Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Nowa

Staram się o prace na produkcji. Czy ktoś coś mi powie, ile na godzinę i itd. Mars czy Helio opinie, która lepsza praca

Er

Kiedy w końcu ruszają błonie, dużo osób się tam przenosi

Mio

Co ta za firma??? Rotacje, zwalnianie i przyjmowanie nowych pracowników? Ogłoszenia w portalach te same team leader, pracownik produkcji itp. Dobra firma nie szuka pracowników. Wielka Kołomyją i zamydlanie ludziom oczu. 3500 i 4000 to w sklepie można zarobić lub na wózku widłowym w błoniu. Ogarnijcie się, tych rekrutetow też bym powymieniał na innych. Firma dobra na start i na zakończenie kariery zawodowej. Mając 29 lat lepiej iść do Warszawy 3 razy tyle można zarobić i nikt nie cuduje z przyjęciem nowych pracowników jeśli wymagania spełniasz nawet Orlen. Radzę się zastanawic nad procedurami rekrutacyjnymi i rekrutetami... Ex.

Fred

Jestem pracownikiem agencyjnym na wet, nie podoba mi się że przyjmują nowych pracowników a tym którzy pracują nie zapewniają pracy. Koordynator (usunięte przez administratora) chodzi cały czas, a innych odwołuje

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Rzeszów
Clima Gold
Luka

Bardzo dobra firma więc jest wymagającym pracodawcą. Trzeba mieć świadomość, że dobra kasa idzie za dobrym fachowcem któremu chce się pracować.

Morał tej historii jest każdemu znany, donosisz jesteś poniżany. Ani studia ani znajomości nie spowodują na koncie obfitości. Chociaż byś się bardzo starała to jesteś zbyt tępa strzała. Morał historii jest na cały wet znany dajesz liderowi awans nie gwarantowany.

Zbychu

Brak możliwości rozwoju idąc tam na paletę to tam już zostaniesz

D77

Negatywne komentarze daja osoby ktorym sie pracowac nie chce

L2

A ja Kocham Prace w marsie Najlepsza praca w okolicy

Mars

Wybierając Mars musimy pogodzić się z jedną myślą. Wybierając Marsa godzimy się na prestiż, szacunek na rynku pracy ale rezygnujemy z przyjemności. Ja jako młoda osoba zacząłem pracę w Marsie. Dobre warunki finansowe, kto w wieku 20paru lat patrzy na coś innego.. ale grafik l, grafik sprawił że potracilem znajomości, przyjaciół. Większość osób pracujących nawet w trybie zmianowym na weekendy wolne, tu ich nie masz. Teraz mam dobre stanowisko, ale nie mam przyjaciół. Coś kosztem czegoś. Młodzi, zastanówcie się co w życiu dla was jest najważniejsze. Jeśli kasa, to firma dla was, jeśli życie prywatne l, chrońcie się przed zmianami w tej firmie.

Mati55
@Mars

Z kasa to sie nie zgodze, na 4 zmiany jakie proponuja pieniadze to smiech na sali, co do systemu 4 zmian zgadzam sie w 100% 0 zycia prywatnego, jak macie mozliwosc szukajcie wolnych weekendow

Dickona

a ja mysle ze nie jest tak źle... dopłacają do posiłków, można taniej kupić w sklepiku, jest premia, robią darmowe szkolenia np. na zwyżki... co chwila tory pączki owoce i ciasta, przerw ile sie chce..... tylko to podpierniczanie i donoszenie jeden na drugiego no i te romanse...

Lukas
@Dickona

Masz racje żeby nie te donoszenia, szkalowanie i ten romans na Zielonej Wet wszyscy wiedzą o kim mowa???

ooo!!
@Lukas

ooo ! to na Wecie też sie dzieje?? myślałam że najbardziej na czekoladzie ;)

Ee
@ooo!!

Na czekoladzie to każdy z każdym chodzi do kibla

Msdzia
@Dickona

Masz racje jest dobrze, tylko ten romans na Zielonej Wet wszyscy wiedzą o kim mowa?????

@Msdzia

No ja nie wiem wyslow się a nie jakieś zagadki

Ty

Dobrze wiesz o kogo chodzi oni bardzo popularni, a ty czutaj ze zrozumieniem

Malina
@Dickona

A mi sie podobał ten od wózków i z nim to bym potańcowała.!!!

Ty
@Lukas

W Marsie to plaga Romansów i rozwalanie małżeństw i zabieranie dzieciom rodzica bo przyjadę takie osoby z U... i nie patrzą na nic że jest rodzina...

????????????

Podlacze się do dyskusji bo widzę że mam sporo powiadomień. Gdzie mogę zgłosić ANONIMOWO swoje obawy albo spostrzeżenia co do pracy wymienionego lidera?

Operator

Aplikowalem na operatora maszyn,rozmowa poszla normalnie,do dzis nie wiem czy sie dostalem xd

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mars Polska?

Mapet

Jeśli będziesz zasuwać za kogoś lub d(usunięte przez administratora) to firma czeka na Ciebie i bez doświadczenia

Mariusz

Jakie doswiadczenie biora po kolei z lapanki

Wkurzony

Kiedy będzie otwarty sklepik ???

Mariusz

Kazdy sobie dorabia i dorabiac bedzie biznes sie kreci

Fiszka
@Mariusz

Narazie słabo od maja :)

ja5656

wykosujcie opinie o bobo dobry pracownik

Znawca

Oj ludziska ale wam się ostro wali na łeb.Zabłocone buciory i swój wścipski nosek wtykacie tam gdzie nie potrzeba.Zająć się pracą bo chyba za to wam zakład płaci.Patole jak się patrzy swoich błedów nie widzą a wytykają innym

bobo 7676

pracowatem na flotpaku za dwuch na rekrutacj zostatem (usunięte przez administratora) przez paniom kierownik bo mnie nie powianomiono o wrzutkoch i dlatego ze sobie nie radztem nie przedtuzono mo umowy i doprowadzto mnie to do depresi

Fiszka
@bobo 7676

Proszę nie usuwać moich komentarzy,tylko wysłać tego nieuka ponownie do szkoły ,czytając jego wpis można samemu dostać depresji .

XXL

Ludzie jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził takie jest powiedzenie umiemy wszystkich krytykować ale spójrzmy na siebie piszesz że zmienić lidera na zielonej to może z tobą jest coś nie tak bo pracuję na tej zmianie tyle lat i zawsze było fajnie tylko sami ludzie nakręcają taką sytuację

Lolita
@XXL

Alez oczywiście zmienic, jeszcze nigdy nie bylo tak źle jak za ciebie

Lili
@XXL

Zgadzam sie że wymienić, jeszcze nigdy nie bylo tak źle jak za ciebie

Lolita
@XXL

Zmienić nigdy nie bylo tak źle, jak za ciebie

Blondyn
@Lili

Zmienic koordynatora!!!

Franz

Wszystkich to nie, ale koordynatora tak, i jeszcze tych jego donosicieli i bedzie b. dobrze

Łycha
@Franz

Skrzat i Skrzaciora Ulubiency Koordynatora?

Czarna
@Łycha

Oj tak prawda w100%

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska