Opinie o Cart w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cart. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cart w Kraków

Jaki dress code obowiązuje w Cart?

PLASTCARD

KIEROWNIKIEM TO BYŁ RYSIU KRAWCZYK PILNOWAŁ INTERESÓW ZAŁOGI DZIAŁAL W ICH IMIENIU I DBAŁ O ICH DOBRA A TO CO JET TERAZ TO JEDNA WIELKA IZBA WYTRZEŹWIEŃ.

haha
@PLASTCARD

Krawczyk dbał o interesy załogi? To chyba znaliśmy dwóch różnych Ryśków Krawczyków.

marek1953 Nowy wpis
@PLASTCARD

CZŁOWIEKU A KIM TY JESTEŚ I ILE LAT PRACOWAŁES Z RYŚKIEM ŻE TAK WYROKUJESZ......Nie ma i nie było w tej firmie żadnego dobrego kierownika poza BOGUSIEM CHOCHOROWSKIM......a tamten ,KTÓREGO NIE NAZWĘ DUMNIE BRZMIĄCYM określeniem CZŁOWIEK bo na to nie zasłużył.. To był prymitywny typ dbał o interesy załogi. (usunięte przez administratora)on szedł tam gdzie był zysk. dla niego ..a ilu ludzi sprzedawał do SZEFA.......W swoim długim życiu pracowałem z wieloma ludżmi.....i nigdy nie spotkałem osoby bardziej haniebnej jak tenże.... MYDŁEK .niepotrafiący nawet poprawnie napisać bez ortograficznych błędów elementarnej notatki służbowej. .

Olga Nowy wpis
@marek1953

Nie rozumiem...piszesz, że kobiety płakały? Co może pracownik zrobić pracownikowi żeby ktoś płakał? Jakiś przykład? Ciężko mi to sobie wyobrazić.

marek1953 Nowy wpis
@Olga

Ja rozumiem że nie jest to takie łatwe ale myśmy pracowali w czymś co przypominało (usunięte przez administratora)....,a jak się orientujesz w takiej strukturze organizacyjnej musi istnieć wyjątkowa funkcja tak zwanego FUNKCYJNEGO...KAPUSIA.. czy taka niby-ludzka powłoka KAPO.ACH to zupełnie wyjątkowa historia na dobry film dokumentalny czy też książkę .Właścicielem był chory człowiek.

Elżbieta

I co? W jednym miejscu widziałam w necie, że firma w likwidacji. @haha Ty się ostatnio tu udzielałeś, prawda to, czy nie?

ponad prawem

ciężko o coś walczyć jak pani prezes razem ze swoim chłopakiem (ciężko to sobie wyobrazić) skubią ludzi dając im wypowiedzenia z datą grudniową nie dając żadnych podstaw do odprawy do pójścia do sądu pracy itp. kita dalej działa nikt mu nic nie robi mając takie zadłużenia, założył sobie firmę komandytową na jakiegoś żula i cieszy się życiem

szok
@ponad prawem

Czyli wszystko w normie. Jak było w latach 90 tych tak jest do tej pory.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cart? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

@ponad prawem czy opisywana przez Ciebie sytuacja została wyjaśniona? Przedstawiane zarzuty były dość poważne, czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby przedstawić jak to wygląda teraz?

maniek

hej! jak na razie to do nich jest teraz potrzebny ktoś jako Pracownik kawiarnio-lodziarni i wydaje mi się, ze stawki tam są dobre, jeśli chodzi o zmiany to jak najbardziej biora tez studentów, bo mozna się dogadać zawsze jak to wygląda tak naparwde dowiesz sie na rozmowie.

wielkanoc

wszystkim koleżankom i kolegom oraz naszym szefom zyczenia zdrowych spokojnych świat Wielkanocnych miłej rodzinnej atmosfery przy światecznym stole życzy minionek a panu Andrzejowi dodatkowo OBFITOŚCI I DOBREGO HUMORU W LANY PONIEDZIAŁEK-kużwa.

minionek

Trza się było słuchać Pawła , jak odchodził to kolanem przycisnął Kitę do ziemi i odzyskał pieniądze ... zresztą kilku kolegom pomógł załatwić formalności i pieniądze odzyskali . Ci którym pot na jądrach ze strachu się kumulował zostali , trzeba działać i robić coś dla siebie a nie pisać głupoty w internetach.

pożalsieboże

jeśli komuś się wydaje , że nowi szefowie to nowi szefowie to nich idzie do lekarza się leczyć! Pan Andrzej K. sprytnie kolejny raz oszukał skarbówke zusy i ludzi którym zalega pieniądze założył sobie firme na słupa umył ręce od długów a oszukani ludzie miejcie pretensje do Sebastiana który pomaga mu jak własny syn dymać system i ludzi którzy tam pracują pracowali!

