Opinie o Parker Hannifin w Siechnice

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin w Siechnice

Bolek

Jeżeli chodzi o łysą gwiazdę to już dawno powinni z nim zrobić porządek. Dali go na 3 to po 2 latach rozwalił caly system. Czyli zabrali detale do Włoch bo same braki leciały nie ogarniał kompletnie działu i zamiast go wyrzucić to dyrekcja dała mu w nagrodę 6 i 7 i też rozwalił. Dwa najlepsze zespoły na zakładzie rozpi..... . Teraz to najgorsze zespoły, brak tam ludzi do pracy, bardzo zła atmosfera.....Ale Cóż dyrekcja tego nie widzi że gość kompletnie się nie nadaje do zarządzania. Ciekawe co teraz dostanie w nagrodę??????

Bolek

Co to za seks afera w Parkerze,??? Ktoś coś???

Incognito
@Bolek

Ponoć ktoś ciągnął 3 baty na raz

Dostawca wióra :)
@Bolek

Niektórym brakuje oleju w głowie i potem się tworzą sex afery :P

Jaka atmosfera jest między działami w Parker Hannifin?

Między działami jest dobrze większość osób się dogaduje. Gorzej jak ktoś ma wyższe stanowisko.. ale ludzie na tych samych stanowiskach jest dobrze.

BuszującyWGildzie

Między jakimi działami? Pracownicy logistyki "mleczarze" szyderczymi uśmieszkami kpią sobie z pracowników produkcji będąc w piątej grupie płacowej, czyli jak ustawiacze. Zadania logistyki są tak proste, że w tydzień każdy przeciętny Janusz "na bombie" pojmie wszystkie swoje obowiązki, co w przeciwieństwie do produkcji żeby nauczyć się obsługi automatu, diagnozowania problemów, czy ustawiania jest długotrwałym procesem gdzie potrzebna jest wiedza techniczna i zdolności manualne. Takie oto stanowiska jak ustawiacz i pracownik logistyki którego obowiązkiem jest załadunek towaru przygotowanie wysyłki czy wydanie komponentu z regału do zamontowania jest wyrównany płacowo gdzie gdyby nie produkcja nie byłoby Parkera! Odnosząc się do drugiej części wypowiedzieć to owszem ludzie jak np. Liderzy to nieporozumienie, jedni nie widzą nic poza "swoim brzuchem" a inni kroczący dumnie przez halę jak "Napoleon" szukają tylko błachych pretekstów żeby zwolnić pracownika, bo niczym innym nie umieją się wykazać, całkowity brak wiedzy na piastowanych stanowiskach, od lidera zero wsparcia, pokazują się tylko na pierwszych zmianach żeby stwarzać pozory przed kierownictwem, że coś robią, a na nockach smacznie odpoczywają prawie całą zmianę w swojej "kanciapie" Jeśli miałbym polecić komuś pracę w tym zakładzie, to ludziom bez ambicji, bez szkoły, po trudnej przeszłości bo taka nie jest tutaj weryfikowana. Ludzi którzy chcą coś osiągnąć i piąć się po szczeblach, ambitnych i inteligentych, szanujących innych pracowników w pewnym etapie chierarchi tego zakładu uważa się za zagrożenie do wyeliminowania!

lol
@BuszującyWGildzie

Szkolenia w swoim zakresie po robocie :)

BuszującyWGildzie
@lol

Po co Ci szkolenia wystarczy, że zatrudnisz się przez exact, pośrednika i bez doświadczenia będziesz miał stawkę jak ustawiacz ????

KoronatorCovid

To dlaczego się nie zatrudnicie na logistyce jak tak dobrze placą?? Sprawa jest prosta tam trzeba robić a nie okupować automat z kawą????????

FatMax
@BuszującyWGildzie

Kolejny osobnik który nie zna faktów. "Mleczarze" czyli pracownicy logistyki którzy obsługują montaże, myjnie i magazyn stali nie mają piątej grupy!!! Piątą grupę ma "Logistyka z kontrolą dostaw" czyli tylko Ci co stoją na ipunkcie którzy odbierają i kontrolują dostawy.

