Opinie o FMC Technologies w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FMC Technologies. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FMC Technologies o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FMC Technologies w Kraków

nowigo

Pracuję w FMC Technologies od maja tego roku. Najpierw było szkolenie 3 miesięczne w Norwegii a teraz pracuję w biurze w Krakowie. Rozmowę miałem z Polakami i Norwegami oczywiście po angielsku. Całkiem inaczej niż w innych firmach z którymi rozmawiałem. Tak po ludzku. Trochę się to przeciągało, ale się dostałem. Szkolenie super, dużo ciekawych rzeczy i na platformę nas zabrali. Atmosfera w biurze bardzo miła i potwierdzam że nie ma wyścigu szczurów. Praca idzie powolutku, żadnych nadgodzin, nacisków na zwiększenie tępa. W tym roku zatrudnili chyba już 40-50 osób.na początku listopada pojawiła się jakaś nowa grupa w biurze i kolejni zaczęli szkolenia w Norwegii. Obecnie chyba nie ma żadnej rekrutacji, ale słyszałem o planach zatrudnienia 100 osób w kolejnym roku do biura i do serwisu. Ja z zarobków jestem bardzo zadowolony. Mam kilka lat doświadczenia i dostałem więcej niż miałem. Jest Luxmed i może będzie karta Multisport i jezyk angielski. Coś HRy myślą.

new

cos wiadomo na temat rekrutacji? będzie w ogole wznowiona? dzięki

guest

dzieki wielkie za wyczerpujace info. U [usunięte przez moderatora] to w sumie normalne ze trwa to tak dlugo;)

Zhang
@guest

"I uwaga osobista z tego co widzę pracodawca źle widzis postawe rostrzeniowa jak ktos przyjdzie na rekrutacje i wypali ze co moze fmc mu zaoferowac i czemu tak malo to odrazu moze juz wychodzić" Każdy to odbiera inaczej - ja byłem na rozmowie i niestety nie potrafili mi zaoferować niczego więcej niż to co mam do tej pory. W zasadzie powinienem to odebrać jako impertynencje. Pada pytanie o moje zarobki - przedstawiam je, a następnie dostaję dokładnie taką samą ofertę. Po mojej odmowie zaproponowano mi jakąś podwyżkę w okolicach 10%. Dla mnie to bezsensowne zachowanie. Lepiej byłoby po prostu odpowiedzieć, że nie mogą mi zaoferować więcej i na tym poprzestać.

FMC

Ok chcecie szczegółow to prosze bardzo ale wybacznie kwot nie podam, Z tego co wiem to mają być rozmowy wznowione. A cała sytuacja spowodowana jest brakiem decyzyjności [usunięte przez moderatora]. Kto kiedyś z nimi pracował to wie o czym mówię. Tak czy inaczej rekrutacja ma byc wznowiona ale kiedy tego chyba nikt nie wie:). Co do zarobków w FMC to można podzielić na trzy grupy. Pracownicy administracyjno logistyczni ( tutaj zarobki oscyluja wogkół średniej krajowej). Inżynierowie wsparcia ( praca w biurze) zarobki przewyższające średnia krajowa w zależności od doświadczenia dochadza nawet do powyżej podwujnej krajowej. I pracownicy serwisu którym płaci się za dzień pracy. Do tego należy doliczyć trzynastke , diety ( jezdzi sie częściej albo rzadziej w zależności od stanowiska i potrzeb ale zagraniczne delegacje potrafią przynieść czasem drugą pensje), co roczna podwyżka inflacyjna, naprawdę dużo szkoleń ( głównie wew,). Co do socjalnych spraw to oczywiscie luxmed, wczasy pod grusza i inne atrakcje. Nie żebym robił jakąś reklame poprostu stwierdzam fakty. Co do moich odczuć ( osobisty punkt widzenia), pracodawca jest fajny atmosfera super młody zespół. I uwaga osobista z tego co widzę pracodawca źle widzis postawe rostrzeniowa jak ktos przyjdzie na rekrutacje i wypali ze co moze fmc mu zaoferowac i czemu tak malo to odrazu moze juz wychodzic. Wyscigi szczurow sa tepione od gornie i bywalo tak ze ktos byl dobrym kandydatem z bogatym doswiadczeniem ale nie pasowal charakterologicznie do zespolu to go nie zatrudniali. No i oczywiscie angielski jak ktos tylko duka to tez moze sobie odpuscic bo praktycznie jedynym jezykiem korespondencji jest jezyk ang. No sie rozpisalem ale mysle ze wystarczajaco szczegółowo. Pozdrawiam

