Opinie o ATLAS Sp. zo.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ATLAS Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ATLAS Sp. zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLAS Sp. zo.o. w Łódź

admin

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie ATLAS Sp. zo.o.?

przypadkowy
@admin

jak wygląda kultura pracy w atlas?

@admin

Dział marketingu to jakaś porażka. Ale wiadomo, ryba psuje się od głowy. Może nie od tej największej, ale niektórzy kierownicy poszczególnych działów-to mobbing w czystej postaci. Psychicznie ciężko wytrzymać.

zainteresowany
@Dramat

Czy mobbing występuje w dziale marketingu? Bo z wypowiedzi powyżej, nie jest jednoznaczne. Ktoś kiedyś zauważył, czy często wymagania są mylone z mobbingiem. Czy jakieś przykłady takiego zachowania możecie podać? Jestem zainteresowany pracą w tym dziale, a nie chcę wpaść "z deszczu pod rynnę".

O którym dziale mówisz?

@zainteresowany

Tak, występuje.

@Dramat

Jak to? A może jednak to dookreślisz, bo może doszło do jakiegoś nieporozumienia?

@przypadkowy

Pytanie stare, ale odpowiedź swierza. BRAK KULTURY Pracy - albo inaczej, nie funkcjonuje takie pojęcie w w/w firmie. Obiecanki cacanki a głupiemu długopis...

To złe traktowanie, o którym pisali to wciąż występuje?

@Monika

A niby z jakiego powodu miałoby przestać występować? To się w tej firemce nigdy nie zmieni...

@Monika

Te złe traktowanie nadal jest i nigdy nie zniknie. Tak im zezwalają na wszystko byłam świadkiem rozmowy z handlowcem. Tj jakiś koszmar zastraszanie . Atmosfera to podstawa a nie tylko wymagają od pracownika a sami nic nie robią. Na spotkaniu makro można się sporo zorientować jak sobie towarzystwo rozluźni język. Jak traktują ludzi .Nie polecam tej organizacji

No dobra a kto ma największy wpływ tak naprawdę na to wszystko? Bo gdyby te osoby zmieniły właśnie podejście mogłoby być inaczej, tak? I tak w ogóle mimo to ludzie normalnie się zatrudniają tu dalej?

Dramat

Brak kultury i mobbing. Nie we wdzystkich działach, ale w niektórych.

@Dramat

A w których działach on występuje?

W marketingu

No i czemu trafiło akurat na ten dział? :/ Widziałam jak już po krótce o nim pisałeś... To jest najgorsza część w firmie?

It

Zgadza się

@Dramat

Albo jest (usunięte przez administratora) albo go nie ma. Jeżeli jest w marketingu to i jest w całej firmie. Bo tak właśnie jest w całej firmie.

Jeśli to prawda to zastanawia mnie właśnie t dlaczego miałoby się to tak długo utrzymywać. Tamta opinia to już 2 lata temu była wrzucana i nikt by niczego z tym nie zrobił do dziś? Czyli skoro tu pracujesz to pozostałe warunki zatrudnienia Ci odpowiadają pewnie, pytanie które?

J

Firma, która z zewnątrz wygląda bardzo fajnie, niestety od środka gnije. Atmosfera w pracy co raz gorsza, ludzie odchodzą, a ci co przychodzą wyglądają na zdesperowanych, albo z łapanki. (usunięte przez administratora)w firmie ATLAS to norma, brak szacunku dla kobiet, nawet tych na wyższych stanowiskach to standard. Panowie, którzy uważają się za dobrze wychowanych, w sytuacjach krytycznych chowają głowę w piasek i starają się zamieść sprawę pod dywan - bo przecież "on" taki jest i w sumie to nic się nie stało. Tych, którym status quo nie odpowiada, zmusza się do odejścia lub pozwala "honorowo" rzucić papierami dając propozycję nie do odrzucenia. Nie polecam pracy w tej organizacji... A i sam ją niebawem opuszczam...

Weronika
@J

Piszesz że atmosfera coraz gorsza - wiesz czemu ona się zmienia? Zaszły jakieś zmiany w firmie, które mają na to wpływ? No i nie piszesz nic o zarobkach, czy one chociaż jakoś rekompensują tą atmosferę?

@Weronika

Jeżeli 4000 - 5000 netto na stanowisku specjalisty to dla Ciebie "zarobki" to OK, wynagrodzenie za pracę to to na pewno nie jest...

Liberus
@Piotr

Jestem na stanowisku specjalisty ale nie mam tyle - niestety mam 3 z hakiem i niedociągam nawet do 4 netto, a jestem po podwyżce, weźcie to pod uwagę jak aplikujecie...

