Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Qwerty

A na zmianie a nie ma ?

Ponad to

Niedobrze się robi jak się to wszystko czyta! Zastanówcie się jaki poziom sobą reprezentujecie. Nikt nikogo tu nie trzyma na siłę ale taka już mentalność głupich polaczkow albo komuś świnie podłożyć albo narzekać!

mimo wszystko
@Ponad to

Wchodzisz ! czytasz ! komentujesz ! nie wchodż ! nie czytaj ! nie komentuj ! Ogarnij się !! nie świruj! właśnie potwierdzasz swoją opinie o sobie, że masz mentalność "głupiego polaczka"

ZMIANA B

ZAZDROŚCISZ ELCE NIEBIESKIEGO UBRANKA -TO PRZYJDZ I TY PRZECIEŻ MASZ TAKIE W DOMU Z POPRZEDNIO PEŁNIONEJ FUNKCJI BRYGADZISTKI

Funkcyjny

Oj macie wielki problem smyczki Wisły czy pory Cracowi myślę ze wielki Janus fan Wisły zalagodzi sytuacje i zabroni w prywatnych porach łazićł albo prywatne smyczki nosić bo zarazki roznosicie. Amplus wyposażyl was w ubranie i firmowe smyczki to macie w ubranku i na smyczce chodzić będzie po klopocie a nie grubego wyzywac ze parowa.A tak apropo parowa to jest z ciebie bo jak bys się uczył to bys w amplusie robić nie musiał a tymbardziej wypisywał takie błędy [parowa się pisze ]

@Funkcyjny

Japa tam koniu filozow wielki a (usunięte przez administratora) tam po 12 godzin za 7,50 cham hehe uwazaj co muwisz bo widac ze byles robiony mienkim (usunięte przez administratora) padalcu nie pozdrawiam

Funkcyjny
@Mechanik

Myślę że nie byl bys taki pewny siebie jak by my sie spotkali osobiście widzę.że tylko obrażać umiesz bo pisać to Ty się naucz albo dyktując innej osoby bo Twoje wypociny nie da sie czytać analfabeto bez szkoly.

@Funkcyjny

Ty myslenie zostaw innym osoba dobry jestes mysle pedale ze zrobil bys guwno w majtki ale podbij kozaczku za 5zl na wózkownie to ci (usunięte przez administratora) z obcasa a analfabeta to cie zrobil i to w amplusie

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

edd

Stara ... to do swojej matki powiedz.Każdy może nosić to co chce a jak ci coś nie pasi to nie patrz na to.

@edd

Debil widac ze burok jestes bo po rodzicach sie kozo jebco nie jezdzi

Weselnik

Po weselu Solarza od razu widać kto najwiecej w kopercie dał. Domino teraz tylko exporty robi. A inne firmy jak dzwonia to kierownik nidgy nie ma czasu sie spotkać. Wracą czasy jak za Kury. Jeżdżą tylko wybrani.

pan młody
@Weselnik

Każdy ma rączki do siebie. Kierownik szczególnie jest potrzebujący rozwija się chłopak. Stare przysłowie dalej aktualne ,, nie posmarujesz nie pojedziesz,, Płacić durnie i nie narzekać.Stawka 2.70. to jest bardzo dobra stawka. Co jeszcze byście chcieli , macie pracę to na kolana chamy i cichutko bo chętnych dużo. Nawet po 2.50 mamy sporo ofert i możecie się nie załapać na to co macie.

kozak

Zesrałbyś się cwaniaku

Anka

Stachu to juz chalpe postawil wykanczyl i samochody po zmienial a chodzi po magazynach i debil nawet wazywa nie odruznia ale co z tego jemu placa w tej firmie za spanie za chodzenie i za zarcie za to a jak byscie widzieli jak sie wymondza hehe a mongol byl w prandocinie to nic nieumial i musial spowrotem do niegardowa (usunięte przez administratora) bo by go (usunięte przez administratora) hehehe chyba z tydzien z chlopamialem beke ale wiecie wielki uczony:D

Kolezanka z zmiany B nie pozdrawiam

Widzieliscie jak ta z zmiany b w blogocicach chape wystawila i no stop cos robi niezle sie w tym amplusie ustawila najwidoczniej wie komu lizac (usunięte przez administratora) zeby miec premie w sumie to wchodzi kazdemu do (usunięte przez administratora) i to bez wazeliny czlowie tam (usunięte przez administratora) i nic nie odlozy a te (usunięte przez administratora) domy stawiaja samochody nowe tam walki sa jak nic

Mechanik

Jest na zmianie C taki słomnicki kij albo gdzies w okolicach slomnik mieszka sluchaj no synek wez ta wislacka smyczke wsac sobie w (usunięte przez administratora) bo bujasz sie po tych magazynach jak pindol w badejach i myslisz ze blyszczysz masz farta bo dzici onanizmu nie bije w przeciwnym razie juz dawno zbieral bys zeby

Zmiana C

Jak tam krzysiek z zmiany B dalej zadupcony wuzkami jezdzi? E no tak jego to kryja albo go do domu wysylaja a inny czlowiek by sie napil i by wydupcyli ale widac szwagier szwagra nagra :D

Proszowski kij

Elka ze zmiany D nie jest brygadzistkom a chodz w łachach brygadzisty kto to widzial albo z brygadzista danka na papierosa i na kawe na palarnie i zapalete to sa kuraw jakies jaja i ona ma premie a ine osoby nie pala robia i (usunięte przez administratora) maja wienc co to ma byc i kerownik damian o tym wie tylko je kryje ciekawe co w tym jest heheh

Nie wszyscy lataja na papierosa piją kawę czy spadają na grubą to jest odłam odpad lub margines inni ciężko ptacujw i walczą o ta podwyzke ale kierownictwo tego nie widzi i nowy zarząd tez ma nas w nosie

z tego co tu mozna wyczytac to niezly (usunięte przez administratora) w tym zakladzie jest maja czas na kawe na papierosa i jeszcze na bzykanie no chyba nigdzie tak dobrze nie ma i jeszcze chca podwyzek !!ha,ha,ha!!!

wuzek

Ja jak siadłem na panią ze zmiany d po bani to zapytała z kim jest bo niewie

Koko

A ile rudych łbuw masz na zmianie d? Tylko jeden gruby na nia siadol jak cygan na rower hehe

Wierny

Jak tam ta rudo ze zmiany d? Dali na nio siadaja?

QQQ

Anie mówiłem że jest coś na rzeczy na wyjazdach ?

gruby

Teresa jak chcesz to ciebie moge bzyknac

gruby

A zm d jak tam jest

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów