Opinie o PPHU DORMAX Dorota Pawłowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU DORMAX Dorota Pawłowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU DORMAX Dorota Pawłowska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU DORMAX Dorota Pawłowska w Warszawa

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska?

Hades

Nie ma się co pchać do tej firmy, awans dostają ludzie bez wykształcenia. Na stanowiskach kierowniczych pracują osoby które nie mają szacunku do pracowników i nie potrafią zarządzać zasobami ludzkimi, codziennie w firmie jest pełno chaosu i stresu i ciągłe problemy które nie znikają bo nikt nie potrafi z góry tego ogarnąć.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska?

Łysy z brazzers

Podstawy jest 3000 netto ale ciężej już łapać procenty które kierownik rozdaje kiedy chce albo wogole nie daje.

Honorata
@Łysy z brazzers

To premia nie jest zależna od zaangażowania tylko od widzimisię szefa? A dużo tej premii można mieć jak już się uda ją zdobyć?

3000 a reszta w kopercie

Bieniu

Zależy od stanowiska, ale fizyczni to minimalna krajowa plus pare stów, biuro podobno niewiele lepiej. Ogólnie duża rotacja, wymagania jak w dużej firmie, a zarobki jak w garażu. I jeszcze lokalizacja to dziura.

Helena
@Bieniu

A firma nie zwraca pieniędzy za dojazd? Skoro taka lokalizacja?

No niestety pracować gdzieś trzeba, a szczerze ci powiem, że w tym okresie szukanie pracy idzie mi bardzo ciężko.. Jeśli faktycznie oferują takie zarobki, to jest to niewiele.. ale może firma ma jakieś plusy? Nie wiem, socjal dobry czy benefity? Z urlopami i l4 nie ma problemów? W pracy można normalnie robić swoje, czy narzucają tempo i jest nerwówka?

Hades Nowy wpis

Taki asystent działu marketingu to aktualnie ile zarabia? Pytam, bo jak patrzyłem w stare oferty z 2021 to podawali od dwóch do 4 000 i to brutto, a to przecież nawet nie jest podajże dzisiejsze minimum, zwłaszcza to pierwsze. Może 10 lat temu czy coś… Były jakieś podwyżki?

Anetka Nowy wpis

Czemu tak go nazywasz, coś tam nie zagrało w pracy? Mam nadzieję, że nie ma jakichś wielkich problemów w tym dziale gdzie pracuje asystent marketingu. Zespół jak ogółem?

Hej czy ktoś mógłby się wypowiedzieć czy aktualnie poszukiwani są nowi pracownicy? Jak teraz wyglada atmosfera w firmie? Pomiędzy pracownikami. Stosunek pracodawcy tez możecie opisać. Opinie są stare dość.

Obserwator Nowy wpis

Szczerze odradzam pracę w tym zakładzie. Szacunek dla pracownika zerowy.

Wiecie może, czy w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska szukają chętnych na staż?

Brałeś udział w rekrutacji do PPHU DORMAX Dorota Pawłowska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jestem zainteresowana stanowiskiem pracownik działu eksportu ale nie widać niestety aktualnych ofert jedynie sprzed 8 lat. I wtedy podawali stawki 2-4 tys ale to pewnie coś wzrosło przez te lata, no nie? Może ktoś da znać, ile teraz się zarabia, ile podstawy i ew premii? Dzięki wielkie

Na jakie benefity można liczyć w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska?

Maniek

Benefity to w tej firmie temat tabu. Nie ma imprez firmowych, upominków na święta, kart sportowych ani opieki medycznej. Jest za to "Pan nadzorca" przechadzający się czasem po firmie i mierzący ludzi wzrokiem, gdy na chwilę oderwą się od pracy. Dziwne to strasznie, bo jest to pierwsza firma, w której pracowałem i nie oferują nic, żeby pracownik był bardziej chętny do dalszej pracy, a nie poszukiwania nowego miejsca. Rotacja jest duża a zarobki średnie.

Afera o cukierka? I tak nie jest słodyczy ale zastanawia mnie na ile to dotkliwe. Jedna Pani już o konsekwencje z tego co widzę pytała. Kiedyś mignęło mi ogłoszenie dla asystentki, z tym ze nie mogłam wejść niestety w jego szczegóły… wiecie cos więcej o tym zatrudnieniu? Mieszkam po prostu niedaleko biura, dlatego się zaciekawiłam, ale po tych komentarzach sama już nie wiem czy warto? teraz w biurze ile osób się zatrudnia i jaka jest atmosfera?

Kogo masz na myśli? Przełożeni nie bardzie mogą się zgrać z pracownikami? A jeśli chodzi o rozwój to są jakieś możliwości Np. szkolenia? Mają na to budżet?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska?

Natala

Nie, nie ma żadnych integracji. Afera jest nawet jak zjesz cukierka, które są dla klientów i ktoś podkabluje :))) to gdzie tu jakiś darmowy wyjazd czy nawet wyjście gdzieś

Blądi+firma = się katastrofa dla Ciebie. No chyba że jesteś męczennikiem.

Zgadzam się i ostrzegam kandydatów do tego bałaganu.W dormaxie pracownik jest złem koniecznym. Jeśli daleki jesteś od wazeliny będzie trudno.nie staraj się być mondrzejszy od przełożonego bo szybko sprowadzi cie na ziemię. Ogólnie praca nie uczy niczego.Po przepracowaniu jakiegoś czasu zrozumiesz ze był to czas stracony. Pieniądze to nie wszystko.Poszukaj współpracy z normalnymi Powodzenia

Zuzanna

widzę między wierszami przyznanie się to fajnej wypłaty? ;) Szkoda, że na Twoje oko inne rzeczy się tu nie dopinają jak należy. Skoro praca faktycznie nie uczy tu niczego to na czym Twoje obowiązki tutaj w praktyce polegały?

@Zuzanna

Pisząc o pieniądzach nie miałem na myśli wysokich zarobków.Ten mały człowieczek od prawie 30 lat (usunięte przez administratora) pracowników.

Szymon

I przez 30 lat nikt z pracowników nie zwrócił mu uwagi na zachowanie? Rozumiem że ludzie się boją o posadę ale mimo wszystko ktoś powinien dać do zrozumienia że chce być traktowany z szacunkiem. A jak się cicho siedzi i nie wychyla to nie ma takich problemów z szefem?

XyZ

Najlepszy pracodawca na terenie aglomeracji Warszawa-Północ.Uwierzcie w bezinteresowną ocenę pracownika fizycznego z 7-letnim stażem pracy.Niski ukłon dla Pana Maćka i Pani Doroty Pawłowskich za wytrwałość i ludzkie spojrzenie na każdego pracownika.

wersal
@XyZ

Takiej glupoty dawno nie slyszalem,a twoj Maciej to zwykly (usunięte przez administratora)

Joanna
@wersal

Wzajemne uszczypliwości, czy obrażanie osób trzecich nie jest w stanie pomóc żadnemu z użytkowników forum. Proszę, abyśmy skupili się na informacjach dotyczących pracy w firmie. Każdy może mieć różne zdanie na dany temat i zawsze możemy dyskutować w sposób kulturalny. Podpowiedz nam, jak wygląda praca w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w DORMAXie?

Turbo
@Joanna

Jesli jestes kulturalny to omijaj szerokim lukiem dormax

Kupa
@XyZ

Ale pojechałeś kolego.Jesteś jedyny który tak uważa.Widzę że się wpisujesz świetnie w ramy filozofii firmy.Tacy jak ty kariery tam nie zrobią ale są potrzebni.Nie można pokazać że jest się mądrzejszym od dyrektora bo czuje się zagrożony a to skutkuje rozstaniem.

Zuzanna
@Kupa

Smutna prawda, ale w większości firm nie można tego zrobić a zwłaszcza, żeby osoby trzecie to zobaczyły. Czemu sądzisz, że jest jedynym, który tak uważa, może być ich przecież tutaj o wiele więcej?

Co wchodzi w socjal PPHU DORMAX Dorota Pawłowska?

Ramba

Płacą nadgodziny, z urlopami nie ma problemów raczej. I to wszystko... Praca zalana kiedyś była, trzeba było mieć swój sprzęt. Pracować w domu na prywatnym komputerze... Telefonów służbowych nie ma, wymagają korzystania z prywatnych

Ewelina
@Ramba

coś po nowym roku się zmieniło i dają może te służbowe telefony? a jeśli nie... to kto płaci za rachunki pracowników?

Joanna

Obecnie na rynku pracy jest dość ciężko. Trudno jest znaleźć stałą pracę bez zamartwiania się o to czy kolejne obostrzenia nie spowodują redukcji etatów lub zamknięcia danej placówki. Dlatego też chciałabym się zapytać jak to wygląda w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie?

@Joanna

pewności nigdy nie można mieć, ale jak sie sprawdzisz to mozesz liczyc na stabilne zatrudnienie.

Rafik
@Joanna

Najpierw dostajesz umowę na miesiąc albo trzy, a potem jak jest zapotrzebowanie to przedłuża umowę. Powiedza ci o tym dzień przed końcem umowy

Dav
@Joanna

Firma skupiona głównie na exporcie na Rosję, więc obecnie nie mozna liczyć na stabilne zatrudnienie

Ninja

Proszę samemu ocenić miejsce pracy, w którym zwracasz się do kolegi starszego stażem o pomoc i wytłumaczenie czegoś i słyszysz w odpowiedzi, że nie ma czasu a wiedza kosztuje....

Harx

Nie powinienem twierdzić, że żałuje, że tam pracowałem. Żałuję, że tak długo. Wiele się nauczyłem - sam. I teraz rozróżniam toksyczną atmosferę w miejscu pracy od normalnej. Pamiętam jak od samego początku nie było co liczyć na pomoc od przełozonych. Nikt nie miał czasu, ale czas na plotki o innych osobach z działu był. Atmosfera straszna. Ciągłę narzekanie jak jest źle i obgadywanie a potem podlizywanie się do tych samych ludzi, ktrórych się kilka minut temu obgadywało. I do tego ta ciągła rotacja pracowników bo kto by tam długo wytrzymał. To o czymś świadczy

@Harx

No masz racje. Ale z atmosferą jest tak samą w innych firmach. Poprostu ludzie sie zmienili :)

Rudy_i_Łysy

Jak tam sytuacja wygląda w Dormaxie, może jakis obecny pracownik sie wypowie??? :)

Anka

@kudlaty opisz jak wygląda tam proces rekrutacji prosze

kudlaty
@Anka

Pracowalem tam bardzo dlugo. Stanowczo za dlugo. Szczerze to szkoda mi czasu aby o tej firmie myslec i sie rozpisywac.

Czarek

Podpowiedzcie czy trudno dostać pracę w firmie?

kudlaty
@Czarek

Czytac pisac i znac sie na kolorach. Jesli masz odrobine oleju w glowie i swoich pomyslow na prace to poszukaj jej gdzie indziej

Tusk
@Czarek

Plaga w tej firmie to matujący idiotyzm a głupota goni głupotę. Szefostwo oczywiście uważa inaczej

Ziobro
@Tusk

Problem że tak uważa! Widocznie się dostałeś do biura bo byłeś głodny (usunięte przez administratora)

Jagoda

@Były pracownik a oprócz cenników i zdjęć do jeszcze jest do pracy na dziale marketingu?

Pytajcie o co chcecie na wszystko wam odpowiem.

Helena
@były pracownik

Jutro ide na rozmowe do dzialu zakupow z (usunięte przez administratora). Co mam wiedziec?

Byly pracownik
@Helena

A co chcesz wiedziec. Dzial marketingu. Bedziesz pstrykal zdjecia. I jakies cenniki tworzyl.

(usunięte przez administratora) jak by tam było tak źle to by tam nikt nie pracował.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU DORMAX Dorota Pawłowska - Warszawa

• Jak się pracuje w PPHU DORMAX Dorota Pawłowska?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU DORMAX Dorota Pawłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PPHU DORMAX Dorota Pawłowska