Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

henryk

Najbardziej przykre jest to, że jebyecie na bandę nierobów z kolorowego budyneczku, gdzie ich przybywa i przybywa a wypłatki za ciepłe siedzenie na foteliku są większe jak wasze. nie pozdrawiam

Gosx

Albo zapytam inaczej, da sie tam dojechac skad kolwiek inaczej niz samochodem ?

bum
@Gosx

Kursuje dużo busów na linii Kraków dworzec główny - Miechów. Przystanek jest niedaleko amplusa, z dojazdem z Krakowa raczej nie będzie problemu

Ostatni skaut

Przeglądając powyższe wpisy oraz te znacznie wcześniejsze wyłania się jedynie obraz cholernej patologi która już na stałe zagościła w tej jakże ,,renomowanej" firmie. Zważywszy że nawet od czasu do czasu pojawia się tutaj głos kogoś kto przypuszczalnie pracuje w papierkowej robocie lub piastuje nieco wyższe stanowisko niż jakiś szeregowy pracownik to wymowa jest podobna. Podwójne standardy pomiędzy tęczowym (niczym flaga LGBT) budynkiem a starym dają się odczuć a niestety prości pracujący ludzie nic z tym nie robią bo nie potrafią się zebrać tylko piszą o tym kto na kogo i gdzie donosi oraz kto się komu podlizuje. Ludzi ubywa, narzekają coraz bardziej no ale przecież wysyłki są realizowane tak więc nie ma żadnego problemu ze strony kierownictwa na szczeblach niższych bo ono jak ktoś słusznie zauważył patrzy na siebie z resztą nie ma się co dziwić bo gdyby któryś z nich się wyłamał i stanął za pracownikami to raczej nie byłoby to przez górę dobrze odebrane. O tej firmie na tym forum zostało już powiedziane wystarczająco dużo i raczej nie zmieni się nic jak ludzie sami nie zawalczą. Dobrze tutaj pasuje komentarz troszkę wyrwany z kontekstu tego pana który mógłby podsumować te 24 strony bezowocnej dyskusji... https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=9Q6M6WSboAA

tttt

yebać pieniądze i materializm, pi3rdolony świat .. Dojazd z Krakowa? Kraków to spore miasto i daje sporo większe możliwości pracy/rozwoju niż amplus .. Chyba że, aplikujesz o wysokie stanowisko biurowe, jednak wtedy byś nie pytał o autobus. Jeśli chodzi o Prandocin około 2km na nogach do przystanku, do drogi e7, tak więc nie polecam. W okolice budynku nie ma. Jak czegoś nie wiem, to proszę o sprostowanie ; ) Na temat magazynu już zostało wszystko napisane

qqq
@tttt

Tzn .Panie kierowniku koniec tematu ???

Cość
@tttt

Akurat nie chodzi o pracę na produkcji ;), a z którego przystanku dokładnie?

QQQ
@tttt

Szanowny kierowniku !! to nie świat jest, jak Ty to nazywasz (usunięte przez administratora) to ludzie zatracili swoją wartość , przestali być ludżmi i ludzie ludzią stwarzają takie warunki pracy , a w tym przypadku to Wy kerownicy tak robicie ,nie potraficie powiedzieć górze że brakuje ludzi ,że nie ma kto robić i zmuszacie ludzi na produkcji ,aby jedna osoba pracowała za dwie i co zadowoleni jesteście ? że ludzie Was nienawidzą wiec bat do reki . I mamy pierwszy polski (usunięte przez administratora) br />

