Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Olsztyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

W zeszłym roku pisano tu o kwocie 4 700 zł na rękę, ktoś dopisał jeszcze, że na dodatkach można wyjść jakoś 800 zł w górę. zastanawiam się czy do teraz wystąpiły jakieś podwyżki dla kierowców? lub czy doszło do zmiany zasad?

Dzień dobry :) Mam zamiar wziąć udział w rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds Kadr. Oferują wynagrodzenie od 5 000 zł brutto. Czy to kwota, która podlega negocjacji? Spełniam wszystkie kryteria, ale doświadczenie mam o wiele większe niż wymagają, dlatego mnie to ciekawi. Ile osób liczy dział, jak wygląda atmosfera? W pracy spędza się trochę czasu, więc to też biorę pod uwagę ;) Pozdrawiam

Blah Nowy wpis

Witam. Na pierwsze pytania nie mam pojęcia ale Pań jest chyba 5. Jako kierowca pojawiam się tam co kilka miesięcy by coś załatwić a Panie zawsze miłe i uśmiechnięte, atmosfera na linii kierowca - kadry, super i wewnątrz chyba też nie gorzej. :)

pytajnik

no dobra pytam jeszcze raz. Jak chcecie zatrudniać kierowców jak oferujecie 27,5 za godz? przecież to jakieś grosze powyżej minimalnej. Jakieś podwyżki niby były. Chłopaki-kierowcy ile wy tam zarabiacie?

Blah Nowy wpis
@pytajnik

Teraz na wejście to jakieś 4700 na rękę. Na dodatkach +800 w górę za przerywany czas.

Motorniczy

Próbują się zorientować na ile sobie mogą z tobą pozwolić i cię wyczuć, jak się głupio uśmiechasz i we wszystkim przytakujesz to masz pracę. Później zaczyna się tresowanie, jak się nie dasz tresować to lecisz z pracy. A ogólnie to kolesiostwo, banda z poprzedniej epoki jak wszędzie dzisiaj, mają się za wielkich kierowników/czki a to zwykłe prostaczki co lepsze stanowiska dostali w zamian za bycie "pomocnym".

- Co by pan/pani chciał/a robić za pięć lat. - Co jest najważniesze w tej pracy, odpowiedź: bezpieczeństwo, pytanie tylko czyje...

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Mag

Witam chciała bym podziękować z całego serca kierowcy z 106 który pomógł mi trafić do szpitala iż trochę się zgubiłam bo mieszkam tu od niedawna i wogóle nie znam tego miasta. Pan był na prawdę uprzejmy miły rzadkość teraz bo niestety już kiedyś miałam sytuację że niestety kierowca pytając go o ulice powiedział że mam włączyć lokalizację. Bardzo dziękuję

Krzychu

Szukacie mechaników, kierowców pogotowia, mechaników taboru kolejowego? Ciekawe czemu nikt szanujący się nie chcę tam pracować? Nie szukacie brygadzistów? Aha za dużo ich chyba jest, i tacy zapracowani , i w większości nie trzęsą im się ręce z rana.Ogólnie super ludzie co lubią donosić, i pisać kwity bo tacy są kompetentni, i nie zastąpieni . Polecam wszystkim szczególnie pracę na zajezdni tramwajowej.

Aneta
@Krzychu

Odnosząc się do pierwszej części skąd wniosek, że faktycznie nikt nie chce? To skoro o tej zajezdni już tak wspominasz to jakie warunki tam mają, że warto zwrócić na nie uwagę?

Ols
@Krzychu

Jeśli nie masz rodziny w tej firmie i znajomości, a jesteś z ulicy to jesteś na gorszej pozycji. Co za ludzie dwuulicowi. Żadnych fachowców, tylko druciarze. Wymądrzać się, a gó umie. Nawet nie zmienią firmy, bo wiedzą że nie dadzą rady. Śmierdzi tam (usunięte przez administratora) a wiadomo co to za ludzie. Szczekać i donosić

stary do zaorania

CO DO MPK OLSZTYN- grubiaństwo chamstwo bezczelność na MAX - w skrócie charakterystyka - dalej żaden grafik nie obejmuje tego systemu PN, EN też nie nadążają za tym mpk i jego kierownictwem hehe JEDYNIE W OLSZTYNIE JEST MOŻLIWY I DOPUSZCZONY DO UŻYTKU TAKI PRACODAWCA.. bo w innych miastach działają jednak !! PAŃSTWOWE INSPEKCJE I INSPEKTORATY -nie w olsztynie jak widać , tu pełno bezczelnego kumoterstwa załatwianki pod stołem ..etc, nie polecam nikomu normalnemu tego zakładu, zresztą teraz to biorą jak leci-nawet z ukrainy

