logo NEUCA SA

NEUCA SA

Jarocin

Opinie o NEUCA SA

kuntakinte 2017-01-24 11:13
hm...zapewne chodzi o kiero MK :) jest naprawde świetny :)
neuca 2017-01-24 17:34
zgadzam się w 100 % fajna zmiana , atmosfera super . A co do kierownika: młody, ambitny z dużymi perspektywami i wiedzą.
Zapytanie do magazynów centralnych 2017-01-24 20:44
Szybkie pytanko do pracowników magazynów centralnych. Naprawdę macie taki sajgon w styczniu i robotą się nie wyrabiacie, że pakiety do was spływają z realizacją za 48h???
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-01-25 15:44
Mamy to w głębokim poważaniu
Misia 2017-01-25 18:56
Pracuję dla Neuca już dość długo i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest w terminach , atmosfera super cóż więcej można wymagać? Zawsze znajdą się ludzie dla których oplucie innych to chyba przyjemność?
Moni 2017-01-26 11:47
Cześć, przyglądam się Waszym wypowiedziom i nie znajduje za wielu dotyczących pracy w telemarketingu. Widzę, że są oferty pracy w Katowicach na pół etatu. Ktoś może coś powiedzieć o pracy? ludziach? kierownikach?

dzięki!
smieszne 2017-01-26 15:22
obiboki no smieszny tekst .. szkoda ze to zmiana Macka sie wyrabia a Lili zmiana mimo ze maje nie raz mniej zostaja godzine lub dwie dluzej ... Reklamacje i towar ktorego mamy duzo wiecej + robienie na dniowkach nocki dla drugiej zmiany , noo przykro ale obibokami nazwac ludzi z macka zmiany nie mozna..
nick 2017-01-26 16:10
dajcie se juz siana - cała Polska juz wie, ze się nie kochacie i którzy kierownicy sa do bani a którzy wprost idealni. Dajcie se po ryjach i finito.
Nie po to powstało to forum i juz rzygac sie chce z waszych marnych wypocin i proby podkrecania tematu. bo cos tak czuje ze tu jedna osoba która ma za duzo czasu wolnego probuje sie rozerwać ale serio - marnie idzie
Zadni Admirał Floyd 2017-01-27 19:18
Podpisuję się pod tym wszystkimi łapami (zadnimi również).
Zadni Admirał Floyd 2017-01-27 19:32
Wykryłaś spisek? Jednej osoby? No nie gadaj! Kto taki? Kto mógłby być tak wredny, żeby z samego nadmiaru wolnego czasu jeździć na Pani Jeziora, niczym na Sherlocku Holmesie, przebranym za kobyłę. Aż mi się wierzyć nie chcę w istnienie takiego podczłowieka, takiego bydlęcia w ludzką skórę obleczonego. I tak na forum? Gdzie cała Polska? Chamstwo i drobnomieszczaństwo! Woda na młyn wywrotowych sił reakcji! Pokaż mi toto palcem, to wyciągnę konsekwencje. Wyprowadzę za magazyn i rozstrzelam.
Ivan Majtybez 2017-01-27 19:48
Oj, bo Ty nie rozumiesz! Nie ma czasu na takie pierdoły, jak kompletowanie zamówień, kiedy trzeba oddawać hołd Przedwiecznej Bogini. Jak mawia Stary Testament:
"Tam się będą potykały dzikie zwierzęta z koczkodanami, i pokusa jedna drugiej ozywać się będzie; tam leżeć będzie Lilith, a znajdzie sobie odpocznienie."
bezrobotna 2017-01-28 13:24
Czy ktoś coś wie na temat pracy na magazynie ( szykowanie zamówień) w Neuca RZGÓW??? Czy wart tam , jaka tam atmosfera, kierownictwo, w posredniaku zapewniaja ze pracuja tylko na jedna zmianę 8-16 ???
prezes 2017-01-30 20:57
Ja nie mam
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-01-31 02:52
Ale my też Ciebie mamy.
prezes 2017-01-31 09:28
Rozpisujesz się co lub kogo masz w jakim poważaniu, może dla równowagi napisz o kimś kogo lubisz, szanujesz, masz kolegów, przyjaciół? Na pewno nie jesteś złym człowiekiem ...
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-01-31 11:16
Psychoanalityk znalazł tutaj się. Istnieje takie pojecie jak dane osobowe i nie będę na publicznym forum
pisał takich rzeczy. Proponuje Tobie spojrzenie w lustro i porozmawianie z osobą która jest w lustrze.
prezes 2017-01-31 11:27
Dzięki za radę, nie wstydzę się swojego odbicia :) I wierzę w ludzi, również w Ciebie

pozdrawiam niezobowiązująco
Miras 2017-01-31 16:34
KOBIETO PRZESTAŃ PISAĆ!!!
prezes 2017-01-31 17:32
gratulacje, zdemaskowałeś mnie
Młodzik 2017-02-03 10:36
Czy Neuca ma jakieś nowe oferty dla RH? Bardzo mi zależy na pracy w dobrej firmie i gdyby ktoś miał wiedzę w tym temacie będę wdzięczny. Czy dają samochód, telefon?
Lewy= 2017-02-04 12:17
Tak, wszystko dostaniesz.A może i samolot na prywatny użytek. Powodzenia młody,jesteś zapewne przyszłością nie tylko tej firmy, ale i narodu.
prosiaczek 2017-02-06 07:19
witaj,tak dostaniesz zarówno samochód ,jak i telefon,dostaniesz również laptop-zapewniają wszystkie niezbędne narzędzia pracy-a teraz kupili nowe samochody-renault megane-tak więc jest naprawdę dobrze.
Nie rozumiem wypowiedzi kolegi-który pisze ,że dostaniesz nawet samolot-odnoszę wrażenie ,że kolega troszkę kpi,ale ja pracuję w tej firmie 10 lat i wie,m co mówię.
Zarobki równieŻ mają bardzo dobre-natomiast od razu mówię ,że dość często jest się w rozjazdach i poza domem.
Jedynie to ciężko przejść rekrutację,przeważnie są to rekrutację wewnętrze,chociaż czasem zdarza się,że rekrutują z zewnatrz.Trzymam kciuki i podrawiam
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-02-06 17:45
A mnie dali statek kosmiczny bym mógł bujać w obłokach.
prosiaczek 2017-02-07 08:49
No cóż , z tego wynika ,że miałeś więcej szcześcia niż my-żaden z nas nie zasłużył najwyraźniej na statek kosmiczny-ale reasumując zdecydowanie wolę bujać się meganką niż statkiem-tańsze paliwo-a co ja mówię,na paliwo też dają:) więc chyba brak mi argumentów kolego:)
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-02-07 15:38
Jak Tobie cewka pójdzie w megance, to nawet deputat do benzyny nie pomoże i staniesz na drodze. U mnie poruszanie wokół orbity jak atom daje wieksze możliwości.
ciekawy 2017-02-08 21:37

Witam,

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku Reprezentanta Handlowego. Możecie coś bliżej powiedzieć na ten temat? Jaka wygląda wyrobienie planów i czy są one realne? Jakie samochody posiada firma dla RH? z góry dzięki za informację
Anonymous 2017-02-10 20:50
Akurat RH są dla firmy bardzo istotny i od wielu lat są traktowani znacznie lepiej niż pozostali pracownicy. Dobry RH zawsze ciągnie za sobą wiele aptek i firma nie może sobie pozwolić, żeby razem z nim przeszły one do innego hurtownika. Dlatego mają dobre zarobki, służbowe samochody również do prywatnego użytku i inne przywileje. Powodzenia w karierze, młody!
inżynier 2017-02-11 09:13
Jak wygląda praca w IT? Widziałem, że mają cały czas sporo rekrutacji, a nie mam zbyt wiele doświadczenia, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-02-12 08:49
To wygląda tak. Siedzisz i na jakiś sygnał idziesz tam podpiąć jakiś kabelek do sieci, a to przenieś komputer na inne stanowisko, a to komuś tabelkę pomóc zrobić w excel, a to że jesteś tam od zamiatania i nie rozwijasz się i po jakimś czasie wkurzasz się i odchodzisz z takiego syfu.
Zozolek 2017-02-12 12:23
Świetny pracodawca i tylko ludzie bez polotu i zapału do pracy piszą te bzdury na portalu. Jak się człowiek zaangażuje w to co robi to nawet jeśli nie jest to jego powołaniem będzie z pracy zadowolony. Jednym z filarów firm są pracownicy i tu tkwi problem wielu firm.
Waldek-spedycja 2017-02-12 12:51
Znów jakiś nawiedzony po spotkaniu z zarządem. Jaka to firma-to widać. Z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze zarobki a więcej pracy. Galernicy z Torunia już tak zapalają światła na latarniach, że nie widzimy
drogi poprawy.
prezes 2017-02-12 23:25
Ciekawe, od czego Ty jesteś i dlaczego nie odchodzisz, choć kabelki, jak widać, masz cały czas podłączone
Pam pa ram pam 2017-02-14 11:53
Brawo Prezes. ! Dosoliłeś temu tumanowi wiejskiemu.
ostatni sprawiedliwy 2017-02-15 13:53
Ta firma schodzi na psy, człowiek cały rok ciezko pracuje po to zeby mocno mu obniżyć ocene roczną, żeby za dużo osoób podwyżek nie dostało, to chore. Ludzie masowo sie zwalniają a ci zamiast robic cos zeby pozostali zostali to dalej terror sieją, taka Doris G znana w gadkach br, chodzi i stosuje mobbing psychiczny, chodzi i patrzy do kogo by sie przyczepić, ile ludzi jeszcze ma sie z jej powodu zwolnić zanim każdy pojmie gdzie leży problem ? Tak to jest jak ludzia odbija władza i czują się boscy i najlepsi. Zamiast ludzi doceniać to odbija się ich oraz ich motywację.
Guma 2017-02-15 16:05
Doris G kiedyś br na MS też stosowała terror psychiczny, to przenieśli ją na MR-bo ogólnie miała byc wyrzucona z roboty. Ale dobra znajoma pana od ślimaków który załatwił jej że dalej pracuje. Tylko w tym
momencie powinna stosować terror psychiczny wobec ślimakó, bo lubi sie ona przyślimaczać.
Marszal 2017-02-18 14:39
Ile płacą na magazynie w neuca gądki słyszałem ze mozna dobrze zarobić?
Mario 2017-02-18 15:41
jezeli interesują Cię zarobki 1900-2000, lubisz nadgodziny, pracować na 3 zmiany razem z weekendami obowiązkowymi i w wszystkie święta, masz bardzo ale to bardzo silną psychikę , lubisz być traktowany jak śmieć bo znowu przełożonemu coś nie wyszło i musi na kimś wyładować emocje, to ta praca jest dla Ciebie jak stworzona. Tylko nie zapomnij do pracy przyjeżdzać poł godziny wcześniej żeby mieć gdzie zaparkować
Marszal 2017-02-18 16:49
A ktos mi powiedział ze zarabia tam 2600 jako zwykły magazynier
Katowice 2017-02-18 19:57
Nie pisz tego głośno bo Cię Katowice pożrą...
Guma 2017-02-18 20:07
Ale Katowice są najlepsze i wprowadzają super rozwiązania. I dlatego zarabiają jak śmoecie....hahhahah
Mario 2017-02-19 12:16
2600 ale brutto ! :) + premia chyba do 200 albo 300 zl brutto juz nie pamietam, to sie zgadza :)
Emil 2017-02-22 08:55
Bardzo zależy mi na pracy na magazynie w Neuca , słyszałem, że tu można spokojnie pracować i całkiem nieźle zarobić. Może ktoś podpowie jakie wymagania stawiają magazynierowi? Na jakie zarobki na starcie mogę liczyć? Czy są dodatki socjalne? Będę wdzięczny.
Pam pa ram pam 2017-02-22 16:30
za robienie pałki łysemu z MR
ja 2017-02-23 20:41
dziwne robisz rzeczy zeby tą premie dostać :)
Pam pa ram pam 2017-02-23 22:09
Przynajmniej ty jesteś zadowolony że masz zrobioną pałkę i ja też-"Mam od Ciebie premię".
Xyz 2017-02-25 13:49
A ja dla odmiany pochwale swój magazyn w oltarzewie zaczyna dziac sie cos pozytywnego
Świeża 2017-02-25 18:17
Fajnie się czyta pozytywne wpisy ponieważ złożyłam cv
Kobieta z Baroku 2017-02-25 21:24
Właśnie chcę też złożyć cv do magazynu w Ołtarzewie. I chcę dowiedzieć sie co takiego jest pozytywnego. Tylko nie piszcie skorupniaków typu- bo jest fajna wiara; bo jest fajna atmosfera bo to normalka. Tylko napiszcie czy przełożeni to są półgłówki którzy widzą swój nos, czy pensje są okey itp, itp...
Kobieta z Baroku 2017-02-25 21:25
Xyz 2017-02-26 14:11
kierownicy i br się zmieniają, slaby pracownik zawsze powie ze brygadzista jest ch#@$y
jak dla mnie jest w miare a kilka magazynow juz przelecialem/ałam takze mam porownanie
Zostaw swoją opinię o NEUCA SA - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEUCA SA