Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

bolek

Hej. Co tam w Daedongu słychać. Dalej Shin rządzi?

ehh

Znowu tylko nakazy juz teraz oficjalne hehe piesek koreanczyków Boni sie nauczyl , niedługo ludzie ruszą do sądów to zrozumieją że to już praktycznie planowanie nadgodzin. Co robią Ci pseudo specjalisci , ze nie potrafia rozwiazac problemów , brak słów ta firma to porażka totalna. Dobrze, że finansowanie z Korei i HMMC i KIA sa.

żenada
@ehh

ciekawe jak sam byś sobie poradził z zarządzaniem i ..... z takim prezesem, który tylko wydziera się na ludzi i nie ma za grosz respektu do kogokolwiek Bez komentarza

spokojny

Ludzie pracujący na linii zastanówcie się spokojnie jeszcze w starym roku, Czy stara ekipa przed Shinem pseudo prezesem i Bonim pseudo dyrektorem: 1. Zmuszała ludzi nakazami do nadgodzin w Soboty, Niedziele i w tygodniu? 2. Czy kiedykolwiek chodzenie na nadgodziny miał wpływ na podwyżki? 3. Czy kiedykolwiek przez 6 lat nie było obiecanych podwyżek nawet jak były małe to co rok były? 4. Wkońcy czy kiedykolwiek ktoś z poprzedniej ekipy legalnie zabrał wam pieniądze z socjalu żeby zrobić impreze która to i tak dużo taniej wypadła żeby podnieść wyniki finansowe? 5. Czy kiedykolwiek nie było z socjalu dodatku za święta? Prezes robi z wami co chce a związki są max zastraszone ludzie nie mają umów stałych to się boją no masakra... a tak gadaliśmy na tych manageró produkcji i kierowników to teraz mamy. ludzie z linii mądrzejsi niż specjaliści z biura do tego z linii wybiera się osoby najbardziej podatne na wpływ trzecich osób i takie które nie mają swojego zdania. Odeszli już najstarsi managerowie, księgowi wszyscy mają dość. Dyrektor toleruje przemoc w firmie były przypadki pobicia osób na niższym stanowisku a dyrektor nie zrobił nic. Nie polecam pracy w tym obozie dla Polaków jaki Koreanczycy nam zgotowali a My te auta kupujemy - szkoda gadać

ehh

6000 stawka managera, ci najstarsi maja moze z 8000. Na linii ogolnie najniższa krajowa osoby po 8 latach w firmie moze 300 zl wiecej. Ogolnie poziom wiedzy tych specjalistow na poziomie pracowanika z linii zreszta wiekszosc tych specjalistow z biura to wlasnie osoby z linii wziete zeby moc nimi sterowac tak jak koreance chca, nawet dyrektor pelni ta sama funkcje.Specjalisci z prawdziwa wiedza techniczna juz dawno tam nie pracuje hehe

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
ehh

zarobki super hehehe// to byl żart chyba przeciez tam manager zarabia ledwo 6000 brutto ludzie a na linii grosze do tego systematyczne zmuszanie do nadgodzin pod groźba zwolnienia. Bo umow stalych praktycznie brak.

głodna

Średnie zarobki to ok 5tyś brutto biorąc pod uwagę prezesa i pracownika linii

UST

Jeden na tyle maszyn?! Paranoja....

A
@UST

Żadna paranoja. A to DaeDong właśnie :-)

ludzie pracują za najniższą krajową

UST

A ilu jest ustawiaczy na zmianie?

lolek
@UST

jeden

lolek

Wtryskarek mamy 21 szt

UST

Ile firma posiada wtryskarek?

ehh

Nie tutaj nikt nie dostaje umow o prace prawdziwych najpierw work a potem jak prezes ma dobry humor to umowa na czas nie okreslony , umowy na czas stały to ma moze 5% fabryki osoby ktore pracuja ponad 6 lat. nie wskazane sa takie umowy bo ciezko kogos zwolnic

Ktosiowa

Umowa o prace poprzez pośrednika pracy. Przejście pod firme po roku czasu ;)

Arek

Pewnie dlatego że przeciętnego pracownika produkcji od Beaty różni kolor krwi. My zwykli ludzie mamy normalną krew, a Beatka błękitną.

Ania M

jak można jechać tak na Beatkę która Wam nic nie zrobiła bardzo dobra kobieta bardzo pomocna nie wiem jak tak można oczerniać ludzi jej córka tez biedna przez was wszystkich tak to wszystko się skończyło.;(((((((

justyna

Beata i wszystko jasne :D hahaha konfidentka jedna wredny babsztyl :D

ehh

najwyzej cie pobija w pracy i tyle heheeh

Zmysłowa

Witam...nie należę do osób ciekawskich,ale jak usłyszałam,że na Anie wypisują takie bzdury!!!,to nic weszłam na te Forum...dla zainteresowanych,myślałam ,ze sprawdzenie któz to się chowa za pseudonimem "EUREKA" zajmie mi więcej czasu...więc się zastanawiam,czy pow Ani kim jesteś,czy po prostu podejść do Ciebie...jestem w lepszej pozycji niż Ty Pani Eureko bo ja wiem kim Ty jesteś,a Ty nie wiesz kim ja jestem,,,ale zrobie Ci niespodzianke w pracy...Pozdrawiam PW

Eureka
@Zmysłowa

Ileż to mam czekać na Ciebie:)

wariat

oj dziewczyny, chyba wam się w główkach poprzewracało. Nie macie swojego życia i jesteście zazdrosne, gdy jest jakaś ładniejsza od was hahahah... Nie macie odwagi i wypowiadacie się o kimś na forum anonimowo. Chyba macie problem ze sobą i ze wzrokiem, bo tak się składa co do jej wyglądu to nie może mieć sobie nic do zarzucenia .. owszem laska przykuwa uwagę swoimi rzęsami i już wam się to nie podoba hahah bo nikt na was nie zwraca uwagi hahah.. zajmijcie się lepiej jakością swojej pracy. Bez pozdrowień

klejka

Koczu z reworka?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.