Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Wezcie ze soba paszport bo nie akceptują dowodów żeby otworzyć konto w holenderskim banku. Pozdrawiam

Łukasz
@Ania

A po co komu tam konto ? skoro wystarczy walutowe

obozagrocare

Informacja dla wszystkich pracujących w nl jobs. Za rok 2017/18 (wtedy była zmiana układu zbiorowego CAO) nl jobs źle naliczał wakacyjne (czy celowo czy nie mniejsza z tym). Zgłosiłem sprawę do związków razem z moją żoną dostaliśmy po 350 euro na rękę wyrównania. Nie dajmy się frajerzyć. Jakby ktoś był zainteresowany to daję namiar: Związki zawodowe CNV Porady telefoniczne (Wiesława Koreneef - Polka): – 06 557 80 088 – porady telefoniczne od poniedziałku do czwartku w godz. od 13.00 do 17.00.

Tragedianiemagodzin

Zero kontaktu z administracją wszyscy się wypinają. Koordynatorka Kaja (usunięte przez administratora) ma wy.ebane nic nie ogarnia jeszcze cię opier.oli za to, że dzwonisz na numer, który dostałeś do kontaktu. Na hotelu nie ma nikogo kto mówi w polskim języku. Co chwilę cię przenoszą z byle powodu, a kto cię o tym informuje oczywiście jakiś Holender, albo Ukrainka i weź tu się dogadają o której, gdzie, co i jak. Teraz kwestia godzin to jest porażka w piątki nie ma roboty bo za dużo ludu, pracujesz po 22-28h tygodniowo i ile wypłaty? marne 97e po odjęciu kosztów, a jedzenie no właśnie... W Polsce da się spokojni lepiej zarobić przy truskawkach. Odradzam wszystkim jak teraz nie będę miał normalnych godzin to pier.olę zawijam. Zastanówcie się dwa razy czy chcecie się na to pisać.

Nie polecam! Tylko norma norma norma. Ogólnie jeden wielki zapierd*l i tyle. Słaba stawka nawet pracownika nie potrafią docenić i pochwalić lub dać premie. Szefowie to porażka Takie słabe wynagrodzenie że masakra nawet dobrych godzin tygodniowo nie potrafią zapewnić po odjeciu na mieszkanie i ubezpieczenie zostaje tylko na jedzenie nie ma szans żeby coś odłożyć.

Majstro

Masz racje jedna wielka porażka ludzie są manipulowani normami i są wykorzystywani za takie sciepy 270 euro jak nie zobaczylem jak wyglada w nowej pracy w Niemczech bez żadnych norm nie ma presji nie ma telewizorów na kantynach z normami człowiek jak nie rozejrzy sie to nie będzie wiedział i jestem w szoku.(usunięte przez administratora)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ktos

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mieszkanie miało być 98 okazało się 101 niby żadna różnica ale jednak jest na ten chleb by starczyło prażyć się cały tydzień po 9 godzin w duchocie że zdechnąć można i jaka zapłata 128 e za 40 godzin łącznie z sobota żenada (usunięte przez administratora) nie firma

PETER

Uważam że to bardzo dobra agencja. Pieniądze zawsze są na czas, godzin też nie brakuje. Polecam

...

80- 130 euro podatku . I wypłaty jak kilka lat temu mimo stawki 9.94 brutto i to z dodatkiem urlopowym !!!. Obniżka wręcz porównując dol lat poprzednich !!!

Pol
@...

