Opinie o Caritas Diecezji Tarnowskiej w Jadowniki Mokre

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Caritas Diecezji Tarnowskiej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caritas Diecezji Tarnowskiej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caritas Diecezji Tarnowskiej w Jadowniki Mokre

Natalia Nowy wpis

jak tutaj można dostać się na stanowisko kierownicze? ktoś sugerował, że było przez jakiś czas wolne miejsce i ciekawa jestem czy biorą ludzi poprzez awans czy z ogłoszenia? na jakie warunki zatrudnienia można tak właściwie wtedy liczyć i czego wymagają?

I. Nowy wpis
@Natalia

Szkoda pani zdrowia psychicznego ośrodek już siada ...nie ma turnusów basen nieczynny...dlugo już nie pociągną...odeszło z tamtad 45 osób...ksiądz (usunięte przez administratora) księgowa i kierowniczka niszczą wszystkich ....proszę sobie głowy nie zawracać...(usunięte przez administratora) ...każdy kto pozna jakie tam panują zasady gry ucieka ...zresztą opinia dramatyczna ośrodek kontrolowała prokuratura ...(usunięte przez administratora) pozostał do dziś

Asia Nowy wpis

Na szczęście z ośrodka pozbyto się " pani kierownik" Iwony dzień , która nigdy nic nie wiedziała i na niczym się nie znała ...komunikacja z nią jeśli chodziło o jakiekolwiek sprawy tyrnusowe była fatalna ....całe szczęście że jej już nie ma !!!!

Basia Nowy wpis

Jeździłam z moim niepełnosprawnym dzieckiem przez długie lata na turnusy rehabilitacyjne do wsi Jadowniki. Niestety zrezygnowalismy z większą grupa uczestników. Turnusy coraz droższe, mały zakres usług, wszystkie inne nawet najmniejsze udogodnienia płatne! za te pieniądze mam wspaniały trzy tygodniowy turnus w rusinowicach i o wiele wiecej zabiegów! Ksiądz traktuje kazdego klienta turnusowego jak bankomat! Poza tym wies zabita dechami, jeden sklep, ogrod hortiterapii z tanimi kwiatami i chwastami, nieczynny basen, personel opryskliwy! Wszystko to zmierza ku końcowi! wieś w ktorej w ogole nie ma zasięgu ani internetu , koło osrodka leżą łajna krówskie, oto uroki wioski jadownickiej. Obiady od 20 lat te same, przesolone zupy i niesmaczne! Odradzam wszystkim

A.

Ludzie odchodzą gęsiego stamtąd, to wiocha zabita dechami, wielki mi to osrodek hahah szkoda tam tracić czas i nerwy bo tam nie ma żadnej ścieżki awansu chyba że z pokojowej na opiekunkę! Niska płaca, przy tym personel opryskliwy, wiedzą wszystko o każdym w (usunięte przez administratora) wygrzebią. Typowa wiejska placówka gdzie śmierdzi z DPS - U. Grupki grupeczki i donosiciele ..... Jak ktoś pracuje w miescie w dobrej firmie to nie ma w ogóle co porównywać do takiego dziadostwa. Poza tym coraz gorzej tam sie dzieje...nie polecam tez zmarnowałam tam 10 lat swojego cennego czasu, naszczęście tereaz mam świetna pracę i wspaniałego szefa !!!!

Dawid
@A.

Brak możliwości awansu i rozwoju zawodowego może być niedogodnością. Jako długoletni pracownik znasz dobrze poziom wynagrodzenia. Czy była możliwość uzyskania premii lub innych benefitów?

A
@A.

Premie dostaja tam tylko osoby które (usunięte przez administratora) lubi i kierowniczka! Mozna zapomniec o jakichkolwiek bonach , nagrodach ... premiach itp

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Caritas Diecezji Tarnowskiej? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Caritas Diecezji Tarnowskiej?

K

Umowa o pracę. Ale trzeba sobie pilnować bo zdarza się umowę dostać z opóźnieniem.

Zyczliwy

Nie polecam tego ośrodka brud, wszędzie śmierdzi, po pokoju latają karaluchy, prusaki I inne insekty, jak również pokoje są ciasne,przypominają wczesny PRL. Posiłki są małe, podane na brudnych talerzach. Personel jest chamski odpryskliwy. Najważniejsza rzecz z rehabilitacją nie ma nic z tym wspólnego Panie rehabilitantki nie znają się na tym co robią gdyż jedna z nich złamała mojej córce nogę. Ja was chce ostrzec

Zosia
@Zyczliwy

Jak Pani nie wstyd pisać takie straszne oszczerstwa? To jest nie prawda! Myślę, że pisząc takie okropności i kłamstwa jest Pani raczej nie poczytalna niż poszkodowany i rozczarowana. Ośrodek jest bardzo czysty, zadbany a personel wysoko wykształcony. Przy takim poziomie wykształcenia i z tak ogromną wiedzą z dziedziny medycyny i rehabilitacji jaką posiadają w tym Ośrodku specjaliści na pewno nikt nikomu krzywdy nie wyrządzi.

Kat
@Zyczliwy

To ajurat bzdura. Ośrodek jest czysty, jedzenie, zwykłe domowe, dobre. Żadnego robactwa!!!! Pokoje różnej wielkości ale bez przesady wszystko na 2 tygodniowy turnus się mieści. Co do pracowników, fakt z roku na rok jest ich coraz mniej. Widocznie zmniejszyła się liczba fizjoterapeutek, panie od terapii zajęciowej mają cały czas po kilku klientów i nie są w stanie się rozdwoić - mimo najszczerszych chęci i zaangarzowania. Wszystko jest dobrze dopuki się nie zdarzy jakiś wypadek. Kilka lat temu bylo więcej pań sprzątających. Nie mogę powiedzieć że teraz przez to jest brudno- przedtem bylo po prostu dopieszczone, teraz mają czas jedynie na najpilniejsze prace. A basen. Dovtej pory był to jeden z niewielu ośrodkow tego typu mających go w ofercie. Był dużym plusem teraz jest długo przez kilka turnusów zamknięty albo otwarty jest bardzo krótko i ma wodę zimną jak w niecce dla trenujących pływanie a nie dla ludzi ze schorzeniami, w większości wolno poruszających się w wodzie, z porażeniem, spastycznych etc.

Edyta

Drodzy Państwo cofnijmy sie pare lat wstecz jak to słynny osrodek kontrolowała prokuratura! Pracownicy ze starej kadry których tam ich niewiele zostało moga powiedziec jak dostawali wezwania i zmuszani byli do kłamstw przez ksiedza! Wówczas dowiecie sie prawdy i odniechce wam sie pracy w kurniku!

Basia

@mama w takim razie napisz coś więcej o tym pracodawcy !

Mama

Dlaczego tak niskie oceny właśnie wróciłam z turnusu. To bardzo krzywdzące dla ks dyrektora i wszystkich ludzi którzy tam pracują. Ogromna życzliwość to po pierwsze, czysto, smacznie i dobry poziom rehabilitacji. Po co pisać kłamstwa? Dobrych Świąt życzę wszystkim a zwłaszcza tym nieżyczliwym.

Zyczliwy

nic tylko czekać kiedy to (usunięte przez administratora) szlak trafi! Juz lewno zipią... poczekajmy jeszcze parę lat .....

Elżbieta
@Zyczliwy

Co wpłynęło na tak drastyczną ocenę sytuacji z Twojej strony? Zapewne nie tylko mnie zastanawia skąd posiadasz takie informacje. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Powiedz nam coś więcej o obecnie panującej atmosferze w Caritas.

Jonasz

Interesuje mnie praca, może podpowie mi ktoś czy warto składać cv?

Julita

Jaki jest powód, że od dość dawna nikt nie zaglądał na forum?

Użytkownik

To nie jest miejsce dla ludzi ambitnych !!! Z ośrodka odeszło już ponad 40 pracowników. Ludzie pracują dziś na stanowiskach, w konkretnych firmach gdzie współpracują z ludźmi na poziomie. Zarabiają godziwe pieniądze ! O tym miejscu nie chce już nikt słyszeć ! Okropna wieś. Mentalności ludzi nikt nie zmieni. Zaścianek! Nie polecam

Uzytkownik

Nikomu nie polecam pracy w Ośrodku, Panuje tam ogromna niesprawiedliwość płacowa, wielki dyrektor nie szanuje swoich pracowników, jest wiecznie nie zadowolony, krzyczy, czepia się wszystkiego... Jak kogoś nie lubi on lub kierowniczka to nie ma szans na podwyżke, chociazby człowiek podnosił swoje kwalifikacje, panuje tam atmosfera tajemniczości i niedomówień.... Księzyna ma ogromne nerwy i ciągle krzyczy na ludzi, tak byc nie może... Pracownicy samo odchodzą z tej marnej placówki bo nie da się tam wytrzymać, zostaja tam tylko ludzie miejscowi którzy chyla kark i zapier..... bo nie maja innej alternatywy !!! Personel wiejski strasznie zarozummmiały, ludzie po zawodówkach mądrzejsi niż pracownicy z wyższym wykształceniem, muszą wszystko wiedziec , czepiac sie innych pracowników, inwigilują prywatne zycie innych, zwłaszcza " panie kucharki i sprzątaczki "... w ośrodku same plotki rozchodza się z prędkością światła, podwyzki dla wybranych, ciągłe cięcia na środki dydaktyczne, sprzęt reahabilitacyjny woła o pomste do nieba, odbijaja sie kuracjusze, bo przeciez sa nowe placówki rehabilitacyjne z innym sprzęrtem... generalnie osrodek ma duzy potencjał ale osoby zarządzające nim nie umieją dobrze nim kierowac...Jako była rehabilitantka mogłabym duzo powiedziec na ten temat, poniewaz bardzo duzo przykrości mnie tam spotkało... Człowiek robi co może ale ciągle słyszy że jest do niczego że nic nie robi.... na szczęście mam ten poniżający epizod juz za soba i wspominam jak zły sen.... Poza tym klimat wiejski, trudny dojazd, marna płaca.....oj nie polecam nikomu....strata czasu !!!

Kamil

Pani rehabilitantka złamała mi biodro banda niedaczników

Witam właśnie skonczyłam z córka turnus wrześniowy ,bylysmy w Jadownikach drugi raz komu mogę to polecam .Organizacja swietna, czysto, smacznie ,milo, ceny za turnus normalne ,wszyscy pracownicy zyczliwi i pomocni atmosfera swietna .Zapisałam sie na dwa lata do przodu.Nie mam porównania z innymi osrodkami znam je z opinii innych rodziców ale w Krakowie słyszałam bardzo pozytywne opinie na temat Jadownik ,mnie tez poleciła to miejsce jedna z Mam ,ja równiez polecam z czystym sumieniem .Do zobaczenia.(usunięte przez administratora)

karolina

nikomu nie polecam pracy w os=środku w jadownikach mokrych.Podwyżki tam są tylko dla wybranych pupili dyrektora i kierowniczki reszta cały czas robi za minimalne wynagrodzenie i dla nich nigdy nie ma premii ani żadnych dodatków. Jako socjalne dostaje się przeterminowane pasy do zębów które zostały z darów dla caritasu. Szef i kierowniczka uważają się za niewiadomo kogo. Obrażają i poniżają innych. Dyrektor ciągle mówi jaki to jest bidny i tylko wszystko mu przynosi straty. Raczej nie umie dobrze zarządzać bo jeszcze z 5 lat wcześniej były bardzo duże turnusy rehabilitacyjne a obecnie mało kto chce tam przyjeżdżać. Ale jak do klientów którzy płacą ponad 2 tyś za dwa tygodni mówi się, że jak im się nie podoba to nie muszą przyjeżdżać to się dziwi.

MM
@karolina

Małe turnusy ?? No chyba dawno Pani u Nas nie było. Obecny turnus jest bardzo duży .

Mogę z czystym sumieniem podpisać się pod postami ''zadowolonych pracowników'' Ja również pracuję w Ośrodku od początku - czyli od kilkunastu lat , i zawsze z wielką przyjemnością przekraczam progi Ośrodka. Jeśli zaś chodzi o ks.Dyrektora- to rzec można że jest to człowiek o Wielkim Sercu na którego pomoc i zrozumienie zawsze można liczyć.

OPIEKUNKA ANKA

Jestem pracownikiem prawie od początku istnienia ośrodka i myślę że zdążyłam poznać naszego Dyrektora na tyle dobrze,iż uważam, że obelgi rzucane pod Jego adresem są niestosowne i nieprawdziwe. Zawsze można liczyć na Jego pomoc i życzliwe słowo.

OPIEKUNKA AGNIESZKA

Pracuję w ośrodku od kilku lat, jestem również mieszkanką Jadownik Mokrych. Pracuję tam z wyboru, a nie z braku innych możliwości zatrudnienia. Nie spotkałam się nigdy z poniżaniem ani wyzyskiwaniem ze strony ks. Dyrektora oraz kadry kierowniczej. Jako pracownik tego ośrodka jestem bardzo zadowolona, że tutaj pracuję i że mam szefa na którego można zawsze liczyć☺

Zostaw merytoryczną opinię o Caritas Diecezji Tarnowskiej - Jadowniki Mokre

• Jak się pracuje w Caritas Diecezji Tarnowskiej?

Zobacz opinie na temat firmy Caritas Diecezji Tarnowskiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caritas Diecezji Tarnowskiej?

Caritas Diecezji Tarnowskiej
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Legionów 30
    33-100 Jadowniki Mokre