Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

mag Gądki strzał w plecy

Prezesie potraktował Pan resztę pracowników jak drugi sort z ustaleniem limitu 10 dni chorobowego, aby otrzymać pierwszy raz coś ekstra od firmy, niektórzy z przyczyn losowych musieli iść na trochę dłuższe zwolnienie, niektórzy przechodzili jakieś zabiegi, które trwały nieco ponad 10 dni, albo jakieś operacje, czy choroby w rodzinie, rozumiem zwolnienie pół roczne... wtedy może nie należeć się nic, ale limit do miesiąca czy dwóch byłby najbardziej sprawiedliwy, nie każdy bierze L4, bo mu się nie chce pracować, tyle lat pracy i nie należy mi się NIC - WIELKIE ZERO. Można było chociaż 500 brutto przeznaczyć dla tych którzy przekroczyli limit ;/ aż się pracować odechciało, a jak już ktoś wcześniej wspomniał pracownicy z pół etatu, gdzie mniej godzin przepracowują dla firmy i łatwiej było im w tych 10 dniach zmieścić się obdarowani nagrodami, gdzie niektórzy są po dwóch latach pracy vs kontra pracownicy z ogromnym stażem, cały etat plus liczne nadgodziny, którzy przepracowali wiele lat... PS mam nadzieję, że Pan to przeczyta, a czy zadziała Pan w sprawie poszkodowanych okaże się...

Jola

Ten kto wymyślił kryteria do premii, to nie potrafi liczyć. Pracownik na pełnym etacie powinien przepracować około 2160 godzin. Każdy w magazynie przepracowuje jeszcze nadgodziny. Rocznie to przynajmniej 15% godzin dodatkowo. Nie zawsze pracownik otrzymuje za nadgodziny wynagrodzenie. Jeżeli pracownik był 20 dni na zwolnieniu lekarskim to jego podstawowe godziny wynoszą 2040. Chorował, nie dlatego że miał kaprys, ale dlatego że ta praca na zmiany, w ciągłych nadgodzinach, wykańcza organizm. Takiemu pracownikowi premia nie przysługuje. Mało daje firmie. Za to pół etatowcy, którzy dla firmy przepracowują rocznie 1080 godzin są uwielbiani. I im należy się premia w wysokości 50% podstawy. Tym, którzy chorowali więcej niż 10 dni nie należy się nic. Uczciwość i sprawiedliwość nie jest mocną stroną tej firmy. Inną rzeczą jest fakt, że akcjonariusze otrzymają ponad 8 zł na akcję. Na stronach GPW można dowiedzieć się ile akcji mają założyciele tej firmy i prezes. Łatwo więc policzyć ile milionów otrzymają we trójkę. Wszyscy pracownicy ze swoją nagrodą to zaledwie ułamek tego co dostaną oni dzięki pracy, także tych, którzy byli na chorobowym przez więcej niż 10 dni. Mam nadzieję, że komuś będzie głupio. Nam może być co najwyżej przykro.

Lola

Było wiadome że Pan prezes kłamie na neucanet mamy 4000 pracowników razy 1000 zł to 4 miliony ????kryteria musiał sobie znaleźć żeby nie płacić (usunięte przez administratora)

karol

Dane oficjalne z dnia dzisiejszego, można sobie wygoglować. NEUCA w 2019 r. zwiększyła przychody ze sprzedaży o 6,8% do blisko 8,3 mld PLN. W czwartym kwartale dynamika wzrostu sprzedaży była jeszcze wyższa i wyniosła 10,2%, co pozwoliło osiągnąć przychody na poziomie 2,15 mld PLN Dynamika wzrostu wyniku netto bez zdarzeń jednorazowych w 2019 r. wyniosła 27% - spółka zarobiła w ubiegłym roku 120,3 mln PLN. W samym czwartym kwartale Grupa wypracowała 26,5 mln PLN zysku czyli o 13% więcej niż w analogicznym okresie w 2018 r. Zarząd Grupy rekomenduje wypłatę dywidendy z zysku za 2019 rok w wysokości 8,65 PLN na akcje, czyli o 17% więcej niż przed rokiem. W sumie na wypłatę dywidendy w bieżącym roku Spółka może przeznaczyć ponad 37 mln PLN.

@karol

Z tego zysku pracownicy dostaną w formie premii "0", słownie ZERO zlotych. Gratulujemy i życzymy udziałowcom dobrej zabawy na egzotycznych wakacjach, kolejnej rezydencji i luksusowych samochodów. My w tym czasie, za grosze od was, zapracujemy na wasze zyski i dobra luksusowe na następny rok, tym razem może jachty i samoloty. Dziękujemy, że dajecie nam pracę i przepraszamy, że przez własną głupotę i brak szacunku do was, jeszcze domagamy się godziwej zapłaty.

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Ms666

Jak tam nowa pani kierownik K. jesteście zadowoleni?

Ms 676
@Ms666

Tak Tomku jest ok.

Iii
@Ms 676

Raczej to nie Tomek. Myślę że to jakiś funkcyjny któremu żal (usunięte przez administratora) ściska a do tej pory go nie zwolnili za walenie w hu. a. K..... zapracowala na to a nygusow mam nadzieję że Marcin wylapie i poślę ich na odpowiednie miejsce. Marcin wierzę cały czas ze wynagrodza Cię za ten wielki wkład w magazyn.

Jk
@Iii

Zapracoawła sobie a w jaki sposób..? Zobaczycie co (usunięte przez administratora).jeszcze potrafi to się zdziwicie. A funkcyjny jasne i to nie jeden jest na odstrzał. Ale może Pan (usunięte przez administratora) zobaczy co jest grane i zrobi porządek.

M86
@Iii

Ciekawe komuż to tak go żal. Jedynie panienka

Ms
@Iii

Przecież ona go tylko zastępuje... On niedługo wraca

Nikt

Szanowny Panie Dyrektorze. Bardzo ładna odpowiedź niestety nie za wiele ma wspòlnego z prawdą. Proszę przyjechać na jakiklowiek magazyn i dotknąć klamki badź skanera ktòre rzekomo są odkażane. To jedno wielkie siedlisko bakterii. Brak personelu sprzątającego, brud w toaletach; brak podstawowych środkòw czystości, brak papieru toaletowego i ręczniczkòw. Aż strach czegokolwiek tam dotknąć. Pojemniki w jakich wysyłamy towar do klientòw są tak brudne i klejące że aż wstyd mi jest czasami jako pracownikowi. Wstyd mi że pracujemy w takich warunkach i że leki ratujące życie są wysyłane w taki sposòb. Przykre, że ryzykujemy własne zdrowie... Żele? Mòwi Pan o tej pròbce ktòra wystarczyła na 2 dni? Pozdrawiam Pana. Proszę przyjechać i zobaczyć w jakch warunkach pracujemy zanim pojawi się taki pozytywny wpis bo to kompromitujące i żenujące.

ważniak

Wpuszczenie na MS tylu ludzi np. jak w Katowicach to jawne igranie z ogniem. Powinno się realizować tylko najpilniejsze i niezbędne zamówienia z przeciętną mocą przerobową tak żeby ludzie mogli swobodnie chodzić i nie kleić się do siebie, bo jak na taśmie będzie osoba która np. wróciła z ferii z państw gdzie już była epidemia to może zadziałać jak g..o wrzucone w wentylator. Ludzie stłoczeni jak sardynki na taśmie i kontroli, dotykający non stop tych samych miejsc, pracujący fizycznie gdzie każdy się poci i szybciej oddycha to recepta na mini pandemię. Nie mówię o zamykaniu zakładu tylko realizacji zamówień na umiarkowanym trybie ale zamówienia lecą rekordowe, byle się nachapać. Brawo! Najpierw klient a potem człowiek. Obym się mylił.

oki
@ważniak

Dodać trzeba że do pracy chodzą rekordziści nadgodzin z Ukrainy i ta reszta Polaków co niektórzy by duszę sprzedali za płatny weekend. Ile razy w zeszłej zimie można było zobaczyć osoby pociągające nosem czy kichające a cały system dodatków do tej śmiesznej podstawy opiera się własnie na frekwencji. Wiecie tam co się stanie jak jedna osoba będzie zarażona w tym tłumie ? ano zamkną wszystko na amen

Korona

Zablokujcie sprzedaż My już nie dajemy rady pakować tego towaru powinno jechać tylko leki ratujące życie na receptę i koniec a nie My pakujemy opatrunki plasterki ilościach masakryczny. Wszyscy dookoła zamykają wszystko robią tylko dyżury wszystko dla dobra pracownika u nas co sprzedaż pełną parą oczywiście w pełnym skupisku ludzi

Magazyny

Karzecie nam myć ręce a w dozownikach nie ma mydła a jak jest to dozownik nie działa firma sprzątająca wyciera sciara drzwi a później nasze biurka. Zero dezynfekcji, każdy wchodzi do magazynu jak na targ. Narazie nie powiemy w jakim magazynie. Sytuacja ma się poprawić mamy pracować bezpiecznie. 4 dni.

Byly pracownik
@Magazyny

Widze, ze w Neuce po staremu, zero organizcji, zero zarządzania i zero refleksji. Wspolczuje Wam wszystkim, trzymajcie sie tam :)

<Szary>
@Magazyny

Obiektywnie patrząc, jeżeli firma tej wielkości, zatrudniająca na magazynach tyle osób (i to skupionych blisko siebie) tak lekceważąco podchodzi do zasad higieny i bezpieczeństwa zdrowia pracowników, to znaczy, że nie wie z czym igra. Wystarczy, aby JEDNA osoba była choć podejrzana o możliwość kontaktu z kimś zakażonym (a nie daj zdiagnozowano u niej zakażenie), to CAŁA zmiana idzie na 14 dni do domu. Cała zmiana - komora, magazyn, spedycja, wszyscy. Bo nikt nie wmówi nikomu, że np. pracownicy przyjęć nie mieli nigdy kontaktu z kimś np. z kompletacji czy spedycji. A biorąc pod uwagę, że osoby z jednej zmiany mają kontakt z osobami z innych zmian, to teoretycznie można nakazać wysłać na kwarantannę WSZYSTKICH pracowników. A wtedy NEUCA leży i robi pod siebie jak stanie cały magazyn. Cieszę się, że już ponad 5 lat nie pracuje w tym burdlu, bo naprawdę, jesteście jako pracodawca (usunięte przez administratora) na każdym polu...

Paranoja
@<Szary>

W Ołtarzewie kz przychodził 4 dni do pracy z gorączka, sama się tym chwaliła ciekawe czy będzie dzisiaj

Lol

Brak masek dla pracowników, a to my jesteśmy najbardziej narażeni bo ludzi jest bardzo dużo, wszystko już powinno być załatwianie od poniedziałku a nie teraz na biegu, jak zwykle liczy się sprzedaż szary człowiek to tylko do roboty

Borek

Nawet najlepszych kierowników już zwalniają-T.K w Ołtarzewie szok.Co się dzieje?

Czeczen
@Borek

To już dawno , a niby w czym on był dobry , zabrać ludzią pieniądze i (usunięte przez administratora)ć do zusu do tego był pierwszy.

MS 67
@Borek

Haha jaki najlepszy był bo był i tak nic nie robił tylko miejsce zajmował. Zmianowy tylko jeden by wystarczył jak było kiedyś a nie tylko takie sztuczne stanowiska. Zresztą 1 br na zmianę też by wystarczył niech pilnują liderzy o wtedy jaka by była oszczędność.

Magazynierzy

Widać bo się dzieje na magazynach w związku z koronawirusem liczne opóźnienia zamówień i ilość pracy która jest po prostu ciężka do przerobienia. Tutaj nasuwa się pytanie jakich wypłat mamy Cię spodziewać w kwietniu czy bardzo małych bo były opóźnienia czy wręcz przeciwnie firma dołoży nam coś więcej bo widać że jest taka sprzedaż że chyba stać naszego chlenodawce na taki gest.

Juh
@Magazynierzy

Prawdopodobnie dostaniesz tylko za nadgodziny nie licz na coś więcej l, ewentualnie 200 zł brutto dodatku za posłuszeństwo czyli zostajesz na nadgodzinach ile każą i oddajesz odbiory. Ale za chwilę niespodzianka :)

@Magazynierzy

A kiedyś dostałyśmy? Moze pizze Ci zamowia laskawie, a nagroda bedzie usmiech Zbyszka na zebraniu... 'Dziekuje, super, ale premie zgarne sam...'

Ķ
@MS Gadki

No tak pracy trzy razy więcej a wypłata będzie mała za opóźnienia. Jak by to nasza wina była z tym wirusem że tyle jest pracy

Telemele

Halo zarząd, halo kierownicy! My to zjeżdżamy na tych fotelach! Nie mamy czasu na przerwę! Non stop telefony, non stop zapytania, ktoś to docenia, ktoś to dosterzega? Liczą się dla Was tylko cyfry, które przybywają na waszych słupkach! A my? jak zwykle dostaniemy na koniec miesiąca ochłapy, bo jakiś parametr będzie się nie zgadzał, a Wy będzie liczyć kolejne tysiące na kontach! ps, nawet środków do dezynfekcji nie udostępniliście! Wstyd

Xyz

Szukam opinii o pracy w dziale kontroli wewnętrznej w Toruniu na stanowisku specjalisty - jak wyglądają zarobki, a przede wszystkim - atmosfera?

Xyz

A zarobki? Niestety przez telefon nie uzyskałem informacji odnośnie widełek na tym stanowisku...

Dzejkop
@Xyz

No zarobki jak to w Neuce, minimalna krajowa + premia za godziny nocne

Kamil
@Xyz

Bo jak bys uzyskal to juz bylby koniec rekrutacji he he

@Dzejkop

Ludzie, serio pytam. To praca w biurze więc godziny nocne odpadają. Rozmowa kwalifikacyjna trwa 2h a jeśli okaże sie że oferują na tym stanowisku mniej niz zarabiam obecnie to szkoda mojego czasu.

Tomy
@Xyz

Nawet jak zaproponuja wiecej to szkoda Twojego czasu. Neuca to nie jest wymarzony pracodawca i to bardzo delikatnie mowiac. Duzo Ci naobiecuja, a potem bedzie zderzenie z rzeczywistoscia. Pieniadze slabe, podwyzki jeszcze slabsze...

Gty

Minimalne najnizsA krajowa

Na poważnie

Do kierowników i góry. Zastanówcie się nad sprawdzeniem temperatury pracowników z nim wejdą do magazynu.

Jola

Chyba już czas złożyć zawiadomienie w Prokuraturze wobez Zarządu NEUCI i kierownictwa magazynu w Gądkach o stosowanie praktyk niewolniczych wobec pracowników magazynu. Kierownictwo pracuje po osiem godzin, a pracownicy są zmuszani do codziennej pracy w nadgodzinach i to po 4 godziny każdego dnia. Praca w nadgodzinach nie jest spowodowana awarią a dla przykrycia nieudolnego zarządzania magazynem przez kierownictwo magazynu i poszczególnych zmian. Wszystko to odbywa się za wiedzą i zgodą prezesa, zarządu i rady nadzorczej firmy. Przy tym pracownicy wynagradzani są jedynie na poziomie nieco wyższym od najniższej płacy krajowej dla osiągania niebotycznych zysków akcjonariuszy. Takie działanie, szczególnie czas pracy ewidentnie narusza prawa pracownicze i jest ewidentnym działaniem na szkodę pracowników. Myślę, że Prokuratura miałaby tu sporo do pracy.

Mike
@Jola

Wazne, ze jemu się przelew zgadza. Od tego dobrobytu juz jest tak upasiony, ze jak by stanal przy rolkach to by tym swoim bebzonem pojemniki zrzucal...

Ijo Ijo Ijo
@Jola

Dzień doby panie prokuratorze. Kierownik każe mi zostawać na nadgodziny. O nie! Już wysyłam patrol. Wyłącz tego netflixa....

@Ijo Ijo Ijo

Właśnie takie myślenie doprowadziło kiedyś do katastrof od Smoleńska i hali w Katowicach zaczynając, śmierci lekarzy w pracy z wyczerpania, ale nie tylko. Błędnie podanych leków przez przemęczone z nadgodzin pielęgniarki w szpitalach. Fakt, NEUCI jeszcze nie ma na tej liście, ale w takim systemie już niedlugo. Ciekawe, czy będziesz taki dowcipny jak stwierdza, że to twoja wina, bo domniemam, że nikt z szeregowych pracowników wpisu tego nie dokonał. Prokuratorzy nie tylko działają gdy coś się stanie. Już samo narażenie jest wystarczającym powodem aby ktoś miał klopoty

Qwerty

Hehe co chciałbyś żeby twoja żona / mąż był tobie tak oddany

Ołtarzew

O już nawet czerwone niebieskie i granatowe kamizelki staneły do pracy - Piękny widok :-)

Gądki
@Ołtarzew

O czyżby ludzi do pracy zabrakło, no cóż taka polityka firmy . Ta firma z zarobkami zostało daleko z tyłu i jak nie podniesie wynagrodzeń to Polacy tam pracować nie będą.

Analfabeta
@Gądki

Dziwne, ze jeszcze pracuja :)

@Ołtarzew

Moze obiboki w Gadkach tez sie zabiora w końcu za robote

@MS Gadki

Tylko skończony idiotą mógł napisać taki komentarz w stosunku do pracowników magazynu w Gądkach

Abc
@Pela

Tylko umyslowa ameba nie zalapie, ze mowa o funkcyjnych w Gadkach, ktorzy jak wszyscy wiemy za wiele nie robia poza darciem japy i zaganianiem

MS Gadki

Wezcie te posty na klate, tchorze. Madry kierownik z krytyki wyciaga wnioski, a Wy tylko usuwacie posty, zeby sie Torun nie dowiedzial jak polozyliscie magazyn. Jak sie nie zgadzacie z tym co piszemy, ze Wy funkcyjni jestescie glupi i leniwi to mozecie nas podac do sadu o znieslawienie. Mamy setki swiadkow, ktorzy potwierdza, ze jestescie w przewazajacej wiekszosci glupi jak but.

Cześć, czy firma oferuje staż?

Kolo
@Andrzej

Napisz do firmy, a nie na forum. Co to w ogole za debilne pytanie? Bez podania lokalizacji, dzialu czy czegokolwiek. Takich bystrzakow u nas odrazu biora na kierownikow, wiec masz duze szanse na kariere...

Impokoment
@Kolo

Widzę że jesteś sfrustrowany/na, nie staje czy nie chcą wkładać?

Kolo
@Impokoment

Twoja mama nie zglaszala zastrzezen w tej kwestii

Impokoment
@Kolo

Wiem, mówiła że jesteś w trakcie leczenia impotencji i niezła kasę na tobie zarabia. Nie ma żadnych zastrzeżeń jeszcze długo będziesz warzywkiem

Tomciu

W oltarzewie teraz będzie tylko lepiej wydajność ludzi już skoczyła do góry szkoda że tak późno zrobiliście z nim p@rzadek proponuję sprawdzić wam raporty wydajnościowe zwolnionych ludzi i założyć mu sprawę za straty finansowe prze niego

tak
@Tomciu

A ilu dobrych brygadzistów zwolnił kiedyś, którzy naprawdę wykonywali kawał dobrej roboty. Bo zachciało im się zmian które i tak tylko wyszły na gorsze.Brak efektywności i zaangażowania wśród pracowników.Jeszcze jeden został który wszystko zamiata pod dywan ale może i na niego przyjdzie pora.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.