Masz całkowitą rację w 2015 r stawka 9.16 za 40 godzin bez doliczania wakacyjnego 244 € na tydzień. Rok 2020 stawka 10.45 za 40 godzin z dodanym wakacyjnym + - 260 euro. Ich co roczne zmiany w systemie powodują większe wały na wypłacie

@Pol

Wałki to jedno. Ale w 2019 roku zmieło się opodatkowanie nadgodzin. Niższy podatek jest tylko do 38 godzin jak ktos pracuje na szklarni .39 i kolejne godziny to juz 36.65 % podatku. Jeszcze w 2016 mogłeś mieć i 52 godziny opodatkowane 11.5 %. W tym mogłeś złapać i z 8 nadgodzin tzw 150%. Teraz 39 i kolejne to tylko 135 % i to "krojone" podatkiem 36.35 %. Nadgodzine 150 % zobaczysz jak będzie pracował w jakis dziwnych godzina np 16 w sobote XD. Także wzrost stawki godzinowej zjada podatek i wypłaty stoją w miejscu. Sztuka jest odłożyc 250 euro na tydzień jak liczyć tylko wypłate za same godziny. 44 godziny trzeba mieć minimum to sie dostanie 280 euro+ 20 wakacyjnego razem 300 euro na konto XD.

Ale podobno to CAO układ zbiorowy tak zdecydował dla dobra pracowników XD.

@Pol

2020 i dalej +- 260 za 40 godzin XD

opowiadają wam (usunięte przez administratora) o podatku, ludzie w innych agencjach za 40 godzin dostają 320 euro netto POWIEM TAK zwolnij sie i zacznij prace w innej agencji ty zyskasz agencja straci dobrego pracownika, odejdzie kilkanascie osob to wyciągną wnioski. POZDRAWIAM :)

podatek od bonusa 50% hahaha w agro care :D zamknijcie oddziały w polsce, nie ma sensu tego ciągnać :D

@Monika

Przy stawce 10.05e brutto ? te 320e za 40 godzin. Na magazynie chyba. Jak doliczaja im dodatki zmianowe czy za prace w chłodzie to może i dostają. Ale na szklarni z pomidorami. Wątpie.

@Monika

Za 40 godzin 320 euro ale przy stawce 12 euro . I praca nie na szklarni to wtedy tak.

Mario

Nl jobs robi waly na nadgodzinach. Przy takiej samej ilości godz i stawce wyplata w innej agencji wyższa o 40 euro na tydz. Ludzie co sie z nimi nie (usunięte przez administratora) do sadu poszli. Niech sie pochwala ile spraw przegrali.

Mario

Dodam że w Nl jobs ciężko bylo odłożyć 200-250 euro na tydz. Po zmianie agencji na typowo Holenderska bez koordynatorów wielkich państwo co im słoma z butów wystaje przy niewiele wyższej stawce i pracy ok 50 czasem wiecej godz tyg na konto przelewy tyg od 520 do 740 euro. W nowym miejscu pracy chodzi mi o agencje uśmiech i życzliwość. Brak payrzenia z góry. Przez prawie 2 lasta żadnego problemu. W Nl jobs znajdzie mi cos z czym problemu nie ma

@Mario

Wały na nadgodzinach ? Zamiast 150 procent, wpisują 135 procent ? A może wyliczenia na solarisach kłamią. W innych biurach liczą inaczej podatek ? Ciekawa sytucaja jak znika te 40 euro

@Mario

Trzeba byłoby porównać solarisy co jak rozspiane na nich jest. Jaki rozpisane są nadgodziny (ile 150, ile 135), jak podaki, jak koszty mieszkania itp. Gdzie gine te 40 euro

....
@Monika

W innych agencjach Jakich ? Za 10.05e brutto ? Na szkalrni z pomidorami ? Fakty a nie ogólniki najlepiej z salarisa .

@Ania

Oni dalej myślą ze ludzie są głupi i nie wiedza ze premie/bonusy są wolne od podatku hahahha żenada!!!!

@....

10,05? Tyle to już chyba nikt nie zarazbia, chyba ze w NLjobsie hahahhah

@Max

Jest pełno ofert z innych agencji ze stawką 10.05e brutto. Inna sprawa ile jest później netto przy takiej samej ilości godzin :) Nic tylko jechać i porównywać. Jedyna 200e w obie trony PL-NL. Plus kwarantanna po pwrocie do PL 2 tygodnie.