@QQQ

Nie jestem kierownikiem, na temat magazynu nie chce mi się pisać, bo wszyscy wiedza jak to wygląda, tak więc dzięki, jednak nie mam żadnych wpływów na to co się dzieje w firmie, oczywiście możecie pisać, mi to nie przeszkadza ; ) Oni wiedzą doskonale, że w sezonie brakuje ludzi, więcej ludzi nie zatrudnią, bo poza sezonem ludzi wystarcza, pomijając okresy świąteczne, tak jest już bardzo długo i nie liczę na jakieś zmiany w tej kwestii To jest przykre, że mamy u nas w kraju, taki rynek pracy, wielu "pracodawców" nie daję umów, a jak dają to wypłatę masz niższą fizycznie niż w dokumentach i ludzie takie coś akceptują. Nikt dobrze ci nie zapłaci, jak o to dobrze nie zawalczysz. Nie z każdym pracodawcą się walczy, tylko się go po prostu zmienia. Jakby region oferował większe możliwości zatrudnienia, sam bym odszedł do innej/podobnej pracy za podobne lub te same pieniądze, bo jest tutaj wiele rzeczy które mi nie odpowiadają. Jak komuś praca nie odpowiada, to się odchodzi do innej, czasami trzeba być brutalnym i nie czekać na to jak pracodawca się zmieni, tylko samemu trzeba się zmienić i zostawić "obozy" za sobą

qqq
@tttt

Alb zmienic kierownikow na takich co sa ludzmi z nazwy anie z wygladu!

QQQ
@QQQ

czy to jest słowo niecenzuralne "polski obóz pracy"

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Serwisant rowerowy

A jak wyglada dojazd do amplusa w prandocinie z krakowa lub niegardowa jesli chodzi o autobus??

Rys

Uwaga przewoźnicy pan Solarz oglasza ze bedzie sie budował. Trzeba sie spieszyć w zamian za prace Guziki stawiają parter, Domino piętro, a Kozłowski dach. Kazdy kto chce jeździć pod Amplusem z pominięciem spedycji musi sie streszczać bo do wyboru zostało wstawienie okien, ogrodzenie i kostka. Chyba że spedycja zakupimi kolejnego VW to bedzie potrzebhy garaż.

Robo
@Rys

Jestem pod spedycją i powiedzieli że teraz wzrasta opłata miesięczna o 1/3 bo muszą więcej płacić kierownikowi Solarzowi , inaczej mogę sobie szukać innej pracy.No to teraz wszystko jasne.A swoją drogą to bardzo pazerny ten kierownik, ciekawe z kim się dzieli przecież inaczej już by go tam nie było.

Biel
@Robo

Wy to chyba wogóle amplusa nie znacie i układów. Ktoś coś usłyszał, ale nie wie o co chodzi. To, że młody jest i na dorobku to każdy wie. Ale przynajmniej zasady ma. O sąsiadach nie zapomina. U Adasia za świadka był i robota też mu się pali. A od niego pewnie nic nie bierze. A Golfa to nie spedycja tylko Pałyga mu kupił. Jestem ciekaw jak nowy zarząd bedzie patrzył na jego pupilków. Bo gdyby zmienili spedycje zakazali jeździć Guziką, Domino i innym prywatnym przewoźniką to pozostało by im tylko nogi w beton i do rzeki. A i jemu by sie bardzo uruciło. A tak naprawde ciekaw jestem kto zatrudnia do logistyki rolników którzy na kalafiorach i cebuli się znają. Bo gdyby zatrudnili ludzi z prawdziwego zdarzenia co na tym się znają to może by i własny transport byłby opłacalny.

Biel
@Robo

sąsiad
@Biel

Wszystko to prawda , jak przyszedł do firmy na kierowcę ten pożal się Boże kierownik to tata Adasia pokazał mu jak się kradnie i bardzo chętnie chował pieniążki do kieszeni.Pracują jeszcze ludzie którzy mogą zaświadczyć jaki to uczciwy jest kierownik od pierwszego dnia pracy.Dzisiaj tata Adasia to jego pupilek ale wiadomo dlaczego.Co do Adasia to kierownik nie wie że Adaś ma zakaz wstępu na teren firmy,po tym jak nabluzgał szefowi całej firmy , lepiej się dowiedz bo możecie obaj dostać kopa przelecicie nad Koniuszą i wylądujecie w cebuli tam gdzie wasze miejsce.

pies
@sąsiad

Co do taty Adasia jak to jest że pobierał wiele razy palety z CD co najmniej 400 palet nie przywoził ani jednej a i tak wszystko się zgadzało?

Ostatni skaut

Artek z chamów to pewnie ty się wywodzisz skoro piszesz takie rzeczy. Pewnie jakieś problemy wychowawcze skoro nikt cie nie nauczył szacunku do ludzi. Z resztą nie przejmuj się kilku podobnych do ciebie też takie rzeczy pisało tak więc nie jesteś sam.

Artek

Do roboty się chamy weźcie jebie po 12h haha

tttt

Niech mi ktoś odpowie na pytanie po co długie wózki 5,6? ładują się po kilka godzin, a jeżdżą max 30 minut(nawet chyba tyle nie dają rady) i zdychają.. stoją bezczynnie, w okresie gdzie były by naprawdę potrzebne, ponieważ nie opłaca się jeździć surowiec /obrotówka/produkcja krótkim wózkiem przy takiej ilości wysyłek , pomijam już fakt że 1,2,3,4 nie mają czasu się kiedy naładować...

Wozkowy zmiana A

Do wszystkich operatorów Wozkow połączymy wreszcie siły i wszyscy na swojej zmianie na dnowkach ruszajmy do biura i wszyscy domagajmy się podwyżki ciekawe co zrobia. M

fifi
@Wozkowy zmiana A

to już dawno trzeba było zrobić . ale kto ci pójdzie jak wszyscy tylko dużo mówić umieją a jak co do czego to ich niema. pozdrawiam FIFI

Sałata
@Wozkowy zmiana A

Kolego, chyba troszkę nie na czasie jesteś! Z tego co wiem w ciagu ostatnich 2 miesięcy na każdej zmianie 3 osoby z obrotowki dostały podwyżkę i z tego co wiem u was też... więc o co protestować? Może następnym razem cię nie ominie podwyżka

Prezes
@Sałata

Ciekawi mnie tylko postępowanie Rafała St dlaczego dla jednych opiniuje o podwyżkę a dla drugich nie dla mnie jest to rzeczą nie moralną traktowanie swoich pod opiecznych w sposób nie identyczny do tego faworyzowania jednego a drugi co gorszy? Myślałem z chociaż on jest inny a tu się troszkę pomyliłem. No Rafal zmien zdanie na swój temat i walcz o podwyżkę dla kazdego

Zmiana A
@Prezes

Rafał wogule się nie nadaje na kierownika, jest zbyt cipkowaty i nie potrafi nic zalatwic.

nikt ważny
@Zmiana A

tak samo jak Ty nadajesz sie na pisarza( WOGULE piszemy przez o zamknięte matole ) a co do pracy to dlaczego dostają podwyżkę tylko zaufani pracownicy inni to już nie..? Problematyka firmy i panów Młyński i Czechowski polega na wszystko wiedzeniu.Żaden kierownik nie liczy sie z pracownikiem najważniejsze jest tylko czy robota przypisana na dany dzień została zrobiona co skrupulatnie dostaje do wiadomości pan Młynkowaty i Czechowaty. Nawet nie wiecie jak każdy kierownik-poganiacz (bo tak powinniśmy ich nazywać)dąży do powiadomienia i tzw lizania (usunięte przez administratora) w/w panom ale nie ma co bo za tą właśnie robotę dostają wypłatę w granicach 3500.Przechodząc do sentencji mojej wypowiedzi mogę z całą stanowczością stwierdzić, że ten zakład jest do (usunięte przez administratora) a pracujący tam ludzie oczywiście nie wszyscy nie umieją nic tylko oprócz podpierdalania i podlizywania sie do jak wyżej.Pracując tam wiem jak to wszystko funkcjonuje a dobieranie kadry kierowniczej jest robione za kolesiostwem Janusa i teraz spija śmietankę i całą esencję swojego działania

