Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

gruby

A zm d jak tam jest

Hak

Idź na A, będziesz miał pewność, że dwóch kierowników regularnie kabluje o tobie... Ale jaka rodzinna atmosfera tam panuje...

Artek zmiana b

Do roboty wiejskie glupki (usunięte przez administratora) tam po 12 h za 1300 hehehe

Najszybszy wózkowy

Tylko narzekać umiecie a robic nie ma komu. podpisywaliście umowe to zgadzaliście sie na warunki pracy. gdyby nie kierownicy to byscie wogle nie robili tylko palili i pili a potem MY musimy za was towar szykować na sklepy. nikt mi za to nie płaci a jak kierownik mowi to ide i robie. Bo od tego jest kierownik. wiec koniec nadawania na tego i tamtego tylko do PRACY sie brac.

Sortowacz
@Najszybszy wózkowy

Myślę ze wreszcie wyrównają stawki bo kierownik bierze 3000 i stoi podparty o słupka i patrzy w te karteczki i to jest jego zadanie.mając podstawe 2250 można się na rynku pracy śmiać tylko ze pracownik ma 1500 i cały dzień przekłada układa i sortuje to dlaczego nie jest doceniany?kolesiostwo z Januszem i Kamilem się liczy reszta to jest mięso armatnie tzw nic nie znacząca. chołotą i tak jesteśmy traktowani no ale patrząc na obroty towaru to Janek ma racje podwyżki nie ma z czego dać. Tylko dlaczego dla swoich ludzi się znalazło na podwyżki dla innych nie o to jest pytanie myślę ze ktoś z nowego zarządu odpowie na to pytanie na forum czekamy z nie cierpliwością

@Najszybszy wózkowy

Nawet kiedy kierownik udaje że choruje, to inni za niego robią, albo kiedy bierze wolne i nie ma go, a na liście widnieje jego podpis to też miał w umowie napisane ??? i co amplus zgadzał się z tym ? ?? i taką dostał umowę do podpisania !!! a robić palancie nie ma komu bo brakuje ludzi do pracy i mamy prawo narzekać , bo jesteśmy tylko ludzmi i za kilka osbób robic nie bedziemy bo mamy tylko jedną wypłate dużo mniejszą od ciebie , jak nie starasz się o ludzi to szykuj towar na sklepy a nie chodż bez celu a jak jeszcze masz problem to przypatrz się lepszemu od siebie P. N,

Najszybszy wózkowy

Czy muiesz czytać ze zrozumieniem czy ktos zmusił cie do podpisania umowy? Nawet jak byscie zarabiali 3000 to i tak byscie nazekali to jest ludzka cecha. Pan Kamil i Pan Janusz wykonują kawał tytanicznej pracy i maja wielką odpowiedzialność za firmę i za to nalezy ich szanowac. Ja ładuje lufy i za to mi płacą a wy zamiast sortowac to gadacie kto z kim i dlaczego. pozdrawiam

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
tagoo

zróbcie coś w końcu z tymi palaczami bo nic nie robią tylko latają palić

Szefowie-wrogowie

tak roboty więcej niż kiedykolwiek, święta przy tym to Pikuś, a na każdej zmianie braki kadrowe, na niektórych niedługo zostanie 5 czy 6 osób na obrotowce albo już tyle zostało, ale kierownictwo magazynu udaje że jest okey! Brawo na prawdę za to jaką opinię pomogliscie stworzyć o tej firmie dordzy... każdy wie o kim mówię! Ciekawe jakie warunki oferuje się osobą odpowiadajacym na ogłoszenie... pewnie sie nic nie oferują bo słusznie nikt nie chcę tu pracować! Co z tego że jest parę osób które zostanie? Zostają bo sa nauczone się odbijać i boją się że gdzie indziej nie daj Boże będą musieli skalac się pracą...

Obrotowka

Czas wszystko zweryfikuje podwyżki oraz pracowników bo jak tak dalej pójdzie to zostanie ukraiński zakład bo przy stole to oni żądzą a i już przy maszynach stoją to zostanie im ladowanie oraz rozladunek i panują zakład

Wuzkowy

Weź pod uwagę że tu pewnie pracujesz kupe lat a dwóch młodych co dopiero przyszli dostało podwyżki!

Zmiana C

Ciekawe kiedy albo inaczej kto to zmieni bo jak dalej tak pójdzie to przyjdą z biur panowie i staną koło stołów i sami zaczną przebierać pomarańczę narazie chodzą z rękami w kieszeniach nieodstepowani na krok przez SWOICH podopiecznych siejąc strach oraz zamęt. Myślę ze takie postępowanie odbije sie czkawką i obudza sie z ręka w nocniku jak część ludzi odejdzie i ktoś wreszcie zapyta kto do tego doprowadził? Cala odpowiedzialności spadnie na nich i oni tez mogą spaść ze stolka tylko ja jestem nisko to mało sie poobijam ale niestety stracić stołek (dyrechtorski) to zaboli. Myślę ze nowy zarząd weźmie sie za tych pseudo (dyrechtorow nic nie robiących oraz siejacych zamęt kierowników) i firma znowu będzie miała dobra renomę bo jak narazie czytając forum to jest katastrofa ludzie zwalniają sie grupami inni zostawiają sie znajomosciomi normalnie patologia.

