Opinie o CK Stores Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CK Stores Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CK Stores Poland Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CK Stores Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Irek

Niepokojące są te informacje a jednocześnie mam na myśli ogólny kryzys jaki buduje się na skutek pandemii.

Kamil

Sorry, ale nie mogę tego czytać. Pracuję w tej firmie i nie znam pracownika, który zarabia 2600 - najniższa krajowa. Więc to zwykle kłamstwo! Napisano nam dziś, że przelewy wyszły rano. Zgoda, powinny być dziś na kontach, ale od kiedy tu pracuję to pierwsze opóźnienie. A Ty piszesz ogólnie, że nie dostaje się pensji na czas! To znowu nie jest prawda. Obniżenie czasu pracy i pensji wynikało z ustawy jaką zafundował nam rząd a nie pracodawcy. I w ustawie był zapis o obniżeniu obu rzeczy - czasu pracy i proporcjonalnie pensji. Dla mnie firma zareagowała ok nie obniżając tych pensji czysto matematycznie do 80% podstawy każdego z nas. Tylko zatrzymano to obniżenie do poziomu najniższej krajowej. Kiedy zauważono pomyłkę wyliczeń reakcja była przed wypłatami i nikt nie dostał mniej. Znowu nie piszesz prawdy. Nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi z tym zarządem - prawie wszyscy to awanse wewnętrzne po wielu latach pracy, jeśli to dla Ciebie kolesiostwo to gratuluję światopoglądu. Jak nie chcesz pracować, to po prostu nie pracuj i już. Ja nie narzekam.

Xande

Witam serdecznie. Pracowałem w Galerii Bałtyckiej. Firma nadal nie zrobiła porządku z osobą zarządzającą tym sklepem. Ulubione zajęcia tego Pana to siedzenie na zapleczu i ogladanie filmów na (usunięte przez administratora) Po za tym plotkowanie i przeglądanie się w lustrze. To chyba tak nie powinno wyglądać. Ludzie uciekają od takich miejsc. Nie polecam zdecydowanie tego sklepu. Sama praca jest wporządku.

Pracowalam w jednym ze sklepów w Warszawie, mogę powiedzieć, że praca jest łatwa. Pracuje się z klientem, z towarem, dostawy, sprzątanie - nie można powiedzieć, że jest jakoś ciężko. Jedyne co mogło by być lepsze to zarobki, ludziom się wydaje, że jak się w CK pracuje to się dobrze zarabia A prawda jest trochę inna.

Kierownik Sklepu

Trzy etapy: Pierwszy-Kierownik ds.HR, Drugi-Managerowie zarządzający, bezpośredni przełożeni, Trzeci-informacja zwrotna po zakończeniu wszystkich rozmów oraz przedstawienie oferty.

Pytania na rozmowie nie odbiegające od standardów na tym stanowisku, aczkolwiek wymagające odpowiedniego przygotowania. Atmosfera podczas rozmów na bardzo wysokim poziomie i w pełni profesjonalna. Kadra zarządzająca, z którą miałam przyjemność rozmawiać kreuje bardzo pozytywny wizerunek firmy, a entuzjazm jaki ujawniał się podczas spotkań stwarzał przyjemny odbiór oraz wizję satysfakcjonującej współpracy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Max

Pracowałem ponad rok w tej firmie. Nie zgadzam się z opinią, że to wyzysk, ciężka praca i marne zarobki. Fakt -premie bardzo ubogie. Praca sama w sobie przyjemna, napewno nie trudna. Myśle, że problem to zarządzanie w tej firmie. Układy i układziki jak wszędzie.

Emilia
@Max

Widzę, że Ty masz dobre zdanie o pracy w CK Stores. Napisałeś, że praca jest przyjemna. A na czym dokładnie polega?

@Emilia

Praca polega głównie na pracy z towarem czyli dostawy, układanie sklepu i magazynu. Ważną częścia jest obsługa klienta i kasy fiskalnej. Tak więć obowiązków nie ma zbyt wiele dla sprzedawcy z porównianiu z innymi firmami.

Emilia
@Max

W takim razie już rozumiem. A czy dla osób, które nie mają w tej materii żadnego doświadczenia, CK Stores zapewnia jakieś szkolenia? Na przykład z obsługi kasy fiskalnej, itp.?

Sceptyczka
@Emilia

Hehehe- szkolenia to są szalone. Jak Cie inny sprzedawca lub kierownik nauczy to jest dobrze. Nie ma szkoleń. Śmieszne wypełnianie formularzy w necie to nie są szkolenia w XXI wieku. Przykre ale szkolenia w tej firmie nie stoją na wysokim poziomie. Do poprawy zdecydowanie

@Sceptyczka

Szkolenia bywają - inna sprawa, że prowadzone przez osoby, które ani o modzie ani o biznesie nie mają pojęcia, więc opiera się to na czytaniu tekstu z prezentacji i dennych anegdotkach.

Sceptyczka
@Max

A dlaczego zakończyłeś pracę w ck i na jakim stanowisku pracowałeś?

@Sceptyczka

Pracowałem jako sprzedawca. Zmieniłem prace na lepiej płatną i to w biurze.

@Sceptyczka

i w miejscu, gdzie nie ma toksycznej i niezdrowej atmosfery, zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy, i nikt inny nie przypisuje sobie twojej pracy i dokonań.

Roman
@Max

Kiedy pracowałeś na stanowisku sprzedawcy dostawałeś premie lub prowizje od sprzedaży lub dodatkowe benefity z funduszu świadczeń socjalnych? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Roman

Jeśli chodzi o benefity z funduszu świadczeń socjalnych, to Fundusz świadczeń urlopowych jest bezprawnie omijany dla pracowników, którzy są w okresie wypowiedzenia, co jest niezgodne z Ustawą z dnia 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz. U. z 1996 r. Nr 70, poz. 335 z późn. zm.). Prowizja w wysokości 50 zł brutto max za najlepsze miesiące.

ExPracownik

Miałam przyjemność pracować w jednym z outletów w Polsce. Praca bardzo przyjemna, nie zawsze prosta i łatwa. Kierownik sklepu zrobił/a na mnie ogromnie pozytywne wrażenie kiedy przy odejściu dostałam drobny upominek w postaci słodyczy :-) Brzmi zabawnie ale w innych firmach jest się tylko pionkiem. Nigdzie wcześniej nikt tak mnie nie potraktował. Poczułam się częścią rodziny. Minus pracy to napewno zarobki, choć podstawa jest konkurencyjna to premia wypada bardzo niska niestety. Zmieniłam prace z racji przeprowadzki ale mogę szczerze polecić :-)

@ExPracownik

Rzeczywiście - to bardzo miły gest ze strony Kierownika sklepu. Takie rzeczy nie zdarzają się zbyt często. Powiedziałeś, że minusem pracy w CK były zbyt niskie zarobki. A może napiszesz, bo bardzo mnie to ciekawi, jak w tej firmie właściwie wygląda cały system wynagradzania oraz premiowania pracowników? Chodzi mi o konkrety.

@Monika

Nie chce wchodzić w szczegóły bo też wiem, że bywają różne stawki choćby ze wzgledu na staż. Ja zarabiałam 2700 brutto ale wiem, że niektorzy mieli wiecej o 100 lub 200 złotych. Premie są zdecydowanie nieadekwatne do utargów. Zależą od wielkości sprzedaży, zrobionego budżetu i śr.ilości sztuk na paragonie. Pracowałam w outlecie i stawki były bardzo niskie jesli chodzi o premie - 150 - 250 zł netto. A dodam tylko, że w miesiące gdzie zrobilismy wszystkie wymagane wskaźniki to było 250 zl. Ale tak jak pisałam - mimo tego polecam :-)

Kazimierz
@ExPracownik

Mogłabyś jeszcze dodać, czy obowiązywały Cię jakieś benefity takie jak pakiet socjalny, czy prywatna opieka zdrowotna? Także płatne nadgodziny mogą trochę podnieść wysokość wypłaty, więc napisz o tym proszę.

@Kazimierz

nadgodziny oczywiście wymagane jako standard, niepłatne a z odbiorem zawsze jest problem. Ale nawet benefity nie zamaskują toksycznej atmosfery i braku kompetencji.

@Kazimierz

Nadgodzin jako takich brak było u mnie w sklepie. Benefity to napewno outfit, opieka medyczna - ale to wlasciwie staje się standardem i nie wynagrodzi bardzo ubogiego systemu premiowego.

Kazimierz
@ExPracownik

Faktycznie mało benefitów nie wpływa zbyt motywująco. Czy są może jakieś szkolenia lub kursy branżowe, które ponoszą kwalifikacje i też są pewną wartością dodaną?

Nieznajoma

Witajcie w czwartek wybieram się na rozmowę na stanowisko zastępca kierownika ? Czy ktoś z Was był już na takiej rozmowie i może coś więcej powiedzieć ? Na co można się szykować ? Czytam opinie i są tu bardzo mieszane recenzje ;) z góry dziękuje

@Nieznajoma

Ciężka praca, mało płatna

f
@Nieznajoma

Mieszane recenzje? 1/5 bo niżej nie można. Nie warto, tym bardziej w outlecie. Gorzej niż zara czy inne sieciówki.

a

jedno z najgorszych miejsc w jakich miałam okazje pracować, (usunięte przez administratora) zerowy work-life balance i śmieszne zarobki + miesięczna premia w wysokości 50 złotych brutto

Nie da się nie zauważyć, że w ostatnich miesiącach przestaliście prowadzić dyskusję na temat tego pracodawca, co trochę mnie zadziwia. Tak czy inaczej - dobrą okazję do przypomnienia Wam o nim będzie fakt, iż CK Stores Poland właśnie szuka kandydata, który obejmie stanowisko Deputy Store Managera – Zastępcy Kierownika Sklepu (M/K): https://pracodawcy.pracuj.pl/ck-stores-poland-sp-z-o-o,12163 Co ważne, pracodawca wymaga doświadczenia w kierowaniu zespołem w branży odzieżowej. Czy zatem ktoś z Was zechce spróbować swoich sił w takiej branży? Czekam na Wasz odzew!

jakzawszeanonim

Pracuję w CK już ponad 2 lata i szczerze jest dla mnie szokiem to, że takie rzeczy dzieją się w innych teamach. Nasz zespół jest bez zarzutów, w tym połowa zespołu studiuję, kierownik złoto, z grafikiem zero problemów, każdy tajemniczy na maxa, wielu stałych klientów i ciągle jest ich więcej. W trakcie mojej kadencji podwyżki dwa razy plus niesamowita możliwość odbioru staff outfitow, które są co pół roku. U mnie kierownik zawsze działa na korzyść zespołu tylko i wyłącznie. Wiadomo, że każde pieniądze to będzie za mało na to ile wysiłku wkładamy w naszą BARDZO indywidualna sprzedaż i harówe, natomiast grunt to zgrany zespół a właśnie taki jest na salonie, w którym pracuje. Może doglebniejsza rekrutacja? W każdym bądź razie ja jestem bardzo zadowolona z pracy w CK i w pełni mogę polecić!

Wojciech
@jakzawszeanonim

Fajnie, że jesteś zadowolona ze swojej dotychczasowej pracy w firmie CK Stores Poland. Wspomniałaś o tym, że w trakcie Twojego zatrudnienia otrzymałaś dwa razy podwyżkę. Zostając przy temacie wynagrodzeń, chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma oferuje może świadczenia dodatkowe? Występują premie bądź nagrody? Wypowiedz się proszę na ten temat.

jakzawszeanonim
@Wojciech

Tak występują premie sprzedażowe zależne od wyników osiąganych przez sklep, które akurat zawsze są wyrabiane.

