Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Kato Wrocek i Toruń rozpisuje się a Ołtarzew Gądki chyba jest ok pasuje to co się dzieje tam na magazynach niema lizusów ani Ukrainy

07 zgłoś się
@07

Nie ma, wszystko jest ok. 3m się

Polak
@07

W ołtarzewie ok ? Chyba żart jakiś Ukraińców więcej niż Polaków, a może tak mało że już nie ma kto na forum pisać.

@Agata @Ciach Ciach @UWAGA Przypominam, że na forum panuje zakaz podawania inicjałów pracowników firm oraz opisywania go w inny sposób, wskazujący na konkretną osobę. Proszę Was również o powstrzymywanie się przed używaniem niekulturalnych słów opisując kogokolwiek. Zachęcam do zapoznania się i przestrzegania regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Reps

Potwierdzam UWAGA!

Ciekawy.

Witam. Mam pytanko odnośnie pracy na magazynie w Toruniu. Konkretnie chodzi mi o nowy magazyn na ulicy fortecznej. Jakie są zarobki i jaka atmosfera tam panuje?

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
ważniak

Prawo pracy w żaden sposób nie nakazuje pracodawcy informowania pracownika o tym że nie zamierza podpisywać nowej umowy. Co najwyżej są to wymogi kultury co w Polsce jest marginesem. Oddanie magazynu w Toruniu, wstrzymywani się w zatrudnianiu Polaków na magazyn(w Katowicach) pewnie zaowocuje tym że w następujących miesiącach z wieloma kolegami i koleżankami się pożegnamy. Z resztą kto tu przyjdzie pracować. Minimalna i skromna premia na start pod agencją pracy i perspektywa przejścia pod firmę po roku z groszowymi podwyżkami....

Żubr
@ważniak

No już odchodzą najlepsi... osoby ogarnięte wiedzące wszyto... od MS przez spedycję do MR i KP. Co nam po ukrainie która potraf tylko to co jej dosadnie pokarzesz . Aktualnie brakuje osób które robią całą resztę.. no ale Michał wie lepiej =] Jak tam urlop panie Michale? Rybki biorą?? czy bardziej woli pan polować na jelenia?

Tyski
@Żubr

Nic się widzę nie zmieniło odkąd opuściłem bramy tej firmy. MS zawsze był dla Pana M. najważniejszy, inne działy mogły się schować i nawet jak brakowało rąk do pracy to woleli dać kogoś na MS-a bo wyjazdy nie mogą być opóźnione.

twoja służebnica

Jaros przestań robić z siebie idiotę na portalach społecznościowych! Materialisto do potęgi entej gdzie zabrałeś naszego oskara???

Mr. Szatan
@twoja służebnica

Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według słowa Twego!

samara
@Mr. Szatan

Pamiętaj służebnico żeby umyć okna dla jezuska a w niedzielę gdy podjedziecie swoim 20 letnim niemieckim szrotem pod kościół żeby go umyć

@Mr. Szatan

Twoja obecna lolita jest NICZYM w porównaniu z Justyną, która okazała się być damą z prawdziwego zdarzenia. Natomiast ty jesteś dla mnie zwykłym śmieciem.

@.

Cofam, co wczoraj napisałam. Obie twoje dziewczyny są atrakcyjne. Była i obecna. Do Ciebie mam spory żal o oszukiwanie i wodzeniem za nos pracowników. Przepraszam za wczorajszy wpis ale musisz być przygotowany na różnego rodzaju ataki.

O n a
@twoja służebnica

Widzę wesoło we Wrocławiu :) haha

@. bardzo Cię proszę o nieobrażanie nikogo we wpisach na forum oraz o merytoryczne wypowiedzi na temat tego, jakim NEUCA jest pracodawcą. To jest tematyka, która jest cenna dla osób poszukujących pracy. @Sadło Masuj. proszę Cię o nieużywanie wulgaryzmów, takie wpisy są zgłaszane do administratora i mogą być usunięte.

Ok
@Marta

Jak to jest cenna tematyka dla osób poszukujących pracy, to proszę o przetłumaczenie na ukraiński.

telemele

no i cóż kombinuje nasza firma czy będzie sprawiedliwie od września czy znowu ktoś wymyśli jakieś przekręty czekamy na mądry krok.......

Hj
@telemele

A co ma być od września w firmie..?

MR

Katowice znów bez bonów niby wstrzymane niby nie ... a te co dostaliśmy w czerwcu jeszcze nie wpłynęły? Hm znów czarne chmury. ...

@MR

Za to mają rzucić parę nowych skanerów to nie trzeba będzie ich chować pod paletami ale w klapie od hydranta :D Starczy dla wszystkich

ważniak

Dosyć zastanawiające jest to że od kiedy na magazynie w Katowicach zrobił się względny spokój i pracy jest na styk lub częściej, pomimo urlopów jest jej po prostu mniej niż zawsze to i tak zatrudnia się coraz to więcej obcokrajowców ze wschodu. Z tym że od kilku miesięcy ludzie którzy przychodzą nie potrafią ani słowa po Polsku o pisowni która jest diametralnie inna od cyrylicy, nie wspominam. Ciągle pracują z wszystkimi weekedami do zapłaty i po 10h co w przekroju miesiąca wychodzi po 260-300h. Absurd. Po prostu nie wierzę że może to się opłacać, płacić za bezproduktywne obijanie się między regałami.

Pis
@ważniak

Tak to się nadaje do programu UWAGA u TVN zgłoś to

Apka2

Pozdro Aska

mapka
@Apka2

W Szczecinie jest wspaniale nie nudzimy się prawie wcale. Szefowa bona lizusom znowu da a niepokornym roboty doda. I tak mija dzień za dniem a załoga uszczupla się. Hejże hej , hejże ha do Neuca już nie będę szła .

Masochista...

Katowice pozdrawiają! :D Ciężko być szczęśliwym gdy w kolejce do wyjścia stoi kilku polaków i multum ukrainy. Nic do nich nie mam ale proporcje zostały zachwiane. Z tego co słyszałem ma być 80% obsady ukraińskiej. Cieszę się że odejdę w momencie gdy będzie największy zapier##l... to znaczy rzucę propo 400pln netto i mogę zostać ale wątpię aby to przeszło skoro za moją pensję można dwóch Urków zatrudnić :D

OHh tak więcej sadomaso!
@Masochista...

A btw. PIS przegra następne wybory, zmieni się partia rządząca, i wygra na niechęci ludzi do Ukraińców. Wejdzie ustawa która narzuci ograniczenia w zatrudnianiu obcokrajowców. Wtedy NEUCA SPŁONIE! a ja będę z cynicznym uśmiechem patrzał jak tli się resztka tego dziadostwa... co kiedyś było całkiem fajnym miejscem pracy.

Sadło Masuj.
@OHh tak więcej sadomaso!

Przyjdzie PO i wyrzuci Ukraińców i wpuści ciapatych. Będziecie ruchani w pracy, jak i poza pracą.

@Masochista... proszę Cię o nieużywanie wulgaryzmów na forum @Rzep regulamin zabrania publikowania imion pracowników firm, wiąże się to z ochroną danych osobowych. Wpisy takie jak Wasze są zgłaszane do administratora serwisu i mogą być skasowane. Zachęcam Was do zapoznania się z panującymi tu zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

Polak

Daję szansę Kierownictwu w Katowicach. Do soboty jeszcze trochę czasu. Jeśli na szkoleniu na wózki widłowe nie znajdzie się równa Ukraińcom liczba Polaków, zgłaszam do odpowiednich instytucji podejrzenie DYSKRYMINACJI POLAKÓW NA TLE NARODOWOŚCIOWYM.

Nexus
@Polak

Oczywiste jest to że jesteśmy dyskryminowani we własnym kraju, ale neuca nawet się z tym nie kryje. In Your Face and get the (usunięte przez administratora) off. Takie mają do nas podejście, pomimo całego tego patriotycznego gówna co w TV serwują Polska już nie jest dla Polaków.

Szkoda gadać

Neuca Kato. Porażka nad porażkami. Ukraina się panoszy,nic nie robią i juz nawet wiadomo,ze pewna Pańcia,która sprzedaje wszystkich jak leci pracuje w biurze na wprowadzaniu!Polacy rypią pare lat i nie mogą dostac się na np.KP(lzej niz na taśmie),a Kozaki wszedzie juz są...Czekam dnia,gdy odjadą z magazynu gdzieś indziej,a Góra gorzko za Polakami zapłacze...

Kierownik

Zapraszam do biura

@Szkoda gadać

Nie odjadą. Neuca buduje sobie nową jakość. Lepszą czy gorszą nie mi to oceniać. Niepokojące jest to że prawdopodobnie osoby którym kończą się umowy o pracę na czas określony zostaną na lodzie. Jak zwykle do końca trzymane to będzie w tajemnicy, kierownictwo będzie udawało że nic nie wie. Może nie w tym roku ale już za rok czy dwa nie będzie komu w niektórych oddziałach organizować kolacji wigilijnej bo święta prawosławne wypadają w innym terminie.

gall
@Szkoda gadać

A co tam słychać w Pabianicach? Chyba pracują tam tylko ludzie ze zmiany Robercika i Szkodnika. Reszta została rozjechana. Zostało samo wazeliniarstwo łącznie z panią kierownik DR.

OLT
@ważniak

Gdyby Polakom nie przedłużyli umów zostali by na lodzie bo w Ołtarzewie dużo osób kończy się umowa w listopadzie kiedy jest już sezon chyba że zjedzie cały zlot Ukrainy i naszym podziekują ale pożyjemy zobaczymy. Rynek pracy jest teraz pełny ofert i myślę że tylko można znaleźć pracę lepszą więc krzywdy nie zrobią nikomu jak nie przedłużą umów

@M
@Szkoda gadać

Zakończyłam pracę na magazynie w Szczecinie. Praca ciężka ale najcięższa atmosfera . Kierowniczka ma kilka lizusek a reszcie do zaorania .

asi
@Szkoda gadać

a jak wygląda opcja z przejsciem na tm w katowicach z magazynu?

Rzep
@Szkoda gadać

Taka strategia. Kiedyś Damian uczepił się Michała - i wypłynął. Teraz Świetka uczepiła się Damiana - jak i taki jeden wysoki - i płyną. Może Ty też się kogoś uczep?

@Rzep

Urka się nie uczepiła. Raczej została wytypowana żeby otworzyć szlak na brygadzistkę dla Ukraińców. Nie czarujmy się Neuca Katowice za 3-4 lata będzie prawie całkowicie ukraińska to i kadry będą im potrzebne.

Jacob_1987

Witam ! !!! Szukam osób dojeżdżających ze ŚREMU, lub przejeżdżających przez ŚREM, do pracy w GĄDKACH Mowa jest o dwóch, lub góra trzech osobach. Każdy z Nas ma do firmy "otwarte drzwi", ale sęk w tym, że brakuje Nam transportu... Gdyby jakaś osoba byłaby zdecydowana, to oczywiście oprócz tego, że będziemy bardzo wdzięczni, ZAPŁACIMY jak należy, a warunki ustali sam kierowca. Potrzebujemy tej pracy i jesteśmy chętni i gotowi, a dojazd jest Naszym jedynym problemem. :( KONTAKT: +48 604 734 653

Wargas
@Jacob_1987

Ja ze Sromu jeżdżę.

@Wargas

Jesteśmy zainteresowani, rzecz jasna. Chcielibyśmy się jak najszybciej dogadać, więc proszę podać, jaką formę kontaktu Pan preferuje. Czekamy na kontakt pod w/w numerem, bądź też na forum. BARDZO zależy Nam na czasie.

princecola
@Wargas

Cześć jestem z Czarnozębic małych więc to niedaleko, będę zainteresowana transportem

@princecola

Cześć, szczerze mówiąc to nie kojaże takiej miejscowości w okolicach Śremu, ma pani auto czy szuka pani kogos kto by mogł panią zabierać?

Pracownicy z Ołtarzewa

Jak wiadomo Neuca chwali się na prawo i lewo nowo otwieranym magazynem w Toruniu. Na pewno nie bez powodu wszyscy dostaliśmy umowy do listopada nie ważne czy umowa o pracę kończyła się rok ,pół roku czy tydzień temu. Co dalej ktoś coś wie czy już mamy szukać nowej pracy żebyśmy nie zostali na lodzie ,czy może pozostaną tutaj tylko te osoby które mają umowę na czas nieokreślony a reszta out ktoś coś podpowie

Lesnar
@Pracownicy z Ołtarzewa

W Gądkach to samo ( umowy do listopada ) więc coś się szykuje .

