Lu man

Łódź

Opinie o Lu man

zawiedziona 2010-06-02 09:00:15
pani projektantko-stylistko-menadżerko (usunięte przez moderatora) -więcej współpracy i zaangażowania w swoją pracę,ściemniać to każdy potrafi,lecz nie zawsze wypada !! Została pani rozkminiona!! Przy szefostwie dobrze gra (robi ze sprzedawców tłuków),ale jak tylko znikają z horyzontu to rozmowa jest zupełnie inna.Od razu sprzedawczynie są super kumpelkami.Każy chyba wie, co mam na myśli.....Ciekawe, kiedy w firmie odkryją jej prawdziwe oblicze?Bo narazie chyba panuje tam kurza ślepota;)hahah
wwwrrrrrrrrr 2010-06-09 21:56:54
Bardzo inteligetna osoba,troche bardziej inteligetna od małpy ;)
anonimowa 2010-12-03 13:54:56
Do negatywów nalezy dodac ze pensje sobie trzeba uzbierac :(
prawda o negatywach niestety!!! 2010-12-14 12:26:55
Zgadzam się z przedmówczynią!!! - prawda, że pracownika w tej Firmie się nie szanuje!!! wogóle dziwna polityka - zmieniać ludzi jak rękawiczki! - zostawiają tylko tych , którzy razem (usunięte przez moderatora)dobrze konspirują i mataczą tylko, że z tego kasy dla firmy nie będzie - porażka.....Proponuję kanapy też wywieść ze wszystkich salonów - będzie ok! Przez p.Olę bliski już upadek firmy - gratuluję wyboru takiego pracownika w Firmie ....
anonim 2010-12-14 16:03:57
a jeszcze jedno!jak by byla wporzadku do sprzedawczyn ,to by teraz po niej tak nie jechali........nie lansuj sie tak na projektantke,My teraz cie wylansujemy w internecie-hehena tym portalu
ARYSTOKRACJA 2011-04-04 18:16:27
Zapomnieliście o NAJważniejszym, że (usunięte przez moderatora) jak coś gada to za diabła nie idzie go zrozumieć. (usunięte przez moderatora) No i w ogóle pląta się i zdania prostego nie potrafi sklecić. SAM NIE WIE CZEGO CHCE I O CO MU CHODZI !!!
ZAKUPOHOLICZKA 2011-04-06 08:14:12
W dniu wczorajszym byłam na zakupach i zajrzałam do Waszego salonu z myślą o zakupie kurtki na wiosnę. Z przykrością muszę stwierdzić, że niczego godnego uwagi nie dostrzegłam. Jedynie co mogę polecić moim zamożnym znajomym to tylko panią sprzedającą, była bardzo przekonująca i mocno zaangażowana w obsługę sprzedaży. Dowiadując się na tym forum jakie panie otrzymują wynagrodzenie, aż ZDZIWIENIE bierze co jeszcze je tam zatrzymuje ??? Wygląda na to, iż bardzo lubią to co robią. Postaram się o to , by inni sklepikarze podkupywali panie z LU-MAN do swoich firm !!!
nowa 2013-01-08 20:51:04
(usunięte przez moderatora) to cudowny facet, mądry , przystojny, wykształcony.Idealny człowiek, nie wiem dlaczego się go czepiacie. Dobra koniec tego, to (usunięte przez moderatora) jakich mało. Rządzić to trzeba umieć, do nas ma blisko, to jak wpada to chce się wymiotować. (usunięte przez moderatora)
gonia 2013-01-08 20:53:13
jak jesteś z Łodzi to bełkot Ci ę wywali, uważaj co piszesz
nowa 2013-01-08 20:55:34
gonia - 2013-01-08 20:53:13

jak jesteś z Łodzi to bełkot Ci ę wywali, uważaj co piszesz
za taką kasę to mi wisi, te 1100 to dostan ę wsz ędzie, a nię będ ę słucjhałą bełkotu, nie wiem jak może ciągle wpiepszać te kluski, gęba mu sięm zapycha i ma problem
ania 2013-01-09 11:54:28
dziewczyny dajcie mu ju z spokój, zajmijmy się pracą, facet jest taki a nie inny i nie zmienimy go . A praca nie jest taka zła, nie dzwigamy skrzybek, czy mięsa. Do bełkotu można się przyzwyczaić, a pamiętajmy , że nikt nas tu na sile nie trzyma. Nie podlizuję się , ale taka jest prawda.
Agnes 2013-02-02 20:53:24
Najniższa krajowa poszła w górę a szef bękot podał wypłatę 1100 zamiast 1182 reszta niby w premii okrada własnych pracowników. I jeszcze przez tel słyszę że tak dużo zarabiamy , żenada . Myśli że ludzie charytatywnie będą pracować , żeby szef mógł sobie na wakcję zbierać . Mało tego że robi się dla niego lewiznę i wpłaca się na pieniądze na prywatne konto to jeszcze nie potrafi szanować pracowników którzy u niego pracują . Może trzeba gdzieś w końcu z tym iść .
LASECZKA 2013-04-12 22:38:17
Now wiesz właśnie ogłosił konkurs na miss sklepów LUMAN. No wiesz "dba" o nasz wizerunek. Zapewnia nam 12 godzinny areobik między regałami
dziany 2015-02-04 16:55:56
praca kasjerki, pomimo swojej nazwy, nie polega jedynie na siedzeniu na kasie. Do takiej pracy, możesz śmaiło aplikować do hipermarketów. Tam będziesz się zajmował praktycznie tylko tym. Tutaj jest praca z odzieżą skórzaną, a więc czasem coś trzeba dźwignąć, a takie skóry, nie oszukujmy się, do najlżejszych nie należą.
Wojtek 2016-05-13 15:49:17
No jak zarobki zaczynają się od 3000 to ja nie mam pytań, bo dla mnie to jest dobry i naprawdę fajny pieniądz, zastanawiam się tylko, bo nie widzę w ogóle ogłoszeń w tym momencie, czy jest szansa na przyjęcie się tam w jakikolwiek sposób w ciągu miesiąca?
Zostaw swoją opinię o Lu man - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lu man