Wojciech
@jakzawszeanonim

Czyli mam rozumieć, że cały sklep CK Stores Poland pracuje na wysokość premii, która zostanie przyznana na koniec danego miesiąca? W związku z tym można napisać, że pracownicy starają się ze sobą jak najlepiej współpracować, aby wspólnie osiągnąć zamierzony cel? Dzięki temu atmosfera pomiędzy pracownikami jest odpowiednia? Przedstaw, jak to w Twojej ocenie wygląda.

Sprzedawca
@Wojciech

Ha ha ale brednie tak cały Zespół ciężko i zgodnie pracuje żeby dostać premie 80 zł do wypłaty ! Zero multisporta i pakiet medyczny najtańszy ze jest tylk lekarz ogólny i ginekolog

TK

Pracowałem w tej firmie prawie rok. Moge powiedziec sporo dobrego ale tez sporo negatywnych rzeczy. Na pewno pensja dla sprzedawcy jest smieszna i to powinni zmienic chcąc sie nazywać marka Premium. Atmosfera, zalezy od teamu ale ogolnie myśle ze byla Ok. Harówa jest w większości miejsc, wiec jak ktos tak pisze to chyba poprostu nie lubi pracowac. Moze komus sie wydaje jak przejdzie z Hm czy Zary ze nie bedzie tam musial nic robic. Tak nie jest. Duzo negatywnych opinii o dziale hr, area czy vm. Jak wszedzie znajda sie właściwi ludzie na właściwych stanowiskach i odwrotnie. Tych przypadkowych tez bylo troche ale tak sie dzieje w kazdej firmie. Ktos tam pisal o zarobkach, ze nie sa najwazniejsze. Nie sa fakt, ale jak Ci nie starcza do konca mc to cos jest nie tak. Zycie jest co raz droższe, wiec takie 2.5tys na reke to w tych czasach minimum. Jesli ta firma tego nie zmieni to beda ja nadal obsmarowywać. Gdyby ludzie zarabiali wiecej nie pisaliby tyle negatywnych rzeczy.

Ktosiek

Pracowałam w sklepie CALVIN KLEIN przez dwa lata. Czy polecam? Wręcz przeciwnie, ludzie nie dajcie się omamić bzdurami które kierownik opowiada na rozmowach kwalifikacyjnych. Zarobki? Lekko ponad najniższa krajowa. Premia? Tyle co kot napłakał 100 zł brutto za ciężka charówę. Ogromne dostawy których nie ma gdzie upchnąć. Kierownictwo żyje w bance mydlanej. Area menadżerka wchodzi w dziwne układy ze swoimi kierownikami sklepów. Ten sklep to porażka. Wszyscy kompletnie odklejeni od rzeczywistości. Rób wyniki i wskaźniki, a jak tajemniczy klient wypadnie zle to straszą jakimiś chorymi karami. Studiujesz? Zapomnij ze się dogadasz. Przy robieniu grafiku dostajesz info masz przyjść w ten dzień i koniec kropka, kierownika nie obchodzi ze masz zajęcia. Kolejny minus klienci, takiego chamstwa i buractwa jakie przychodzi do CK świat nie widział, potrafiący Ci grozić okaleczeniem albo bóg jeszcze jeden wie czym. Nierówne pensje, nowo zatrudniony człowiek dostaje większa pensje niż ktoś kto pracuje już kilka miesięcy. Praca w CK to nie tylko praca w sklepie premium gdzie stoisz i ładnie wyglądasz. Kończąc prace jesteś wrakiem człowieka który nie ma swojego życia, bo już nawet nie ma siły na to życie. Dla mnie praca tam skończyła się nerwicą i załamaniem. I szczerze nikomu nie polecam tej tyranii wręcz powiem uciekajcie jak najdalej!

Krystyna
@Ktosiek

Wypowiedziałaś się o tym pracodawcy w sposób niewątpliwie wyczerpujący, a więc nie mam większych wątpliwości, że pomogłaś niektórym osobom. Poruszyłaś wiele problemów - w tym zarobków, które - według Ciebie - nie są na wystarczającym poziomie. Ale pamiętaj, iż każdy może oczekiwać zupełnie czegoś innego, jeśli chodzi o kwestię pensji. Tobie akurat praca w CK Stores Poland nie odpowiada, ale na pewno znajdą się tacy, którym będzie. A powiedz, czy przyjmują tam osoby zainteresowane jedynie tymczasową pracą?

