Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

Absolutnie nie polecam ! ! ! Chyba, że ktoś chce zostać zgnojony, poniżony i zastraszony przez dwóch FFM, którzy najprawdopodobniej borykają się z poważnymi kompleksami, dlatego na siłe udowadniają innym swoją wyższość....

vsvw

kolejny pracownik odchodzi z firmy - gratulacje dla zarzadzajacych! niedlugo zostaniecie sami a rynek Was zniszczy do konca. Pozostalym pracownikom zycze szczescia w poszukiwaniam wymarzonej pracy

dfafqef

vdvada - 2010-04-17 22:00:59 nawet nie wiecie jakie pieniadze mozna za to wyrwac od firmy :) polecam rade u prawnika - mozna niezle na tym wyjsc. zadna firma nie ma prawa w ten sposob kontrolowac pracownika bez jego wyraznej zgody! a zeby wygrac w sadzie wystarczy prosta ekspertyza z warsztatu samochodzowego - zwykle info ze znalezli taki sprzet, to wszystko

vdvada

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Uwagi w stylu: nie chodzcie do adwokata, bo to sporo kosztuje. Zrobie co uznam za wlasciwe. Robili mnie w jajo przez pewien czas a teraz nie chodzcie do adwokata.

anonim - 2010-04-12 08:11:38 Widze ze nikt z Was nie czyta uwaznie Umowy Powierzenia Samochodu Słuzbowego Paragraf 4, punkt 10 Tyle ze to jest formularz pewno stały dla wszystkich, to ze jest taki zapis wcale nie musi swiadczyc ze jest GPS, dlatego powinni informowac!

uwielbiam poznański Blue Note

anonim - 2010-04-11 21:30:36 anonim - 2010-04-11 21:29:10 Pewno sam miał udział w montażu:) A tak szczerze to jako jedyny pojechał do warsztatu i znajomy mu pewno sprawdził samochód:) Mowa o koledze z Poznania który wiedział ze ma GPSa w aucie oczywiscie. O GPSie w samochodzie nigdy nie wiedziałem. O lokalizatorze w telefonie ćwierkały wróble z Orange. Prosta sprawa, ale jak widzę dla części zbyt skomplikowana. Gdybym tego nie poruszył na forum, to do dzisiaj połowa z pracowników nic by nie wiedziała o GPSie.

Widze ze nikt z Was nie czyta uwaznie Umowy Powierzenia Samochodu Słuzbowego Paragraf 4, punkt 10 "Dokonywanie oplat abonamentowych za radioodbiorniki zainstalowane w samochodach sluzbowych nalezy do SpolkI'' Nie trzeba miec znajomych w warsztacie wystarczy przeczytac ze zrozumieniem umowe:)))

anonim - 2010-04-09 20:09:51 anonim - 2010-04-09 19:21:52 W polskim prawie pracodawca ma możliwość lokalizowania swojego mienia. Dlatego o GPSie nie musi poinformować. Tylko w firmie zapomniano o jednym, że nasz czas pracy nie jest ustalony w ramy czasowe. Dlatego tak jak ktoś pisał na początku, musimy być o tym poinformowani. Firma nie informując nas o uruchomieniu lokalizacji GPS złamała prawo. Tyle w temacie. Dzieki … „uwielbiam poznański Blue Note”, że powiedziałeś wcześniej na forum o GPSie. Ciekawe skąd to wiedziałeś. :-) ok ma prawo wiedziec gdzie jest jego mienie ale niekoniecznie gdzie pracownik- oczywiscie jesli nie wyraza na to zgody - to jets lamanie prawa do wolnosci i swobody. ... Zgadzam się. Gdyby w umowie zapisali nam praca od 8 do 16 to nie muszą nas informować. Dodatkowo musi być zapis, że nie masz możliwości prywatnie poruszać się pojazdem. Jesteś w pracy i mogą się tym zasłonić. My nie mamy takiego zapisu. Mamy tylko zadaniowy dzień pracy. Wiec firma nie ma prawa uruchomić GPS bez naszej zgody. Skąd wiedzą kiedy zaczynamy prawcę? Powiem coś bardziej drażliwego. Firma nie ma prawa kontrolować, gdzie śpię i skąd wyruszam do pracy. To jawne łamanie mojej prywatności. A prawnik taki jaka ta cała firemka. Specjalista od niczego, chyba, że nieźle się ceni za takie porady ;-)

anonim - 2010-04-09 10:23:10 anonim - 2010-04-08 21:53:41 anonim - 2010-04-08 20:13:21 Kazdy juz powiedzial, co chcial...slady na forum pozostana..dla przyszlych pokolen :) To chyba na tyle.KONIEC Tzn, że firma jest likwidowana? Nie..nie zostalo to powiedziane...po prostu chodzilo mi o to, ze kazdy juz powiedzial co chcial i wylal swoje zale...ludzie sie juz po prostu tym forum znudzili i tyle...cala burza, ktora sie tutaj rozpetala przeszla i dlatego mowie koniec...nie sadze, ze znowu sie tutaj cos rozpeta...no chybam ze stanie sie cos naprawde niespodziewanego, co wezbudzi duze emocje.. Kto się forum znudził, to się znudził. Może FFM, KAM i biuro nie ma ochoty już tego czytać. Wasz problem.

gvfwfwq

niezla sciema z tymi gps'ami - wyjasnienie firmy ze sa w telefonach tylko! a zapomnieli o fakcie ze w autach tez sa ( tylko ze flota nalezy do innej firmy- auta sa wypozyczane a w tych moze byc i jest gps uzywany n w celu lokalizacji przy kradziezy a tak naprawde do nielegalnego sledzenia przedstawicieli) A co z faktem gdzie kolezance GPS wylecial spod kierownicy? ze to niby co bylo?

anonim - 2010-04-09 10:23:10 anonim - 2010-04-08 21:53:41 anonim - 2010-04-08 20:13:21 Kazdy juz powiedzial, co chcial...slady na forum pozostana..dla przyszlych pokolen :) To chyba na tyle.KONIEC Tzn, że firma jest likwidowana? Nie..nie zostalo to powiedziane...po prostu chodzilo mi o to, ze kazdy juz powiedzial co chcial i wylal swoje zale...ludzie sie juz po prostu tym forum znudzili i tyle...cala burza, ktora sie tutaj rozpetala przeszla i dlatego mowie koniec...nie sadze, ze znowu sie tutaj cos rozpeta...no chybam ze stanie sie cos naprawde niespodziewanego, co wezbudzi duze emocje.. i jeszcze wyjasnienia odnosnie GPS w telefonie na ktory nie podpisywalismy zadnej zgody! ludzie to nie jest legalne - kazdy prawnik to powie - jeszcze jakies wyjasnienia z gory ze po kontakcie z prawnikiem okazuje sie ze to jest najlegalniejsza w swiecie sprawa i nie trzeba miec na to podpisow pracownikow! bzdura! a usluga lokalizacji w kom jest bardzo bardzo precyzyjna- jak prawdziwy gps z dokladnoscia do kilku metrow. Mozna po tym dowiedziec sie o ktorej wychodzisz z domu i wracasz , gdzie dokladnie ile czasu spedzasz, czy odwiedzasz zaraportowanych lekarzy i chodzisz faktycznie do aptek - z dokladnym czasem ile go wykorzystales na powyzsze. (nie dajmy sobie wmowic ze jest inaczej - po prostu chca nam zamknac usta i niby uspokoic zeby nikt nic z tym nie robil, bo niby jest to legalne) dla mnie to jedna wielka lipa!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma