Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.

admin 2015-07-06 06:20:19
Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!
Ola 2016-04-15 17:07:34
Co i rusz powtarzane oferty na te same stanowiska administracyjne nie wróżą dobrej atmosfery.
belek 2016-04-28 17:43:23
To są stanowiska w liczbe powyzej 30, nowy dzial jest tworzony.
Onyx 2016-09-14 13:14:40
Nowy dzial zatrudniaja ok 30 osob
Jonek 2016-09-14 13:29:18
Pracuję w tej firmie - w Szczecinie (nie ma oddziału w Toruniu). Jestem zadowolny, pracuję w nowym zespole, w centrum miasta, mam umowę o pracę, kartę do Medicover, ubezpieczenie, Multisport. Wprowadzam zamówienia do systemu, mogę się rozwijać, pracuję w j.angielskim. W porównaniu do poprzedniego miejsca pracy tu jest świetna atmosfera i praca jest ciekawsza.
edrft 2016-10-03 15:37:30
Hej wiesz co no to nic dziwnego że takie mają wymagania jeżeli chodzi o prace na takim właśnie stanowisku ciekawe tylko na jakie zarobki można liczyć..
Zostaw swoją opinię o Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.