Amnesty International

Opinie o Amnesty International

Aga 2009-06-04 13:57:41
Super atmosfera w pracy, niesamowici ludzie. Ta praca dodaje pewności siebie.
xyz 2015-11-09 10:30:00
Ciekawa praca, daje możliwość poznania wielu pozytywnych osób. Jednak ciężko pracować tam na dłuższą metę, ponieważ koordynator w Krakowie jest fatalny. Dzwoni w środku nocy albo o 5 rano, nawet w niedzielę i święta potrafi napisać smsa albo zadzwonić. Nie potrafi zmotywować, a wręcz wprowadza nerwową atmosferę. Gdyby nie on praca w Amnesty byłaby o wiele przyjemniejsza, to właśnie przez niego rezygnuje wiele osób.
ramona777 2016-07-18 14:34:11
Witam,
Na czym polega elastyczny czas pracy w Fundacji na stanowisko street fundraiser? Rozumiem,że podstawą jest dyspozycyjność 5 razy w tygodniu (od pn. do pt.) i wypracowanie minimum 5 godzin dziennie? I mniej więcej od której zaczyna się pracę jeśli mówi o porannych godzinach? około 9.30 ? czy jednak ustalony jest ściśle grafik z podziałem na zmiany czasowe? Czy można dogadać się w tej kwestii indywidualnie czy jednak trzeba dostosować się do konkretnych ram czasowych?

Chciałabym również zasięgnąć informacji odnośnie stawek, ponieważ na stronie podane jest,że fundraiser zarabia od 20 do 40 zł netto ( w zależności od efektywności),a zaraz potem w ogłoszeniach czy też na stronie podane jest,że od 10 do 40 zł netto za godzinę pracy... To jak w końcu jest? czy ta stawka 10 zł jest przejściowa i później normuje się na poziom między 20 a 40 zł, czy od początku jest szansa na 20 zł jeśli pracownik ma zadowalające wyniki pracy. Z góry dziękuję pięknie za odp.:)
boss 2016-07-18 14:41:48
To skoro stawki tutaj mogą dochodzić nawet do 40zł @kasia987, to się nie dziwię, że zarobki u nich są adekwatne do powierzanych obowiązków, a wypłata i tak jest w pelni terminowa. Z tego wynika, że zależy im na pracownikach, skoro można się spodziewać takich zarobków.
Cześć 2016-11-08 14:45:15
To jest jeden wielki żart, pracowałam tam 3 tygodnie i dostałam 100 zł bo nie przepracowanych miesiąca chodząc po chatach i żebrając na kobiety które są bite? Każdy szefciu który prowadzi filie jest materialistą a praca nic nie warta. Wielkie halo a tak na dobrą sprawę to jest oszustwo.
Zostaw swoją opinię o Amnesty International - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amnesty International