Pracowalem. Ogromne oczekiwania, placa? Najnizsza krajowa. Budzety niewykonalne. Pracownikow traktuje sie jak tania sile robocza. Kierowniczki udaja wspaniale, czlowiek sie poswieca, a co dostaje za to? NIC. Nawet dobrego slowa. Pani Area postradala wszystkie rozumy, dzial VM to same gwiazdy, a kierownik byly juz chyba galerii mokotow sypial z wlasnymi sprzedawcami

Sprzedawca

Bardzo słabe zarobki . Czarują premia na rozmowie a później okazuje się to 50 złotych miesięcznie . Nie polecam

Krystyna
@Sprzedawca

A czy mógłbyś napisać także coś więcej o pracy w CK Stores Poland i podjąć jakieś inne kwestie, niż tylko zarobki? Oczywiście wiem, że jest to jeden z najistotniejszych czynników, branych pod uwagę przy zatrudnieniu, ale może jeszcze o czymś innym mógłbyś powiedzieć - jak wygląda na przykład kwestia umowy, czy też socjalu dla pracowników w CK Stores Poland?

były deputy

Jako były zastępca kierownika sklepu mogę powiedzieć jedno - chaos. Wysokie budżety, brak kompetencji państwa z HR i sales managera i niskie zarobki w porównaniu do oczekiwanej odpowiedzialności. Dziwne relacje góry z kierownikami sklepu przekładają się na pracę i atmosferę również na sklepie. Z plusów szkolenia które robią czasem inni członkowie (sprzedawcy z innych sklepów) które są sympatyczne. Niestety osoby te albo dostają gorsze do pensji albo nawet żadnego dodatku! Drugi plus to ekipy z niektórych sklepów. Ocena ogólna - NIE POLECAM.

Deputy
@były deputy

Hej, gdzie pracowałeś? Mam rozmowę w sprawie tego samego stanowiska w Warszawie

lider
@były deputy

Hej, a mniej wiecej jak prezentowaly sie zarobki? Byly jakies premie? Czy sklep zamykaja tylko deputy/store czy rowniez pracownicy i jak z grafikiem Pozdrawiam

L!pa

Byłem na rozmowie w Galerii Bałtyckiej. Poziom pana kierownika był porażający. Miałem wrażenie że rozmawiam z dzieckiem. Chyba ta branża jest lekko upośledzona widząc tych kierowników i ich poziom rekrutacji! Kto tych pogubionych ludzi zatrudnia? Takie rozmowy powinny być zlecane zawodowym firmom bo inaczej to patologia się rozmnaża widząc poziom tych sprzedawców!

1% podatku na zwierzęta
@L!pa

Ja też tam byłem. Te rozmowy pachną jakaś ustawką ? Koleś od tyłu mało profesjonalny. Widać braki i raczej kompetencje do sklepu f&f Tesco od tyłu. Szkoda było mojego czasu bo to praca dla 1% społeczeństwa którzy raczej mają mało wspólnego z biznesem a więcej z demagogią uliczną.

Witek

Jest jakaś przyczyna, że tak rzadko piszecie na forum. Szukam pracy i miałem nadzieję , że dowiem się coś więcej.

Tereska

Co słychać w firmie? Mam zamiar aplikować.

Joanna

Pracujesz obecnie w Calvin Klein? Chętnie poznamy Twoje opinie na temat pracy w firmie. Jakie warunki oferuje firma?

Makx

Widze, że coraz lepsze tutaj są ogłoszenia o prace do fantastycznych miast i za całkiem niezłe pieniądze, polecam to jak najszybciej sprawdzić, bo warto

Zostaw merytoryczną opinię o CK Stores Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CK Stores Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy CK Stores Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CK Stores Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CK Stores Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w CK Stores Poland Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CK Stores Poland Sp. z o. o.
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.

CK Stores Poland Sp. z o. o.