Opinie o Parker Hannifin w Siechnice

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin w Siechnice

Grodzki

Parker Siechnice to dno praca dla ludzi którzy nie myślą tylko zapierniczają a druga połowa tylko udaje że pracuje.Wiem o czym mówię pracowałem tam ponad 10 lat ,warunki ciężkie w lato na hali potrafi być koło 40 stopni w zimie chłodno , hałas , mgła olejowa no i chyba najgorsze co może być praca na trzy zmiany , stawka godzinowa żenada .Nikt cię nie doceni jeżeli uczciwie pracujesz prędzej docenią nierobów i donosicieli.Po 11 latach pracy Jeżeli uczciwie pracujesz i nie wchodzisz nikomu w tyłek bedziesz miał stawke taką jak nowi pracownicy bez doświadczenia tak parker docenia lidzi.Robią jakieś śmieszne szkolenia korporacyjne np. Z etyki a sami nie przestrzegają tych zasad traktują ludzi jak debili.Żądzi kolesiostwo , koneksje rodzinne i znajomości . Gościu który miał w parkerze kilka osób z rodziny takzwany klan cedzidlaków bardzo szybko awansował i jest teraz liderem a z tego co pamiętam do roboty był ostatni największy nierób kiedyś na nockach popijał piwko przychodził ze śpiworem i laptopem i właśnie tacy ludzie mają szanse na kariere w tym zakładzie,a teraz jest liderem i za byle co donosi na ludzi.Ostatnio było cięcie kosztów i wywalili kilku naprawde dobrych doświadczonych pracowników z byle powodu i zaczeli przyjmować ukraińców taka jest polityka w parker Siechnice Ja tam straciłem zdrowie i ponad 10 lat Wiec stanowczo odradzam tą firme. Teraz sam sie sobie dziwie jak ja tam wytrzymałem tak długo.

@Grodzki

Jako pracownik, który przepracował w firmie dziesięć lat masz duże doświadczenie. Prócz niedogodności, o których piszesz widziałeś w zatrudnieniu także dobre strony? Mam na myśli wynagrodzenie lub benefity takie jak pakiet socjalny lub premie? Prócz szkoleń z etyki, były też kursy, które mogłyby Ci dać nowe uprawnienia lub podnieść kompetencje zawodowe? Napisz o tym.

PodnieconaSzydłowska-szuu

Ta firma pomiata ludźmi Nie szanuje doświadczonych pracowników którzy pracują ciężko na sukces firmy. Jak masz tam kogoś z rodziny lub znajomych albo co gorsza donosisz na kolegów to tylko wtedy masz jakieś szanse się wybić ale generalnie nie polecam .Kadra zarządzająca to nadzwyczajna kasta starych kolesi którzy traktują ludzi z produkcji jak śmieci .Benefity jakieś są ,ale co z tego kiedy jesteś murzynem w (usunięte przez administratora) to nawet w połowie nie zrekompensuje twojego upokorzenia. Pani Aneto niech pani nie szuka na siłe pozytywów w tej pracy jest ich naprawde mało . Nie szanują ludzi i jak tak dalej będą zarządzać to zakład padnie.Już podobno zaczeli zatrudniać ukraińców bo nie ma komu pracować w takich warunkach za grosze.

Aneta

Storna internetowa Parker Hannifin mówi, że firma ceni efekty wspólnych wysiłków i zaangażowanie wszystkich członków zespołu. Firma twierdzi, że źródłem jej siły są relacje, jakie tworzone są przez jej pracowników między sobą. Czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Podzielcie się na forum, jak Waszym zdaniem prezentuje się atmosfera między zatrudnionymi w Parker Hannifin.

Stan

Czy ktoś słyszał o firmie w której jest wszystko idealnie. Nie szukajcie dziury w całym i tyle.

@Stan

oczywiscie ze jest firma- key ( tekstylia) ul wilcza- praca od zaraz praca na jedna zmiane 8.30-15.30 pon-pt. w super-hiper przyjemnym zespole- z niedojebanym grubasem-ktory co chwle lata do kibla bo ma sraczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i z drugim zjebem patentowanym ktory mowi ze na stolowce moze byc tylko 1 osoba bo jak jest wiecej to przeszkadza

@wodnik

kilejna firma fantastic z wroclawia jest BIKKOPLAT, MDS, LEDIKO,WROPAK,PILKINGTON,SABEL,MULTITECH,ART GEIST,OLEOFARM. WSZYSTKIE TE FIRMY NAJSERDECZNIEJ ODRADZAM. POLECAM CZESKA FIRME DP WORK SA BARDZO UCZCIWI, SA ZALICZKI, SAM U NICH PRACUJE OD 7 LAT

@wodnik

..... A JAK KOMUS NADAL MALO TO POLECAM-ODRADZAM ZNACZY SIE AMAZON WRO1 I WRO2

Pracownik Produkcji

Kontakt bardzo dobry. Na rozmowie konkretnie omówili stanowisko pracy. Jakie są dalsze możliwości, zaproponowali 2300 zł na produkcji. Znalazłem lepsze wynagrodzenie. Wada praca trzy zmianowa i brak awansu.

Ostatnie miejsce pracy. Czy pracę można podjąć od razu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Paweł Z.

Mam wrażenie, że większość osób wrzucających opinie na temat firm to ludzie, którzy oczekują tryliarda złotych monet i siedzenia na (usunięte przez administratora) Po swoim 4 letnim łącznie doświadczeniu, z czego dwa na umowie o prace mogę powiedzieć jedno: świetna atmosfera. Panowie pracujący na magazynie-logistyce (większość przed 30) to naprawdę kawał świetniej ekipy: pracowici, z humorem i pomocni. Również nie mogę powiedzieć nic złego o kierowniku - czasem o czymś zapomni, ale przy tej ilości osób, którą ma pod sobą i obowiązkach nie ma się co dziwić. Ogólnie ludzki, bezproblemowy. Nawet w sytuacji, gdy wypadnie coś mega pilnego i brakuje urlop NŻ po wytłumaczeniu ładnie sytuacji nie robi problemu. Wystarczy po prostu być z nim szczerym, naprawdę. Panie z montażu to równe babeczki - potrafią zrozumieć, że czasami rzeczy do zrobienia nas przerastają i nie robią z tego afery, że muszą chwilę na coś poczekać. Zarobki? Myślę, że aż nad wyraz zadowalające porównując większość firm na rynku. Dojazd z Wrocławia? Bus służbowy. Kantyna pracowniczna? Obiad zjadliwy, cenowo trochę mnie atrakcyjny, ale można do 10zł się najeść. Jesteś kawoholikiem? Automat stoi otworem. Ogólnie mam dobre wspomnienia i wrażenia związane z firmą. Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem.

Stara ????
@Paweł Z.

Ja mam pytanie. Pawel Z. Kiedy wracasz?

@Stara ????

To chyba nie jest kwestia, która powinna Cię zajmować na tym forum. Tutaj skupiamy się wokół dyskusji na temat zarówno specyfiki, jak i ogólnych warunków pracy w Parker Hannifin. Dobrze byłoby zatem, jakbyś dodała coś od siebie o tym pracodawcy. Czy oprócz normalnej pensji możecie liczyć od czasu do czasu na jakieś super premie? Z chęcią poznamy więcej szczegółów o systemie wynagrodzenia w tej firmie.

Pracowity jak robal
@Paweł Z.

Jestem z Oławy w ŻYCI mam autobus bo nie jeżdżę a za dojazd muszę płacić z kantyny nie korzystam bo mi nie smakuje a po kawie z aytomatu mam rozwolnienie TAK ZWANA obsrajducha ! Podoba mi się praca w tej firmie ale tu doceniają prawdziwych nierobów a jak ktoś uczciwie zapier....a to tego nie widzą ! najwięcej to się napracują ci w zielonych koszulkach bo o czarnych kołnieżykach nie wspomnę !

Rozczarowana
@Paweł Z.

Pieprzysz głupoty jest jeszcze gorzej odkąd zmienił się kierownik sa tylko nakazy i zakazy to jest (usunięte przez administratora) a pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) choć sami na niczym się nie znaja

Aneta

@Predator a w jaki sposób psułeś sobie nerwy w Parker Hannifin? Chodziło o atmosferę i płacę czy coś jeszcze Ci się nie podobało? Czy inni też mają takie odczucia wiązane z ta firmą? To ważne informacje dla osób zainteresowanych.

Ask
@Aneta

Jak można zadawać pytania sugerujące skoro komentarz wcześniej napisało się, że nie próbuje się rozpętać ,,burzy''. Żenująca jest ta strona.

Operator Frytkownicy
@Ask

dokładnie... nie czytajcie tego forum... moje komentarze pousuwali, a pisałem tylko jak to wygląda, jacy 'fachowcy' tam zarządzają, bez nazwisk i wulgaryzmów oczywiście... jak chcą pokazać że coś robią, ulepszają, zmieniają na lepsze.. nic potrzebnego tak naprawdę. tylko żeby coś pokazać coś 'fajnego' jak americany wpadną. bo jak niemcy, to już nawet podług się nie myje :) a zdanie moje jest takie ze pracownik na automatach to dobra fucha. firma udaje ze płaci, ty udajesz że pracujesz i jest ok. z tym ze oni, udają trochę za bardzo... a to chyba im powinno zależeć, żeby taki np. operator przestał udawać i zaczął zwracać większą uwagę na to co robi. bo z tą stawką mogłoby się wydawać te automaty obierają ziemniaki na wymiar... a operator tylko stoi i mierzy obierki nie są za grube... ten komentarz pewnie też usuną...