@Zmiana C

My pracownicy Amplus czujemy sie jakbyśmy pracowali w jakimś zakładzie ukrainskim !ok.80% to obywatele Ukrainy !Im się wszystko należy, zabierają wszystkie wagi ,paskownice, stanowiska pracy (stoły) a to co robią z towarem jest dla mnie nie pojęte, towaru jest więcej pod stołem niż na stole czy ktoś nad tym panuje, nie sprzątają po sobie, my mamy przestrzegać zasad co do ktorych zostaliśmy przeszkoleni a ich zadne zasady nie obowiązują! czy ktoś ich przeszkolił jak mają się obchodzić z towarem??? wiele osób planuje zakończyc współprace z firmą Amplus z powodu niskich zarobków wiec warto ich przeszkolić albo dać im kogos kto nad nimi zapanuje bo kiedys moze sie to zle skończyc.

u-k
@pracownik

Po co ich szkolić , niech rządzą swoim sposobem , Kryśka kierownikiem wszystkich kierowników Jana zastępca a Andriej kierownik wózkowych, towar latający i zrobią wydajnośc zarabistą amy poszukamy innej pracy bardziej popłatnej

Miłość
@pracownik

Jak polacy odnoszą się do ukraińców tak samo jak i oni są na miejscu wszystko wspólne i każdy ma prawo zabrać to, co tam jest do wspólnego użytku to stół lub wagi nie ma różnicy

Najlepsza Zmiana C

Nie tylko on wszyscy jakosciowcy to nieroby nawet do stołu nie podejda tylko siedza w tej kanciapie i śpią a podstawa od 1900 tylko te nowo przyjęte bo stare wagi podstawa ponad 2000

Marusia
@Najlepsza Zmiana C

No właśnie zarabiaja tyle za co? Za spanie? A noszą się jak by byli nie wiadomo kim.

lol

Witam. Jak wygląda praca wózkowego ? Ile można zarobić ? i czy warto startować ?

b

Przypatrzcie się Nawrotowi jak (usunięte przez administratora) ani 5 minut nie siądzie brac przykład "BARANY" to jest kierownik !przynajmniej zapracuje na swoje pieniądze.

ttttttttttt
@b

tak tylko jak przychodzi następna zmiana to nie jest nic zrobioone taki z niego kkierownik

Sortowacz

Chciałem powiedzieć ze jak nie ma tej małpy kani to owiele lepiej się pracuje może Mlynskli go weźmie do siebie będzie następny chodzili za czechowskim przydupas tak jak do tej pory chodzi.jeszcze jedno ciekawe jaki pole maja w biurze z niego jak się tam pojawił w bojowkach panterki nawet małpa ubrać się nie umie prawdziwy dziad

Obrotowka
@Sortowacz

Masz racje kolego w bojowkach to można na mecz Wisły iść z Mlynskim a do biura to pasowalo by się jakość ubrac ale co oczekiwać od parobka jak dla mnie to nędzarz bez charakteru typowe zajęcie stanowiska obsadzonego przez długie uszy i ręce Janusza dobrze ze chodzi na dniowki to spokojnie odpocznie i nie musi do spania się szykować jak co wieczór

!%\;#%/\
@Obrotowka

Dobrze wam praca idzie bo nic nie robicie, tylko na papierosa chodzicie bo młyński was nie pilnuje bo sam siedzi w biurze lub gra na wózku i papieros co chwilę z mańkiem.

Werty

To prawda ze (usunięte przez administratora) już nie jest kierownikiem ?

Ja-nusz

Powiedzcie jakie zarobki jako handlowiec, opłaca sie? jest ktos z biura kto moze powiedziec?

biuro
@Ja-nusz

Zależy, jak jesteś po układach od kogoś to zarobisz, jak nie to lepiej się nie zatrudniaj.

MARO

ta funkcyjna z D to sucz jakich malo.

kiedyś wódz

Pozdrowienia z Grecji dla normalnych pracowników Amplusa , szczególnie dla zmiany A i D z wyjątkiem największego chamiora edytki głowacz.

QQQ

Jak mało trzeba ,aby wywołać uśmiech na twarzy , a Ty czemu się nie śmiejesz ? pewnie dla tego , ze te komentarze dotyczą Ciebie "kierowniku" PAJACU ! ps. nie pisz że jesteś byłym pracownikiem,bo ich amplus już h...j obchodzi ha,ha,ha, mam nadzieje że też się rozbawiłeś ha,ha,ha

@QQQ

Jak napisał były pracownik to może to ten pijak co go za alkohol wywalili ze zmiany A jeździł taka puma samochód ten co na internecie był ze 18 latek zabrał mu kluczyki

JA

coś poszło nie tak za ten piękny uśmiech (usunięte przez administratora)

JA

Każdy ma tu swoją racje i kierownik i pracownicy amplusa miejmy nadzieję że doczekamy lepszych czasów i podwyżek a teraz dedykacja dla najładniejszego uśmiechu amplusa Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów