Opinie o EKOSUN w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EKOSUN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EKOSUN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOSUN w Bielsko-Biała

rad

ekosun to domokrazcy ,kiedys odkurzaczami naciagali a teraz kolektory !!!! ciemnota sa tak drodzy ze hej sprawdzcie konkurencje!!!!!!!!

Mirek54

Witam. Nie wiem z kim mieliście do czynienia ale ja od nich dostałem wszystkie informacje związane z kosztami bankowymi i podatkiem. Dodatkowo doradca był w stanie podać wysokość raty co do złotówki z czego byłem bardzo zadowolony i do wyboru miałem wszystkie banki z okolicy. Oczywiste było, że wspólnie wybraliśmy bank, który miał najniższą prowizję, oprocentowanie i był najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Ponadto poleciłem firmę znajomym, którzy wybrali inny bank na podobnych warunkach i także byli bardzo zadowoleni. Czego wy w ogóle oczekujecie?? Firma przychodzi, doradza, dobiera odpowiedni system, nie kombinuje, żeby sprzedać jak najmniejszy i najtańszy tylko naprawdę stara się spełnić oczekiwania klienta, załatwia papiery i do tego serwisuje wszystko jak należy, a wy co? mają tańczyć, śpiewać i grać na harmoszce? Firma nie ma nic wspólnego z wysokością dotacji i jej formą. Mi to wystarczyło, aby mieć to co chciałem, w dodatku jeszcze działa tak jak chciałem. Pozdrawiam wszystkich złośliwych i niedoinformowanych!

GMD

Drogi Artku. Wydaje mi sie że troszkę bujasz w obłokach z chwaleniem firmy EKOSUN. Po pierwsze dlaczego firma nie mówi o kosztach bankowych, podatku oraz prowizji w banku?. dlaczego ludzie dowiadują się o tym w chwili podpisania umowy?. Pozatym dlaczego też wszystkie dotacje lecą przez jeden bank z najwyższymi opłatami?. Odpowiedz jest bardzo prosta firma dostaje dzialke z banku od każdego kredytu na zakup kolektorów słonecznych a kto za to płaci? KLIENT!!! Sprawdziłem wszystkie firmy w Bielsku-Białej nie bede żadnej polecał ale jeżeli chodzi o firme EKOSUN to przepraszam ale nie powinna istnieć. Czasy się zmieniają i bardzo dobrze że są takie portale jak ten na którym można wyrazić swoją opinie lecz szkoda że administrator tego portalu na bieżąco usuwa negatywne opinie.

Artek

No i tu się kolego Maćku głęboko mylisz, bo dotacja naprawdę wynosi 45% brutto. Po odjęciu kosztów bankowych i podatku od dotacji wychodzi ok. 37% czystej dotacji. Także nadal jest to bardzo atrakcyjna oferta. Poza tym gdybyś był bardziej doinformowany to wiedziałbyś, że Ekosun nie ma nic do opłat bankowych i podatku, ponieważ jest tak ustalone odgórnie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, że dotacja przechodzi przez bank. Mało tego Ekosun świetnie pomaga klientowi przez całą papierkową robotę przebrnąć. Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EKOSUN? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Maciek

Ot właśnie to. Co to za portal? Dlaczego usuwane są negatywne opinie - choć prawdziwe. Szefostwo nadęte jak baloniki. Działali kiedyś w sprzedaży bezpośredniej. Sprzedawali tzw czyściki naiwniakom i starszym osobom za kwotę 100 (słownie: sto) razy wyższą niż miały kosztować. Kłaniają się sklepy - wszystko po 2zł... Co do dofinansowania - 45%? Kpina. Owszem. Jest. Ale i tak to nic nie daje, bo sprzedaż ratalna tylko wchodzi w grę. I jak wiadomo owe 45% co niby jest dofinansowane trafia do banku w formie odsetek, obsługi, prowizji itp. Przy zakupie za gotówkę nie ma mowy aby dostać takiego bonusa.

Kolego możesz coś wiecej napisać o tych kolektorach bo właśnie sie nad nimi zastanawiam, kuszą dotacjami 45%

bartek_z

Pracowałem w niej krótko, tylko 4 miesiące ale uważam firmę za rzetelną. Szefostwo zaangażowane i znające się na rzeczy. Praca trudna i wymagająca dużej konsekwencji i energii. Ogólnie polecam ( szczególnie dla ambitnych) .(usunięte przez administratora)

grzegorz

cześć Beato. wlaśnie jestem przed prezentacja pana z tej firmy która moze zechce mnie zatrudnic....wczoraj bylem na interwiew... powiedz mi prosze czy to jest warte zachodu.dodam ze poszukuje pracy po powrocie z zagranicy.szesc lat pozapolskimi realiami...wiec troche jestem nie w temacie takich firm...

Beata

Drogi Batmanie- jak siebie nazywasz... widzę, że cuda to przede wszystkim tworzysz w ortografii, która (usunięte przez administratora)po oczach jak mało co... Natomiast bardzo chcę się odnieść do Twojej wypowiedzi, mianowicie widzę, że ogólnie idealną pracą dla Ciebie jest praca w domu, bo nie musisz ponosić kosztów na dojazdy do pracy- co w dzisiejszych czasach jest rzeczą nieodzowną- patrz biedni Amerykanie czy Niemcy, którzy do miejsca pracy muszą robić nie kilkadziesiąt jak Ty piszesz, a kilkaset kilometrów dziennie i nie narzekają, że niszczą sobie samochód... Jeśli chodzi natomiast o strukturę Ekosun to jest mi ona akurat bardzo dobrze znana i tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Szkolenia prowadzone w tej firmie nie trwają jeden dzień jak piszesz, a może w sumie masz rację trwają jeden dzień, ale w tygodniu !!! I naprawdę byłam na wielu szkoleniach i z czystym sumieniem muszę przyznać, że prowadzone są na bardzo wysokim poziomie i bardzo profesjonalnie (szczególnie polecam szkolenia (usunięte przez administratora)z Będzina). Wiadomo, że nie każdy nadaje się do kontaktu bezpośredniego z klientem, ale na szkoleniach można tego wszystkiego się nauczyć- jeśli ma ktoś zapał do nauki i chęć do pracy. Przed pierwszą samodzielną wizytą u klienta odbywasz szereg spotkań towarzysząc Twojemu wprowadzającemu jako obserwator- i szczególnie na takich wizytach bezpośrednio u klienta można najwięcej się nauczyć.To może na tyle mojego monologu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące tej konkretnej firmy to proszę pytać- szczerze odpowiem- bo jest to jedna z niewielu firm, w której wszelkie reguły są jasno omawiane i nie ma żadnych gwiazdek, ani drobnego druczku. Życzę powodzenia w dalszej karierze. Pozdrawiam Beata

Batman

Jeśli ktoś chce podjąć prace w takiej firmie radze się zastanowić i to mocno lub przespać z tym problemem(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EKOSUN - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w EKOSUN?

Zobacz opinie na temat firmy EKOSUN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOSUN?

EKOSUN