@Operator Frytkownicy

Komentarze na forum usuwane są tylko wtedy, gdy naruszają jego regulamin. Może dotyczyć to nie tylko sytuacji, w których użytkownik stosuje wulgaryzmy lub używa nazwisk konkretnych pracowników. Stosowanie danych osobowych, pseudonimu i inicjałów osób zatrudnionych w firmie lub używanie obraźliwego słownictwa jest także naruszeniem regulaminu. Dlatego zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim w celu zdobycia wiedzy jakich pozostałych sytuacji może to dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Chciałabym również wspomnieć, że każdy użytkownik może zgłosić komentarz, który jest sprawdzany przez administrację pod względem jego zgodności z regulaminem. Jeżeli łamie on jego postanowienia, wtedy może zostać usunięty. Każdy komentarz, nawet jeśli jest negatywny, pozostaje na forum.

Aneta

Jak wygląda aktualna sytuacja pracowników w Parker Hannifin w Siechnicach? Czy pracodawca docenia Was poprzez udzielanie premii lub pozapłacowych benefitów? Jeżeli tak, to co wchodzi w ich skład? Ponad to, zachęcam Was do udzielenia merytorycznych wypowiedzi na forum.

Igor

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

operator

przynajmniej nie zmarzne

Złączek Hydrauliczny
@Igor

pracuje się dobrze. a czy warto aplikować?... nie wiem co aplikujesz. raczej nie to forum, ale jak już jesteś to napisz.. może pomożemy :)

Stefan

Takie lato wspaniałe to nie jest wina firmy. Dobrze, że macie dobry humor.

Centrozłom

Przeciętne wynagrodzenie brutto w czerwcu 2018 roku wyniosło 4848,16 zł, co oznacza, że rok do roku wzrosło o 7,5 procent - podał we wtorek ( 17.07)Główny Urząd Statystyczny. A jak ma się do sytuacji w Parkerze? Poczekajmy...

Bartosz

Jeśli komuś tak bardzo źle w firmie to może zmienić na inną , tylko nie wiadomo czy poprawimy sobie?

Arek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Aneta

@Dostawca wiora:) Racja, to moje przeoczenie, oczywiste jest, że praca w innym oddziale może wyglądać zupełnie inaczej, chociaż czasami firmy mają wyznaczone pewne standardy, które przestrzegane są we wszystkich placówkach. Jak o wygląda w firmie Parker Hannifin? Możesz wyjaśnić jakie dostrzegasz różnice między opisanymi warunkami pracy we Wrocławiu i tym czego można oczekiwać po pracy w Siechnicy?

Aneta

@NewOne z tego co opisujesz socjal jest faktycznie w porządku w firmie Parker Hannifin. Każdy pracownik ma taki zapewniony? A jakie godziny zmian macie w tej firmie? Jest możliwość wyboru zmiany, na którą chcesz pracować?

Kolega
@Aneta

@Aneta Tylko pracownicy pracujący bezpośrednio przez firmę maja zapewniony taki social. Randstad, Gerendis, SGP nie maja nic. Osobiście musiałem pracować 5 lat (bo nie było umów) przez pośredników aby dostać umowę przez Parker. Niestety wszystkie negatywne opinie o zakładzie w Siechnicach są prawdziwe i maja odzwierciedlenie w realnym świecie. Zakładem rządzą Niemcy a nie nasze kierownictwo. Przed przyjazdem delegacji z Niemiec dochodzi prawie do tego że trawa jest malowana na zielono. Istny świat Bareji. Na montażach są 2 zmiany 6-14 i 14-22 Produkcja na maszynach 3zmiany Nie ma możliwości wyboru zmiany!! PRAKTYKI Najczęstsze czynności jakie można zdobyć na praktychach (w zależności od działu) to: - drukowanie i naklejanie etykiet, opisów i instrukcji na maszyny (instrukcja mycia rąk, co gdzie i jak ma leżeć) - zrywanie i naklejanie taśm na podłodze - robienie zdjęć - mierzenie czasów na montażach Aktualnie po praktykach firma zatrudnia, tylko dlatego iż obecni planiści, managerowie i inne osoby z biur zdali sobie sprawę gdzie i w jakich warunkach pracują oraz że są ograniczanie przez osoby wyższego szczebla. Czy polecam? Szczerze? Jeśli nie masz innej pracy możesz się zatrudnić ale w tym czasie szukaj czegoś bardziej sensownego.

gildemaister
@Aneta

socjal bajka, szczegolnie wczasy pod grusza. daja nawet po 300zl na osobe. no i jasne ze jest mozliwosc wyboru zmian, 321, 213 albo 132. jak Ci tylko pasuje

Dostawca wiora:)
@Aneta

Pani Administrator. @NewOne pisał o atmosferze i warunkach pracy w zakładzie we Wrocławiu! Chodź to ta sama, firma to zakład we Wrocławiu nie ma nic wspólnego z zakładem w Siechnicy . proszę nie mieszać wątków bo się robi kołomyja.

Dostawca wióra :)
@Kolega

Niestety to co napisał @Kolaga jest prawdą. Kierownictwo w zakładzie w Siechnicy to taka zbieranina figurantów i pospolitych łazików, często takich którzy pracowali w kilku, a nawet kilkunastu firmach, ale w żadnej długo nie zagrzali miejsca bo tacy z nich "fachowcy" , stołki po znajomości bo większość się zna z innych zakładów, układy i układziki, kasę biorą tylko nikt nie wie za co... a nie przepraszam biorą za "zarządzanie zakładem". Jak przyjeżdża Niemiec; a ostatnio przyjeżdża bardzo często, to wszyscy dostają grupowego rozwolnienia. PRAKTYKI Wygląda to tak jak opisuje @Kolega. ZAROBKI Temat tabu, tajemnica firmy (serio) , tajemnicą natomiast nie jest, że na chwile obecną jeśli chodzi o zarobki, jest na szarym końcu w stosunku do innych firm które znajdują się w Siechnicy,do dużych zakładów we Wrocławiu nie ma nawet czego porównywać.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

gildemaister
@Stefan

przez posrednika na pewno. masz umowe na caly miesiac, dawali tez na 2 tygodnie, ale to zamierzchla przeszlosc. wiec jesli nie jest to dla ciebie za dlugi okres czasu to polecam.

taktak

czyli wszystko zle, od poczatku do konca i nawet swiatelka nadziei. wyglada jak komentarz niezadowolonego pracownika ktory dostal po tylku i sobie nie radzil :D

Aneta

@Ralf w jaki sposób? Czy były jakieś benefity z tej okazji? Razem z firmą Parker Hannifin świętowaliście? @Dostawca wióra:) czyli, żeby dostać się do firmy trzeba zgłosić się do agencji i dzięki niej zdobyć pracę. Potem jak już pracujemy i awansujemy to zostajemy zatrudnieni przez firmę, tak? Dobrze zrozumiałam ten proces?

Aneta

2 września 2017 została zorganizowana uroczysta Gala, która była uczczeniem 25-lecia firmy Parker Hannifin w Polsce. Bardzo dobrze, że firma świętowała, bo była to podwójna radość, ponieważ na świecie firma jest już 100 lat, ale czy na tej gali byli wszyscy pracownicy? Czy pracownicy odczuli świętowanie urodzin firmy? Czy też ta impreza była raczej zarezerwowana dla klientów? http://www.parker.pl/index.php/blog/2017/09/cwierc-wieku-firmy-parker-w-polsce

Beata

Widzę, że Pani "Anetka" czytaj moderator, żywo interesuje się tym co się dzieje w firmie, próbując wywołać dyskusje na tematy, które mogą budzić kontrowersje. Bardzo nie ładnie go work... i kto w to uwierzy, tym bardziej że można znaleźć bardziej wiarygodne źródła opinii na temat firmy Parker Hanifin, na których pracownicy podpisują się imieniem i nazwiskiem

Ralf
@Aneta

Impreza jubileuszowa dotknęła wszystkich pracowników firmy.

Aneta

@Beata masz rację jestem moderatorem forum. A co w temacie 100 lecia jest kontrowersyjnego? Chciała zapytać o coś co widzę na stronie firmy Parker Hannifin i zaciekawiłoby również potencjalnych aplikujących do firmy użytkowników. Nie mam na celu rozpętania "burzy" na forum, jest wręcz odwrotnie. Chcę, żeby pojawiały się tutaj tylko prawdziwe, merytoryczne informacje o pracy w firmie.

Łamacz wióra

Szukam pracy !

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin - Siechnice

• Jak się pracuje w Parker Hannifin?

Zobacz opinie na temat firmy Parker Hannifin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parker Hannifin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parker Hannifin?

Kandydaci do pracy w Parker Hannifin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parker Hannifin