Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Para

Witam, Czy ktoś na pakowanie owoców wyjeżdża może w weekend ? 11.08?

pakowacz

siema, czy wyjezdza ktos w tym tyg na pakowanie slodyczy ?

Jakub

Byłem dwa lata temu w Bacu, w Uden. Wszystko było świetne. Ludzie, praca, warunki mieszkalne, pieniądze. Zero problemów, dyspozycyjni koordynatorzy, najlepsza robota jaką miałem za granicą. Chętnie bym tam wrócił.

pakowacz

witam czy ktos pracuje w yersek w holandi przy pakowaniu owocow ?

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Iremus

Jestem zadowolona koordynatorzy interesują się losami pracowników i ich podopiecznych.Zapewniony stały kontakt.Polecam osobom pragnącym pracować jako opiekun/opiekunka

Paulina20

Witam. Mozna prosic o jakies konkretne opinie na temat tej agencji? Cały czas sie waham i nie umiem się zdecydowac a mam kilka na uwadze, dlatego prosiłabym o jakies szczegóły, uwagi, etc. Z gory dzieki.

Ola-opieka

Od ponad 10 lat współpracuje z tą firmą (z dlugoletnią przerwą) jedno zdanie.Pieniążki na czas,umowa jasna,a to najważniejsze. Pozdrawiam Ola.

Paulina

Jakie macie zdanie o APN? Czy to pracodawca warty polecenia? Rozumiem, że organizuje wyjazdy zagraniczne, czy pomaga w znalezieniu kwaterunku? Jaki rodzaj umowy oferuje firma? Wasze opinie pomogą zainteresowanym kandydatom.

Wojciech Nostrzyk

witajcie jak wyglada zakwaterowanie gdy praca jest na pierkarni?

Czarek

Podpowiedzcie jak załatwić sobie taki wyjazd do pracy?

Pyska98

Długo czekaliscie na odpowiedź czy dostaliscie pracę?

@Pyska98

Praca ok..sa jakies priblematuczne rzeczy ale da sie przeżyć. Ja bylam rok temu na borowce. Potem cebulki tulipanow. Ciezki kontakt z koordynatorem...

ula

na pakowaniu slodyczy trzeba znac jezyk?

PW

Ktoś chetny do wspolnego wyjazdu? Chce jechac z dziewczyną na poczatku czerwca. Jedziemy z innego biura... Domki sa kilku osobowe wiec zawsze lepiej byc w zgranej grupie.. Jak cos info pracaholandia00@gmail.com

Kafelek 15

Witam serdecznie, Wybieram się do pracy w piekarni w uden. Może ktoś coś powiedzieć o tym miejscu, z góry dziękuję pozdrawiam.

Potencjalny Pracownik

Piekarnia Uden? Jak praca? Warunki na lokacjach? Wypłaty na czas?

Nie Polecam.

Dodałem opinie w skrócie negatywną i po paru sekundach zniknęła hahah. Śmiechu warte.

@Nie Polecam.

Pan Bartłomiej nie poleca naszej firmy ponieważ jego negatywna opinia "po paru sekundach zniknęła". O dziwo opinia jest widoczna. Co najlepsze to to, że nigdy u nas nie pracował a jego "znajomy robi w Uden w Piekarni od 5 miesięcy i sobie chwali". I za to ogólnie nas nie poleca :) Faktycznie, śmiechu warte :)

lejla

Jak jest na pakowaniu słodyczy? Czy język angielski jest tam potrzeby? Czy polecacie tą pracę?

Mnkhg8ioccfdsssz

Nie. Poleczam nikomu byłem a tak szczerze to zarobisz wiencej w kraju jezeli masz robic na sam domek.to.spoko.

Bartłomiej

Witam, moja dziewczyna planuje wyjechać do miejscowości o nazwie Aalsmeer, dogadywała się z biurem jak i koordynatorem. Zastanawiam się czy nie dołączyć do nich o ile będzie taka możliwość. W czasie gdy moja dziewczyna rozmawiała z koordynatorem , usłyszałem ze pracy dla mężczyzn raczej niema, następnego dnia dowiedziałem się z pewnego źródła ze teraz celowo biorą tylko kobiety bo łatwiej nimi manipulować. Boje się w razie czego puszczać moją na miesiąc , mimo iż nie będzie sama tylko z 2 koleżankami. Zapomniałem także dodać ze mają mieszkać w domku i dostać do dyspozycji pokój 3 osobowy. Śmierdzi mi to na kilometr. Po ostatnich przygodac z innymi firmami, mam dosyć. Oszukali nas obiecując mieszkanie a zastaliśmy burdele z Turasami, Rumunami i Ruskami... Kolejna firma to samo a nawet gorzej.... Teraz nie warto ufać nikomu. Zastanawiam się także , że lepiej będzie pocisnąć w Polsce za marne 1800 ale być w "" szczęśliwym. Niż martwić się co będzie za granicą, szczególnie czytając wasze opinie. Pomijając już fakt , że moj znajomy robi w Uden w Piekarni od 5 miesięcy i sobie chwali. Do dyspozycji ma mieszkanie biurowe. Prosze o opinie czy ktoś był w Aalsmeer przez tą firmę. Z góry dziękuję.

Daniel

Jak się pracuje z agencją za granicą?

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.