Opinie o Lu man w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lu man. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lu man o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lu man w Łódź

Jak dużo osób pracuje w Lu man?

blik Nowy wpis

szkoda pracowników - ale chyba sami wiedza co robią (ludzie macie rozum?) szkoda klientów - no oni akurat nie wiedzą lata 90 już minęły hallo pobudka:)

JSP Nowy wpis

Chciałbym tylko napisać że jakość wyrobów pozostawia wiele do życzenia, po trzech sezonach w jesiennej kurtce pojawiły się dziurki na plecach. Nie jest to moja jedyna kurtka, więc nie chodzę w niej codziennie. Natomiast w wiosennej kurtce okazało się że w tylnej części ramienia jest wstawka z zamszu. Nie polecam wyrobów tej firmy!!!

Alicja Nowy wpis

A jakie benefity oferuje Lu man?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lu man, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Wojtek

No jak zarobki zaczynają się od 3000 to ja nie mam pytań, bo dla mnie to jest dobry i naprawdę fajny pieniądz, zastanawiam się tylko, bo nie widzę w ogóle ogłoszeń w tym momencie, czy jest szansa na przyjęcie się tam w jakikolwiek sposób w ciągu miesiąca?

dziany

praca kasjerki, pomimo swojej nazwy, nie polega jedynie na siedzeniu na kasie. Do takiej pracy, możesz śmaiło aplikować do hipermarketów. Tam będziesz się zajmował praktycznie tylko tym. Tutaj jest praca z odzieżą skórzaną, a więc czasem coś trzeba dźwignąć, a takie skóry, nie oszukujmy się, do najlżejszych nie należą.

LASECZKA

Now wiesz właśnie ogłosił konkurs na miss sklepów LUMAN. No wiesz "dba" o nasz wizerunek. Zapewnia nam 12 godzinny areobik między regałami

Agnes

Najniższa krajowa poszła w górę a szef bękot podał wypłatę 1100 zamiast 1182 reszta niby w premii okrada własnych pracowników. I jeszcze przez tel słyszę że tak dużo zarabiamy , żenada . Myśli że ludzie charytatywnie będą pracować , żeby szef mógł sobie na wakcję zbierać . Mało tego że robi się dla niego lewiznę i wpłaca się na pieniądze na prywatne konto to jeszcze nie potrafi szanować pracowników którzy u niego pracują . Może trzeba gdzieś w końcu z tym iść .

ania

dziewczyny dajcie mu ju z spokój, zajmijmy się pracą, facet jest taki a nie inny i nie zmienimy go . A praca nie jest taka zła, nie dzwigamy skrzybek, czy mięsa. Do bełkotu można się przyzwyczaić, a pamiętajmy , że nikt nas tu na sile nie trzyma. Nie podlizuję się , ale taka jest prawda.

nowa

gonia - 2013-01-08 20:53:13 jak jesteś z Łodzi to bełkot Ci ę wywali, uważaj co piszeszza taką kasę to mi wisi, te 1100 to dostan ę wsz ędzie, a nię będ ę słucjhałą bełkotu, nie wiem jak może ciągle wpiepszać te kluski, gęba mu sięm zapycha i ma problem

gonia

jak jesteś z Łodzi to bełkot Ci ę wywali, uważaj co piszesz

nowa

(usunięte przez moderatora) to cudowny facet, mądry , przystojny, wykształcony.Idealny człowiek, nie wiem dlaczego się go czepiacie. Dobra koniec tego, to (usunięte przez moderatora) jakich mało. Rządzić to trzeba umieć, do nas ma blisko, to jak wpada to chce się wymiotować. (usunięte przez moderatora)

ZAKUPOHOLICZKA

W dniu wczorajszym byłam na zakupach i zajrzałam do Waszego salonu z myślą o zakupie kurtki na wiosnę. Z przykrością muszę stwierdzić, że niczego godnego uwagi nie dostrzegłam. Jedynie co mogę polecić moim zamożnym znajomym to tylko panią sprzedającą, była bardzo przekonująca i mocno zaangażowana w obsługę sprzedaży. Dowiadując się na tym forum jakie panie otrzymują wynagrodzenie, aż ZDZIWIENIE bierze co jeszcze je tam zatrzymuje ??? Wygląda na to, iż bardzo lubią to co robią. Postaram się o to , by inni sklepikarze podkupywali panie z LU-MAN do swoich firm !!!

ARYSTOKRACJA

Zapomnieliście o NAJważniejszym, że (usunięte przez moderatora) jak coś gada to za diabła nie idzie go zrozumieć. (usunięte przez moderatora) No i w ogóle pląta się i zdania prostego nie potrafi sklecić. SAM NIE WIE CZEGO CHCE I O CO MU CHODZI !!!

a jeszcze jedno!jak by byla wporzadku do sprzedawczyn ,to by teraz po niej tak nie jechali........nie lansuj sie tak na projektantke,My teraz cie wylansujemy w internecie-hehena tym portalu

prawda o negatywach niestety!!!

Zgadzam się z przedmówczynią!!! - prawda, że pracownika w tej Firmie się nie szanuje!!! wogóle dziwna polityka - zmieniać ludzi jak rękawiczki! - zostawiają tylko tych , którzy razem (usunięte przez moderatora)dobrze konspirują i mataczą tylko, że z tego kasy dla firmy nie będzie - porażka.....Proponuję kanapy też wywieść ze wszystkich salonów - będzie ok! Przez p.Olę bliski już upadek firmy - gratuluję wyboru takiego pracownika w Firmie ....

anonimowa

Do negatywów nalezy dodac ze pensje sobie trzeba uzbierac :(

wwwrrrrrrrrr

Bardzo inteligetna osoba,troche bardziej inteligetna od małpy ;)

zawiedziona

pani projektantko-stylistko-menadżerko (usunięte przez moderatora) -więcej współpracy i zaangażowania w swoją pracę,ściemniać to każdy potrafi,lecz nie zawsze wypada !! Została pani rozkminiona!! Przy szefostwie dobrze gra (robi ze sprzedawców tłuków),ale jak tylko znikają z horyzontu to rozmowa jest zupełnie inna.Od razu sprzedawczynie są super kumpelkami.Każy chyba wie, co mam na myśli.....Ciekawe, kiedy w firmie odkryją jej prawdziwe oblicze?Bo narazie chyba panuje tam kurza ślepota;)hahah

Zostaw merytoryczną opinię o Lu man - Łódź

• Jak się pracuje w Lu man?

Zobacz opinie na temat firmy Lu man tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lu man