Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

ktoś kto był w sklepie ostatni raz

Dla mnie sklep w Toruniu to wielka porażka. Pamietam jak było kiedyś a dziś. Zamknijcie to (usunięte przez administratora) bo jeszcze od tego starego mięsa ktoś się potruje

Patryk

Nie wiem co jest przyczyną ale sklep w Toruniu moim zdaniem upada,,,byłem dzis na zakupach i przypomnialem sobie czasy świetności TM w tym miescie.Kiedys nie do pomyslenia,ze w piatkowe popoludnie pustki na sklepie ,4osoby na zmianie?Hmm ,,, niemily zapach,brud,palety i wozki na sklepie porozstawiane,ogólny bałagan i jedna Pani na stoisku miesnym,,,wybór w wedlinach żaden-jednym słowem tragedia .

Wampir

Kierowniczka ,która wcale nie nadaje się to tej pracy,nie radzi sobie ze sklepem i nie umie kierować ludźmi ,najgorszy sklep w Środzie Wlkp.

Marcyśka

do Guru.... Firma w necie nie ogłasza się, a jeśli tak to przez pośrednika. Procedura jest taka zanosisz CV do TM do kierownika i zostawiasz. A wtedy jak będzie rekrutacja to się odezwą, albo tez nie wszytko zależy od szczęścia. A jeśli chodzi o umowy to żle zrozumiałeś, zawsze lepszą perspektywą jest "umowa o pracę". Tylko oni coraz rzadziej tak zatrudniają.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Marcyśka

Jeśli chodzi o oferty pracy od tego pracodawcy, to są cały czas na różne sklepy. Atmosfera pracy na poszczególnych marketach coraz gorsza, personel mało wykwalifikowany. A dlaczego? Ponieważ firma zaczęła zatrudniac ludzi na umowy o dzieło, potem może zlecenie-obiecane. I ktoś kto zdobędzie troszkę doświadczenia odchodzi, bo nic z takiej umowy nie ma,godzin pracy mnóstwo, a zapłata nie adekwatna do zadań. Zresztą w tej firmie coraz rzadziej są dostrzegane predyspozycje pracownika i jego umiejętności w handlu, liczy się kto kogo jest znajomym.:-) A nie kto ile umie i jakie ma chęci do pracy!

klienta

A dlaczego sie pytasz.....Moze jak pracujesz tej firmie to może wiesz gdzie tak jest........ale nie ma problemu działa w mięsny w srodzie wlkp......kiedys byly mile zakupy tym sklepie a teraz do kasy to strach podejść bo spojrzenia kasjerki zabija za kare tam sa ale trudno moze kiedyś będzie dobrze ......

O jaki sklep dokładnie chodzi ze dziewczyny nie sa uśmiechnięte nz dziale miesnym jesli moge wiedzieć. ?.....

klienta

Wczorajsze zakupy na dziale mięsnym do poludnia to male nie porozumienie w tych paniach brak życia a o uśmiechu prosze zapomnieć i te kolejki.......

klient

Powiem tak ze po dzisiejszych zakupach twoim markecie srodzie wlkp, rano dziewczyna ktora jest na codzien na mięsnym a dzisiaj na kasie to dosłownie wielka pomylka oszukuje nie umie liczyć i nabija towar podwójne kto ja dopuścił do kasy, a tak naprawde to ten market co kiedys byl kiedys chętnie robiłem zakupy tu a teraz nie mila obsługa jakieś nowe nie maja uśmiechu tak jak za kare tu by były nie do pomyślenia.....

xxxx

Ta firma zawsze będzie szukać pracowników , a jak zatrudnia to moj boze co za kasjerki ......., a nie mówiąc o wyżej osoby (kierowników, dyrektorki)

pracownica

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego kartki o wypłacie dostajemy parę dni później jak możemy wyjaśnić ze nam nic tu mie pasuje ze za mało jest a jak dzwonimy to wszystko jest ok tak najlepiej powiedzieć i okradac pracowników co za firma:(

ona

Inspekcja pracy swoja droga,,,ale sanepid i inspekcja handlowa tez by sie przydala Jestem czestym klientem w TM w Toruniu Wprowadzaja ludzi w błąd ceny nieaktualne,towar na półkach po terminie,mięso nie pierwszej świeżości,,, a kolejki do kas to nie wspomnę Pani na kasie wolna jakby dopiero co usiadla do obslugi,miny jakby byly tam za kare chociaż co tu sie dziwić biorą przyklad z góry od przełożonego Jedna Pani na miesnym to chyba jedyna osoba ktora zawsze z uśmiechem i żartem rozladuje napięcie wśród klientow(czarna krotko scieta) Pozdrawiam tą Panią i życzę jej aby trzymala tak dalej to może klienci zostana,bo szczerze mówiąc odechciewa mi sie już robic tam zakupy

gw

trzeba nasłać inspekcje pracy nie chcą dawać ludziom urlopów

xxxxx

No sorki chyba ze ty siedzisz na dobrym krześle ta tak ci dobrze tam.........

xxxxx

Czarne hmury ida na twój market w srodzie wlkp., znowu wróciły czasy Hitlera znowu rządzi udaje ze potrafi a tak naprawde to nic nie potrafi........

OBSERWATORKA

NAJWAZNIEJSZY JEST KLIENT. NALEZY BYC MILYM. ALE NIE W TEJ FIRMIE, NIE WIADOMO O CO CHODZI. PO PROSTU MOBING.

obserwator

A ta kamila co przyjezdza do gebic wielka paniusia chyba siedzi u bialeckiego pod stolem i robi codziennie

kilentka

To co widze ze dzieje się markecie srodzie wielki problem coraz miej pracowników starych a nowe twarze to boże wredne nie mile nie umia liczyc na kasach, a miesny zostal bez dziewczyn gdzie sa te wszystkie dziewczyny co byly uśmiechnięte mozna po zartowac a teraz smutno poprostu żałoba. Ale powiem wam ze to nie ten sklep co rok temu milo fajnie uśmiech na twarzach dziewczyn a teraz szkoda słów..

kilentka2

a w Toruniu nadal bez zmian?

Burak_1987

Pani Agieszka, kierownik marketu w Gębicach każe kupować pracownikom przeterminowany towar, jeżeli nie zostanie sprzedany w terminie, lub zostało go zamówione za dużo, co jest moim zdaniem karygodne. Jeżeli pracownik się nie zgodzi, będzie musiał płacić ze swojej pensji. Tam powinien wpaść sanepid bez uprzedzenia, bo to co się w tym markecie wyprawia, przechodzi ludzkie pojęcie. Ta aragoancka kobieta nie posiada kompletnie żadnych kompetencji, do pełnienia swojego stanowiska. Do tego odnosi się do pracowników w sposób opryskliwy, często poniżający, również przy klientach. Syf, kiła i mogiła, totalnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market