Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Olsztyn

Magda

Pomijam, że dyrekcja nie pomyśli o tym, aby zorganizować dzieciom autobus besposredni z osiedla generałów do szkoły rejonowej przy galerii warmińskiego (uważają ze tramwaj dojeżdża na czas, a nie biorą pod uwagę tego, że trzeba przechodzić przez 2etapowe przejście, na którym często stoi się prawie 5 min!!!!!!) . Dlaczego dzieci z generałów mają najpierw jechać autobusem 201 a potem przesiadać się w tramwaj??? Czy miasto nie powinno zapewnić młodszym dzieciom bezpośredniego autobusu? Druga sprawa - chamstwo kierowcow - nie potrafią jeździć, zachrzaniaja, jakby kartofle wieźli a nie ludzi, zero empatii, ci ze 127 i 130 widzą, że biegnie matka z dzieckiem z ciężkim totnistrem, to przed nosem drzwi zamykają i chamy odjeżdżają. Taki jesteś jeden z drugim pan na włościach??? Tfu, oby i wasze rodziny były tak traktowane. Nie pozdrawiam

@Magda

Noo... Jeśli nie pomyśleli o tych autobusach dla dzieciaków, żeby im ułatwić pewne kwestie to w sumie czemu nikt nie próbował sam tego zaproponować? Można łatwo się skontaktować w tego typu sprawie?

Żołnierz Wyklenty.

Ja nic nie mam do niepełnosprawnych. Ale krew mnie zalewa ze nie ma kontroli na obiekcje M.P.K przy ulicy Sikorskiego. Przez 6 godzin obserwowałem pracowników ochrony i nie zobaczyłem żeby była odsłonięta roleta czy pracownik ochrony wyszedł z budynku. Z tego co wiem to mają kontrolę stróża i punkty do odbicia. Ale jak rano nie chodzą to w nocy mam podejrzenie ze nie. Ale za to głośno gra radio , gra Telewizor i głośne rozmowy przez telefon. Swego czasu to były kontrole z firm ochrony. A teraz nie tylko Zarząd Pentagram widzi kasę za tych niepełnoprawnych. Płacimy podatki żeby komunikacja była sprawna a firma ochrony bierze z M.P.K. kasę a niepełnosprawny siedzi albo śpi te 12 godzin i nawet nosa nie wychyli. A co robi też kierownik Administracji z M.P.K. chodzi jak paw. To za co płacimy podatki za leni i spanie.

Filip
@Żołnierz Wyklenty.

Wyklenty tak? No to (usunięte przez administratora) Wyklęty jak już geniuszu i skończ (usunięte przez administratora) bo nie wiadomo jak te twoje komentarze czytać i rozumieć. Popracuj nad składnią, bo ciężko z tobą i wtedy zabieraj się za pisanie, a najlepiej zajrzyj do elementarza, bo braki masz w (usunięte przez administratora) Weź te kropeczki przestań dodawać gamoniu. W ogóle nikt nie wie, że to ta sama osoba, tu nie potrzeba grafologa.

Jagoda
@Żołnierz Wyklenty.

Ostatni widziałam jak biegała kobieta I krzyczała (usunięte przez administratora)mi antene od tv jak ja mam pracowac . Bez tv. To oznacza ze płacimy podatki na śpiochów niepelnosprawnych.to co ona pilnuje czy ogląda tv. (usunięte przez administratora)

Kazik.
@Filip

Filip to ty masz orzeczenie 01-U. A na ortografi sie znasz. Brawo na prezesa trza ciebie.

Kierowca

No właśnie widzieliśmy z chłopakami, że coś lata po placu między zaparkowanymi autobusami. Gdy wszyscy wstają o trzeciej w nocy z łożek do pracy on wychodzi na żer, o tej godzinie jest najbardziej aktywny. Podejrzewamy z chłopakami, że to przez te pentagramy na zajezdni. Porozkładali sidła i wnyki ale to cwana bestia, trzeba dzwonić po egzorcyste.

@Kierowca

Sugerujesz że na zajezdni grasuje potwór?? :D

Van Helsing
@Ewa

O kochana, nie jeden. Są też japiszony o kaprawych oczkach i garbatych nosach jak u baby jagi, ze wścieklizną, jeżeli cie ukąsi to zostajesz zarażona i już nie ma odwrotu. Ale są na nich sposoby, jeden z nich to w (usunięte przez administratora)i na gaz. Żyją we wspólnocie jak jehowi i niby mówią w naszym języku ale i tak ciężko zrozumieć o co im chodzi. A i bielunie to ich przysmak, po skonsumowaniu owego przysmaku mają ostrą fazę, pewnie dlatego mają tak na co dzień.

@Van Helsing

XD I czy trzeba się tego bać czy wręcz przeciwnie? ;p

Pan pasażer

Miałem dziś nieprzyjemność być w Punkcie obsługi klienta przy ul. Kanta.. zacznijmy od tego, że Pani, ktora tam pracuje sama nie ogarnia po co tam jest, klientów mega dużo, ale ona ma na wszystko czas, ale już mniejsza o to. Kompetencja tej pani i obliczanie najprostszych kwot na kalkulatorze na pewno usprawnia jej prace. Nie polecam, idźcie do innej placówki, byle nie kanta.

@Pan pasażer

A co jeśli miała gorszy dzień i nie chciała się "kopnąć " w obliczeniach? Wiesz z tego co widzę byłeś w piątek, ja też po całym tygodniu miałabym mózg odparowany. ;p

Motorniczy

Próbują się zorientować na ile sobie mogą z tobą pozwolić i cię wyczuć, jak się głupio uśmiechasz i we wszystkim przytakujesz to masz pracę. Później zaczyna się tresowanie, jak się nie dasz tresować to lecisz z pracy. A ogólnie to kolesiostwo, banda z poprzedniej epoki jak wszędzie dzisiaj, mają się za wielkich kierowników/czki a to zwykłe prostaczki co lepsze stanowiska dostali w zamian za bycie "pomocnym".

- Co by pan/pani chciał/a robić za pięć lat. - Co jest najważniesze w tej pracy, odpowiedź: bezpieczeństwo, pytanie tylko czyje...

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Pytanie pasażera

Kto wie czemu się spóźnia zawsze 116 w kierunku osiedla mazurskiego na poprzecznej skoro to początek trasy i nie ma korków?

Lyonaa
@Pytanie pasażera

Może dlatego ze jadąc do pętli wcześniej ma opóźnienie?

Dylyżans

Proszę Państwa, nie korzystajcie z ich usług, chyba że chcecie złapać chorobę skóry, ja się męczę już trzeci rok. Tam jest taki (usunięte przez administratora) uchwyty aż się lepią od syfu i w tramwajach i w autobusach, kierowcy też śmierdzą. Jak najdalej od nich.

Były pracownik.

Proszę o odpowiedź. Dlaczego M.P.K. zatrudnia portierów z agencji ochrony Pentagram ludzi psychiatrycznie chorych. Na obiekcje M.P.K. od strony stacji diagnostycznej wiecznie śpią. Nie wspomnę o drugiej bazie też śpią. Godzina 24 do 3 :30 słychać chrapanie. Nie wiem o co chodzi ale płacimy na tych psychiatrycznie chorych portierów za spanie. To jest Patologia społeczną i nie kompetencją Prezesów. Nie szanują naszych podatków.

Naprawiacz
@Były pracownik.

Psychiatrycznie to się możesz leczyć jak już geniuszu. Chory to możesz być psychicznie, naprawdę ciężko z tym naszym społeczeństwem. Nic dziwnego, że ten kraj wygląda jak wygląda jak takie tłumoki głos zabierają, siedź tam jak siedzisz i nie pisz już nic więcej, bo nie da się tego czytać.

Ofiara losu

Widzę, że wam się tam towarzystwo przerzedziło, cóż za nie fart. A taka fajna atmosfera była. Jesteście (usunięte przez administratora) wszyscy. Wiecie co jest tam najgorsze ludzie? Taki jeden z drugą udaje twojego kolegę/koleżankę a z chwilą kiedy się odwrócisz wbiją ci nóż w plecy. A później: ,,on z nami nie rozmawia"-,,nazmyślamy na niego i niech go zwolnią, albo nie powiemy dyspozytorowi żeby mu klucza nie dali do kibla to się zesra w gacie hehe" sami oceńcie sobie tych śmieci, dla mnie to zwykłe śmieci do utylizacji.

Czy pracodawca Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Andrew

A i owszem, donoś i zmyślaj to cie nie zwolnimy.

Karol

Co tam pocioty i kółko różańcowe słychać ?

MPK.

Co was Polaczki serce boli że niepełnosprawny śpi ? Przecież Ty też możesz zrobić sobie grupę inwalidzką i spać w pracy . Prezes bierze dwudziesto kroć większą wypłatę i też nic nie robi i nikt nie płacze. Wy macie jeździć i mrugać...... .

Danuta

Witam, czy w firmie oferowana jest umowa na czas nieokreślony na start? Zastanawiam się czy wcześniej jest jakiś okres próbny i dopiero po nim można liczyć na stabilne zatrudnienie. Napiszcie proszę jak wyglądają początki pracownika w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Olsztynie.

Emeryt
@Danuta

To jest wszystko chore. To jest (usunięte przez administratora)i(usunięte przez administratora)osób niepełnosprawnych a nie cwokow że wsi co kupili orzeczenia o niepelnosprawnosci.

Janek.

Dlaczego mpk zatrudnia do ochrony firmy byłych fukcionariuszy M.O. I chorych psychicznie pracowników ochrony. Którzy zamiast ochraniacz obiekt śpią. Kto za to płaci. Nie Pan Grzymowicz nie Pan Prezes mpk tylko my podatnicy utrzymujemy bylych fukcionariuszy U.B. I M.O. I tych psychiatrycznie chorych leni że Wsi.

Podatnik.

Dzwonię dziś to znaczy 22.03.2021 r. Godzina 15:34 na Portiernie M.P.Kprzy ulicy Sikorskiego. Telefon jest przez portiera wylaczony , są dwie odpowiedzi. Albo portier jest zaspany albo mam podejrzenie może ciężko rozmawiać. Co się dzieje na tych portiernìą przez niepelnosprawnych pracowników ochrony. Jest to bardzo źle.

Podatnik.

Mam zapytanie do Pana Prezesa M.P.K. Dlaczego nie ma kontroli pracowników ochrony czy na dyżur przychodzą na kacu. Tym niepełnosprawny się wydaje że jak ma orzeczenie 02 -P. I Pracodawca ma za niego potężne dofinansowanie to im wszystko wolno. To jest bardzo niebezpieczne niepnosprawny stróż np; rano jak usiądzie to tak przez 12 godzin , chyba że do toalety. Nawet obchodów nie chcą robić. A wnocy spać. Nie daj Bóg jak takiego przez telefon obudzisz to Ciebie obrazi od najgorszych i zablokuje numer telefonu. Ma na to pozwolenie od zarządu firmy ochrony. To ja się pytam co to za ochrona. Ja też bym chciał za siedzenie spanie i przechodzenie na kacu dostawać wynagrodzenie .

Były pracownik.

Dzisiaj 8.03.2021. W M.P.K. przy ulicy Sikorskiego od godziny 12:30 do 15: 15 nikt z portierni nie wychylił nosa. Roleta zaslonieta. To ja się pytam po co To ochrona. Rozumiem że to chorzy niepełnosprawni Ale na miłość boską nie Bede płacił podatków na leńki i śpiochów. 100 % Olsztyniakow też by chcieli za spanie i siedzenie bez obowiązku pobiera 2300 na reke.

Sławek.
@Były pracownik.

Na każdy obiekcje można spać. Przecież firma ochrony ma potężne dotacje. I mam podejrzenie że zarząd mpk też ma jakiś prezent. A jak dojdzie do tragedii to zapłaci ubezpieczyciel. A straci na tym co będzie chciał odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Robi się krzywdę chorym psychicznie pracownikom ochrony ponieważ jak zmieni się zarząd i nie pozwoli w nocy spacdojdzie do tragedii.

Podatnik.

M.P.K. od kilku lat jest prowadzona przez chłopstwo. Po 1) kierowcy nie potrafią kierować pojazdów automatykę, jeżdżą jak kuniem. Po 2) Autobusy są brudne , są sprzatanie przez niepelnosprawnych pracowników firmy Pentagram. Biednymi środkami czystości.Po 3) Pracownice niepełnosprawni stróże, jak przyjdzie na zmianę to potrafi siedzieć nawet 12 godzin , ogląda tv , bawi się tabletkami telefonami A w nocy posypia , żadnych obchodów terenu .to ja się pytamPrezesa i Zarządu MP.K.za co płacimy tym firmom ochrony i sprzatajacym za brudne autobusy i za spanie.Chlopstwo co wy pozwalacie to nie obora. My płacimy podatki A wy nie umiecie szanować naszych podatków.Po 4) jak by były kontrolę pojazdów przez Policję czy inspekcje drogową 80 % pojazdów by nie wyjechało.Chlopstwo Witosa co wy wyprawiacie . Patologia i tragedia !

Kierowca.

Tak się zastanawiam za co płaci M.P.K. dla niepełnosprawnych stróży. Wiecznie pozasłaniane rolety. Portierzy albo drzemią ,albo Tablet , Telefon , Telewizja. Panie Prezesie o co tu chodzi.Znowu układy z Prezesem firmy ochrony. Gdzie kontrole kierownictwa M.P.K.na obiekcjie zajezdni przy Sikorskiego. Od pracowników ochrony czuć nieprzyjemny zapach. Może jak by co godzinę pochodził po placu to by tak nie capił.

Kazik.
@Kierowca.

Dzwonię pod numer telefonu ochrony Pentagram 668679504 i cisza . Tu poczta głosowa plusa. ? Czy specialne jest blokowany telefon.?