Damian
@Piotr

A ile byś chciał na takim stanowisku zarabiać ciesz się że masz tą prace będziecie zrzędzić na forum hamowanie branży jest nie długo redakcja poleci

Liberus
@Damian

chciałbym zarabiać 5000 netto na stanowisku specjalisty, jasne - cieszę się, że mam tę pracę, dzięki temu opłacam miesięczne zobowiązania i mogę sobie spokojnie szukać innej pracy, branża wyhamuje na dobre za jakieś 5-6 miesięcy, spokojnie sobie znajdę Damianie zajęcie poza tą branżą

Były
@Liberus

@Liberus branża to jedno, firma to drugie. A praca powinna nie tylko zapewniać godne życie ale i czas wolny po pracy. W Atlas albo Cię nie stać albo nie masz wolnego bo musisz dorabiać.

It
@J

Potwierdzam. Cała prawda

Natalia
@Liberus

To czemu wyżej mowa o 5000, a ty masz 4000 po podwyżce? Szef wspominał o jakiś możliwościach by te 5000 mieć?

AntyAtlas
@Natalia

Jeśli nawet obiecał to tylko dlatego, że to kompletnie bez znaczenia, bo zwyczajnie kłamał, jak znakomita większość "managerów" w tej firmie...

@AntyAtlas

Zdarzają się sytuacje, gdzie kierownik mówi pracownikowi, że specjalnie dla niego wywalczył podwyżkę, a to zwyczajna podwyżka inflacyjna i dostał ją cały dział hehe

Były PH

Ogromna firma z dużym potencjałem i dobrymi produktami. Niestety zarządzanie sprzedażą to korporacyjne metody ze spożywki dlatego pracownik (PH) czuje się jak przedmiot. GPS w samochodzie, telefonie i tablecie oraz zachęcanie pracowników do udziału w wyścigu szczurów. Regionalni kierownicy aby się wykazać przez dyrekcją tępią przedstawicieli. Dyrekcja zachęca i nakręca Kierowników do ciągłej kontroli pracowników. Na dłuższą metę trudno to wytrzymać. Dlatego normalni ludzie tu nie przyjdą, wypaleni odchodzą, roboty pracują dalej.

PH
@Były PH

Hey a na jakie zarobki mozna liczyc ?

Rafał
@Były PH

Prawda, praktyki z FMCG, szkolenia dla PH i DTS prowadzone przez emeryta bez wiedzy praktycznej a czasem i teoretycznej. Generalnie słabo...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ATLAS Sp. zo.o..
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Praca w exporcie

Praca w exporcie jest dość wymagająca, intensywna i wymaga myślenia... ale w innych firmach robi się jeszcze więcej za mniejsze pieniążki. Uważam, że nie ma powodu do narzekania.

Ag
@Praca w exporcie

Więcej za mniejsze pieniądze? To można jeszcze więcej? Twoja mentalność (usunięte przez administratora) na pewno się podoba wszystkim w firmie. Może zaproponują Ci za to obniżenie pensji i dodatkowe baty na koniec dnia... Żenujące...

@Ag

Nie przesadzasz troszkę z tym, że aż tak dużo się tu robi? W sensie oczywiście do pracy przychodzi się żeby pracować a nie kulturalnie siedzieć ze skrzyżowanymi rękami. No i to chyba normalne, że w niektórych firmach robota to idzie?

Były

O matko...

W.......r

Jak tak można traktować ludzi? I to z wieloletnim stażem w firmie... Pracownice wiedzą o czym mówię... Ludzie uciekajcie stąd, ten statek tonie...

Jak wygląda praca w dziale marketingu?

@Anna

Ciągła rotacja pracowników. Odchodzą i przychodzą. Kilka osób w ciągu 2-3 lat. Dziwna atmosfera, jak się nie podlizujesz, to nic nie masz.

Urszula

podlizujesz niby komu ? jakiemuś managerowi, czy właścicielowi ? czy jak się jednak nie podlizujesz a wykonujesz swoją pracę sumiennie to ktoś robi ci problemy, czy zostawia w spokoju ?

Achtung Russland

Nie ma się co przyzwyczajać do imion, bo co chwilę jest ktoś inny. Ludzie bez doświadczenia, ale z ambicjami, które szybko rzeczywistość ATLAS weryfikuje. Dla początkujących OK, ale musicie się przygotować na pracę powyżej 10 godzin z pretensjami, że za mało...

Miałem "szczęście" współpracować z (usunięte przez administratora) marketingu. W 100% racja, rotacja ciągła, brak kompetencji, no i Pan O, który jest fatalny...

@Anna

Jeśli chcesz skończyć na lekach to drzwi otwarte.

Faktycznie była tu aż taka rotacja jak ktoś wspomniał? Padła też wzmianka o braku kompetencji jakiegoś Pana, to szef działu? O jakich kompetencjach była mowa?

Jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego - dolina nidy ? Jaka flota samochodów i czy można używać do celów prywatnych ? Jaka podstawa ? Jaki obszar działania ? Czy są w firmie jakieś benefity ?

Stary
@Nowy

na te wszystkie pytania chętnie odpowie ci HR, po co je tutaj wypisujesz - nikt nie odpowie. Zadzwoń, powiedz, że chciałbyś pracować i wszystkiego się dowiesz i to z pierwszej ręki.

Agata
@Stary

A czemu nie ma szans żeby nikt mu tu nie odpowiedział? Nie jesteście skorzy do pomocy?

NYS

Brałem udział w rekrutacji na przedstawiciela handlowego do detalu na woj. mazowieckie. Najpierw zadzwoniła do mnie Pani z HR z pytaniem o motywacje do zmiany pracy i prace w Atlasie, następnie zaprosiła na spotkanie na Teamsie. Spotkanie na Teamsie bardzo rzeczowe, rozmowa na temat mojego dotychczasowego doświadczenia, możliwości jego wykorzystania na aktualnym stanowisku, dopytanie o ogólną motywacje do pracy. Na samej rozmowie czułem się komfortowo i miałem bardzo pozytywne wrażenie. Dopytałem o kwestię benefitów i tutaj raczej minimalny standard w postaci opieki medycznej czy ZFŚS, kiedy dopytałem o możliwość korzystania z samochodu do celów prywatnych usłyszałem, że jest taka możliwość ale z limitem do bodajże 300 km miesięcznie, co mnie zaskoczyło, bo ostatnio o czymś takim usłyszałem 10 lat temu, aktualnie standardem jest możliwość korzystania z narzędzi do celów prywatnych bez ograniczeń, lub z minimalnymi ograniczeniami. Na koniec Pani zadała mi pytanie o oczekiwane wynagrodzenie - biorąc pod uwagę moje doświadczenie, aktualne warunki i to jak płacą firmy w różnych branżach (może z pominięciem detalu w FMCG) krzyknąłem 7,5 brutto podstawy plus ich standardowe widełki do 40% premii i obstawiam, że mogło to być za dużo. Dostałem także informacje, że po tygodniu otrzymam informacje zwrotną na temat wyniku rekrutacji i tak też się stało za co wielki plus. Pani zadzwoniła do mnie z informacją, że zdecydowali się na innego kandydata co bardzo szanuję! Nie dopytywałem o szczegóły takiej decyzji, ale bardzo doceniam, że oddzwaniają, a nie zostawiają potencjalnych kandydatów bez informacji.

@NYS

Fajnie ze dają feedback, chociaż się nie dostałeś. Myślisz że naprawdę zaważyła kwota wypłaty którą chciałeś dostać? A jaką umowę proponowali? B2B czy normalną na etacie?

NYS
@Edward

Obstawiam, że trafił się kandydat, który oferował lepszy stosunek ceny do jakości ;). Szczerze mówiąc nie sądzę, żeby coś innego nie zagrało na rozmowie, po prostu trafił się inny kandydat który bardziej odpowiadał profilowi i widełkom pracodawcy. Na tym stanowisku w grę wchodziła tylko umowa o pracę ;).

@NYS

Na pewno chodzi o kasę. I nie są to podejrzenia a wiedzą. W firmie ATLAS za punkt honoru stawia się jak najniższą możliwą pensję, nawet kosztem kwalifikacji.

Potencjalny pracownik

W dniu 10.03.2022 aplikowałam na stanowisko Asystent ds. Analiz w Dziale Kontrolingu, na rozmowę mnie zaprosili ponad 2 miesiące później. Ciekawe z czego to wynika? Ktoś się nie sprawdził?

@Potencjalny pracownik

No to byłby chyba lepszy scenariusz niż gdyby wyszło, że mogliby mieć takie zakłócenia i opóźnienia w przepływie info. Czyli co, wciąż zainteresowana jesteś i będziesz próbować?

Jack

Jaka jest praca na Magazynie w Piotrkowie Trybunalskim

Kamil

Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie na stanowisko DT do marki Dolina Nidy. Czy ktoś już pracuje na tym stanowisku (Warszawa i Okolice). Jeżeli nie to czy szukają dalej ? Wiem, ze Atlas jest właścicielem Doliny Nidy a na GW nie mogłem znaleść wpisów na temat Doliny Nidy

admin123

Bardzo fajna firma, niestety pracy w dziale sprzedaży DIY kompletnie nie polecam. Kierownicy są naprawde spoko, ale dyrektor to autokrata, nieznoszący słowa sprzeciwu, dane i wytyczne nagina jak mu się podoba i w zależności od sytuacji, myśli, że ludzie to wariaci i tego nie widzą, jest w błędzie, wszystko notują. Lubi znaleźć sobie kozła ofiarnego nad którym sie pastwi...

nowy
@admin123

hej, a jak wygląda praca w eksporcie? czy też jaka sama atmosfera?dzięki

@nowy

W eksporcie całkiem w porządku. Dużo pracy, ale sama praca bardzo fajna i szef również.

WZ
@Dramat

Zmieniłeś już zdanie czy jeszcze pozwalasz się mamić obietnicami o świetlanej przyszłości?

Potencjał jest, ale dużo do zmiany. Kierownictwo pozjadało wszystkie rozumy, tzn. tak im się wydaje. Aspiracje wielkie, a kompetencje wprost przeciwnie. Nie polecam...

Szymon P.

Witam, Widzę, że jest ogłoszenie na doradcę ds. Rynku Nowoczesnego na Warszawę. Pierwsze pytanie - jak jestem spoza Wawy i mam około 20 km czy to będzie problem? Jak wygląda kwestia płacy a raczej konstrukcji wynagrodzenia(minimum i premie)? Czy doradca to tożsame stanowisko z PH. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Szymek

@Szymon P.

Jak ci dadzą samochód służbowy to raczej taka odległość nie powinna być problemem. Byłeś już na rozmowie i dowiedziałeś się czegoś konkretnego? Bo też jestem zainteresowany robotą i przydałoby mi się info.

Czy pracownicy w ATLAS Sp. zo.o. dogadują się między sobą?

eksport

w moim dziale dogadują się bardzo dobrze.

Między sobą tak. Przełożeni z nielicznymi wyjątkami, po prostu kłamią. Na jednym spotkaniu pieją o sukcesach na innym, godzinę później, mówią, że jest kryzys i podwyżek nie będzie...

@666

Czyli nici z podwyżek. A na jakim poziomie są pensje? Przydałyby się widełki żebym ocenił czy można dobrze zarobić :)

Rozmowa bardzo fajna, przeprowadzona na luzie, bez korporacyjnych wygłupów. Wiadomo, podstawowe pytania: za ile?, od kiedy?, itd. Poza tym bardzo rzeczowo i na temat. Dostałem deklarację, że zostanę poinformowany o wyniku rozmów bez względu na ich efekt w ciągu dwóch tygodni. Zobaczymy... Na pewno poinformuję!

Pusty Nick

nie poinformował... a obiecywał

Leszek
@666

To poinformujesz? Już trochę czasu minęło :) No chyba że zrezygnowałeś albo ostatecznie Cię odrzucili? Ciekaw też jestem czy Cię poinformowali …

Wiecie, czy ATLAS Sp. zo.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dama na obcasach

tak, udostępnia.

Leszek
@Dama na obcasach

O, czyli można pracować zdalnie i zapewniają sprzęt, to naprawdę dobrze, a w całym okresie współpracy jest opcja pracy z domu czy tylko teraz, w trakcie pandemii?

Nowy pracownik

Czy ktoś podzieli się swoją opinią na stanowisku przedstawiciel handlowy ds. inwestycji budowlanych/doradca techniczny? Ile realnie może zarobić taki PH? Jak z premią? Bardzo cisną o wyniki? Jaka atmosfera panuje? Jakie auta dają i czy można używać prywatnie? Praca 8h czy wieczory z tabelkami? Podzielcie się proszę opinią :)

Witam. Odbyłem dwie rozmowy rekrutacyjne na stanowisko Doradcy Technicznego. Obiecano mi że zostanę poinformowany o wyniku rekrutacji do 27.11.2020, jednak nikt nawet nie pofatygował się z odpowiedzią. Nie profesjonalne podejście.

JUREK

Nie martw się ta Firemka do (usunięte przez administratora) Nie masz czego żałować.

Agata

Rozumiem, że z tego powodu możesz być zły, ale mogło być przecież tak, iż rekrutacja na to stanowisko potrwała dłużej niż planowano. I dlatego nie otrzymałeś wówczas odpowiedzi. Zawsze mogłeś też sam zadzwonić do ATLAS i po prostu dopytać. A możesz jeszcze napisać, jak przebiegły te dwie rozmowy?

Młody

Czy mógłbyś napisać jak mniej więcej przebiegły rozmowy kwalifikacyjne? Na jakie pytania się przygotować, dowiedziałeś się coś na temat warunków pracy? Wynagrodzenie narzędzia etc.?

Zostaw merytoryczną opinię o ATLAS Sp. zo.o. - Łódź

• Jak się pracuje w ATLAS Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATLAS Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATLAS Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATLAS Sp. zo.o.