Opinie o Remo-Bud Łódź Stanisław Jędrzejczak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Remo-Bud Łódź Stanisław Jędrzejczak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Remo-Bud Łódź Stanisław Jędrzejczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remo-Bud Łódź Stanisław Jędrzejczak w Łódź

milo

Jak wiszą ci many to składaj pozew do sądu żebyś był pierwsz bo tam zaraz komornik położy łape na wszystkim

murek

batman-wielki szacun-masz racje,ten burak nie ma zielonego pojecia o prowadzeniu firmy,jak doszedł do tego co ma to jego tajemnica bo teraz skonczyły sie układy i na dobrom robote brak miejsca. Współczuc tylko kobitkom w biurze bo co one bidne mają robić

benio

LUDZIE!!! - UCIEKAJCIE Z TEJ PSEŁDO FIRMY SZYBKO JAK WAM SIĘ TYLKO DA.KŁADOM WSZYSTKIE BUDOWY I TYLKO PATRZEĆ JAK DORYPIOM IM KARY ZA OPÓŹNIENIA W ROBOTACH A WTEDY NIE ZOBACZYCIE NAWET JADNEGO ZETA BO WSZYSTKO HAPNIE KOMORNIK

LUNA

Właściciele firmy p.(usunięte przez moderatora) ,nie mają czasu zajmować się prostymi ludźmi.Prezes jeżdzi i odbiera różne nagrody(za co?),a prezesowa obwozi swoją (usunięte przez moderatora) po świecie.Swoimi decyziami rozłożyli wszystkie swoje inwestycje za co obwiniają swoich roboli. To już chyba bankruci.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Remo-Bud Łódź Stanisław Jędrzejczak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Benito 58

(usunięte przez moderatora) . FIRMA POD ZDECHŁYM AZORKIEM. OBIETNICE NIE WIEM JAKIE. ZATRUDNIONO MNIE I 14 INNYCH OD 06 10 2010 PO TO ŻEBY 16 10 2010 DAĆ WYPOWIEDZENIE. 000000 MATERIAŁÓW 00000 NARZĘDZI 000000 RYSUNKÓW I PLANÓW OGÓLNY TOTALNY CHAOS NIE DOTRZYMYWANE TERMINY INWESTORZY NIE PŁACĄ . BUDOWY SĄ ZAMYKANE A KIEROWNICY ZWALNIANI JEDEN PO DRUGIM.MAM BARDZO DUŻO STAŻU PRACY ALE TAK (usunięte przez moderatora) FIRMY NIE WIDZIAŁEM. ZA CO TE WYRÓŻNIENIA I NAGRODY. PREZES CHYBA KUPIŁ JE SOBIE NA GÓRNIAKU. INTERNAUCI PRZESTRZEGAJCIE WSZYSTKICH SWOICH ZNAJOMYCH POSZUKUJĄCYCH PRACY PRZED ZWIĄZANIEM SIĘ Z TA FIRMĄ

martucha

Ja również odradzam współpracę z firmą Remo-Bud. Nie ma tam osoby ,która mówi prawdę! Mam wrażenie,że pracownicy (księgowa, kierownik,sekretarka itd.) przechodzą szkolenia jak rozmawiać z ludźmi,którym ich szef nie chce zapłacić! Nie płacą pensji ale mają również problem z zapłacenie innym firmom,ktore sprzedały im materiały czy wykonały dla nich usługę! Prezes nieosoągalny dla szarego człowieka. Wnioskuję,że uważa się za wielkiego Bossa i nie traci czasu na rozmowy z jakimś tam wierzycielem,któremu kasę wisi. KOSZMAR!!!

batman

tak to prawda, obecnie pracuje dla tych (usunięte przez moderatora) i ostatni miesiac wyszlo po 8zl na godzine, smiech!!! coz kilku z nas szuka juz cos innego, panie w kadrach to czysty zart, kierownicy klamia i prawdy sie nie dowiesz, jezeli chodzi o prezesa to jakis (usunięte przez moderatora) ,bo jak by mial troche oleju w glowie to zalezalo by mu na odpowiedniej kadrze, a tak zostana same pijaczki i dziadki.. poz

murarz

normalnie śmiech na sali za kwiecień zarobiłem niecałe 1500 przy 200 g chce się upomnieć o swoje bo miałem nadgodziny a te facetki w biurze odsyłają mnie do kiera o on odsyła do nich i tak w koło strata czasu w tej firmie kiedyś miała taka dobra opinie a teraz samo dno omijacie ją szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Remo-Bud Łódź Stanisław Jędrzejczak - Łódź

Remo-Bud Łódź Stanisław Jędrzejczak