Opinie o Atelier Urody Salon Fryzjerski-Kosmetyka Głubisz Renata w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atelier Urody Salon Fryzjerski-Kosmetyka Głubisz Renata. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atelier Urody Salon Fryzjerski-Kosmetyka Głubisz Renata o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atelier Urody Salon Fryzjerski-Kosmetyka Głubisz Renata w Katowice

Joanna Nowy wpis

Pani Renia to super fryzjerka, fantastycznie obcina, fryzura trzyma się do kolejnego cięcia, a po wyjściu z salonu wygląda się jak z reklamy Panten. Bardzo polecam- wieloletnia klientka :)

Dominika Nowy wpis

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy Atelier Urody Salon Fryzjerski-Kosmetyka Głubisz Renata i mógłby się nią podzielić z nami? Poniższe komentarze pochodzą ze strony klientów firmy, a może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat.

Zawiedziony klient Nowy wpis

Pani fryzjerka zniszczyła mi włosy, do tego stopnia,że zaraz po zabiegu zaczęły mi się urywać. ...a na skórze głowy miałam poparzena skórę i wylądowałam u dermatologa.Koszmar!!!!Zdecydowanie nie polecam tego salonu!!!

klient Nowy wpis

Właścicielka obcinała mnie zamiast pół godziny to godzinę bo czas swojej pracy poswięca na plotki ze swoimi znajomymi przychodzącymi i siedzącymi na kanapie. Sprzęt którym mnie obcinała wymagał już dawno czyszczenia. Pomijam przeklinanie i głośny śmiech do ucha. Również nie dostałem paragonu. Pomijam już tematy które poruszała przy mnie ze kolezankami z pracy...Już tam nie pójdę nigdy.

logo firmy International Trade Specialist with Polish
Veo Worldwide Services
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
oj

jak to tak - bez paragonu?

Zostaw merytoryczną opinię o Atelier Urody Salon Fryzjerski-Kosmetyka Głubisz Renata - Katowice

Atelier Urody Salon Fryzjerski-Kosmetyka Głubisz Renata
  • Świdnicka 38 lok. 14