Tomasz || wielki

Najbardziej zmarnowany czas jaki miałem w tej firmie.. Wyzysk, dobrze mają ci co liżą wiadomo co.. Albo dają (głównie dziewczyny) wiadomo co a 10 euro brutto drogą nie chodzi... W polszy tego ni ma.... Tragedia nie polecam

Anka

Pracowalam 3 lata temu przez 2 lata i zawsze chwaliłam ta firmę według mnie nie było lepszej ale wróciłam do firmy pół roku temu i to co było kiedyś to już nie istnieje po przyjęli nowych koordynatorów którzy siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią. Straszna tragedia nie dość ze (usunięte przez administratora) na godzinach i dodatkach to jeszcze przez pół roku wypłatę miałam może 3 razy na czas! W Boże narodzenie i Wielkanoc tez zamiast wypłacić pieniądze ludzia na czas to dostaliśmy dopiero po świętach! Wypłata która miała być w zeszły piątek nadal nie przelana. A w piątek mówili ze jak zawsze ze pieniądze napewno przelane. Szczerze nie polecam jak chcecie sumiennie pracowac i być szanowani to lepiej skorzystać z innej agencji. Ja pracuje na Nipponie jeżeli tak to można nazwać bo od ponad 3 tyg jestem planowana po 2 dni w tyg. Pani Marta koordynatorka w 95% nie odbiera ani nie oddzwania, nawet nie reaguje na smsy ani meila, odzywa się dopiero jak sama czegoś potrzebuje! W sprawach z wypłata czy administracja zawsze mówi ze administracja (usunięte przez administratora) i ja i nas i to oni kradną a ona jest niewinna! Żenada!!! Kiedyś była Weronika na nipponie i wtedy było wszystko dobrze ale teraz szczerze nie opłacam chyba ze zmienia koordynatorke!!!!!!

Czy w NL Jobs Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

S.

nie ma żadnej reakcji,oni zawsze mają rację,a wszystkie problemy załatwiają skwitowaniem:,, jak się nie podoba to na wasze miejsce jest 10 innych",żałuję że tak długo zwlekałam z decyzją o odejściu z tego biura,teraz pracuję gdzie indziej i wiem że,można iść do pracy z uśmiechem na twarzy,a przede wszystkim wiem za jakie pieniądze pracuję

Bolesław
@S.

Witam, do jakiej agencji polecasz przejść? Szukam właśnie jakiejś dobrej, też mnie (usunięte przez administratora)i mam dosyć firm krzaków

S.
@Bolesław

pracuje teraz przez Holland Contracting i bardzo sobie chwalę

Bylam

Byłam przez to biuro 3 miesiące w 2019 i sobie chwalę.Pracowalam w Looye i było czasem ciężko, wodę brygadzisci przynoszą na szklarnie i nikt nikogo nie zwalnia bo jest mu słabo,. Domki też spoko w końcu jedziesz tam do pracy nie na wczasy.Teraz też czekam na wyjaz też do Looye. Pozdrawiam.

Polska
@Bylam

Gdzie wode przynoszą? Chyba cie cos głowa boli! Gdyby mogli to by czlowieka zaorali! Te pozytywne komentarze to chyba za dobre siano zeby tylko reklame dobrą zrobic! Masakra

Billy
@Bylam

I dziennie 200 euro

@Polska

Dają wodę nawet powiem więcej za mojej kadencji w looye zakupili chłodziarki jest 3 na każdą szklarnie i chłodzi się woda od rana kilkanaście butelek 1,5l w każdej chłodziarce jest to fakt mała firma ale trochę dbają o to aby nie paść w rajce pozdrawiam

Peacownik
@Max

@Max owszem zakupili chłodziarki, woda była. Natomiast latem 2019 wody w chłodziarkach już nie bylo, ponieważ za dużo ich to kosztowało. Chłodziarki zaczęły znikać, wodę można było sobie samemu przynieść. Zostały bodajże dwie chłodziarki na szklarnie.

@Billy

40 godzin 240 euro.

Pol
@Polska

Wodę na szklarni to masz tylko w kranach , dokładnie jak piszesz to chyba reklama

Kayrat
@Polska

Albo kordynator to pisze (usunięte przez administratora) jakich mało ja na szczęście się nie dałem i w sądzie wygrałem z tą niby firma

Sabina

Pracowałam i żałuję. Warunki mieszkalne i opiekun mieszkań sprawiły że musiałam się zwolnić. Nie piszę tego żeby się wyżalić tylko po to aby ostrzec innych Polaków. Nie wybierajcie NL Jobs bo tutaj traktuje się ludzi jak śmieci.

@Sabina

Też żałuję. Kilka lat przepracowałem bo nie chciało mi się szukać czegoś innego. Teraz mam inną prace i widzę ile straciłem pieniędzy przez tę pseudo firmę.

ania

Pracowałam na pomidorach 5 tygodni, zjechałam przez koronawirusa i słabe godziny. Motto ludzi tam pracujących jest takie - byle szybko skończyć, zapominając o tym że pracuje się na na godziny a nie na etat. Tygodniowo wyrabiałam 35-37 godzin. Po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia i podatku wychodzi 190e. Licząc tygodniowy koszt wyżywienia z oszczędnym podejściem ok 40e wychodzi zarobek 150e. Słabo opłacalne. Na biuro nie mogę narzekać, logistyke i zorganizowanie mają naprawdę na dobrym poziomie. Warunki mieszkaniowe też na plus, dodatkowo nie robią problemu jak komuś cos nie podejdzie i proponują inne lokum. Minusem jest miesięczne wypowiedzenie gdy chce ktos przenieść sie na prywatny wynajem i pobieranie opaty 95e niezależne od przepracowanej ilości godzin (innej agencji spotkałam się z naliczaniem od przepracowanej godziny z max 100e). Plus za aplikacje w której na bieżąco jest aktualizowany plan pracy i informacje z jakim kierowcą jade do pracy i jego numerem telefonu W zasadzie wszystko zależy do jakiego miejsca pracy się trafi.

Dokładnie, dokładają ok 30e. Normalnie firmy wypłacają to przy rezygnacji z pracy lub przy zjeździe na urlop

Elżbieta
@Ania

Co to jest to wakacyjne? Nigdy się z tym jeszcze nie spotkałam. To jakiś dodatek od NL Jobs podczas wakacji, czy co?

@Elżbieta

Premia urlopowa przysługuje każdemu. Premia urlopowa - po holendersku: vakantiegeld lub "dodatek wakacyjny" przysługuje każdemu pracującemu w Holandii. To jest odpowiednik polskiej 13-tki, jedynie wypłacany co roku na wiosnę, przed wakacjami. Premia urlopowa wynosi 8% twojej rocznej pensji BRUTTO.

@Ania

30 euro brutto. Po opodatkowaniu 37 procentowym podatkiem zostaje 20 euro.

karol
@Ania

Co ty kobieto chrzanisz, jaki (usunięte przez administratora) dodatek? to są pieniądze od kwoty brutto. Odkładają Twoją kasę, nic za darmo nie dają.

@karol

No co Ty dajesz? Serio nic za darmo nie dają? Dobrze że napisałeś tą uwagę (zwłaszcza że kilka postów wyżej przytoczyłam definicje -vakantiegeld)

Robson

Wszedlem jakos przez przypadek troche ze wzgeldu na wspomnienia... czytam te komentarze i to jest smutne, ze nic sie nie zmienilo. Nawet pieniadze sa podobne. Pracowalem w Holandii przez NL jobs. W 2008. Pojechalem tam po maturze. Bylo ciezko. Wyzysk? Tak. Traktowanie ludzi jak psow? Tak. Wymyslone kary za niby nieporzadek itp. Nie polecam tej firmy, chyba ze ktos jest mlody i przelknie to wszystko i ma plan... Ale za nic nie poslalbym tam np. mamy ani taty, szkoda zdrowia i nerwow. Oczywiscie wiem jak to jest miec noz na gardle, ale musimy sie szanowac, bo inaczej nikt nas nie bedzie szanowac. Ja pracowalem w ERP na sortowni warzyw i owocow. Polacy tam na uslugach brudasow z Turcji. Holendrzy tez mieli nas za smieci. Dodam, ze nikt sie nie (usunięte przez administratora). Dzis na szczescie juz nie musze jezdzic za granice, mam dobra prace w PL - czego zycze Wam wszystkim z okazji Wielkanocy. Zdrowia i pieniedzy. A NL jobs omijaj - miejs swa godnosc, albo na krotko ogarnij jakis papier, kurs na widlaka, spawacza - cokolwiek i zawijaj stamtad mandzur.

trd

Ania miałaś tak mało godzin przez epidemie czy to normalne?

Dagusia34

Witam planuję z narzeczonym jechać w tym tygodniu ale czytam te opinie i się trochę wacham czy ktoś coś moze doradzić ?

No no
@Dagusia34

Witam ja ogóle polecam ale ta agencja ma dużo pracy w różnych miejscach i to jest ruletka bo tak naprawdę to nie zależy od Nl jobs tylko na jakiego szefa się trafi i wogóle ja tam pracowałem na szklarni combivliet i dobrze się pracowało a tak to ludzie ostrzegają przed Greenpack to jest pakowania, sortownia na Massdijk pozdrawiam

Jacek

Witajcie. Ktos pracowal na pomidorach Przez ta agencje w holandi Jak jest wyplacalna godziny zapewnione Dajcie znac planujemy jechac z dzieqczyna

Polska
@Jacek

Wyslij swoj numer to ci wysle filmy co tam sie dzieje! Nie jedzcie tam bo bedziecie sobie pluli w brode. Nie widzialem gorszej roboty UWIERZ NA SŁOWO. w ogole NL jobs to nieporozumienie. Ale najgorsza w tym wszystkim jest szklarnia i traktowanie ludzi.

Hulk
@Jacek

Nie radzę wam jechac.. masakra..podajcie do siebie namiar na priw to wam wysle nagrania co tam sie dzieje..

Ciekawa
@Polska

Czy mogłam bym prosić o filmik

Lilka
@Jacek

Bylismy z chlopakiem do pazdziernika 2019. Wszystko bylo ok. Mozna jechac bez obaw.

Ciekawa

Hej czy jesteś w pracy już mąż ma jechać 29.02.2020 i chciałam zapytać jakie warunki czy opłaca się jechać

czekam

Witam ile mnie więcej czasu czekaliście na ofertę?

Ja rowmież pracowałam na szklarni przez nljobs dokładnie na wagenpad11 przez prawie trzy lata, praca w ciężkich warunkach, bo temperatura naprawde wysoka niekiedy nawet przekraczająca dopuszczalne normy, praca w chemi ,bo co chwila są robione opryski i jeszcze trzeba ręce moczyć w jakiś śmierdząsych środkach chem. wszystko dla dobra pomidorka. Jeżeli chodzi o nljobs to jedna wielka porażka. Okradaja nas jak tylko mogą. Warunki mieszkaniowe okropne (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Na hotelach myszy i karaluchy. I jeszcze wpakują cie do pojoju z jakims rumunem masakra. Obiecują ci opiekę polskiego koordynatora a na miejscu wita cie rumun a ty nie wiesz czego on od ciebie chce. Kary za wszystko teraz nazywaja to opłata administracyjna. Ja przetrwałam a ty musisz przekonać się sam. Jak jesteś silny psychicznie dasz rade a jeśli nie nawet tam nie jedź.I jeszcze zarobki jak sa godziny to jest i zarobek ,a jak godzin nie ma to nie ma też zarobku a za hotel placic trzeba . Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 49 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska