę jestem w stanie wziąć wszystko

maciek Nowy wpis

chyba normlanie działają tak jak pisze @buziak. Wydaje mi się, ze warto jeszcze pomyśleć o tym cze rekrutacja jest prowadzona normalnie czy nie? Czekam na wasze wiaodmości, bo sam czuje, że się już gubie w temacie, jedni tak uwazają, inni inaczej więc wolałbym posłuchac osoby, która tam pracuje i ma już jakieś konkretne doświadczenie w temacie.

buziak Nowy wpis

tak Wa Ka Pio jak najbardziej w dalszym ciągu prosperuje w Gorzowie Wielkopolskim jednak tak jak i wiele innych firm na Polskim rynku nie potrafili do tej pory zaasymilować się do nowych wymagań rynku które wiążą się z obecnością w sieci. Ktoś powinien się tym u nich zająć bo takie braki wiążą się z dużymi pieniędzmi

weronika Nowy wpis

też jestem zdziwiona trochę tym faktem, nie sadzę, żeby oni tak z dnia na dzień zwolnili na raz tyle osób.. strasznie to by było dziwne, no nie? poza tym powiedzcie mi jeszcze czy oni dobre stawki tam ogólnie oferowali? bo naprawde zastanawiam się nad tym ich kryzysem jednak i sama nie wiem jaka była przyczyna.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wa-Ka-Pio Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

jak dostane nr i adres tej [usunięte przez admina], to odzyskam te pieniadze

co tu pisac [usunięte przez admina] nas w kosmos wafle [usunięte przez admina]!!!

Mariusz kielce

siemanko jestem za wiazdem na chate podał byś mi wieska dane (usunięte przez administratora)

ANONIM

I CO ODESłALIśCIE BO MY ODSYłALISMY I DOSTALISMY ZWROT

kielce

my przedwczraj dostalismy lis poledony od araka z berina pisze w nim zeby wystawic mu rachunek za prace i odeslac na skrytke pocztowa do gorzowa wy tez dostaliscie takie listy ??? jak ktos ma wiecej informaci to niech napisze na gg 6851776 pozdor

kkkkk

czy muglbys podac dane(usunięte przez administratora)

ki

i co dalej nic z kasa (usunięte przez administratora).?????

- AASDD

15699170 gg.

niszczeKRETACZY

podaj jakies dane do siebie gg czy cokolwiek

ki

ta to jest w [usuniete przez admina] ciecie z ich strony.... goscie wysłali niektorym kasy po kilka stowek na glowe i zadowoleni sa a reszta dalej z niczym jest...

ki

ta to jest w huja ciecie z ich strony.... goscie wysłali niektorym kasy po kilka stowek na glowe i zadowoleni sa a reszta dalej z niczym jest...

niszczeKRETACZY

ja do dziś nie otrzymałem ani grosza...ale jak to gruby (usunięte przez administratora)mówi:..pieniądze są w drodze właśnie wysłaliśmy..;/

ki

no co jest wysłali po cwiartce kasy i co oni mysla ze nam tym gemby zatkaja ????? co jest ???? po ile wam kasy wysłali ??? piszcie....

Zostaw merytoryczną opinię o Wa-Ka-Pio Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Wa-Ka-Pio Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Kombatantów 34 lok. 404
    66-400 Gorzów Wielkopolski