Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Anita

Najśmieszniejsze są osoby, które tak głośno mówią, że do biura nie pójdą, a następnie to do tyłka wejdą każdemu, aby tam się tylko znaleźć. Pseudo specjaliści, bez papierów, bez fachu w ręku, bez doświadczenia. Co jeden czuje się ważny, że bez niego firma upadnie. Ego wygórowane. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Dobrze, że już z tą firmą nie mam nic wspólnego

Patrycja

@yyyyyyy!!! rozumiem, że możesz być zły, jednak określenia z obozem nie powinny pojawiać się na forum. To obraźliwe i łamie to regulamin forum:http://www.gowork.pl/regulamin.

someone

Śpieszmy się kochać specjalistów tak szybko odchodzą :)

Patrycja

@xxx czyli potrzebne są osoby doświadczone? Może akurat @Małgosia ma takie kwalifikacje i by podniosła poziom tego działu? Widzę, że na stronie firmy Shinchang Poland ogłoszenie nadal jest dostępne: https://www.seoyonelec.pl/job.php. Próbujesz?

xxxx
@Patrycja

No tak. Są potrzebne osoby doświadczone za max 3000 PLN Brutto. Menagierem działu został człowiek bez matury :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Małgosia

Czy warto aplikować na to stanowisko specjalisty ds. Jakości ?

xxx
@Małgosia

Aktualnie dział jakości jest w opłakanym stanie. Brakuje doświadczonych specjalistów, ludzie przyjmują się i odchodzą. Nie warto się tam teraz przyjmować, bo prawdopodobnie nie dotrwasz nawet do końca umowy próbnej. Zarobki są żałosne, kuszą nadgodzinami, ale wtedy po prostu nie masz zycia ;)

Małgosia

Cześć, Znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalista ds. Jakości w firmie Seoyon. Czy ktoś z Was wie jak wygląda praca na tym stanowisku? Jaka jest atmosfera w dziale który obejmuje to stanowisko? Jakie są zarobki?

Krystyna

Firma obecnie pod nazwą Seoyon. Rozmowa rekrutacyjna choć z miłymi ludźmi to odbyła się w... holu. Podczas rozmowy kładziono szczególny nacisk na pracę w licznych godzinach nadliczbowych, co rzekomo miałoby mi wynagrodzić niższe niż oczekiwane podstawowe wynagrodzenie nawet o 1000 zł (łatwo więc policzyć ile by było tych nadgodzin). Po takiej rozmowie rekrutacyjnej niestety pozostał pewien niesmak.

ciekawy

co tam ciekawego sie dzieje w seoyonie? ktos sie zwolnil, kogos zwolnili, jakies zmiany?

Rene

Obudza sie po urlopie jak sie ludzie bd zwalniac , na samych ukraincach daleko nie pociagna a i ci powoli maja juz dosc . Najgorszy zakład na strefie pod wzgledem płacy ale najlepszy w mozliwosci poobijania sie

Bolek
@Rene

No super. Zwalniają się już w biurze. To musi być źle.

andrzej ł

teraz ania na kierownika goska na dyrektora i sie pozabijaja hahah i nas przy okazji co jedna to lepsza!!!

Kong

Proponuję się zwolnić może gdzie indziej jak kasę będziesz potrzebować pozwolą ci nadgodziny pracować . Pierd..ic głupoty każdy umie ale zwolnić się to już nie . Nie podoba się zapraszamy na bezrobocie .

Ciekawa
@Kong

Całkowita racja!!!! Wszyscy starzy pracownicy dużo gadają, a jak sie coś dzieje to najbardziej tyłkami trzęsą. Po wczorajszej akcji z Panem dyrektorem co druga ma sie zwalniać, pożyjemy zobaczymy.

Karoap92

Firma jest okropna. Zero tolerancji wobec pracowników. Natomiast najbardziej wkurzające jest zmuszanie pracowników do nadgodzin. Rozumiem, że czasami firma ma mnóstwo do zrobienia ale niech też liczą się ze zdaniem pracowników a nie Ty musisz przyjsc na 12 h tu i tu bo Ci premię zabierzemy.

Rene

To co się wyprawia w tej firmie już lepiej nie będzie

a
@Rene

Lepiej napewno nie będzie, za to śmieszniej to jak najbardziej :)

AuTpI

JAK SIĘ LUDZIE BEDA GODZIC NA TAKIE ZAROBKI TO SIĘ ONE NIE ZMIENIĄ

kasik

dziękuję za informację.

kasik

Witam, czy praca na produkcji jest non stop stojaca? Czy da się przejść pod firmę? Ewentualnie po przejściu ile można zarobić? Dziękuję.

Rozgoryczona
@kasik

Tak jest stojąca. Da się przejść pod firmę po pół roku. Zarobki najniższa krajowa plus premia oczywiście pod firmą.

Mat

Rozgoryczona
@Mat

Ja go nie pamiętam ale tam nie ma co pracować tylko sam wyzysk pomiatanie ludźmi jest a szacunku brak plus do tego mnóstwo nadgodziny i mało spędzanie czasu z rodziną.jak ja masz . Nie polecam firmy .wiem co mówię bo w niej pracuje. Czy w biurze czy na produkcji.!!!!!!

ehh
@Mat

"Pamieta ktos moze rudego adama z biura? Odszedł jakieś 2 lata temu. Mam pracowac pod jego rzadami ale slyszalem ze to kawal.....wuja. Ktos cos?" - Ma swoja firmę więc raczej jaj już zarządza to małą garstką ludzi i nie ma ciśnienia to zaplanowania którego wykonać się nie da bo zamówneinia zmieniają sie poprostu cały czas.

Ciekawa

Orientuje się ktoś czy są przyjęcia do pracy w biurze? A jeśli tak, to jakie trzeba spełniać wymagania, jakie wykształcenie?

Oczywiste
@Ciekawa

Wykształcenie żadne trzeba tylko przytakiwc przełożonym a najlepiej jak byś pracowała na linii i sprzedawała koleżanki wtedy raz dwa dostaniesz się do biura + prefekt angielski!!!!

nigdywiecejkoreanczykow
@Oczywiste

po co angielski perfect, skoro koreanczycy nie potrafią? zawołaja inu i się dogadają

kasa spoko czyli jakiego wynagrodzenia się mogę spodziewać?

Zla
@3

Najniższa krajowa plus nadgodziny których teraz za bardzo nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.