Logistyk
@BuszującyWGildzie

Smutne, ze opinia o naszym dziale jest taka. Większość z nas jest w 4 grupie, zarabiamy mniej niż niektórzy w 3. Gadka twojego kolegi z automatów o biciu ludzi na parkingu to mało śmieszny żart. Nie wypowiadajcie się na tematy na które nie macie pojęcia, ja wiem, ze większość osób tu pracujących to typowe wiesniaki i żyjecie każda plotka, ale użyjcie czasami swoich łbów i nie wierzcie we wszystko co usłyszycie na zakładzie. Nasi przełożeni wytykają nam błędy na każdym kroku, ze wszystko robimy złe. Jak twierdzicie, ze na logistyce jest tak kolorowo to zapraszam. Co do większości liderów to się zgadzam. Ps. Hierarchii przez samo h, panie inteligentny

Mandaryn
@KoronatorCovid

Nie wiem o czym piszesz ale na logistyce można malpe przyuczyć w trzy dni i zrobi swoją robote. Spróbuj sił na produkcji, jeśli masz pojecie.

Ciekawa

Słyszałam że jest coraz gorzej. Czy to prawda że jest taki reżim. Że z byle czego ludzi zwalniają. Wkoncu nie będzie miał kto tam pracować.

Mandaryn
@KoronatorCovid

Ja niestety nie jestem małpą i nie umiem się nauczyć tego co panowie z logistyki. Jestem nieudacznikiem i robie na automatach gdzie nauczysz papugę wciskania 2 przycisków i ładowania prętów. I na dodatek rośnie mi brzuszek od siedzenia w kantynie i picia kawy. Wybaczcie mi za moje wcześniejsze słowa.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Parker Hannifin?

Kierownik

Nie ma takiego systemu, jest 8 h na 3 zmiany

Kobieta

Na produkcji masz 3 zmiany po 8 godz na montażu dwie zmiany po 8 godz

Pracownik Produkcji

Kontakt bardzo dobry. Na rozmowie konkretnie omówili stanowisko pracy. Jakie są dalsze możliwości, zaproponowali 2300 zł na produkcji. Znalazłem lepsze wynagrodzenie. Wada praca trzy zmianowa i brak awansu.

Ostatnie miejsce pracy. Czy pracę można podjąć od razu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
blue42

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że moją rolą nie jest oczernianie tutaj kogokolwiek i w jakikolwiek sposób. Moją intencją, jest chociażby częściowe zdiagnozowanie głównych problemów, z jakimi boryka się ta firma. Wydaje mi się , na podstawie obserwacji różnych zachowań w tym przedsiębiorstwie, że problemem są ludzie i wzajemne relacje pomiędzy nimi. Wzajemne układy, konszachty powodują, że pracownicy czują się źle w tej firmie. Doświadczeni pracownicy czują się niedoceniani za to, co robią i jak poświęcają się swoją ciężką pracą na rzecz tego przedsiębiorstwa, a nowym często brak pozytywnej motywacji do pracy. Nie będzie lepiej w tej firmie (i w ogóle wszędzie), gdy nie będzie się na pierwszym miejscu stawiało szacunku do drugiego człowieka. Drodzy państwo zrozumcie, że wzajemnym donoszeniem, obgadywaniem za plecami, szukaniem haków i hołdowaniu zasadzie "po trupach do celu" nie buduje się pozytywnych relacji międzyludzkich. Bo najpierw trzeba wymagać od siebie samego, a dopiero potem komuś wytykać błędy. Nikt nie jest święty wiadomo,lecz właśnie na tym polega dobra współpraca, aby zaistniałe problemy rozwiązywać wspólnie z liderami/kierownictwem. Może właśnie brak wspólnych rozmów jest tu jednym z problemów? A może strach przed negatywnymi konsekwencjami? Jak to mówią na strachu jeszcze nic nie zbudowano. I jeśli pracownik przychodzi codziennie do pracy i myśli :”Doniosą na mnie dzisiaj czy nie?” „Może coś już na mnie mają” to nie dziwcie się Państwo, że mało komu chce się pracować i powoli traci się szacunek do pracodawcy. Czy naprawdę nie lepiej byłoby, gdyby każdy mógł czuć się, że naprawdę coś dla tej firmy znaczy? Czy nie lepiej byłoby gdyby liderzy po prostu rozmawiali o problemach, zamiast ganić na każdym kroku i czekać na każde potknięcie pracownika? Czy nie lepiej byłoby, gdyby kierownictwo doceniało pracowników za umiejętności, wkład w pracę, a nie za wzajemne donoszenie na każdego? Czy nie lepiej byłoby, gdyby każdy sobie w tej pracy pomagał zamiast patrzeć na każdego wilkiem? A może szeregowi pracownicy też mają coś do powiedzenia, może lepiej znają podstawowe trudności z jakimi borykają się w pracy? Ludzie opamiętajcie się, bo takimi działaniami na pewno nie wpływa się na pozytywne funkcjonowanie firmy. Wiadomo, że na poszczególne jednostki ciężko jest wpłynąć, ale może na zbiorowość poprzez konkretne usprawnienia już tak. Może ktoś wyżej postawiony w tym zakładzie przeczyta ten komentarz i wyciągnie stosowne wnioski na przyszłość, jak należy postępować z ludźmi, bo jednak każdy jest człowiekiem i zasługuje na zrozumienie.

Pracowity jak robak
@blue42

liderzy są od pilnowania palarni

@blue42

Z Twojego wpisu wychodzi na to, że głównym problemem jest atmosfera pomiędzy osobami zatrudnionymi w firmie Parker Hannifin. Zastanawiam się, czy jest szansa, aby ta kwestia uległa poprawie? Może organizacja wspólnych wyjść integracyjnych, sprawiłaby, że atmosfera stałaby się bardziej przyjazna? Relacje w miejscu pracy są ważnym czynnikiem, o który trzeba dbać.

Rozczarowana
@Pracowity jak robak

I tu masz rację liderzy pilnują tylko palarnie bo to jest najważniejsza rzecz i za to dostają dużą wypłatę śmiechu warte. Niech się wezmą za prace a nie tylko siedzą przy biurku i gapa sie w czarny monitor. Super maja prace co?

Pablo
@Rozczarowana

Hehe.Kazdy kto tam pracował wie o tym.Mozna na to wbijać ale jak chce się awansować albo dostać podwyżkę za uczciwa pracę to zaczynają się schody. Ogółem praca dla ludzi bez perspektyw i własnego zdania. Niezależnie w jakim dziale.

Byla
@Rozczarowana

A na montazach myślisz że jest lepiej. Przez 8 godz tylko żrą i na Internecie siedzą. Jakie to ciasto upichcic

Grzegorz

Witam, chciałbym się dowiedzieć coś o pracy w tej firmie na ulicy Stargardzkiej, jak wygląda praca, ile zmian, czy ludzie są w miarę zadowoleni??? I najważniejsze czy aplikować do firmy, pośrednika(agencji), pozdrawiam

Dostawca wióra:)
@Grzegorz

O Stargardzkiej ciężko cokolwiek powiedzieć. W tym wątku mówimy przeważnie o zakładzie produkcyjnym w Siechnicach. Na Stargardzkiej prawdopodobnie są dwie zmiany czy jest trzecia tego nie wiem. Inny jest profil produkcji niż w Siechnicach (Inna Dywizja) oraz pracuje o wiele mniej ludzi. Z tego co wiem nie ma obecnie innej formy zatrudnienia w firmie jak tylko przez pośrednika/agencje pracy. Jest rekrutacja wewnętrzna, ale dla pracowników już zatrudnionych chcących zmienić stanowisko lub awansować. Co do atmosfery to wypowiedzieć by się musiał ktoś kto pracuje na Stargardzkiej.

NewOne
@Grzegorz

Hej, ja polecam, ludzie przyjemni zarówno na produkcji jak i w biurze, nie ma jakiejś spinki, kierownicy w porządku. Można się wiele nauczyć, szkolenie na wózki widłowe za free, tylko pensja mogłaby być wyższa. Obiad (drugie danie kilka do wyboru) w barze obok za free lub z dopłatą 6zł za zupę + wszystkie drugie dania. Multisport za 45zł, fundusz socjalny, fajny pakiet z Luxmedu. Można robić nadgodziny. Praca na hali na 1 lub 2zmiany. Umowa na produkcję początkowo przez agencję pracy SGP, potem na czas okr. 7 miesięcy, następna na nieokr.

Dobrze wiedziec
@NewOne

To nie jest o siechnicach pozytywna opinia tylko o wroclawiu

Dostawca wióra :)

Co tu dużo pisać... opinie o firmie nie są wyssane z palca.... W Parkerze nie jest ważny pracownik... najważniejsi są akcjonariusze i żeby kasa się zgadzała. Ludzi mało do pracy, zleceń coraz więcej, sypiące się maszyny, idzie lato, upały, a człowiek siedzi w tej nagrzanej puszce, co z tego że są wiatraki które mielą tylko rozgrzane powietrze pomieszane z olejem i woda której się pić nie da. I jeszcze do tego pandemia. Firma która na świecie zarabia miliardy dolarów, prosi się o pieniądze z tarczy antykryzysowej i je dostaje, a ludzie dalej maja obniżone etaty o 10 %. Ta firma nie powinna dostać ani grosza bo na to nie zasługuje, Zwalniajcie dalej ludzi to sami staniecie na maszynach i będziecie zapieprzać tak jak my.

Teodor
@Dostawca wióra :)

Najlepsze są soboty za zwykłą stawkę godzinową i (usunięte przez administratora)do przyjścia ,wieczny (usunięte przez administratora)i zastraszanie pracowników..Czekamy tylko na wielką reklamację bo pracujące osoby Exact bez żadnego przeszkolenia klepią braki .przedstawiciele pracowników to liderzy więc zawsze będzie zle bo oni robią wszystko aby zdeptać produkcję .Ogólnie nie polecam pracy i odradzam jak chcesz zarobić i żyć bez stresu a zastraszania to idz nawet do Biedronki bo tam zarobisz więcej .

@Teodor

Dobrze powiedziane, liderzy przychodzą w soboty i siedzą przed monitorem i za to mają płacone a jeszcze we wrześniu na nadgodziny przychodzili we dwóch ???????????? wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd dla takiej firmy jak Parker. Nie pomyślą kierownictwo że ludzie nie mają siły tak pracować po prostu są zmęczeni bez dnia odpoczynku 2 tygodnie .....może do czasu jak się zdarzy jakiś wypadek to im się oczy otworzą....ale przecież jak to Dyrektor powiedział na palarni że dba o nasze zdrowie a zmęczenie pracownika to już nie zdrowie....brak słów....również nie polecam tej firmy... STĄD SIE LUDZIE ZWALNIAJĄ I TO Z DUZYM STAŻEM....

Kierownik
@Adwokat Diabła

Jak się nie podoba to się zwolnij jeden z drugim a nie wylewasz żale w internecie, tu nie ma przymusu pracy. Droga wolna

@Kierownik

(usunięte przez administratora) to raczej nie są żale tylko szczera prawda. A prawda boli. Czyli wnioskuje że w soboty nie pracujesz tylko z rodzinką mile spędzasz czas, też bym chwalił takiego pracodawcę, który by mi dał taką możliwość A nie we wszystkie soboty pracować dla dobra BIZNESU.

NieKonformista
@Kierownik

Dokładnie tak jak piszesz kierownik! Dokładnie tak się rozmawia z pracownikami w Parkerze jak to właśnie napisałeś. Nie ma szacunku do pracownika! Nie mówię tu o dobrym wizerunku który zachowujecie pozornie! Mówię o tym że w tej firmie już nikt nie podejdzie do pracownika poprostu pi ludzku. Masz być jak trybik w maszynie a jak coś się nie podoba to do wymiany.

Zaskoczona
@Kierownik

Jak pan traktuje ludzi. Ciekawe czy Pana też tak traktują. Każdy chce pracować tylko o to chodzi jak sie podchodzi do pracownika. A pan podchodzi jak do wroga ktory na Pana wypłatę pracuje, żal mi tych ludzi.

Szok
@Dostawca wióra :)

A niech zwalniają, sami beda pracować, ciekawe co wtedy zrobią, maja straszna opinie ,nawet to co słyszałem że Ukraińcy nie chcą tam NAWET pracowac

Anty
@Zaskoczona

Nie ma szacunku do ludzi,jak sie wykazujesz wiedzą to stajesz sie szkolącym,którego potem wydymają,bo masz szkolić (usunięte przez administratora) lidera,ustawiacza albo sekretarki.

Robol

Od poniedziałku nauczanie zdalne a lider Panicz na CNC wymyślił jakieś szkolenia i operator 8 h będzie stał za mną i chuchał i dmuchał mi na plecy ! ZACHOWAJ ODSTĘP 2 METRY ! Pozdrawiam mądre głowy .

Adwokat Diabła

Tak, masz rację, coraz gorzej jest w tej firmie. Atmosfera jak bomba zegarowa. Nadrabiamy zaległości a tak naprawdę jak byśmy od lipca weszli znowu na pełny etat to by tego nie było. Cała kadra zarządzająca jest do wymiany i mam nadzieję że to się niedługo stanie. Mobbing, zastraszanie I tylko patrzą w te kamery i się cieszą jak kogoś złapią na fajce, żenujące brak słów. Również nie polecam tej firmy.

Robol
@Adwokat Diabła

Jak wcześniej ktoś pisał : FIRMĄ ZARZĄDZAJĄ NIEUDACZNICY !

Parkero

Czy ktoś wie co się dzieje w Parkerze?

Edek z krainy kredek
@Parkero

Dezynfekcja+ odpompowywanie hali po ostatniej nawałnicy. Fajny ten basen pod parkingiem, taki amerykański

Jenuszeq
@Parkero

Koronawirus u 2 pracowników

PodnieconaSzydłowska-szuu

Strona internetowa firmy to pic , korporacyjny bełkot i propaganda sukcesu którego nie ma i nigdy nie było i nijak się ma do smutnej rzeczywistości w zakładzie pracy Siechnice .To sztuczny obraz wytworzony przez nieudolnie zarządzających ludzi, zwykłe mydlenie oczu tak jak zresztą ta ich śmieszna gazetka parkerowo KPINA.Zainwestowaliby w ludzi a nie w sztuczny wizerunek dobrego pracodawcy i lepij by na tym wyszli. Ale to przecież ZAKŁAD MODELOWY więc musi to ładnie wyglądać szkoda że tylko na papierze więc zarobki na produkcji też są modelowe prawie jak na kasie w biedronce hehe.Szkoda mi tylko tych ludzi którzy łykają takie ściemy i zatrudniają sie w MODELOWYM (usunięte przez administratora) .Pani Aneto pani też mi szkoda bo pani chyba oprucz tego że jest pani niby moderatorem to mam wrażenie że pani też bierze udział w propagandze wątpliwego sukcesu tej firmy i w ten sposób (usunięte przez administratora) pani ludzi i współtworzy sztuczny obraz dobrego pracodawcy.Jezeli pani tam nie pracowała to po co pani sie wypowiada może pani zapłacili bo nie mogą znaleźć chętnych do pracy i dlatego pani tak drąży temat ,oj nieładnie ale ta korporacja jest zdolna do wszystkiego więc wcale bym się nie zdziwił.Po 13 straconych latach mogę tylko powiedzieć że praca w parkerze to zło wcielone.Bracia ukraińcy mam nadzieję że zrujnujecie ten (usunięte przez administratora) do końca.

Brak słów
@PodnieconaSzydłowska-szuu

Prawda.. A opinie na tym forum są usuwane jak są niewygodne dla Parkera. 2.09.2020 była umieszczona opinia dziś już jej nie widzę. Ciekawe...

Człowiek

Ludzie bardzo fajni, i tu koniec pozytywnych słów, kadra zarządzająca to ludzie bez najmniejszego pojęcia jak się ludźmi powinno zarządzać, praktyki zakładu rodem z komuny, meandrują w prawie tak żeby im tylko było dobrze nie bacząc na pracowników, w przypadku chęcią rozwoju będą blokować żeby Kowalski za dużo się nie nauczył, zakład w którym będą dusić z pracownika w zamian za miskę ryżu, pracowałem na wszytkich działach produkcji łącznie z obsługa działu produkcji i im dalej w las tym gorzej, ukryty mobing na każdym kroku, szkoda tych ludzi którzy tam pracują bo naprawdę fajni ludzie

Piękny Lolo

Przestrzegam potencjalnych chętnych do pracy w zakładzie produkcyjnym w Siechnicach. W okresie epidemii gdzie jest mało zamówień piękny Lolo robi postojowe płatne nie 100% ani nawet nie 80% ( jak wszystkie firmy w okolicy) tylko 0% ( słownie zero). Pracownicy dostają 2 dni dodatkowo bezpłatne w miesiącu, zero podwyżek ani premii w tym roku. Zwolnień grupowych brak bo trzeba by było odprawy płacić. To się nazywa biznes, lepiej wysłać pracowników na bezpłatne. Na pytanie dlaczego dyrekcja nie zrobi postojowego odpowiedź brzmi: bo nie ma takiej potrzeby. Ale wysyłnie ludzi na tygodniowy urlop płatny to jest potrzeba! Jeśli chcesz zarobić to na pewno nie w parkerze tutaj najlepiej pracować społecznie dla ideii biznesu. Inflacja ponad 4% a u pięknego Lolo 10% mniej hahahaha. Generalnie biznes to biznes

Witam! Osobiście niekryje się z tym że pracowałem w Parkerze 6 lat, Od 2011roku na stałe mieszkam w niemczech parkera w siechnicach wspominam bardzo dobrze większość ludzi (usunięte przez administratora) pomocna "Do rany przyłórz" (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich normalnych.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Gosc

Tak. Tego samego dnia

Izabela
@Gosc

A na ile zmian pracuje w Parker Hannifin mechatronik? Jest tylko jedna zmiana? I w jakich godzinach?

Balon

Bardzo dobra forma, bardzo fajnie mi się pracowało. Pozdro dla moich kochanych robaczków z cnc ????

jak wygląda praca na stanowisku operatora logistyki wewnętrznej? Ile zmian?jakie zarobki?

Pablo
@Nowy

2 zmiany.Zarobki przeciętne za to oczekiwania ponad normę. Z powodu deficytu ludzi każdy musi tyrać za dwóch i sytuacja raczej się nie polepszy bo tak było od zawsze.

Zmęczeni Parkerem

Po 12 latach w zakładzie wrażenia można określić tylko zmęczeniem. Zmęczeniem niekompetencją przełożonych,inżynierów oraz całej reszty,nie mającej pojęcia o pracy na produkcji. Ludzie fałszywi,liderzy wiodą w tym prym. Obecnie w firmie kryzys ,ratują się importem chińskich części,które firmują swoim logo. Żenada.

Wanda
@Zmęczeni Parkerem

@Zmęczeni Parkerem A co powiesz o kwestiach finansowych w Parker? Co jaki czas były realizowane podwyżki w tej firmie?

Zmęczeni Parkerem
@Wanda

Co rok w lipcu średnio 3 %, więcej dostają tylko (usunięte przez administratora) Jedynie w poprzednim roku dywizja odpaliła 8%,bo za dużo ludzi zaczęło się zwalniać.

@Zmęczeni Parkerem

8% to nie była podwyżka tylko rekompensata za utraconą premię zakładową.

herrrm

No dobra, ale powie mi ktoś jak to wygląda na credit controler'a z niemieckim? Procował ktoś, jak wygląda opcja wypaty, warunków, benefitów, umowy itp? Sporo jest takich ofert, nie wiem czy warto składać cv. ale sądząc po tej awanturze to chyba nie warto

Aneta
@herrrm

Nie umiem precyzyjnie odpowiedzieć na Twoje pytania. Ale wiem, iż Parker Hannifin aktywnie wspiera inicjatywy lokalne poprzez zbiórki i kiermasze charytatywne, dofinansowywanie aktywności sportowej pracowników, programy odkrywania młodych talentów z różnych środowisk i zaoferowanie im atrakcyjnej szansy na przyszłość. W związku z tym chyba warto byłoby rozpocząć tam karierę zawodową. Może zdecydujesz się jednak na złożenie u nich swojego CV?

