Opinie o easyjob SenioVita w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie easyjob SenioVita. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie easyjob SenioVita o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o easyjob SenioVita w Gdynia

ola

Nie rozumiem, skoro było Ci tak zle to po co z nimi jezdzilas? Sciema. Ja tam jezdze, polecam moim kolezankom i nigdy nie czekalam na zlecenie dluzej niz 7 dni ;/ cos mi tu smierdzi w tym Twoim komentarzu.

alala

Kiedys wspolpracowalam z ta firma, zawsze czekalam dlugo na zlecenia, mimo dlugiego stazu pracy nie doprosilam sie o podwyzke, pracuje w tym zawodzie kilka lat, a kazda przedstawiana mi oferta byla ponizej moich oczekiwan finansowych, miejsca, w ktorych bylam byly bardzo ciezkie, trudno moja cierpliwosc skonczyla sie, odeszlam i wybralam inna firme, zarabiam wiecej i jestem zadowolona, do seniovity nie zamierzam juz wracac.

stokrota

czy ta firma wyplaci kiedys planowo zarobione przez opiekunki pienadze??!!! na kazde zaswiadczenie jak sie od nich prosi trzeba czekac tgodniami!

regina

Ja mialam tez babcie chora psychicznie, jak czlowiek ma wyksztalcenie i podejscie do takich osob, to nie jest to zaden problem. Jak sie jezdzi do takiej pracy to trzeba sie troche pouczyc co i jak, zdobyc doswiadczenie, a nie na gleboka wode. Mialam babcie ze schizofrenia, ktora kupe robila na sordek dywanu a opiekunki z nozem ganiala, i co? I potrafialm ja tak ulozyc, ze zadnych problemow z nia juz nie bylo. Grunt to dobrac leki i spokojnie z nimi rozmawiac. jak patrze na niektore kobiety w busach to mnie krew zalewa, na wakacje jada chorlea jasna. to jest ciezka praca nie dla kazdego!

Spawacz

Powitanie Opis pracy (niejasny) Weryfikacja kompetencji (znikoma)

Pytania mijajace sie z rzeczywistym stanem rzeczy "na robocie"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
tula

No niestety, coz czlowiek uczy sie na bledach a wyglad strony www nie ma znaczenia..

Tula

Szczerze odradzam wszystkim opiekunkom!!! male piniadze, bardzo ciezkie przypadki, ja trafilam od nich do babci chorej psychicznie, wyzwala mnie, zalowala mi jedzenia, nie moglam zadzwonic nawet do mojej rodziny, firma nie zrobila nic, a wiedzieli jakie to miejsce,ja sie rozczarowalam. nie chce juz nawet odebrac od nich telefonu!

Stefania60

Bardzo polecam i pozdrawiam!

tofik1

tak mozna dobrze wykonywac swoja robote, ale nie za takie niskie stawki jakie ma ta firma. w innej firmie dostalm wiecej, wciagnelam kuzynke i siostre, czasami warto innej firmy, nie ma sie co wiazac,

wieslawa

Prawda jest taka, ze jak sie dobrze i z checia wykonuje swoja robote to wszedzie jest ok. Ja juz jezdzilam z wieloma agencjami i szczerze mowiac zadna mi nie podpadla. A jezdze 8 lat

Halina

Nie jest ok....kobietki nie polecam dobrze się zastanowcie zanim sie zdecydujecie na ta firme!!!

ssdd

jest ok

ona55

Namawiala mnie kolezanka i jedze z nimi. Mam babcie chodzącą przy rollator, mieszka z dziadziem, ale on nie do opieki. Wiadomo tez trzeba mu ugotowac, ale tak mu polskie jedzenie smakuje ze plakal prawie jak schabowego jadl :D W kazdym razie trafilam na spoko rodzine, wiec nie wiem jak firma sie zachowuje, gdy jest problem, ale ja problemumów nie mam i jest wszystko dobrze. Poza tym mieszkam niedaleko siedziby, wiec odwiedzam ich osobiscie i moge potwierdzic, ze jest tez wszystko dobrze z ich biurem. Jak ktos jest kolo Stuttgardu niech da znac to moze jakas kawka?

opiekunka

Ja nie polecam, zero kontaktu gdy byłam na zleceniu, nikt nic nie wie jak się dzwoni do nich, bałagan... niskie zarobki, zdecydowałam się na inną firmę z korzyścią dla mnie!

klimka

Wyjechałam na czerwiec i lipiec, wczoraj wróciłam. Jednorazowy wyjazd, aby podladowac finanse. Jestem zadowolona. Polecam.

Wyjechałam raz z firmą seniovita, balam sie ale zaryzykowałam. Opłacało sie, bylam dwa miesiace u malzenstwa, Pani chora z pampersami, zanikami pamieci itd kiepski przypadek a dziadek zdrowy, pomagał mi dużo, chodził ze mna na zakupy, czasami pomagal w gotowaniu.Corka przyjezdzala w niedziele na kawe. Czulam sie jak w rodzinie! Mam nadzieje ze uda mi sie tam wrocic. Polecam, fajna, ludzka obsługa, powiedzieli z gory o stanie zdrowia babci i pieniadze rzeczywiscie w terminie. Nie bojcie sie jak ja, duzo czasu stracilam przez to

Polecam, miałam trudną sytuacje rodzinną i moglam liczyć na firme, jestem pozytywnie zaskoczona wyrozumialoscia to rzadko sie zdarza, jeszcze z nimi pojade

p.

Hej, a ja zarabiam 1000 e, ale babcia chodzaca i ok. Firme polecam.

Ela

Jola tez jestem zaskoczona, ja jezdze z nimi do roznych rodzin, wiadomo ludzie sa rozni, ale jestem zadowolona, dziewczyny staraja sie w biurze, myslicie, ze inne firmy inaczej dzialaja? Jeszcze gorzej..dla mnie jest ok, a jak sie komus nie podba to przeciez nikt nikogo na sile nie trzyma...

Ela

Jola

Jestem zszokowona opiniami co do seniovity, jezdze juz dwa lata a od roku do tej samej babci, super rodzina. wciagnelam kolezanke tez jest zadowolona, pieniadze zawsze do 15, pzejazdy za darmo a jak sa problemy to sie dzwoni do biura i zawsze jakos sie da dogadac, nie ma sie czego bac, w Polsce sie tyle nie zarobi nie ma co tu siedziec

marz
@Jola

zgadzam sie, ja zarabiam 1100euro, jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o easyjob SenioVita - Gdynia

• Jak się pracuje w easyjob SenioVita?

Zobacz opinie na temat firmy easyjob SenioVita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w easyjob SenioVita?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy easyjob SenioVita?

Kandydaci do pracy w easyjob SenioVita napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

easyjob SenioVita