Opinie o easyjob SenioVita w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie easyjob SenioVita. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie easyjob SenioVita o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o easyjob SenioVita w Gdynia

VIKING

NAPRAWDE PROSZE PRZEDSTAWICIELI FIRMY SENIOVITA TU PISZACYCH O PISANIE PRAWDY, CHCECIE OPEROWAC KLAMSTWEM ? - OK UJAWNIE SWOJE DANE OSOBOWE I WGLAD TO MOJEGO KONTA, KIEDY OTRZYMALEM WYNAGRODZENIE

Viking

SZLAG MNIE TRAFIA JAK KTOS ZAPRZECZA PRAWDZIE, TO TYLKO CHOLERNE POLACZKI PODOBNIE JAk KOLEJNE RZADY OKLAMUJA SPOLECZENSTWO, DZISIAJ SIE KONTAKTOWALEM Z FIRMA I SIE OKAZUJE ZE PIENIADZE ZOSTALY DOPIERO DZISIAJ PRZELANE PO TERMINIE, CZASAMI NALEZALOBY SPRAWY W POLSCE ZALATWIAC ZA POMOCA REWOLWERU. SZLAG MNIE TRAFIA NA TE NIEKTORE PSEUDO-AGENCJE

Viking

ALE MUSZE POCHWALIĆ TYLKO DZIAL REKRUTACJI, W KTORYM PRACUJA WSPANIALE PANIE. JA WIEM ZE ONE NIMAJA WPLYWU NA TERMINOWOSC WYNAGRODZENIA, ALE TO CO ODSTAWIA ZARZAD , TO JEST PONIZEJ KRYTYKI. PRZYKLAD; WYNAGRODZENIE MA WPYNAC NA KONTO PRACOWNIKA DNIA 15- KAZDEGO MIESIACA, A PAN PREZES PODPISUJE LISTE WYPLAT DNIA 14 PO POPOLUDNIU O ILE PODPISUJE W TY TERMINIE WSZYSTKIE LISTY PLAC? BANKI ZASTRZEGAJA SOBIE TERMIN PRZELEWU DO TRZECH DNI, A WIEC MAMY TYPOWY PRZYKLAD TRAKTOWANIA PRZEZ FIRME PRCOWNIKOW , KTORZY PRZONSZA CZYSTE DOCHODY FIRMIE- JAK PRZYSLOWIOWYCH FRAJEROW. FIRMA TWIERDZI ZE PIENIADZE WYSLALA, I ZWALA WINE NA BANKI, JA WSPOLPRCUJE Z KILKOMA FIRMAMI, I JESZCZE SE NIE ZDAZYLO ABY PIENIEDZE WPLYNELY POZA TERMINEM !!!! DLATEGO UWAZAM FIRME SENIOVITA, ZA JEDNA Z NAJGORSZYCH, POMIMO SZCZEREGO OODANIA SPRAWIE PANIOM Z DZIAL REKRUTACJI.

Viking

OSTRZEGAM PRZED FIRMA SENIOVITA, NIE JEST TO FIRMA PORZADNA JESLI CHODZI O TERMINOWOSC WYNAGRODZENIA , ZA WYNAGRODZENIEM POMIMO TERMINU NA 15- KAZDEGO MIESIACA CZEKA SIE DOSYC DLUGO, OSTATNIO WYNAGRODZENIE OTRZYMALEM DLUGO PO TERMINIE PRAWIE 6-DNI.

@Viking

Absolutna nieprawda! Nigdy nie wydarzyło się nic podobnego. Poza tym jak ktoś pisze posta 15go, a to data otrzymania wynagrodzenia, to jaka jest tego wiarygodność? Zapewniam, wypłaty są u nas ZAWSZE terminowo, również w EURO. Pozdrawiam zadowolonych ludzi i tych którzy jeszcze u nas nie pracowali :-)

Spawacz

Powitanie Opis pracy (niejasny) Weryfikacja kompetencji (znikoma)

Pytania mijajace sie z rzeczywistym stanem rzeczy "na robocie"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
spawacz

To jaka agencje polecacie do wyjazdu do Norwegii? Z zawodu jestem spawaczem

opiekunka

mimo, że zmieniły się przepisy o 01.01.15r to mnie w firmie nie zmieniono umowy, mimo, że o to prosiłam, jak nie podpiszą ze mną nowej umowy to zrezygnuję ze współpracy, pozdrawiam

