Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Olka

Najgorsze biuro z jakiego jechałam, po prostu dramat, robią ludzi w konia i oszukują na pieniądze!! Jak są jakieś problemy z pracodawca holenderskim oni umywają ręce! Nie polecam nikomu tego biura.

@Olka

OLKA, napisz coś więcej: gdzie pracowałaś, kto Cię oszukał, ile pieniędzy nie otrzymałaś ? Komu zgłosiłaś problem ??

blabla
@APN Sp. z o.o.

Pracowniku APN czytać nie umiesz? Jasno napisane iż APN oszukuje na kasę. Mnie również!! Wisicie mi kasę, nie odpowiadacie na wiadomości, telefonów nie odbieracie.. Macie po prostu gdzieś człowieka!

@blabla

Jak mam się ustosunkować do Pani odpowiedzi skoro nadal nie znam szczegółów (na jaki mail była wysłana wiadomość? na jaki numer nie może się Pani dodzwonić) ? Zapraszam do kontaktu telefoniczne. Jesteśmy dostępni w godzinach 9-17 pod następującymi numerami telefonów: 77 42 30 600, 77 44 18 475. Czekamy na Pani telefon.

@Olka

Niestety nie doczekaliśmy się Pani telefonu. Szkoda, że zabrakło Pani odwagi. Oczywiście najprościej napisać anonimowo swoje żale. No chyba, że Pani nigdy u nas nie pracowała...

BYłyPracownik
@APN Sp. z o.o.

Po pierwsze nie Pani a PAN, i tak pracowałem dla was. Ale jednak nie widzę powodu aby do was dzwonić skoro macie wszystko gdzieś. Tu świecicie oczami jacy to wspaniali jesteście,a w rzeczywistości loony co jakiś czas kompletnie się nie zgadzają, na info o błędach brak odpowiedzi, na telefony brak odpowiedzi, na emaile brak odpowiedzi. Więc proszę mi powiedzieć jedno! PO CO MAM DZWONIĆ?? Wiem ,że odwiedziła was inspekcja pracy i bardzo dobrze, może teraz zrozumiecie ,że Polak choć głupi bo pójdzie robić za grosze aby mieć nie zważając na innych ale nie jest głupi aby walczyć o to co sam UCZCIWIE wypracował i co mu się UCZCIWIE należy!!

@BYłyPracownik

Chyba faktycznie nie umiem czytać. Wątek rozpoczęła Olka. Zatem Panie Olka, skoro nie chce się Pan z nami skontaktować choć zarzuca brak kontaktu a napisanie opinii rozwiązało Pana problem to faktycznie nie widzę sensu dalszej konwersacji. Dodam, że kontrola PIP jaką mieliśmy pod koniec zeszłego roku jak zawsze nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Zatem wszystkie działania naszej Agencji są zgodne z prawem a na rynku jesteśmy już ponad 16 lat.

BYłyPracownik
@APN Sp. z o.o.

No chyba faktycznie nie umiemy czytać. W pierwszym poście podpis widnieje "OLKA" moja odpowiedz ma podpis "ByłyPracownik" a wcześniej "blabla" (na szybko aby było wpisane). Więc z zasady i logicznie myśląc to nie koniecznie musi być jedna i ta sama osoba. Piszecie aby ktoś zadzwonił. A po co? Skoro podajecie ogólny nr telefonu do biura zamiast do kogoś konkretnego. Z pracownicą od rekrutacji mamy rozmawiać, która nic nie może i co najlepsze nic nie wie :D darujcie sobie. Przy okazji PIP nie w zeszłym a w tym roku 2018 był na przełomie coś luty/marzec :) i jestem tego pewny iż był, gdyż mogę to udowodnić.

Ciekawa

Witam czy pracuje ktos na pakowaniu warzyw I owocow w miejscowosci Eindhoven I moze sie podzielic swoja opinia

Artur.K

Wysłałem CV i aplikacje ale puki co ale nie ma odpowiedzi :) Mój kolega pracuje w Uden na pieczywie i Ciepło mówi o tej pracy i Agencji więc jestem dobrej myśli.

Holandiaa
@Artur.K

Dzwon bezpośrednio do Holandii :)) nie pprzez biuro w pl bo marne szanse. Ja dzwoniłam i są miejsca :)

@Artur.K

Panie Arturze, może poza wysłaniem cv warto do nas zadzwonić ? Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w piekarni w Uden (praca od poniedziałku 16.04), wymagania: komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Holandiaaa

APN w Polsce jedynie pośredniczy w pracy w Holandii. Potem przejmuja Cię inne agencje: ja znam crown apex i jest też apn w Holandii ale raczej radziłbym dzwonić do niego bezpośrednio niż Przez biuro w pl. Podobno w uden fajnie jest, znajomi robią ale wcale tak łatwo się nie jest dostac tam, większe prawdopodobieństwo jak jesteś na terenie Holandii i raczej indywidualnie niż pary. I wtedy tylko dzwońcie bezpośrednio do Holandii. Praca w crown średniooo, stawki małe a praca przy słodyczach, nie najgorsza ale jak wychodzisz 200 albo mniej to już lipa totalna. Teraz sezon się rusza pracy będzie ale byłam więc ambitnym nie polecam. Kordynatorzy fajni :)

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mr.T

lepiej nie jechac robote bedziecie miec przez pierwszy tydzien a potem jej nie ma ponieważ za mała produkcja wypłacalni są ale zarobki nie powalajo

Majster

Paranoja biuro najpierw podpisuje umowy i karze czekać 2 tyg na rozpoczęcie, po czym okazuje się że jednak pracy nie ma. 2 tyg zmarnowane już dawno mogłem pracować gdzie indziej...

@Majster

Nie kazaliśmy Panu czekać 2 tygodnie tylko Pan zdecydował się na ofertę do której wyjazd miał być "za 2 tygodnie". Niestety nie mamy wpływu na to, że pracodawca ma problem z mieszkaniem dla Panów o czym zostaliście powiadomieni.

Jarek

Witam jedzie ktoś może na początku kwietnia jako pomocnik do Holandii?

Majster
@Jarek

Pojechałes czy wam też odwołali wyjazd?

A.M.B

Szczerze mówiąc nie polecam apn wysyła do innej agencji o nazwie crown i tam się zaczynają przygody. Kwatery to bungale lub miejsce przy więzieniu w budynku po oddziale psychiatrycznym. Kamery są nawet w jadalni więc big brother wielka parą. Brak zapewnionych godzin. Do tego na produkcji słodyczy ludzie traktują nowych jak sz......! Nie polecam!!!!

Stefan

Jedzie ktoś jako pomocnik do Holandii na początku kwietnia?

Stefan

Witam

Samarytanin

Agencje oceniam tragicznie, nie wyjezdzajcie z nimi do pracy na pakowanie słodyczy bo gorzko pozalujecie. Ich nazwa agencjii w Holandii brzmi Crown Uintizendeberau warto poczytać polecam

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencja ?

Witam. Jedzie ktoś może teraz na weekend na pakowanie warzyw i owoców? lub czy ktoś już pracuje tam?

Lola

Haaalooo może jakieś opinie??

Anastazja

Czy ktoś jest bądź był w oss na pakowaniu słodyczy?? I mógłby coś na ten temat powiedzieć? Ja mam jechać w tym tygodniu i chętnie posłucham opinii innych

lola
@Anastazja

kiedy jedziesz ja tez bym chciała wyjechać? z kad jedziesz napisz na meila: lora123@interia.eu

Renia

Czy ktoś się z Was wybiera na pakowanie słodyczy termin 08.01.2018 r.?

agata

ja jadę :)

BieSczad
@Renia

Hej właśnie wysłałem formularz aplikacyjny...być może pojadę:)

gamoniusz

tak jadę,autem... mam byc na miejscu w niedzielę do 18

Tweet
@Renia

Również się wybieram, tylko już problem z transportem na weekend jest...

gamoniusz
@Renia

jadę do pakowania słodyczy autem,na miejscu mam być 7,01,2018 do godz,18 ...jak ktos chce się zabrać to do kontaktu podaję meila, r.jamamoto@gmail.com ...

Tweet
@gamoniusz

Napisałam @ czekam na odzew

tom31
@gamoniusz

hej masz 2 miejsca tomaszkubrak3@gmail.com

tom31

tak

Kaska 88
@Renia

Witam ciekawa jestem opinii te firmy. Ostatnio pracowalam przez firme Vert Job 004915215167369 siedziba w Niemczech. Polecam goraca, niestety w miejscu gdzie pracowalam mozna byv tylko 3 mc w danym roku. dlatego planuje wrocic we wrzesniu a teraz szukam innej firmy.

Ruda
@agata

Hej I jak na tych slodyczach ? :)

reCAPTCHA

Witam czy jest ktoś na forum kto w 2015r wyjechał przez APN i pracował w Holandii?dokładnie w miejscowości Klazinawen?piszcie na Email:comet1@vp.pl Pozdrawiam sppedy

Firma obecnie ma zaległości w wyplatach w tym roku od 1 do 2 tyg i płaci "zaliczkowo" - do konca zeszłego roku terminowe były.

Piekarz

Biuro jest okej. Nie wiem dlaczego nikt skoro tak wszyscy się znają i pracują z biurem nie napisze o ich najwiekszym projekcie w piekarni, skoro pracuje tam ogrom ludzi niektorzy po 10 lat. (po 2 latach kontrakt) Wszyscy znawcy, ale nikt nic konkretnego nie potrafi skonstruowac. Biuro jak biuro, plus że zawsze jest kontakt na biezaco z koordynatorami, dzwonisz - pytasz i od razu masz odpowiedź, w druga strone tez to dziala, potrafia dzwonic po kilka razy dziennie czy nie przyjdziesz przypadkiem za kogos do pracy, bo ktos sie rozchorowal. Ale w koncu chyba o to chodzi - o prace. Mieszkania bez zarzutu, przynajmniej w Uden gdzie jest glowna siedziba, domki kilku osobowe, zadbane i jest spokoj. Nie robia problemow, koordynatorzy sa mlodzi i wyluzowani, sami niedawno pracowali tak jak i my w piekarni, wiec wiedza z czym to sie wszystko je. Jak ktos sie wybiera to polecam do Uden.

Budrys
@Piekarz

Nie potrzebują tam do Pracy? Piekarz z 9 letnim doświadczeniem

holandia

Pracy w Oss i Veghel bym nie polecała, praca ciężka, ale najgorsze są słabe zarobki, z apn w tym rejonie podniesli koszty za mieszkanie. Osoby z wiekówka zarobią tygodniowo ponizej 200e , jesli byscie sie jednak zdecydowali pytajcie dokladnie, gdzie bedziecie mieszkac, domki są spoko, ale bungale, tragedia. :)

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.