Opinie o easyjob SenioVita w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie easyjob SenioVita. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie easyjob SenioVita o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o easyjob SenioVita w Gdynia

Rafa

Moja żona od nich pojechała ma zlecenie i płacone za jedną babcie a ma dwie i do tego w nocy wstaje na zmiany do obu wiec prawie nie śpi rodzina babć interweniowała u całego szefa i nic żona jak do niego zadzwoniła to tak ją zjechał że szkoda słów omijajcie ich z daleka

Rafa

Witam wszystkich SenioVita o chamy i oszuści moja żona od nich pojechała i co zlecenie na jedną babcie i płacone za jedną a zajmuje się dwiema nawet rodzina babć interweniowała i nic się nie zmieniło żona w nocy wstaje do obu na zmianę więc prawie nie sypia a jak dzwoni do firmy i rozmawia z samym szefem to on skacze jeszcze z ryjem nie polecam ich nikomu omijajcie ich łukiem .

hali

Witam, polecam. Pracuję w tej firmie od dwóch lat i nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Jak dla współpraca ok, przypadki różne - raz lepsze, raz gorsze, ale niestety w tej branzy trzeba być na to przygotowanym. Na wynagrodzenie nie narzekam, może kokosów nie ma, ale za to wypłata zawsze terminowa.

zebra

PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!!

Spawacz

Powitanie Opis pracy (niejasny) Weryfikacja kompetencji (znikoma)

Pytania mijajace sie z rzeczywistym stanem rzeczy "na robocie"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nina 23

Stanowczo nie polecam tej firmy trudno się w ogóle z nimi pogadać a zarobki są gówniane nie jest tyle ile proponują żerują na ludziach

Ola

Witam. polecam Seniovite. Pozdrawiam

kooppp

witam, wyjechalam z nimi nie dawno. Jest ok. Kasa jest na czas, mila obsluga, ogolnie kobietki polecam wam, bo poki co naprawde nie mozna nazekac

angela18

wyjezdzam od niedawna z Seniovita i jestem bardzo zadowolona. mam w tej chwili probna umowe na rok, dostaje 1200euro na reke i pieniadze zawsze sa punktualne. wyjezdzalam juz z wieloma firmami jednak ze wspolpracy z Seniovita jestem najbardziej zadowolona. nie wszystko moze jest idealnie, ale nie ma idealnych firm,Seniovita przynajmniej nie oszukuje co do ofert. zawsze opis zgadza sie z tym co zastaje na miejscu. polecam, nie jest to zadna reklama, poprostu pracuje z nimi i wyrazam swoja opinie, jesli pomoglam tym w podjeciu przez ciebie decyzji to sie ciesze, pozdrawiam.

tofik

hej.te złe opinie na temat Seniovity to nie są oszczerstwa,ludzie mają rację.ten dobrze o nich pisze kto trafił do dobrej rodziny,niestety jak są problemy to firma nie spieszy z pomocą opiekunce.byłam od nich raz i nigdy więcej.umawiałam się z pracownicą biura że jadę tylko na 1mieś.a oni niestety nie poinformowali rodziny a wręcz przeciwnie że zgodzę się zostać 2-3mieś.potem perfidnie chciała firma zmusić mnie do zostania dłużej wmawiając mi że zlecenie mają tylko do końca następnego mieś.i jak ja pojadę to nie opłaca im się szukać kogoś na 2tyg.ale niestety to nie prawda.zlecenie jest na razie na rok.nikt nie zadzwonił ani razu zapytać jak mi tam się pracuje,czy w ogóle żyję,nic kompletnie.moja znajoma pojechała z tej firmy nie wiedząc że jedzie na wieś(a jest alergiczką)teraz dusi się potwornie.dziadki są bardzo oszczędne i skąpe nie ma co jeść,ogrzewanie jest wyłączone,na dworze jest cieplej niż w domu.o mięsie czy najzwyklejszych warzywach może zapomnieć.to kosztuje i w tym domu tego nie ma.prosiła Panią z biura o radę i pomoc to usłyszała że ma sobie radzić bo jest dorosła.ale sama tej pracy sobie nie znalazła,to biuro ją tam wysłało.też pojechała na 1mieś.a w papierach do rodziny Agencja napisała że jest gotowa zostać 2mieś.mówi że ogromny zgrzyt był bo oni chcieli na dłużej opiekunkę.to kto tu jest nieuczciwy?? zawsze jeździła busem ze swojego miasta i sama opłacała podróż a rodzina na miejscu jej zwracała koszty podróży.a teraz biuro podstępem wyłudziło od niej nr.telefonu do kierowcy i samo opłaciło jej podróż.przyjechała bez grosika do Niemiec,bo zwrot kosztów zabierze biuro.jak zadzwoniła do nich z pretensją to usłyszała że zarobiła wcześniej Euro i trzeba było sobie zachować na wyjazd.a to co my robimy ze swoimi pieniędzmi,czy wydamy całość czy coś sobie zostawimy to nie powinno nikogo interesować,zwłaszcza te Panie z Biura.tak się nie robi,nie wpuszcza się ludzi w maliny.opis jej miejsca pracy i opis mojego miejsca nie zgadzały się niestety z rzeczywistością.a wypłata w złotówkach też nie jest wcale taka fajna i uczciwa.tak więc wcale ta Firma nie jest tak uczciwa za jaką się podaje,ale uczciwość Firm tego typu poznajemy dopiero po tym jak pomagają swoim pracownikom w problemach.Ci ludzie w wielu przypadkach umywają ręce,niestety.przykro mi to pisać ale to prawda.

Andzia

Ja mam kolezanke która wyjerzdza zta firma i bardzo sobie ich chwali ale zawsze znajdzie sie ktos kto pisze oszczerstwa.Muwi ze wypłaty sa na czas niema opuznien

Magdalena

Wyjechałam z senioVity w lipcu tego roku do Niemiec i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Pieniadze kolejny miesiąc przyszły przed czasem, firma jest kompetentna. Osobiście bardzo polecam SenioVitę !

anna

Spóźnione? O ile dni?Zastanawiam się czy z nimi jechać .Proszę o informację co nie tak jest z kasą i umowami.

zoskaaa_67

szczerze odradzam... pensje za kazdym razem spoznione!

Dziunia

Trzy razy składano mi propozycję wyjazdu i trzy razy chciano mnie oszukać! Jestem juz kuta na cztery łapy i nie dam się oszukać byle firemce więc mają się zemną ciężko. NIE POLECAM bo umowa z nimi to cyrograf.

aaaaa

zgadzam się z panem firma seniovita to jakas szopka a szczególnie pan [usunięte przez moderatora] bardzo nieodpowiedzialny człowiek bardzo trudno doprosić się o kontakt z nim po wyjeżdzie do niemiec jesteście zostawione same sobie a pan [usunięte przez moderatora] unika z wami kontaktu . PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ

Zostaw merytoryczną opinię o easyjob SenioVita - Gdynia

• Jak się pracuje w easyjob SenioVita?

Zobacz opinie na temat firmy easyjob SenioVita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w easyjob SenioVita?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy easyjob SenioVita?

Kandydaci do pracy w easyjob SenioVita napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

easyjob SenioVita