Opiekuncza Para

Jestem tutaj z mezem i jestesmy w szoku czytajac opinie o tej firmie, szczegolnie ze juz jestesmy od kilku miesiecy na zleceniu :-/ Na szczescie w naszym przypadku nie ma problemu ani z kontaktem, ani z pieniedzmi. Wszyscy sa mili i raczej pomocni. PS. Pani Karolina pracuje (jesli to ta sama). PS2. Jak ktos z Was dostaje "pelen" ZUS od dobrego wynagrodzenia (min.1200) to niech poda kontakt, bo na moje to jak klient placi nawet 2000euro to "pelnego" ZUS nie da sie zaplacic. Nie moge zlego slowa powiedziec, wiec polecamy ta firme! Pozdrowienia dla wszystkich opiekunek na wyjazdach!

usmiechnełam sie
@Opiekuncza Para

Brawo :)tak Pani karolina jedyna jeszcze pracuje i raczej napisze ci tak przy kwocie co firma placi opiekunce raczej jest z czego zaplac normalny zus podzwon po firmach troszke i zusy sa odprowadzane nawet od 3000 tys zl w seniovicie niecale chyba bo nie mam teraz dostepu i wgladu do pitow rozliczeniowych ale wychodzilo nie dawno ok niecale 200 zl czyli najniszy z mozliwych widze ze znow ktos w biurze nie ma co robic i zajmuje sie wpisem ratownia niemilych wpisow pozdrawiam milo :)pare:D

spokojna

Do spokojnej: zgadzam sie! Panie w biurze z ktorymi moznabylo cokolwiek zalatwic i nie bylo balaganu dawno odeszly z tej firmy, caly czas nowe pracownice po ktorych po kilku miesiacach sladu nie ma. dlaczego? bo ta firma nie dziala etycznie, kazdego chce wyrolowac jak sie da. zus niby placa a jak przychodzi pit to az oczy wychodza z orbit ze zdziwienia. ile mozna klamac ludzi? od klienta tylko wiecej i wiecej a nam mniej i mniej mniej. Kazdy chce miec spokojna prace a tu juz sie tego nie da zrobic, stare czasy nie wroca ja mam dosc tego bajzlu i moje kolezanki tez, nasza cierpliowsc sie skonczyla. do widzenia

spokojna

Witam wiesz ty chyba sobie żartujesz :)mają bałagan straszny od roku to praktycznie nikt tam nic nie wie a to dlatego ze w biurze zmieniaja sie Panie jak rękawiczki chyba powod jest inny jak piszesz:) i jeżeli tam się nic nie zmieni to kto zostanie w tej firmie z opiekunek?? raczej osoby co w innych firmach nie maja juz co szukac czyli nie solidne itd bo dobre opiekunki poszukaja innych firm a jest w czym wybierać konkuręcja duza :)Pozdrawiam milo wszystkich na forum

spokojna

zapomniałam dodac ze na zadowolonego klienta firmy pracują opiekunki a nie Panie w biurze to opiekunka wykonuje nieraz bardzo ciezką prace aby klient byl zadowolony z firmy jeżeli z firmy odejda dobre opiekunki(a zareczam i nie przesadzaj z tym ze maja duzo odbiorców jak bedzie taki bałagan panował i opiekunki będą traktowane przedmiotowo to jak napisałam powyzej odejda dobre opiekunki a firma zostanie z tymi co raczej dobrymi nie byly w innych firmach a co za tym idzie straca klientow wszybkim czasie bo na zadowolonego klienta pracuje opiekunka a nie panie w firmie one daja zlecenie a opiekunka dba o to by bylo dobrze wykonane a dobrze wykonane zlecenie to zadowolony klient nie sadzisz ?wiec raczej nie ilosc klientów a nie myslenie pan w biurze :)))Pozdrawiam:))

katse

odradzam odradzam odradzam straszny bałagan

kasia
@katse

Ja również odradzam nie wiem co sie w tej firmie dzieje, ale tam nikt nic nie wie. Ja podziękowałam z pracę bo im juz nie ufam i panie sa nie mile

kiki

Pan Michał hahhahah... Wszystkie osoby ostrzegam przed tym panem! Materialista ...Nie liczą się ludzie! Najważniejsza jest"monetka" którą można zarobić dzięki osobom które podeśle do pracy.Miałam okazję z nim współpracować przez chwilę i zostałam "wykręcona"...Nie liczcie na uczciwe opłacanie zus itd,motto: cięcie,cięcie i cięcie kosztow zyskiem ludzi! Firma,jak i osoba ją prowadząca to jedna wielka porażka! Brak poważnego traktowania ludzi! Osoba widząca tylko swój czubeczek noska! Pytanie do osób wystawiających wyżej opinie - Pani Karolina i Pani Baryła już nie reprezentują owej firmy???? Jeżeli tak to ukłon w ich strone! że otworzyły oczy!

Nie polecam nikomu. Easyjob gdynia nie traktuje poważnie osób które starają się o pracę. Podają sprzeczne informację, osobiście straciłem około dwóch miesięcy czasu w oczekiwaniu na etat którego nie otrzymałem mimo wstępnych spotkań kwalifikacyjnych i rozmów telefonicznych. Proszę nie sugerować się atrakcyjną i dobrze zaprojektowaną stroną internetową nie świadczą one w żaden sposób o profesjonaliźmie firmy. Bardziej trafną nazwą firmy byłoby Nojob :)

mam ustalony wyjazd z tej firmy, chciałabym dowiedzieć się jak na prawdę wygląda w niej praca. jakie są zarobki, czy spełniaja warunki ustalone w umowie, czy na prawdę są odprowadzane składki do ZUSu. proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Zyczliwy

Ja odniose sie tylko do "zyczliwej". Nie klep bzdur jak nie masz pojecia. Stawka minimalna tyczy sie stosunku PRACY (umowa o prace) a nie umowy zlecenie. Ten ferment jest szkodliwy dla innych osob.

zyczliwa
@Zyczliwy

w odpowiedzi dla Pana "zyczliwy" dobrze by bylo sie najpierw zapoznac z przepisami obowiazujacymi od 01.01.2015 na Terenie Niemiec, zanim sie bedzie macic i obrazac innych.Obowiazek placy 8,50 €/h na Terenie Niemiec obowiazuje wszystkie Umowy( zlecenie ,o dzielo,o prace). Odprowadzanie skladek od Brutta 1475€ przy 40h tygodniowo obojetnie czy umowa zostala podisana z polska albo niemiecka Firma.

o.

Witam. Jestem na zleceniu w Berlinie u dwójki osób. Nie mam zażutów do firmy i zlecenia jakie dostalam, jezeli chdozi o stawki ubezpieczenia nie wiem ile bo jestem emerytkom i nie jest mi to potrzebne. Milego dnia!

opieka

Kiepska obsługa w biurze. Oferty nieciekawe, jestem na nie.

zyczliwa

Nie polecam tej Firmy nikomu.Oszukuje w placeniu skladek.Po wprowadzeniu w Niemczech Mindeslohn 8,50€ za godzine, rozumowane jest ze skladki musza byc odprowadzane conajmniej od kwoty 1360€ a nie jak oni placa od 400€ wyrownuja wam to w Delegacjach zebyscie mogly zarobic 1000,1100,1200€.Delegacje sa ale nieoskladkowane, a Firma wpuszcza to sobie w koszty Firmy.Tak oszukuja was,ZUS i US. Zastanowcie sie za jakie pieniadze bedziecie zyli na starosc, jezeli macie takie male skladki placone na wasza przyszla emeryture,na tym wszystkim bogaci sie tylko Szef Firmy.Zapytajcie dlaczego Firmy zmieniaja nazwy? i miejsca dzialalnosci?.Tylko Firmy nieuczciwe to robia,przekonajcie sie sami .

gość

Beznadziejne oferty pracy za marne pieniądze, odradzam wspolprace z ta firma.

gość

ja z ta firma z gdyni wspolpracuje od niedawna bo od 5 miesecy i mam spokojna prace, kochana podopieczna a pieniedza na koncie w terminie, kiedys tez wspolpracowalam z inna firma tez bylo ok tylko rodzina specyficzna ale to juz dluga historia, nie lubie zmieniac firmy wiec mam nadzieje ze na tym zleceniu troche sie utrzymam. wszystkie panie ktore maja zastrzezenia: piszcie od razu jaka firme polecacie, bedzie informacja na przyszlosc

gość

Popieram wypowiedź opiekunki z 4.01.2014, 22:51:14 od czasu gdy zmieniły się panie w biurze obsługa jest fatalna, bałagan. Ciągle jakaś zmiana w obsadzie kadrowej ,ciągle ktoś inny "prowadzi" twoją sprawę.O podwyżkach żadnych tonic nie słyszałam to ciekawe, może ktoś coś jeszcze napisze na ten temat. Gdy firma zmieniała nazwę, siedzibę połączyła się to przepraszam ale ani słowem nas o tym nie poinformowano nic nie powiedziano. Byłoby milej i sympatyczniej gdyby firma jakąś informacje przysłała na ten temat, a potem to raz Gdynia raz Warszawa???? To tu to tam bałagan i tyle. W księgowości też robią błędy.Nie naliczają pieniędzy za dodatkowe umowy, trzeba się upominać.

Zostaw merytoryczną opinię o easyjob SenioVita - Gdynia

• Jak się pracuje w easyjob SenioVita?

Zobacz opinie na temat firmy easyjob SenioVita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w easyjob SenioVita?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy easyjob SenioVita?

Kandydaci do pracy w easyjob SenioVita napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

easyjob SenioVita