Nicky
@Lesnar

Nie ma się co czarować. Magazyn w Toruniu wchłonie sprzedaż jednego z tych magazynów. Mniej zabawy ze zwolnieniami grupowymi będzie.

Werr
@Pracownicy z Ołtarzewa

Niech zabierają ten towar i spadają. Dla Neuci nie ma tu juz miejsca. Śmierdzi to g....wnem jak śmierdziala ta jedyna toaleta na magazyn. Zwijac sie i asio do tego swojego Torunia. My przyjdziemy jeszcze na nadgodziny i pomozemy spakowac to cale g...o

Sergiej
@Werr

A kierownicy zmian i operacyjni śmieją się nan w twarz mydlą oczy że będzie dobrze i nie mamy powodu do zmartwień , czyżby strach ich ogarnął że się ludzie zwalniają. Komu chcecie oczy mydlić myślicie że jesteśmy ślepi i nie widzimy zastąpienia nas UK umowy do listopada no tak jeszcze zaoszczędzicie na bonach świątecznych

gall

eberhard

czesc wszystkim :) czy ktos moze napisac o pracy w farmada transport ? interesuja mnie opinie dot. pracy w centrali na stanowisku spedytora, jaka atmosfera, zarobki itd. pozdro

Ważniak do anonymous

Jeszcze krótko nawiążę do tego co pisze pode mną. Jaki cel i sens ma zatrudnianie kolejnych Ukraińców w Kato. gdy pracy jest na styk, wszystko jest do odbioru i poza jakimiś weekendami na kp czy ms nie ma nic a pracownicy zagraniczni chodzą sobie miesiąc w miesiąc wyrabiając od 280 do nawet 300h roboczych ! miesięcznie. Wydajność takiego pracownika jest jaka jest i widać to jak na dłoni. Obecnie to stosunek zatrudnionych obcokrajowców ociera się o 50/50 czyli za niedługo będzie cały tłum robiący po 10h dziennie z czego pracy poza 14-4 jest na 3h dla osoby wydajnej i wypoczętej :)

@Ważniak do anonymous

Masz racje,i jeszcze jedno naszym to szkoda zapłacić nadgodziny ale ukrainie można .A kiedy nam firmo będziesz dopłacać za mieszkania.I kolejne pytanie dlaczego nie ma ludzi do pracy?Jak nie wiadomp o co chodzi to chodzi o pieniądze .

@anonymous

Naturalnie następnym krokiem będzie wpuszczenie obcokrajowców na KP, Zwroty, reklamacje itp. potem tylko polecą awanse na SM i BR dla nich i będzie modelowy zakład pracy :) Już nie od dziś wiadomo i nie jest to wielkim sekretem że firma do oddziału w Kato nie zatrudnia już Polaków tylko ludzi ze wschodu.

Ewcia
@Ważniak do anonymous

W Szczecinie dokładnie to samo .Do roboty gonią tylko polaczków

Evie
@Ważniak do anonymous

Mam umowe do konca roku i mówię sayonara tej firmie... z tego co wiem i tak nie przedłużają już umów polakom.

@Evie

Ciekawe to co piszesz. Osobiście znam osoby z różnych obszarów magazynu którym na przestrzeni kilku miesięcy kończą się umowy o pracę. Po co Polak ma pracować po 160 jak taki koordynator ds. outsourcingu może sobie nabić dwa razy tyle w miesiąc i w jakiś sposób Necua Katowice to się opłaca :)

peryskop
@ważniak

Im zależy żeby wyszkolić sobie koordynatora ds. outsourcingu aby później ,, ten " przekazał innym Ukraińcom to co się nauczył do tej pory. I tak właśnie wygląda redukcja etatów Polaków w Neuce.

pracownik magazynu
@Ważniak do anonymous

Niestety tych dobrych polaków i wydajnych jest już coraz mniej a też im się już nie opłaca dużo pracować jeśli kolega ze wschodu zarabia więcej a mniej pracuje nawet o 100 %. Ale może się to opłaca kat.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.