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
no name

ciekawe ile jeszcze...??

czekamy...

guwat

Witam, wiadomo coś kiedy dokładnie we wrześniu będzie wznowiona rekrutacja na inżynierów serwisowych?

lop

Dzieki za odpowiedz ale w sumie to ogolnikowo :). Ponawiam wiec: Jakie dzialy oprocz serwisu? Ile to jest ta srednia krakowska? Mowiac sporo firm Oil Gas...jakie jeszcze na przyklad? Pozdrawiam

FMC

Hej z tego co wiem to FMC ciagle kogos przyjmuje wszystkie oferty są na pracuj pl. Do konca roku wsumie z tego co słuszałem ma byc w okolicach 100 osob wsumie. Ale pozniej to ma sie jeszcze rozrastac. Glowne zatrudniaja inżynierów, ale zdażają się oferty na planerow sekretarki itp. Co do zarobkow to raczej srednia krakowska. ( oczywsicie zalezy od stanowsika i doswiadczenia). Co do pracy w serwisie to zarobki to kilkakrotnosc sredniej krajowej, ale czeste wyjazdy wsumie moze wyjsc ponad pol roku poza domem. A co do doswiadczenia w Gas&Oil to w Polsce jest sporo firm zajmujacych sie tymi tematami wiec o doświaczenie nie jest tak zle. Pozdrawiam

lop

To w takim razie co z tymi 150 osobami o których pisała prasa? A jakie działy? Czy planowane jest zatrudnienie? No i jakie zarobki, orientacyjnie. jeszcze raz dzięki.

Fig

Nie zatrudnionych jest ok 20 osób są od maja na szkoleniu zagranica teraz we wrześniu zaczynaja w biurze w krk

lop

Zatrudnili juz te 150 osob? Jakie dzialy otworzyli? Jakie zarobki? Dzieki za odpowiedzi

Cos wiadomo?

Mark

Czy ktos juz jest zatrudniony? Bo chyba FMC budowala baze danych i badala rynek..

peek

a skąd takie info?

gosc

Z tego co wiem to process rekrutacji sie wydluzy...

bolo

widzę, że temat rozmowy kwalifikacyjnej trochę się rozmył - być może dobrze. Jednak podstawowym celem tego forum było przyjęcie na stanowisko serwisu w FMC. Także wracając do głównego zamierzenia proszę o wymianę doświadczeń osób, które były na rozmowach i mogą coś wnieść do tematu. jeżeli chodzi o moje doświadczenie to utrzymanie ru (usunięte przez administratora) jako automatyk

peek

czy ktos wie jakie zarobki w fmc?

Mat

Właśnie, jak wasze doświadczenie w gas and oil? W Polsce raczej ciężko mieć doświadczenie w tej branży. Ja serwisowałem wiele urządzeń ale nie w tej branży. A wy?

guest

witam, możesz coś więcej powiedzieć jak piątkowa rozmowa? macie doświadczenie w oil & gas?

Zostaw merytoryczną opinię o FMC Technologies - Kraków

• Jak się pracuje w FMC Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy FMC Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FMC Technologies?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FMC Technologies?

Kandydaci do pracy w FMC Technologies napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FMC Technologies
3.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Al.generała Tadeusza Bora-komorowskiego 25B
    31-476 Kraków