Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

Kutno

W Kutnie sklep zamknięty z dnia na dzień. Przyjechało szefostwo zrobiło zebranie i poinformowało ludzi, że z przykrością informują, że z 1 grudnia sklep zostaje zamknięty. Poinformowali jescze, że bonów na święta nie dostaną a pensja zostanie pomniejszona o braki w inwenturze. W lokalnej prasie starali się wybielić, że to nie ich wina zrzucając wszystko na właściciela budynku. Tak to jest z tymi polskimi marketami. Nie wyobrażam sobie samej akcji z Tesco biedra albo innym zagranicznym marketem

niezadowolony nabywca

TM w Trzemesznie.dzis oddałem pierś z kurczaka bo była nieświeża.pieniędzy nie odzyskałem bo nie miałem paragonu,ale miałem naklejke dla tego towaru na opakowaniu.dzis kupiona,kilka godz wczesniej.takze nie mam ani mięsa ani gotówki.nie ma to jak myte mięso a wmawiają ze świeże

Jacek
@niezadowolony nabywca

Zasada reklamacji jest taka, że trzeba mieć paragon.

Dominika

Aktualnie Twój Market rekrutuje na szereg stanowisk - sprzedawca, kasjer, kierowca kat. B - jak wyglada tu proces rekrutacyjny? Jest długi i skomplikowany, czy też wystarczy jedna konkretna rozmowa?

Dominika

Możecie wytłumaczyć skąd wynikają zwolnienia @Klient? Twój Market ma wiele placówek i jest dość rozbudowaną firmą, więc na pewno w każdym miejscu jest trochę inaczej. Ważne, żeby dać znać jak jest w Środzie Wielkopolskiej, bo przecież tego miejsca forum dotyczy.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Klijent

Czy ta niby kierownik z gebic zacznie szanowac ludzi jak mozna tak traktowac ludzie odchodza nie.chca pracowac prosba do szefa niech zareaguje

Dominika

@Miśka czy taka sytuacja miała miejsce ponownie? Aktualnie w sieci można znaleźć sporo ofert pracy z tej firmy np. Na stanowisko kasjera. Czy ktoś poleca pracę na tym stanowisku?

Miśka

TM w Trzemesznie ul.22 Stycznia. W miarę nowy sklep, po wejściu zrezygnowałam z zakupów, ponieważ był tam pięknie zniewalający smród padliny. Pewnie znowu lady pod mięsem nie umyte?! Drogie panie dbajcie o porządek, bo tracicie klientów.:)

Bożena

Czy TM w Toruniu szykuje się na calkowite zamknięcie?Wszyscy się zwalniają albo na chorobowe uciekają 2osoby do obsługi na sklepie i osoba prowadzaca zmianę to jakiś żart?

Niezadowolony klient

Solec Kujawski?, o godzinie 20.45 w dziale mięsnym nie sprzedaję bo mam mięso policzone do inwentaryzacji na dzień następny. Kpina

ONA

W Solcu Kujawskim Tragedia, ekspedientki jakby za karę pracowały.

W Toruniu tragedia,brud,smród itd Pracownicy niezadowoleni bo tylko się wymaga a żadnego milego słowa jak praca dobrze wykonana.Pani kierownik chodzi wiecznie napstroszona z muchami w nosie.Dni wolne zabierane,lewe listy obecnosci może inspekcja pracy by się przydała i sanepid również.

Handlowiec

Bylam w kilku tych sklepach i chociaz nie ktore sklepy są nowymi sklepami to moim zdaniem w Gebicach jest lepiej z obsługa i z czystoscia niz w innych ktore odwiedzilam.

Ak
@Handlowiec

Kierowniczka z gebic to nieporozumienie wulgarna w stosunku do pracownikow

Iz
@Ak

Tak to racja nawet grafiku nie ma dziewczyny nie wiedza jak isc do pracy

Ks
@Handlowiec

W gebicach jest czysto daj spokoj szczury po sklepie biegaja a kierowniczka chodzi usmiechnieta daj spokoj

Hg
@Ks

Tak to jest jaksie z dziada na pana wchodzi

Niezajerestrowany

Twój Market będzie teraz wykończony przez konkurencję i bardzo się cieszę ,brzydzę się kupować i nie kupuję w Twoim Markecie,tam śmierdzi

karka

@lok trochę to dziwne, ślusarz w sklepie? Na ich stronie internetowej jest sporo rekrutacji, ale są to głównie stanowiska typowych sprzedawców lub kasjerów

bleble

Ta firma to jedna wielka porażka.Kadry i pracowniki w biurze oraz kierowniczki i dyrektorzy maja pensje nie złe tylko sprzedawcy maja grosze i na dodatek jak coś źle to wszystko na nas zwalają że to nasza wina. Nie wierzcie tutaj w pozytywne komentarze bo to piszą ludzie którzy maja chody u kierowniczek.Na małych wioskach też nie jest kolorowo.Nasze wypłaty są niskie ponieważ trzeba wszystko pakować na budowę.Cały ten system u nich jest chory i źle skonstruowany.Maja hurtownie i zamiast wszystkie produkty brać na hurtownie i potem rozdzielać na sklepy to oni w ogóle nie myślą,ponieważ tam siedzą głąby które nie wiedza jak to zrobić.Przecież nie oszukujmy się bo taka prawda. Szukają ludzi bo się zwalniają i potrzebują bo jest ciężko ,ktoś by pomyślał że nie chce się pracować ale to nie jest to, tylko problem tkwi w kierownikach sklepu.Niech zaczną rozmawiać z pracownikami o problemach bo jeśli nie to góra za rok będzie wszędzie brakować.

zulu

Kierowniczki kradną nam godziny a swoim do opisują.pensje male 1600 ale musisz mieć 2 albo3 niedziele

Pracownica

1600 zl i nie licz na więcej

Mały

Witam nie polecam tego sklepu a zwłaszcza kiełbas parowek kupiłem dziś a w kielbaskach białe robaki zwane madami co mam z tym zrobić

przacownik

A co do imprezy do nie dzieli sie ludzi ale widac jakie szefostwo wstyd!

pracownica

Praca w TM to mnóstwo wymagań, żadnych szkoleń i niskie zarobki. Brak drobnych których nie zapewnia TM, mała obsada na sklepie bo nikt nie wytrzymuje dłużej niż kilka miesięcy. Kierownik regionalny który zamiast wspierać sprawia że ma się ochotę natychmiast rzucić pracę. Oto nasza pracownicza codzienność.

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market