logo NEUCA SA

NEUCA SA

Jarocin

Opinie o NEUCA SA

robert 2017-03-26 15:08
Iwona, praca zdalna polegana tym, że te same obowiązki, które wykonywałabyś w biurze wykonasz w domu. Praca polega na codziennym kontakcie z aptekami w celu przyjęcia zamówienia na leki, które dnia następnego trafią do danej placówki. Połączenia są i wychodzące i przychodzące.
Mirka 2017-03-26 15:23
Tylko pamiętaj że na kablu non stop trzymasz.
Pam pa ram pam 2017-03-31 10:57
Ale czy ten kabel jest sztywny? Bo najpierw by trzeba mówić do grzybka.........
Marta 2017-03-31 16:41
Mam pytanie o pracę konsultanta telefonicznego, jakie są godziny pracy i warunki finansowe ?
Marta 2017-03-31 16:43
Chodzi o Katowice
Guma 2017-03-31 17:19
apka 2017-04-01 21:13
Ostatnie dni przyniosły w Katowicach realny odzew ze strony kierownictwa na przedstawione przez nas postulaty poprawy bezpieczeństwa i wydajności.
Ekipy techniczne uwijają się jak w ukropie. Ilość dodatkowych kamer na pewno powyżej 10
a koszta będą oscylowały w okolicach sześciocyfrowej.
Ktoś powie. A przecież był audyt ! Przecież wypadł doskonale ! Przecież pracujemy wydajnie a firma jest liderem dotrzymującym terminów dostawy i jakości w okolicy ! Coś się nie podoba ? Jak nie pasuje 1,7tyś na rękę to Farmacol i Amazon otwierają się tuż tuż więc można tam iść od razu.

