Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Olsztyn

Krzysztof F.

Praca kierowcy mało przyjemna. Kierownik ruchu wogóle nie posłucha kierowców ich wersji nie próbuje zrozumieć. Śmieszne OC po zjazdach Wielcy fachowcy brygadzisty czy inne majstry na OC. Wjeżdżasz na Kanał juz krzyczą zero kultury osobistej , nie mówię już o szacunku . Jeden stary dziad udaje młodzieńca ,sam za kierownicą nie jeżdzi i (usunięte przez administratora) widział inni jakby okres dostawali albo żona nie dawała mu, milimetr jakaś linie przejedziesz którą ciężko zobaczyć bo masz na dole pod autobusem. Może jest z 3 normalnych ludzi na tym oc resztę bydło które udaje ..... Bydło Bydło i jeszcze raz bydło .

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

gość

Jedyne co dostrzegają to pieniądze.

JOjo

Nie ma dobrej atmosfery w mpk bardziej atmosfera mobinngu z strony inspektorów i głównej dyspozytorni

Janek

M.P.K. - miejska przechowalnia komuchów. Mają bardzo wścipską nature i za bardzo interesują się nie swoimi sprawami, ingerują w czyjeś życie, jak takie stare baby na jarmarku. Pierdolca można dostać od takiego jeżdzenia w kółko i to jeszcze w taki upał hehe może dlatego tacy są. Dzisiaj jeden rano tramwajem na sikorskiego na poziomej kresce przejechał na światłach, jeżdzą jak mumie ledwo przytomni bo od 4rano na nogach, kontrolować ich tam bardziej, w końcu wożą ludzi.

Miki

Jaka jest stawka dla początkującego motorniczego? Jestem pracownikiem MPK w innym mieście i zastanawiam się nad zmianą miejsca zamieszkania i pracy. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Szofer
@Miki

Jeżeli masz "pojechane" w mieście w którym pracujesz to zmiana miasta nic Ci nie da. A tak poza tym to chcesz jeździć tramwajem w którym się jakiś motorniczy sfajdolił rano w spodnie i jeździł tak 10h? Później przychodzisz załóżmy Ty i taka niemiła niespodzianka, mało tego możesz tam złapać jeszcze świerzba(szczególnie latem jak chodzisz w koszulce polo i musisz opierać goły łokieć o tą zainfekowaną tapicerke 8,9,10h, świerzb murowany) albo pluskwy do domu przynieść, ten kto tego doświadczył wie o co chodzi, różne brudasy tam pracują, nie podadsz takiemu oblechowi ręki to wielce oburzony i później chodzi i rozpowiada różne bzdury byle Cię upokorzyć i c**j, że to nie prawda. Także Miki dobrze się zastanów zanim przyjedziesz do tego gniazda brudnych żmij. Pozdro!

Motorniczy

Próbują się zorientować na ile sobie mogą z tobą pozwolić i cię wyczuć, jak się głupio uśmiechasz i we wszystkim przytakujesz to masz pracę. Później zaczyna się tresowanie, jak się nie dasz tresować to lecisz z pracy. A ogólnie to kolesiostwo, banda z poprzedniej epoki jak wszędzie dzisiaj, mają się za wielkich kierowników/czki a to zwykłe prostaczki co lepsze stanowiska dostali w zamian za bycie "pomocnym".

- Co by pan/pani chciał/a robić za pięć lat. - Co jest najważniesze w tej pracy, odpowiedź: bezpieczeństwo, pytanie tylko czyje...

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kumple z pracy

Irek Czajnik Czajkowski kompozytor co jest, jak smakuje własne lekarstwo? Jak tam gacie, doprałeś? Do butów nie naleciało? Farmazo(usunięte przez administratora) już cie wszyscy mają dość, ktoś cie w końcu śmieciu znajdzie tam gdzie już dawno powinieneś być.

biuro

Słyszałem , ze to firma prawie rodzinna bo sporo osob pracuje z tej samej rodziny. Ojciec w kreca syna poz najomości itd czy to prawda ?

Info
@biuro

Prawda, nie tylko w mpk z resztą, w GDDKIA i ZDZIT to samo. Banda jehowych.

gość
@biuro

Tak to mniej więcej wygląda.

Agnieszka

Nie szukają może kierowców ?

@Agnieszka

Nie, mają swoich.

Danuta
@Tomek

@Tomek, to jeśli chodzi o kierowców, a co z mechanikami? Wiesz o zatrudnieniach do napraw taboru MPK? Jeśli tak, daj mi znać, proszę.

Olel

Jeżdżą jak za karę szarpią i gwałtownie hamują jakby wozili ziemniaki. Kto ich szkoli i nadzoruje ? - chyba nikt. Po zamknięciu drzwi gdy chce się jeszcze wsiąść nie zaczekają tylko bezszczelnie odjeżdżają z przystanku. Powinni obniżyć ceny biletów adekwatnie do swoich usług.

Ktoś
@Olel

Gwałtowne hamowanie autobusu to reakcja kierowcy na przyczynowo-skutkowa sytuację np. zajedzanie przez kierowców osobówek drogi. Kierowcy po zamknięciu drzwi chcąc się włączyć do ruchu patrzą w lewe lusterko. Jeden poczeka drugi nie. Ten problem jest w całej Polsce

@Olel

bo tam pszenno-buraczane towarzystwo pracuje

cały Olsztyn jest czerwony, normalnych ludzi w Olsztynie jest może ze 20% a może i jeszcze mniej

Polak

To posowieckie nasienie, to widać, słychać i czuć.

@Olel

To zacznij się trzymać barierek

Kierownik Jurek opowiedz kolegom i koleżankom jak na rozprawę do sądu pracy przeszedłeś pijany z rozpiętym rozporkiem i w obszczanych butach. Sędzina to oczy zrobiła z niedowierzania, adwokat który was reprezentował to samo. Nie chcę się wierzyć, ale tak było, przysięgam na wszystko.

Kolega

Jurek siurek pijaczek, nie pij tyle bo wątróbka w końcu nie wytrzyma i zgnije.

Niezadowolona

Kierowcy są bardzo nie mili chciałam kupić bilet automat był zepsuty więc pokoerowalam się z małym dzieckiem do kierowcy po bilet na dzień dobry wogle nie zareagował a jak się zapytałam o bilet stwierdził że mi nie sprzeda bo jest automat nie reagował gdy mówiłam że jest zepsuty. Musiałam wysiąść i czekacna następny automat (usunięte przez administratora) straszne

Joanna
@Niezadowolona

To jest co prawda forum przeznaczone dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, ale takie uwagi również są tu bardzo cenne. Czy zgłosiłeś się z tą sprawą to już osoby nieco wyżej tam postawionej?

Mieszkaniec,
@Niezadowolona

Oni zachowują się tak jak by ludzie byli dla nich a to oni są dla ludzi ale najwyraźniej o tym zapominają.

@Mieszkaniec,

ludzie im szybko przypomna co jest piec.

gajowy

próbują ludziom psuć opinie rozpowszechnianiem plotek.

Filip

Sami konfidenci tam pracują zaganiają się nawzajem razem z tym kierownikiem menelem

Pasażer,

Komuchy w Boga nie wierzą, ale w diabła już tak....kpina, tyle.

Mieszkaniec,
@Pasażer,

Hahaha dobre, pozdrawiam.

Ktoś

Słyszałem jak oni tam na siebie donoszą, obrzydliwe zachowanie, ciągłe intrygi, paskudni ludzie tam pracują, (usunięte przez administratora)

Anonimowy

W niektórych autobusach jest brudno i czasami kierowcy są bardzo niemiła

Pasażer,

Zapomniałam dodać, że tam dużo byłych sbków pracuje, w nadzorze ruchu mpk też, to są ci co do wypadków przyjeżdżają jak kolizja jest, a jak nie maja co robić to kierowców i motorniczych gnębią. To zachowanie się po prostu ma we krwi, wyniesione z domu w którym nie było żadnych zasad, boga ani żadnych postawionych granic przez rodziców, co można a czego nie wolno. Gdzieś ich musieli upchać jak bezpiekę rozwiązali.

Pasażer,

Ludzie, popatrzcie na twarze tych kierowców i motorniczych, prostactwo takie, że szkoda gadać, pozapinani na ostatni guzik pod szyją, od razu widać kto to jest. Ci starzy to alkoholicy, piją wódkę razem z kierownikiem Kantem po godzinach jak tylko trochę wolnego jest, a ci młodzi to nie mają tam nic do gadania, podlizywać się tylko mogą i przytakiwać, to wszystko co mogą.

Ols

Zatrudniaja odrazu na umowe o prace

Joanna
@Ols

A na jaki czas jest ta pierwsza umowa?

Ols
@Joanna

Probna 3 miesiace

rush

Zatrudniają już na umowę o pracę, czy dalej zbierają na tacę.

Witold
@rush

Sugerujesz, że wcześniej pracownicy pracowali bez umowy, czy chodziło Ci o umowę zlecenie? Mógłbyś to wyjaśnić. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/miejskie-przedsiebiorstwo-komunikacyjne-s-a,11758 są aktualne oferty rekrutacyjne i w każdej z ich pracodawca zapewnia stabilną umowę o pracę, atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych i zaplecze socjalne. Napisz jak to wygląda w rzeczywistości.

rush

Kolesiostwo i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Kołobrzeska 40
    10-434 Olsztyn
  • NIP: 7390206195 REGON: 510164920 KRS: 0000141647

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.