A.
@herrrm

Mylisz zakład produkcyjny w Siechnicach (o którym jest ten wątek) z ESSC na Dubois we Wrocławiu, gdzie chcesz aplikować.

@A.

Skoro jest to zakład produkcyjny, to może wiesz coś na temat tego, jak wyglądają warunki zatrudnienia dla osób pracujących na produkcji? Chciałbym mniej więcej zweryfikować, czy warto tam aplikować w momencie, gdy pojawi się aktywne ogłoszenie.

Nastawiator

Załoga wysłana na przymusowy tygodniowy urlop ze względu na brak zleceń. Już w maju było bardzo mało pracy mimo to firma zatrudniła kilkadziesiąt osób ( firmy pośredniczące + pracownicy zza wschodniej granicy). Ciekawie po co??? Pieniądze wyrzucone w błoto! Zarządzanie na niskim poziomie, nikt nic nie wie łącznie z dyrektorem. Pracodawca " zabrał" nam teraz 4 dni urlopu do tego dojdzie przymusowy urlop w grudniu, czyli 23,24 ,27, 30 i 31( tak jest co roku że firma zamknięta jest w okresie świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra). Reasumując w tym roku na 26 dni urlopu, 9 (sic!) dni urlopu narzuca pracodawca a 17 dni zostaje dla pracowników. To jest po prostu żałosne, szkoda nerwów, szkoda strzępić ryja jak mawiał Zbigniew Stonoga. Ja rozumiem jest spowolnienie gospodarcze być może będzie kryzys ale tak się nie robi. To jest po prostu brak szacunku dla pracowników i tych na dole i tych na górze. Dziękuję

Urszula
@Nastawiator

Twoja rozżalenie jest w pełni uzasadnione. Jednak Ty także powinieneś zrozumieć, że pracodawca nie ma wyjścia i dlatego wysyła Was na przymusowy urlop. Co prawda wydaje się to trochę dziwne, bowiem słyszałam, iż Parker szuka aktualnie nowych pracowników. A możesz mi powiedzieć, w oparciu o jaki rodzaj umowy jesteś tam zatrudniony? Będę wdzięczna.

@Urszula

Umowa o pracę na czas nieokreślony

@Nastawiator

Od pierwszego dnia zatrudnienia pracodawca oferuje taki rodzaj umowy? Zastanawia mnie, czy podobnie, jak w przypadku innych firm obowiązuje okres próbny. Mógłbyś napisać coś na ten temat?

NieToczyć
@Nastawiator

Bo Parker to jazda bez trzymanki, tylko dla ludzi z silną psychiką... Zajeb***ie silną ! Słabe jednostki giną tu bez echa, pożarci w oddali przez mgle olejową... I nikt nie zapyta " gdzie jest paweł, gdzie jest grzesiek, gdzie jest ten co tu mi wczoraj wanny odkurzał, podłogi mył!!!? ", bo strach zagląda im głęboko w oczy... że i jego dosięgnie mgła. Bez uczuć, emocji, stoją tam i mierzą spadające sztuki, ze wzrokiem wpatrzonym w cyfry wyświetlane na przyrządzie w dłoni. Wysnuci z marzeń i snów, obdarci z urlopu i myślą że na święta znowu będzie wolne, i nie będzie można przyjść do pracy!... żyją otumanieni 3 zmianową rzeczywistością... :) oj przesadzacie ludzie :) idźcie do innej firmy potyrać 8h, to zatęsknicie za jeszcze za śmierdzącym olejem i suwmiarką w tłustej łapie :D

@Paweł

Na początek umowa na czas określony. Kiedyś było 7 miesięcy, teraz nie mam bladego pojęcia. Dawno nikt nie był przyjęty bezpośrednio przez pracodawcę. Teraz idą z duchem czasu i przyjmują przez firmy pośredniczące

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin - Siechnice

• Jak się pracuje w Parker Hannifin?

Zobacz opinie na temat firmy Parker Hannifin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parker Hannifin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parker Hannifin?

Kandydaci do pracy w Parker Hannifin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parker Hannifin