Ps. Wprowadzenie mierzenia aktywności na skanerach to był istny strzał w dziesiątkę. Największe osiągnięcie polskiej myśli managersko-kierowniczej. Można zaobserwować to co każdy polski kierownik lubi u swoich pracowników najbardziej czyli stres, presję, wyścig szczurów i pracę "na pozycje" a nie na jakość. Cuda! a będzie jeszcze lepiej i nie będzie przeszkodą że co trzeci szuka aktywnie pracy !! damy radę.
Guma półmózg 2017-04-04 21:45
Pisze się łeb. Proponuję powrót do podstaw zasad pisowni, jak już przyswoisz tą wiedzę to postawimy Ci kolejne wyzwania :-) pzdr
ależ 2017-04-05 21:03
Ależ wyście zajebiście inteligentni wszyscy którzy tu robicie wpisy aż podziwiać tylko
Lukas 2017-04-05 22:06
Czy NEUCA ma jakieś nowe oferty pracy poza osobami do e-marketingu? Nigdzie nie mogę namierzyć? Mam informacje, że to dobra rozwojowa firma i chciałabym dostać się do pracy. Może ktoś ma wiedzę i mógłby sie podzielić?
Nick 2017-04-06 00:21
Zależy na jakie stanowisko szukasz... i w jakim mieście szukasz pracy. Najlepiej iść bezpośrednio do firmy i zapytać o pracę. Oni Cię pokierują w odpowiednie miejsce. Pzdr.
telemele 2017-04-10 07:49
bo to co robia to jest chore skanery do mierzenia aktywnosci !!!!!!
mobing mobing mobing
wykoncza nas szukajmy pracy wszyscy pozbeda sie dobrych pracownikow damy rade
Zuella 2017-04-10 19:07
Co słychać nowego w NEUCA ? Sytuacja jest stabilna bo firma nie szuka nowych ludzi do pracy! To dobrze.
Ołtarzewiowianin 2017-04-13 21:14
Jakie kliki zlikwidowano? Jak Aneta Sekular liderka ms ma pod sobą rodzoną siostrę wiolke
A brygadzista Agnieszka O imprezuje razem z połową kontroli sylwią F Justyną Ś Mariolą.itd
Kika 2017-04-14 15:59
Nie wiecie czy przyjmują do pracy z orzeczeniem ?
Kika 2017-04-14 16:08
Nie wiecie czy przyjmują do pracy z orzeczeniem o niepełnosprawności?
Kika 2017-04-14 21:50
Czemu ? Czyli nie ?
Guma 2017-04-14 23:10
Czemu nie- Jepnij się w łeb
hihot 2017-04-17 14:06
2 Maja odbędzie sie strajk, zapraszam inne magazyny do dołączenia się razem z Gądkami i zabrania tego dnia urlopów na telefon, spore grono chętnych się zabrało lecz lepszy efekt będzie na kilku magazynach. Trzeba po raz kolejny tym bebechom pokazać że to pracownik rządzi, nie pracodawca
Piastowianka 2017-04-18 17:29
Agnieszka O. ma swoich pupili. Niema co sie dziwić. Dawno temu normalna koleżanka a teraz Pani Wielka...
Xxx 2017-04-19 15:02
Wiecie coś o stawkach jako konsultant telefoniczny w łodzi na pół etatu?
Shift 2017-04-19 17:01 [użytkownik zarejestrowany]
oki
Guma 2017-04-19 20:00
To tak jak już wspominałem najpierw by trzeba mówić do grzybka, a potem mocno trzymać na kablu by był sztywny i wtedy dzwonić jako konsultantka no wiesz od tych no rzeczy i pięknym aksamitnym głosem pozyskujesz klienta. Tylu ilu klientów to tyle zarobisz. 1850 na rękę po 10 godzin.
Etam 2017-04-20 12:04
Związki zaworowe założyć np solidarność
Pracownik 2017-04-22 20:06
Trzymam kciuki za Was Gadki!!!
U Nas też to co się wyprawia to aż żal gadać...Pozdrowienia z Katowic!
Obrońca 2017-04-23 11:43
Czy aby na pewno firma jest taka zła? Neuca to firma innowacyjna, wprowadza wiele nowości na rynek, prowadzi wiele startupów a czytając wpisy odnoszę wrażenie , że rozmawiacie o firmie krzak. Zawsze można odejść z firmy.
pracownik 2017-04-23 16:07
Wszystkie różne rzeczy robią na plus to fakt ale nie robią najważniejszego nie płacą ludziom dobrych pieniędzy...
owieczka 2017-04-23 16:36
płacą płacą dobre pieniądze, ale dobrym pracownikom. jak jesteś słaby lub łatwo zastępowalny to zarabiasz mało.
Emo 2017-04-23 19:57
Z nadgodzinami czy bez?? Bo dobra wyplata z nadgodzinami to ciul a nie wyplata.
shrek 2017-04-23 22:49
Jeszcze muszą płacić za te nadgodziny, a póki co to wydawają byle by nie zapłacić
Fiona 2017-04-24 08:04
@schrek Zawsze płacą za nadgodziny. Są odbiory za przepracowany dzień weekendu. Czasem warto pobyć z rodziną . Tego czasu nikt nie wróci. Zatem postaraj się nauczyć spędzać czas z dziećmi i zona nie tylko z komputerem.
Osioł 2017-04-24 15:37
A może nie ma rodziny?
apka 2017-04-24 15:52
Do Obrońca, pracownik i owieczka.
Co z tego że firma jest innowacyjna i pokazuje się na rynku i świadczy usługi na wysokim poziomie skoro pracowników traktuje się jak na plantacji trzciny cukrowej.
Płacą, płacą wszystkim tak samo. Zależy jak masz umowę skonstruowaną albo czy dostajesz te grosze podwyżki po żenującym spektaklu corocznej oceny pracowniczej.
Nie, nie płacą lepiej dobrym pracownikom. Dobrych pracowników drenuje się ile fabryka da. Ludzie którzy mają jakieś pojęcie o kulturze pracy i są sami od siebie sumienni prędzej się zajadą niż dostaną konkretną umowę. Oni doskonale wiedzą że z tym co oferują mogą liczyć co najwyżej na ludzi którzy odklepią te 8h
myśląc już tylko żeby wyjść stąd jak najszybciej jak najmniejszym kosztem.
Tak a propo. Ja nie chcę demonizować tego miejsca pracy(Katowice) bo zdarzało mi się pracować w większym bagnie albo słyszeć o większym ale kierunek w jakim to zmierza to totalitarne podporządkowanie się. Motorem pociągowym tych zmian jest w-ce dyrektor H. który ludzi ma za zasoby i słupki w programie excel.
Procent osób które są już sterroryzowane i mają dosyć kamer oraz mierzenia aktywności skanera, będzie coraz większy.
Widać to gołym okiem po tym ilu stąd się zwalnia lub aktywnie szuka pracy. Co wtedy ? pociągniecie magazyn Ukraińcami albo tymi którzy chwycą się roboty za 1,6tyś pln. ???
To droga donikąd i albo się opamiętacie w miarę szybko wy tutaj albo góra po fakcie będzie musiała posprzątać za was jak zaczną się robić obsuwy albo uciekać apteki.
Ewakuacja 2017-04-25 17:32
O proszę. Mam identyczne zdanie i po tylu latach zaczynam szukać innej pracy. Jak i zresztą wiele osób z którymi się rozmawia.
prince cola na zakwasie 2017-04-25 18:17
Moim zdaniem to jest [usunięte przez administratora]
Aneta 2017-04-25 19:36
Pracowałam w Katowicach pół roku . Więcej nie dałam rady. Jest to praca wyniszczająca psychike i zdrowie człowieka. Zapierdalasz po 10-12 godzin. najgorsze nocki bo nie wiesz o której wyjdziesz do domu. Ranki najlepsze bo pomiędzy regałami można siedzieć i nic nie robić. Trafiłam na brygadziste Adama P. .Najgorszy gbur i w ogóle ... Jeszcze był drugi Adam brygadzista którego milo wspominam , zawsze do niego chodziłam zeby podpisał mi urlop. Praca na tasmie ze skanerem, poprostu zapierdol, pojemniki zjezdzaja na tasme tak ze jest zapchana i nikt nic nie ogarnia. Na popoludniowej zmianie ogarniałam dwie sekcje.Latalam zawsze jak glupia potem mialam najwyzsze wyniki. Ale co z tego jak to byl zapierdol.. Atmosfera w pracy z ludzmi taka ze bylo do dupy. Dziewczyny zamiast robic to paplaja miedzy regalami i chodza grupkami do toalety 15 min przed koncem.. Dobrze ze ja tam z nikim nie rozmawiałam. Zarobki zawsze 1600 zl.Raz sie trafilo 1800 zl jak byly nocki caly tydzien po 10-12 godzin. To jest oboz pracy !! Jedyne co milo wspominam to ukrainki dwie Natalie i Halyne z którymi mi sie milo rozmawialo po rosyjsku ;). Droga do pracy koszmar przez las pelen dzikow . nie wazne czy 4 rano i ciemno jak w dupie ty przez ten las musisz przejsc do pracy bo firma usytuowana na pipidowie. Wiec jak nie masz samochodu to masz przejechane. Nie polecam tego obozu pracy. To byla moja pierwsza praca w zyciu , nigdy juz nie chce tak pracowac bo nie szanują pracownikow i masz tam ZAPIERDALAC... 8 godzin zeby tam pracowac to CUD i nie miec nadgodzin zadnych.. I jeszcze pod agencja ktora pracowalam miala najnizsza stawke i nie chciala jej podniesc jak w drugiej agencji to zrobili.. Smieszne pieniadze, smieszna praca, smieszni ludzie. Nie robcie tam nigdy , nigdy i przenigdy. Ostrzegam was przed ta praca.
ALKA 2017-04-25 19:57
Kto wg Ciebie jest w Neuce dobrym pracownikiem, bo dla mnie dobry pracownik to ten który pracuje kilka lat jest związany z Firmą ma wieloletnie doświadczenie które zdobył pracując wcześniej w hurtowniach farmaceutycznych i ma wiedzą jak pracować z apteką, ale NEUCA NIE DOCENIA PRACOWNIKÓW z doświadczeniem tylko tych co robią cele i nie są oni na pewno dobrzy tylko siedzą cicho, wystraszeni, bardzo lubią dyrektorowi cukrować na zebraniach,że w Neuce są super PŁACE, DZIĘKI TEMU AWANSUJĄ. Taka sytuacja miała miejsce w Kielcach, znalazło się stanowisko lidera dla takiej osoby po spotkaniu ankietowej, tak osoba przypunktowała u GRUBEGO. I odpowiadam Ci jesteś w błędzie, miej oczy szeroko otwarte i nie słuchaj tych bzdur które muszą opowiadać KIEROWNICY.
ALKA 2017-04-25 21:40
a to czary w NEUCE na forum CENZURA, WPISY ZNIKAJĄ, PRAWDA W OCZY KOLE
ALKA 2017-04-25 21:46
W Kielcach SKANDAL, dr Łukasz ZDEGRADOWAŁ KIEROWNICZKĘ na stanowisko w sprzedaży, jedną z najbardziej kompetentnych osób w lokalizacji, i pytanie moje brzmi, dlaczego dyrektor podejmuje tak błędne decyzje, a prezesi pozwalają na takie bezprawie, i głupotę
Nick 2017-04-26 08:59
Kole to zazdrość w oczy.
Neuca Infonia - Telemarketing 2017-04-26 19:56
Witam,
Jestem byłym pracownikiem firmy Neuca.
Zajmowałam stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Telef.
Niestety nie mam najlepszej opinii n/t tej firmy. Wszyscy doświadczeni pracownicy, którzy przez lata budowali relacje z Klientami, stopniowo rezygnowali z pracy, ze wzgl. na diametralnie pogarszające się warunki. Na początku było super, potem wraz z centralizacją wszystko bardzo się psuło.
Piszę, ponieważ chciałabym szczerze przestrzec wszystkich, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem "przygody" z Neucą.
Przede wszystkim - godziny pracy. Obowiązuje równoważny czas pracy, w godz pracy biura 8:00 - 22:00. Trzeba liczyć się z tym, że nawet 10-11 dni w miesiącu trzeba przepracować w godzinach 10:00- 20:00, a kolejne 10 dni rozłożone w godzinach 8:00 - 16:00 lub 14:00- 22:00. Oczywiście praca w weekendy , za które oddany jest dzień wolny w tygodniu. Jak widać jest to bardzo wykańczający system pracy, zwłaszcza zmiany po 10h.
Kolejna sprawa, system wynagradzania. Na wypłatę składa się podstawa + premia. To dopiero tragikomedia:)!! Oczywiście nie liczcie na "kokosy" . Trzeba się nieźle nagimnastykować żeby wyjść na swoje. To chyba jedyna firma sprzedażowa, która kara Cię za zbyt dużą sprzedaż. Im więcej sprzedasz tym większy masz problem, ponieważ wprost proporcjonalnie do sprzedaży musi rosnąć sprzedaż promocji i marki własnej. Jednym słowem wciąż gonisz przysłowiową marchewkę.
Oczywiście godziny pracy i wynagrodzenie to fundamentalne kwestie, ale oprócz tego psują Ci krew wieczne GROW'y ( dla niewtajemniczonych cykliczne rozmowy "rozwojowe" między Tobą a Kierownikiem), na których dowiadujesz się, że zawsze masz coś do poprawy, mnóstwo wskaźników, z których jesteś rozliczany i które wzajemnie się niejednokrotnie wykluczają. Rozliczanie co do minuty czasu pracy, kontrola przerw ( nie wychodzisz kiedy potrzebujesz, tylko wtedy kiedy sytuacja w ruchu telef na to pozwala), propaganda przypominająca Amway. Po pewnym czasie czujesz się przytłoczony nadmiarem obowiązków, kontroli i zastraszania.
Praca z Klientem sama w sobie też jest bardzo trudna. Farmaceuta to bardzo specyficzny i wymagający Klient, który z aptekarską dokładnością oczekuje obsługi na najwyższym poziomie, a telefon dzwoni cały dzień bez przerwy,a Twoi przełożeni już na pewno dopilnują, aby żadne połączenie nie zostało porzucone.
Oczywiście każdy może brać udział w konkursie ogólnofirmowym , w którym za najlepsze wyniki możesz nawet pojechać na wycieczkę za granice. Jednakże cały ten konkurs przypomina totalny wyścig szczurów - jednakże nie oceniam każdy bawi się w co lubi - ja nie lubię.
Dobra, może trochę plusów jednak:
Umowa o pracę, karta multi-sport, karta lux-med'u no i przede wszystkim ludzie- współpracownicy,profesjonalne wdrożenie do pracy ( spoko Trenerzy:)

Pozdrawiam Neukowców
Guma 2017-04-27 00:55
Megabajt 2017-04-28 11:28
w Gądkach to samo czekać aż tylko zaczną się zwalniać na spedycji .Po zmianie kierownika szkoda gadać..nic tylko już szukać innej pracy pozostało bo tu się robi kołchoz.Co po tych odbiorach za niedzielę jak weekend się spędza z rodziną a nie w pracy.Prosić się ,żeby odebrać nadgodziny do tego nawet za nie nie zapłacą ..szkoda zdrowia na pracę za 2200 jeszcze być traktowany jak murzyn .Do tego te całe magiczne bony DNA które dostają tylko faworyzowani pracownicy a reszta jest nie ważna ,żal naprawdę nikomu bym nie polecił .Za chwilę niech jeszcze kamery w łazience zrobią albo każdy będzie miał obrożę elektryczną
apka 2017-04-28 17:21
"szkoda zdrowia na pracę za 2200"

Łooo to żeś pan wsadził kij w katowickie mrowisko
Maciej 2017-04-28 17:22
A jakiego to kierownika zmienili?
Prezes 2017-04-28 19:25
Kiedy apka przestaniesz odzywać na tym forum? Denerwujesz całe Katowice.
hihot 2017-04-28 20:17
Przypominam, Dnia 2 maja chwytamy za telefon i bierzemy wolne.

Nie słuchajcie tych bzdur, że pracodawca może odmówić wam urlopu na żądanie, chyba zapomnieli że jest coś takiego jak radca prawny, który to potwierdzi, bądź chociażby istnieje coś takiego jak internet. Ten sposób tylko pokazują za jakich bez inteligentów nas mają, myślą że wszystko nam wmówią jak ludziom z Korei Północnej. Patrząc na obecną ilość pracy, ten dzień przyniesie upragnione rezultaty. Pora żeby "szanowni" kierownicy zobaczyli jakim cennym kapitałem jest pracownik.

2 maja telefony w dłoń
Haha 2017-04-28 22:57
Haha firma ma prawo odmówić urlopu na żądanie. Zmień radcę prawnego albo naucz sie czytać. Uśmiałam się.
RadcaPrawny 2017-04-29 01:40
Pracodawca ma prawo odmówić udzielenia urlopu na żądanie w przypadku wcześniej nieprzewidzianej, ważnej sytuacji lub gdy zagrożone jest dobro bądź mienie zakładu pracy. Mogą być to na przykład duże braki kadrowe w sezonie chorobowym lub urlopowym, kiedy nieobecność kolejnego pracownika zagroziłaby ciągłości pracy w firmie.
Guma 2017-04-29 11:39
I po co ci ten urlop na żądanie w majówkę. Przy tej pogodzie to najwyżej kapucyna będziesz w domu
męczył.
Zostaw swoją opinię o NEUCA SA - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEUCA SA