Nic nie znaczący
@nikt ważny

Wiec bat do ręki, szanowni kierownicy zmian i gonić, poganiać bandę nic nic nieznaczących dla Was ludzi niech padną, omdleją,nagroda czeka, no który , który wyciśnie z nich więcej, będzie dobra premia... Panowie to tylko pieniądze !!!!!!! Przyjdzie i na Was kolej że staniecie pod pręgierzem my zaczekamy.

b

Jutro mam mieć lekki towar!!!! jak zwykle, ja będę zajęta rozmową z reszta też jak zwykle rozumiemy się ?

brachu
@b

Zawsze mają lekki towar, nie o robią się wcale a inni muszą rypać ot i sprawiedliwość ! wypłaty mamy przecież jednakowe ??? a przecież inni też mogą robić tesco prawda Panie kierowniku ??? chyba że się ma względy, to już inna sprawa , na układy nie ma rady !

TOM
@brachu

Kierownik jest niesprawiedliwy ! dać im na cały dzień grejfruta lub cytrynę zobaczymy czy łanie będą takie mądre i czy misiu da rade ?

dżeki

Wszyscy jesteście mocni w cztery oczy a piszecie na anonimowym forum bawoły za 7,5 zł/h

tttt

Mało wiesz, są lepsi w nieróbstwie

Werty

Kto ty?

koala

I odezwał się miś który tylko leży i opinie czyta na którego ku..a trzeba zapierdalać !

Yogii
@koala

wiesz z kim piszesz ?? bo mnie się wydaje że nie , po drugie za cieniutki w uszach jesteś

@Yogii

może i cieniutki, albo i nie, a ty czego się boisz, że usunąłeś swój wpis ? a odpowiadasz na mój ? sam piszesz na forum a innym zabraniasz! no nie ładnie, kimkolwiek jesteś

Yogii
@koala

koala nie zabraniam nikomu pisać na forum . ja nie usuwałem wcześnieszego wpisu . A kim jestem to się za niedługo dowiesz zobaczymy czy w cztery oczy też taki cwany jesteś. Pozdrawiam

@Yogii

do zobaczenia, nie mogę się doczekać

@Yogii

i się nie doczekałem ,wpadnij kiedy, jestem prawie codziennie popatrzymy sobie w oczy pomierzymy uszy zapraszam

b

wydajność, wydajność, kużwa ludzie to nie maszyny, jesteś człowiekiem to pomyśl !

#
@b

kręci kierownikiem jak marionetką wydajność, wydajność

Ukasz

Dziękujemy za nowy sroc na obrotówce zmiana A

Darek

Dobrze nich im sie biora do (usunięte przez administratora) niech nieroby zaczna robic a zwlaszcza danka cwaniara z zmiany d Ktøra tak ludzmi poniewierala nie pozdrawiam

Artek

Haha i dobrze bo elce i dance to odrazu powini sie wziasc za (usunięte przez administratora) bo nic nie robily tylko papierosek kawa a inni za nich musieli (usunięte przez administratora) a damian i danka to widzieli ale oczywiscie nie ragowali

Zmiana c

Z tego co widać to cała zmiana A to nieroby braknie kani to wydajność spada a jak nie ma tego z obrotowki to sklepy nie poskladane siedza za paletami piją kawę i jedzą

@Zmiana c

Tak szczerze, to kogo to obchodzi?

Zadowolonya
@tttt

Panie brygadzistki ze zmiany d Tereska i elka nareszcie się przekonały co to znaczy marna wypłata. warto tak gonić ludzi. Oj przykro nawet kierownik nie pomógł. za funkcyjnych też się wzięli jaka praca taka płacą.

Hahaha
@Zadowolonya

Jak to dostały marna wypłatę jak zmienić D miała 40 godz nadliczbowych wiec wzięli bardzo dobrą wypłatę wiec o co chodzi?

p.....
@Hahaha

Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o to żeby tylko coś napisać i oczerniać innych i tak się ciągnie bo jest sensacja

Jaro

Jak to lubi hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów