logo NEUCA SA

NEUCA SA

Jarocin

Opinie o NEUCA SA

Mari 2017-05-31 22:32
Szkoda gadać.Dzisiaj się dowiedziałam ,iż zwolnili mojego pierwszego kierownika na MS,teraz był na KP.Ostatni normalny na magazynie w Ołtarzewie- ogarnięty i rozsądny.Cały magazyn w szoku...Reszta nie sięga mu do pięt-ale jak widać to nie ma znaczenia.
Olt 2017-06-01 00:10
Normalny kierownik haha .Kierownik który mial gdzieś kodeks pracy, robil problemy ze wszystkim nie chcial dawac urlopów a niektóre Jego zachowania podchodzily pod mobbing. Efekt ludzie zaczeli sie zwalniać . Jeżeli rozumiesz to jako normalne zachowanie to gratuluje i jednoczesnie współczuję . Góra w końcu zauważyła jego podejście do ludzi i skargi.
Oltarzew 2017-06-01 01:31
To był najlepszy kolega kierownika mr jak zwalniali ludzi to zawsze we dwóch i jeszcze bezczelnie śmiali się z tego hehe jeden gorszy od drugiego szkoda tylko ludzi bo będę dalej się zwalniać z mr w tym też ja bo ma go dosyć nie można tak traktować pracowników i zwalniać z powodów osobistych
pipi 2017-06-01 10:01
Zwolnili go,bo zapewne nie chciał sie do ich skur...ństwa dostosować-tak to właśnie działa...
Ołtarzew 1 2017-06-01 23:04
Mari jak lubisz sado maso to zgłoś się do tego ulubieńca , bo z niego była niezła łajza i kompletny brak kultury w tym człowieku .Uważał się za super mena, chyba po tej siłowni . Pracowników uważał za śmieci i kłamał w żywe oczy, potrafił zaprzeczyć własnym słowom , w końcu i jemu się przytrafiło . Czekamy teraz kiedy wyleci kierownik MR za te bezpodstawne zwolnienia . j
Poli 2017-06-02 01:54
A najlepsze jest w tym że zwolnił takie osoby które potrafią wstawiać po 200 palet i robić po 1000 aptek a teraz nie ma komu jeździć ja sam wale w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w pracy ale siedzę cicho i co i raz porozmawiam z kierownikem i mam spokój ale inaczej się nie da trzeba mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać bo inaczej wylatujesz prędzej czy później a Góra ma to gdzieś bo pójdzie na sciemia że zwolnił ludzi bo byli nie wydajni a wystarczy spojrzeć w raporty ale co tam a już nie wspomnę o tyn że oszukuje na dodatkach dla wózkowych na dniach jeszcze 3 ma się zwolnić z mr będzie jak na komorze nikt nie przyjdzie na mr jak ma się takiego kierownika
Były pracownik 2017-06-02 13:51
Ja sam się zwolniłem z mr w oltarzewie prosili mnie żeby zostać bo ludzi nie ma he szczerzę to został bym ale jak zobaczyłem jak kierownik traktuje pracowników z wielo letnim stażem pracy to mam to w..... Nigdy nie pracowałam w takim magazynie gdzie tak traktuje się ludzi którzy przepracowali tyle lat
Obserwator 2017-06-06 14:47
Widać ze cenzura w katowicach działa szybko
Kilpi 2017-06-06 18:31
A co takiego pisali ?? Że tak szybko usunęli wpis.
Iza 2017-06-06 19:47
Magda L... postrach magazynu w Katowicach.
Panotwierającyszlaban. 2017-06-06 21:03
No że dobrze robi mi loda. Sama rozkosz.
Zozol 2017-06-06 22:00
Może warto zastanowić się nad rozwiązaniem problemu z kierownikiem o ile tak jest jak piszecie? Szkoda firmy.
Lukrecja 2017-06-06 22:23
Ciekawe ,w czym Ci pozostali sa lepsi -prwnie to ze sa Mezszczyznami
Obserwator 2017-06-06 22:39
Kim?
K.B. 2017-06-07 13:22
Hej. Jak praca? Zarobki? Napisz jakąś opinię bo jestem ciekawa Twojej opinii. Wysłałam cv ma słuchawkę właśnie.
apka 2017-06-07 17:15
Tak był wpis odnośnie Kierowniczki Magdy i został usunięty ale bez przesady żeby była ona jakimś tyranem bo w innych firmach można naprawdę naciąć się na takich. Jest specyficzna, czasami przesadza ale bez większych negatywnych zrywów.
Z resztą taka funkcja KZ, Lidera czy Brygadzisty jest dobra do czasu jak jest wszystko na tip top a teraz jak znowu jest szał sprzedażowy a dodatkowo zbliżają się urlopy to będzie na prawdę gorąco.
Tak jeszcze o nadgodzinach. To że są na każdym prawie dziale. Na niektórych są z automatu a np. na Komorze przyjęć czy Magazynie rezerw(chociaż tu mogę się mylić) można się dogadać.
Problem nadgodzin i tego że taśma na noc tańczy po 11h i tak przez 5-6 dni(doliczmy sobie te 1,5h na dojazd z i do) nie jest specjalnie złożony a będzie się nawarstwiać bo magazyn jest absolutnie nieprzystosowany do takiej ilości towaru i takiego obrotu, żeby nie powiedzieć ale jednak trzeba, jest też zarządzany dosyć prowizorycznie czego najlepszym przykładem jest najnowszy wynalazek na strefie M3 czyli taśma na cztery rolki w mikroskopijnym pomieszczeniu gdzie upchane są olbrzymie ilości towaru i nawet takiego który powinien leżeć na paletach np. ciężkie soki czy ogromne pudła kompresów..
Możemy wyliczać dalej. Ilość reklamacji, kiepska motywacja i jakość pracy nowych ludzi.
I właśnie tymi nadgodzinami próbuje załatać się bylejakość w zarządzaniu.
Co się z tym wiąże to ciągłe ubytki personalne, brak konkretnych i w miarę pracowitych ludzi za tych którzy odchodzą. Nikt się tym nie interesuje ?? Te podwyżki kilkadziesiąt złotych netto na pewno nie spowodują tego że Neuca będzie atrakcyjna na lokalnym rynku a i Ukraińcy którzy w większości są na poziomie mizernym nie polepszą sytuacji.
Generalnie ja nie widzę innej opcji niż przeprowadzka do nowej hali, usytuowanej w dogodnym miejscu komunikacyjnym, coś co zrobił Farmacol.
Ola 2017-06-08 07:06
Prawda jest taka że większość dobrych pracowników zostało zwolnionych, byli to pracownicy którzy na prawdę zapierdzielali na taśmie czy automatach ale niestety zostali źle potraktowani i tak po prostu zwolnieni. A nierobow ktorzy ciągle siedzą w regalach i gadają zostawia się.Przykre.
olala 2017-06-08 08:47
Chyba na wszystkich magazynach najlepiej mają nieroby ktore
potrafia pieknie w du... wchodzić.
Iza 2017-06-08 16:12
Tak kierownik zmiany w niebieskiej kamizelce...Wielu osobom zaszła za skórę.
Pronox 2017-06-09 16:05
Na Pronoxie jesteśmy zadowoleni głównie z tego, że nie ma takiego ( usunięte przez administratora ) jak na taśmie. Takiego hałasu i ciągłego stania nad głową. No i pracujemy po 8 a nie jak nocka MS po kilkanaście czasami. Finanse to sprawa taka sama jak w każdym innym dziale magazynowym. Po prostu trzeba robić swoje albo zmienić pracę na lepiej płatną. Tyle w temacie.
Żabka 2017-06-09 16:12
Nagdodziny! Hahahrahrahrahra!
work 2017-06-09 20:40
Po co w tej firmie pracujesz skoro masz wyj...??? Osioł jesteś i nigdzie by Ciebie nie przyjęli do pracy. Mamusi cycek do tego...
Pronox 2017-06-11 00:55
Dziękuję za informację.
Zozol 2017-06-11 09:59
Czy mógłby ktoś zorientować mnie ile można wyciągnąć na stanowisku konsultanta telefonicznego w Katowicach? Jakie umowy podpisuje firma? Jakie jest atmosfera?
Guma 2017-06-11 11:58
Raczej mi nie dziękuj- tylko temu Panu co dał Tobie życie. Przynajmniej są o dwa osły i dwa cycki więcej na tym świecie.
Ps. Na Ciebie, tego Pana co Ciebie zrobił i na tę firmę też mam ( usunięte przez administratora )
Wózkatowy 2017-06-11 21:58
Przepraszam - dodatki dla wózkowych? Tu jest coś takiego?
prezes 2017-06-12 07:24
A grzecznie prosiłem, żeby nie mówił, że szansy ostatniej nie miał, teraz już tylko niepewność i strach został ...
Wp 2017-06-12 12:03
A co wy tam dzieci wozicie czy co ?jaki dodatek wozkowego pierwsze słyszę
bezrobotna 2017-06-12 15:28
Czy ktoś się wypowie na temat magazynu w Rzgowie???
Guma 2017-06-12 21:01
Nigdy tej szansy nie dostaniesz ciulu. A strach został w Tobie, bo oglądasz się do tyłu.
Ps. Na Ciebie Prezesie i twego ciulowatego malca naciąganego żyłką byś mógł się wysikać i na tę firmę też mam WYJ.. B .. ANE.
prezes 2017-06-12 21:05
Prostak i pies w jednym ciele robił Ciebie. A Gumę zostaw mnie. Ja sobie z nim poradzę.
Wózkatowy 2017-06-13 00:52
Poli pisał(a) więc się pytam. To coś złego?
pis 2017-06-14 07:38
hm...zastanawiające-w poniedziałek wrzuciłam wpis z zapytaniem,czy ktoś mógłby zablokować gościa o pseudo GUMA z uwagi na jego chamską naturę... wpis wyparował ...
Anja 2017-06-14 07:49
cześć Zozol..wszystko zależy w jakim wymiarze będziesz pracował.jak na cały etat to na początek na tzw wsparciu zarobisz ok.1600-1700zł na rękę. Umowa o pracę ale na czas określony-chyba pierwsza jest na 3 miesiące ,ale póżniej jest kolejna na okres znacznie dłuższy-od razu otrzymujesz pakiet benefitów .średnio odbierasz około 200 zapytań o dostepność dziennie a atmosfera myslę ,że moge powiedzieć ,że ok.prace polecam osobie bez rodziny.zmiany głównie 10-20 .14-22 ,rzadko na "rano". dwie soboty pracujące i niedziela-kiedyś świetnie płatna-teraz wybiera się dzień wolny.Z czasem szansa na przejście na sprzedaż-czyli nie zapytanie ofertowe,ale przyjmowanie zamówień od aptek i tu już zarobki sięgają granic 2200-2800zł oczywiście operuje w tej chwili kwotami netta-i podkreślam ,że powyższe informację dot.telemarketingu Katowice-nie wiem z jakiego rejonu jesteś Zozol.A dostałeś/łaś się już czy dopiero rozmyślasz o przyjęciu? pozdrawiam
prawdziwy prezes 2017-06-14 11:16
o, ktoś się podszywa
prezes 2017-06-14 22:58
Wow! Ktoś się podszywa....
Zozol 2017-06-18 22:09
NEUCA SA to moje miejsce pracy z którego jestem zadowolona.
apka 2017-06-18 22:37
Praca w Neuca uczyni cię wolnym
didi 2017-06-20 08:39
GUMA-musiałeś być molestowany w dzieciństwie....strasznie jesteś skrzywiony chłopie
Guma 2017-06-21 16:22
Twoje jasnowidztwo mnie poraża. Jest tak obłędne, że wpadłeś w obłęd. Skrzywiony to jest twój potencjał intelektualny. Molestowany to może jesteś przez tego swego Guru i jest Ci z tym dobrze żeby w tym środowisku przebywać.
PS. I na Ciebie też mam (usunięte przez administratora)
Zozol 2017-06-22 10:16
Mam pytanie z nadzieją, że ktos mi pomoże i podpowie kilka informacji o firmie. Interesuje mnie praca dla specjalisty ds. inwestycyjno - budowlanych w Toruniu. Czy wiecie coś więcej o projekcie, jak duży gdzie zlokalizowany? Może coś więcej powinienem wiedzieć?
Salamandra 2017-06-23 23:10
Kierownicy ZASTANÓWCIE SIĘ!!!Za niedługo Farmacol będzie się otwierał i nabór nowych pracowników ...nie boicie się ?! Ludzie mają już dosyć zostawania po godzinach na każdej zmianie ...nocki po 11 godzin i nie ma nawet przerwy 5 minut po 8 godzinach,,,a jak się spytasz to "chcesz szybko wyjść ?!" ....nic dodać nic ująć! Policzcie ile jest rąk do pracy na zmianie I zmiana łączy się z II zmianą i LIDERÓW,BRAKOWYCH razy 2 w sumie tj, 6 osób które na dobrą sprawę nie robią zamówień tylko patrzą w komputer plus zmianowi ...super organizacja i jak tu ma nie zostawać nawet pierwsza zmiana! Stwórzcie jeszcze jakieś fikcyjne stanowiska aby jeszcze więcej ludzi stało przed komputerem i patrzało na to samo bo zmianowi sobie nie radzą a kiedyś potrafili to opanować ...cofają się czy nie mają podzielnej uwagi ...lepiej oglądać coś na necie...
Salamandra 2017-06-23 23:11
Guma 2017-06-24 20:20
Q mówili Tobie, kierownicy, że mają na to W....J.....NE!!!
Salamandra 2017-06-24 22:11
Pronox ,,!!! nie każdemu jest tam dane pracować ,,,,a to dlatego że tam jest casting dla wybranych Horemskiego!!!!
Salamandra 2017-06-24 22:29
Ja to trzeba zwolnić!!! Nie nadaje się,przerzuca swoje problemy na pracę ...! rozwaliła swoją zmianę na własne życzenie ,,,dalej niech docenia te świeżutkie i młodziutkie,,," ,,,,a stare baby goń i goń ,,!!! one nic nie umieją dużo czasu zajmuje im tłumaczenie do czego co służy .....Pani Magdo! ,,ENTER" służy do akceptacji której akurat to Pani brakuje !!! a nie tym starym ,,,,Proszę się zastanowić zanim Pani coś powie ....bo to wszystko przeciwnie działa ,,,a na takim stanowisku trzeba się najpierw zastanowić nim słowa będą wypowiedziane .....a tak PS....Po co ta ułuda ...Przemek i Pani ,,,,dwa wściekłe psy!!! Pani Krzyczy a Przemek Kąsa!!! .....Oboje jesteście po jednych pieniądzach!
Pronox2 2017-06-25 00:04
Co Ty gadasz..? Z emerów w ciągu kilku miesięcy odeszło kilku doświadczonych pracowników. Teraz to już plaga. Z zewnątrz nikt nie chce tu pracować. Z komory i reklamacji paru ludzi zwolniono, nowych nie widać Teraz kazali nam zrobić grafiki nadgodzin, bo taka jest bieda z ludźmi. Zakładam, że jesteś kobietą, więc na emery i komorę i tak się nie przeniesiesz a na reklamacje przecież co chwilę jakaś nowa twarz przychodzi, może zapytaj czy by Cię nie wzięli.
Leniuch 2017-06-25 11:16
Praca w firmie jak praca, normalna, spokojna. Ale niestety zawsze znajdzie sie osoba, która sieje ferment lub jest niezadowolona, że musi pracować. To musi niektórym sprawiać wiele przyjemności takie oczernianie i oskarżanie firmy? Może trzeba zmienić coś?
Iza 2017-06-25 13:56
Wszystkie komentarze na temat Magdy Lisowskiej zostały usuniete czyli jest to prawda jak ona traktuje pracowników.Osoba taka nie powinna być na takim stanowisku jak kierownik zmiany bo brak jej kultury osobistej wyzywa pracowników od najgorszych typu nierobow, szmat i gó...a.Tylko wazeliniarze dla niej się licza.Juz dawno powinna być na dywaniku ale niestety reka rękę myje i jest w zmowie z Piotrem G. Gdyby była fair do pracowników to niebyloby tych negatywnych komentarzy. Jeśli chodzi o Przemka to spoko lepszy gość od Magdy.
Pro-Pain 2017-06-25 19:23
Amazon w Sosnowcu od paru dni prowadzi rekrutacje. Zwykły pracownik magazynowy zaczyna z pułapu 2100 na rękę(za standardowy etat) plus 15%(maksymalnie) umowa o pracę.
Ciekawe czy podziała to mobilizująco tutaj :)
Zostaw swoją opinię o NEUCA SA - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEUCA SA