Sławek.
@Kazik.

To ja namówiłem zeby zablokowali telefon. A PO co ktoś ma ich budzić. Ja u siebie firmie na lubelskiej też zablokowałem. I od 22 drugiej do 5 rana sobie śpie . A firma sprzedaży aut ciężarowych płaci.I mówią że niepełnosprawni na choroby psychiatryczne to głupki. Ale głupki to wy że płacicie za spanie .

Daniela.
@Kazik.

Przecież to numer M.P.K na ulicy Sikorskiego.

Jagoda
@Kierowca.

Widzę że chłopom od Witosa rozum odbiera. Gdzie na świecie płaci się za spanie.ale chłopaki z P.S.L. z P.O. S.L.D. całkowicie rozum odbiera . Oni są chorzy władzy. Wiecznie im złe.

Pasażer,

Ostatnio motorniczy dziecko w wózku zostawił na przystanku a matka pojechała dalej, szok ! W telewizji regionalnej o tym mówili, TVP3 Olsztyn. Kierownik obrońca motorniczego wystroił się w czerwoną koszulę do wywiadu jak Komunista z krwi i kości, towarzysze muszą sobie pomagać! "A co nas tu będzie TVP3 Olsztyn atakować, razem do boju to nic się nam nie stanie"," Polsat górą"!!! Wymiotować mi się chcę jak patrze na te obleśne autobusy, sprzątaczki używają tej samej szmaty do podłogi, uchwytów i całego sprzętu w środku. Porażka ta firma sprzątająca PENTAGRAM, były policjant ma tą firmę, komuch też z resztą. Idźcie diabła gdzie indziej przywoływać a nie w autobusach w nocy.

Koleś
@Pasażer,

Ten kto tam pracuje i kto tam był na dniach otwartych i widział kto tam na "bramce" stoi hehe ten wie o co chodzi. Ochroniarze z bożej łaski, byli policjanci alkoholicy, którzy sobie nie radzą ze sobą bo takie "dobre rzeczy" robili jak byli policjantami i sumienie teraz spokoju nie daje bo niedługo diabeł przyjdzie po takiego i dopiero (usunięte przez administratora) będziecie mieli pentagram, są już tak przechlani, że brakuję im na wszystko sił. Albo zatrudniają takie stare chrupki na emeryturze bo taniej dla takiego "biznesmena" pentOgrama. Przyjdzie telewizje trochę poogląda i w kimę, "praca" hahahaa, śmiech na sali. Pasuję bo w policji też do góry ch*jem leżeli, tylko same samobójstwa to co tu robić, teraz dopiero się trochę pozmieniało ;)

Pan zawsze Pan.
@Pasażer,

Masz rację co do Olsztyńskiej TVP i dziennikarzy to tragedia. Nie dadzą zrobić krzywdy dla komunistycznych Łobzów. A co do sprzatajacych autobusy to też tragedia to są psychicznie chorzy ludzie. Tak jak ochrona i sprzątaczki. Szmatą wybiera sedes i pisuar A następnie w tramwaju czy autobusie uchwyty do trzymania. A Zarząd Pentagram mam podejrzenie dogaduje się z Prezesem M.P.K. I przybywają oko. Żadnych w nocy kontroli tych chorych niepełnosprawnych stróży . Przecież kierownik nadzoru i członek zarządu śpi. A to my podatnicy utrzymujemy M.P.K. I oczywiście Patologie Zarządu Pentagram i śpiochów stróży .A jak w nocy obudzisz stróża to Zarząd Pentagram dniesie do prokuratora że budzisz chorych psychiatrycznie w nocy i nie dajesz im spać. To jest chore .

Kierowca .

Nie wiem o co chodzi z firmą ochrony i sprzątającą Pentagram. Ochrona ma wiecznie pozsłaniane okna. Facet który ma sprzątać plac , przychodzi posiedzi i do domu.kobieta która ma sprzątać autobusy to samo. Autobusy nie do sprzatniete.Rozumie że niepełnosprawni chcą pracować, ale nie można płacić za lenistwo.Okna zasłaniają ponieważ śpią czy i.t.p. To jest Patologią społeczną płacić z naszych podatków dla leniwych niepelnosprawnych pracowników. Co na to Prezes i Prezydent i Radni z Olsztyna. Czy nasze podatki idą na leniwych niepelnosprawnych. I firmę ochrony .

Kierowca
@Kierowca .

To jest baza na Sikorskiego. Tak dalej nie może być.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Kołobrzeska 40
    10-434 Olsztyn
  • NIP: 7390206195 REGON: 510164920 KRS: 0000141647

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.