wdzieczny

i nasi nowi szefowie dotrzymali słowa,wypłacili wypłate a pan ANDRZEJ NIECH PAN SIĘ SCHOWA DO LISIEJ NORY I ZAKRYJE KITĄ-WSTYD!!!!!!!!

do majatt

odpowiadam do majatt -jeżeli nie jesteś lekarzem psychiatrą lub nie praktykujesz jako psycholog z wieloletnią praktyką lub nie miałeś możliwości leczenia się w psychiatryku to NIE MYŚL O PRACY W FIRMIE CART bo zidiociejesz !!!! tam nienormalne jest wszystko-zrozum WSZYSTKO!!!!!!!!!

pesymek

Negatywy znikają jak papier toaletowy za komuny, szkoda bo to oznacza że wpisy są sterowane przez . Ale kto jest na miejscu i tak wie co jest grane. Wygląda na to że nas wykręcą.

pokrzywdzony
@pesymek

dokładnie szkoda pisać i ostrzegać! cała prawda co za tym idzie negatywna ośmieszająca ludzi pociągajacych za sznurki w tej firmie{o ile tak to można nazwać nie ubliżając firm} jak i uRZĄD skarbowy dalej zwany skorumpowany pomagający dalej od x lat prowadzić ten twór grabiąc ludzi pracujących ...ech szkoda pisać i ,,,,

do pytam

pewnie że można iść do sądu, ale trzeba się przygotować że nasz wspaniały wymiar sprawiedliwości wyda wyrok po dwóch latach... a kolejny rok-dwa będzie odzyskiwał po 100-200 zł

no i co z tego że nie dostał kasy -jako szef firmy ma zapłacić załodze za zrobiona przez ludzi robotę a skąd ma wziąć gdy ktoś jemu nie zapłacił-to wyłącznie problem jego- właściciel firmy ponosi ryzyko jej prowadzenia i nie wolno tego przerzucać na pracownika.ma zapłacić i koniec inaczej jest gostkiem który ukradł ludziom ich kasę!!!!!.Jak nie umie prowadzic firmy to niech idzie sprzedawać precle cwaniak cholerny.

pytam

piszesz że były prezes firmy CART zalega 3-4 miesiące z wypłatą to jest skandal należy iść z tym do sądu bo on pasożytuje na ludziach żyjąc z tych pożyczonych -ukradzionych ludziom pieniędzy-chyba że nie dostał kasy od innych firm.

Obiektywnie

I brawo NOWI SZEFOWIE!!!!!!!! dzisiaj firma SEBCARD wypłaciła pracownikom pierwsze pieniadze za wykonana prace, warto u nich pracować a pan prezes firmy CARD niech sie wstydzi-zalega ludziom wypłatę za 3-4 miesiece .

jozeka

ale z ciebie poeta ,odwal sie od ludzi co chca ratowac miejsce pracy,jak masz robote to nie pisz bzdur tylko idz do nowego miejsca a sebastian i karol dadza sobierade wsparci przez zaloge i tego wielu im zyczy .f

tylko pasy

Pod osłoną nocy cart na dno się toczy, z sebastianem kłamcą, głównym winowajcą, cygańskiom zdrajcą b iznes rozkręcają! Ludzie z głodu dziwne myśli mają ale ciągle przyjeżdżają, piszczą skomlą narzekają ale prace ciągle mają i nadzieje że od pozerantów jakąś stówkę wyżebrają,

SMUTNA RZECZYWISTOŚĆ

BYLA PRACA BYLA KASA ITP TERAZ JEST SEBASTIAN NIE MA PRACY KASY PRĄDU W SKRÓCIE NIE MA NIC TYLKO KŁAMSTWA GOŚCIA I KOMBINOWANIE JAK PODEJŚĆ LUDZI ŻEBY ZROBILI COŚ ZA DARMO ALBO NIE MIELI PRETENSJI ,ŻE SAM WSZYSTKO ROBI ZA NICH I KASKE BIERZE. FIRMA POWINNA UKAZAĆ SIĘ W TV W PROGRAMIE- JAK NIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ ALBO JAK PRZEZ 5 LAT SPROWADZIĆ JA NA DNO I JĄ PRZEJĄĆ. KRYMINAŁ

KUSICIEL

PANIE KAROLU I PANIE KIEROWNIKU SEBASTIANIE-bierzcie sprawy w swoje ręce bo czas nagli a konkurencja nie śpi-będzie mądrze,spokojnie,uczciwie- po prostu GITES!!!załoga czeka na Wasz ruch.

Zostaw merytoryczną opinię o Cart - Kraków

Cart