Wczoraj tj 18.05.23 jechałem 126 numer autobusów 1066 no (usunięte przez administratora) dawno takiej sauny nie widziałem czy ten kierowca jest jebniety czy MPK puszcza taki szmelc bez klimatyzacji na linie proponuję panom z zarządu przejechać się w saunie za darmo bez biletu AM im kupię niech jadą

Technik Mechanik
@Marek

Pan prezes roman ma już swoje lata (weteran zieleni..etc) i NAPEWNO TAKIM G. BEZ KLIMY SIĘ NIE PORUSZA :) , poza tym wszelkie opinie o zdziku szwarcu itp -"sławach" NIECHLUBNYCH Z OLSZTYŃSKICH JELIT :) POPIERAM-SAME KUMOTERSTWA UKŁADZIKI HANDELKI SZWINDELKI SPRZEDAŻ METALI I KOLOROWYCH I ŻELAZNYCH ..HEHE ONI NAWET W MPKU STOSUJĄ SWOISTĄ SEGREGACJE W WYNOSZENIU METALI...PAN SYLWESTER TO KOLOROWE MOSĘŻNE ZBIERA A PAN PATRYK TARCZKI STALOWE HEHE , MAŁO SIE TAM ZARABIA BEZ ZNAJOMOŚCI I BEZ D. DAWANIA MISTRZOM I BRYGADZISTOM , KIEROWNICTWO LOKUJE SWYCH ZNAJOMKÓW I POCIOTÓW TYLKO NA PIERWSZE ZMIANY .., GRAFIK CI ZMIENIAJĄ CIĄGLE JEST BEZŁADNY ANI TO 3 ZM ANI 4 BRYG., JAK CHCĄ -TANIE PROSTACKI CHAMSTEWKO -ŚREDNIOPOZIOMOWE . ŻLE ZE WSZYSTKO TO ODBIJA SIE NA BEZPIECZEŃSTWIE JAZDY KLIENTÓW -PASAŻERÓW OLSZTYŃSKICH.STRASZNE ZAKŁAMANIE -JAKBY BYO ZASADĄ OBOWIĄZUJĄCĄ W STRUKTURACH PREZYDENTA OLSZTYNA..... AUTOBUSY WOŻĄ LUDZI ... SĄ 2 FIRMY -A ŻADNA NIE PRZYZNAJE SIE DO AUTOBUSU W KTÓRYM WYSTRZELAJĄ OPONY -STRACH - LUDZIE MAJĄ PRZECIEŻ PRAWO WIEDZIEĆ CZYJĄ FIRMĄ PODRUŻUJĄ I W JAKIEJ FIRMIE MOGĄ CZUĆ SIE BEZPIECZNIEJ .. -może nieee??

xxx

Może nie o MPK , ale opinia o ZDZiT, jakby ktoś startował tam do pracy to nie polecam, kumoterstwo ,układziki , rodzina i znajomi na stanowiskach ,,,

gubi123

Autobus 112 o godzinie 12.56 odjeżdżający z dworca głównego zawsze odjeżdża przed czasem co jest wbrew wszystkim zasadom. Ludzie spiesza się w pewne miejsca bądź chcą dojechać spokojnie do domu a przez kierowcę któremu się niewiadomo gdzie spieszy jest yo wręcz niemożliwe PROSIŁABYM O ZROBIENIE Z TYM CZEGOŚ PONIEWAŻ JEST TO NIE FAIR W ZWIĄZKU Z OSOBAMI KTÓRE MIESZKAJĄ POZA OLSZTYNEM I AUTOBUS NA WYPIZDOWIA MAJA CO 5 GODZIN

zlygubi

112 o godzinie 12.56 nagminnie za wcześnie przyjeżdża na przystanek i nie czeka na godzinę odjazdy co jest karygodne bo ja muszę czekać na autobus jak się spóźnia a on nie czeka na swoją godzinę odjazdu. PROSZĘ TO ZMIENIĆ !!!!

Hejterhejter

Autobus 121 z przystanka dworcowa-przychodnia ktory miał planowo zjawić się o 14.09 W OGÓLE SIĘ NIE ZJAWIŁ BOŻE LUDZIE KAŻDY SPIESZY SIĘ ZAŁATWIAĆ WŁASNE POTRZEBY !!!!!!!

Uzytkownik

Autobus 126 ktory planowo ma się zjawiać na przystanku o 8.35 nie zjawia się planowo tylko z opóźnieniem bądź odjeżdża wcześniej proszę coś z tym zrobić bo ludzie maja do szkoły !!!

oksztynianin09

Autobus o numerze 126 we wtorku i czwartki ktory punktowo ma być na przystanku szewczenki o godzinie 19.07 spóźnia się monotonnie proszę o zmienienie tej sytuacji

Aneta
@oksztynianin09

Niby to forum pracownicze i taka prośba od klienta mogłaby zdawać się dziwna... Ale tak w sumie to czy również z tego powodu czas pracy samego kierowcy się nie przedłuża przypadkiem? Jak z tej perspektywy to wygląda?

Olsztynianin

Absurdalne jest to, że 126 we wtorki i czwartki ktory planowo ma się zjawiać o godzinie 18.47 zawsze przyjeżdża z ogromnym opóźnieniem. Na mieście nie ma korków. Ludzie mają poważne sprawy do załatwienia PROSZĘ TO ZMIENIĆ!!!!!

Filip

Nie po to kupowałem bilet miesięczny by lina 127 o godzinie 17 40 sobie nie jeździła , mam nadzieję ze usunięcie ta godzinę z rozkładu bo człowiek się głupio łudzi a i tak ... Z tego jest

Witam. Linia autobusowa olsztyn nr 128 BRZEZINY- MASAKRA!!! Mało tego że kierowca przyjeżdża na przystanek wcześniej,nie czeka na przystanku na czas!!! Widzi że ktoś biegnie co ma siły żeby nie odjechał, a kierowca zamyka drzwi i spokojnie sobie odjeżdża i ma wszystko gdzieś....... Pracują za karę, szkoda pisać!!!

Grzechu

Kierowcy z tej firmy to buraki chamy i prostaki opryskliwi nie grzeczni nie mam pojęcia po co isc pracować na autobus skoro nie umie się zachować do ludzi często jeżdżę autobusem i naprawdę rzadko który kierowca jest normalny w tej firmie.

Ela

Kierowca autobusu 109 w stronę Starego Dworu , o godz 16.20, opryskliwy niegrzeczny. Nie zatrzymał się na przystanku gdzie ludzie czekali tylko na samym końcu tegoż przystanku i nie wszyscy zdążyli usiąść, kto biegł to zdążył. Otwieranie drzwi wciskam 3 razy, dopiero jak zwróciłam uwagę kierowcy , ten z oburzeniem , dlaczego nie wcisnęłam przyciskiem . Był nieprzyjemny, taki w okularach ciemnych w średnim wieku..

jixminie

Odnoszę wrażenie, że ci kierowcy specjalnie gdy biegniesz do pojazdu odjeżdżają ci przez mordą, nie to, że za wcześnie przyjechał to sobie takie żarty robi, co to ma być do jasnej cholery, a później wszyscy zdziwieni, że chodzisz wkurzona cały dzień i masz ochotę wszystkich udusić.

Hanna
@jixminie

Czekaj czekaj czyli za wcześnie odjechał z przystanku i nie dał Ci wsiąść? ;O

Mika
@jixminie

Zgadzam się w 100% Dziś kierowca autobusu 116 ,przy Szpitalu miejskim 7:39 dosłownie przed nosem zamknął mi drzwi. I proszę mi wierzyć , że zrobił to specjalnie. Bezczelny (usunięte przez administratora) Już nie wspomnę że do autobusu wychodzi się na czuja. Ponieważ jeżdżą wedle własnego uznania, ani wedle rozkładu jazdy na przystankach, ani wedle wyświetlanych wiadomościach na tablicach informacyjnych ( bo czasy odjazdu znacznie różnią się miedzy tymi informacjami)

gg13
@jixminie

Tak to niestety prawda , biegniesz zdyszana od strony kierowcy , na pewno Cię widzi i co ? odjeżdża , przez moment myślę , że to niemożliwe , a jednak ...

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Kołobrzeska 40
    10-434 Olsztyn
  • NIP: 7390206195 REGON: 510164920 KRS: 0000141647

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.