ORDOM Sp. Jawna

Łódź

Opinie o ORDOM Sp. Jawna

kobieta

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy, którzy są na wyższych stanowiskach wyżej srają niż dup* mają. Pani "kierownik" wyżywa się na wszystkich jak tylko ma zły dzień. Krzykiem się nic nie zdziała. Pani Prezes nie bardzo przejmuje się powyższymi sytuacjami ma to głęboko. Tam można wykończyć się nerwowo.

aga

NIE POLECAM !!! Zamówiłam szafę i komodę na którą czekałam 6 tygodni, a miało być do 2 tygodni. Jakościowo obydwa towaru jak meble z ikei, stoi ale nie ruszać. Słabe materiały, kiepski kontakt z pracownikami, długi czas oczekiwania, drogi transport, a po odpakowaniu towar USZKODZONY !!

Zostaw opinię o ORDOM Sp. Jawna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORDOM Sp. Jawna