Opinie o BSP Mirosław Hoffmann w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BSP Mirosław Hoffmann. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BSP Mirosław Hoffmann o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSP Mirosław Hoffmann w Poznań

Pan Nikt

W tej chwili piszę z biura BSP. Twój samochód to ten, który akurat jest wolny, telefon jest, na biurku stacjonarny, PC tak samo. Bazę zdobywasz sam szukając kontaktów i danych w internecie. No chyba że podejmujesz się odszyfrowania notatek z arkusza po poprzedniku... Generalnie wygląda to tak, warunki pracy są jasno określone, konkretna umowa, konkretna kwota. Tutaj bez zastrzeżeń. Gorzej jest w kwestii osiągania wyników. Oferta nie powala konkurencji na kolana, strona internetowa i system B2B też pozostawia dużo do życzenia. Teoretycznie można robić wszystko żeby klient złożył zamówienie, w praktyce nie wiadomo co można a co nie ani na jakich warunkach proponować. Nigdzie nie jest to ustalone ani określone. Siadasz przed kompem i masz mieć wyniki. Sami pracownicy twierdzą, że mają czasem problem bo nie wiedzą czy szef mówi do nich o własnej firmie czy opowiada o zupełnie innej. Podsumowując, są plusy i minusy. Ale kwestia wyników zależy bardziej od szczęścia, polegającego na tym czy uda Ci się trafić na jelenia, któremu jest wszystko jedno skąd zamawia, czy nie.

tomek

Ja może zapytam jak tam w BSP plany sprzedazowe i jaka macie baze klientów, bo czym jeździcie to mało istotne, wazne by jeździło.

jakiś

Ty prorok nie bądź taka ambitna, donosy szczególnie przez "anonimy" to standard cwaniaczków, którzy szukają ofiary żeby se trochę popluć. Niskie loty i żenada - myślę, że dobrze, ze nie pracują w BSP, nie są warci. Miałem okazje pracować jako przedstawiciel handlowy w BSP i nie dam złego słowa powiedzieć, wypłaty na czas, pełne wywiązywanie się z umowy, duża swoboda pracy, a co ważne 8 godzin i do domciu. Co do zarobków zgadzam się z Prorokiem, jak masz umiejętności handlowe to w BSP nawet 4000 wyciągniesz. Rodzina mnie zmusiła do wyjazdu z Poznania, a szkoda.

Prorok

Wiele się zmieniło jak firma została wyczyszczona z dwóch nierobów i (usunięte przez administratora) którzy okradali BSP kosztem innych pracowników przez wiele lat. Jestem pracownicą i osobiście tego doświadczyłam, każdy by chciał umowę o pracę, 3000 na rękę i "dajcie wy mi wszyscy święty spokój, mam umowę o pracę i jestem nietykalny" Uczciwie pracuję i jestem przez szefa doceniana. Jedno co mogę powiedzieć - jak się dobrze pracuje i ma efekty to zarobki są bardzo dobre.

@Prorok

Których nierobów masz na myśli? Było ich tam więcej niż dwóch.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BSP Mirosław Hoffmann, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Dobra robota

Dzien dobry. Dobra robota, pieniadze niezle.Przeludnienie na planecie generuje niskie przychody.

Anonimowaa

Mam bardzo bliska osobe ktora tam pracowala i duzo slyszalam o tej firmie i o szefie ktorry kieruje ta niby 'firma'.. kazdy kto sie tam zatrudni i podejmie ta prace to jakby zalozyl sobie sam line na szyje!! Ta firma to upadek!! szef chyba nie wie ze istnieje takie cos jak umowa o prace i system wynagrodzen za wykonana prace! niech zwroci uwage na to kto w tej robocie robi a kto tylko pilnuje biurka by nie odlecialo!! Pozdrawiam

Ciekawe który pracownik to napisał - bo już ich tam wielu nie zostało... chyba, że o tym samym nazwisku co pracodawca --> to wszystko tłumaczy...

Pracownik - 2012-06-27 02:43:21 Powyższe komentarze są tylko w części prawdziwe. Umowy cywilnoprawne zostały uznane za niezgodne z prawem dopiero niedawno, lecz wciąż duża część pracodawców je stosuje. Jest to jeden ze sposobów optymalizowania kosztów, który również uświadamia CO BYSTRZEJSZYM pracownikom kto zabiera znaczną część ich wynagrodzenia (do autorów powyższych wypowiedzi - jest to rząd, a nie pracodawca). I skoro aby zostać zatrudnionym trzeba założyć tę działalność, to gdzie tu oszustwo? Firma może nie jest McKinsey\'em, a zarobki są znacznie niższe niż w bankowości, ale jest uczciwa i pewna. Proponuję też spojrzeć na siebie, forumowicze, jakie kwalifikacje posiadaliście zatrudniając się tam?Zawieranie umów cywilnoprawnych w warunkach charakterystycznych dla stosunku pracy nie jest optymalizowaniem kosztów lecz naruszeniem przepisów prawa pracy. Takie jest prawo i należy go przestrzegać. CO BYSTRZEJSI pracownicy o tym wiedzą i nie zgadzają się na to.

były

Popieram wszystkie negatywne opinie o tej firmie i jej szefie. Gdyby nie bezrobocie to naiwnych do pracy by nie miał, a tak wykorzystuje sytuację na rynku pracy i tych młodych ludzi w sposób niegodny.

fatalne zarobki na stanowisku magazyniera 1000 zł netto w dodatku umowa zlecenie

lola

anonim - 2010-02-04 01:51:11 Firma ta zatrudnia pracowników na podstawie umów cywilnoprawnych zamiast umów o pracę. Jest to niezgodne z prawem co potwierdził Sąd Pracy w Poznaniu prawomocnym wyrokiem. Przykład rozmowy rekrutacyjnej z właścicielem firmy został opisany na stronie: [usunięte przez moderatora] Witam, Wszytsko co tu opisane jest prawda. Sama mialam nikla przyjemnosc pracowac u tego kolesia. Rzucil palenie i teraz biega i wacha czy ktos inny nie pali. Pamietam jak firma miesciala sie jeszcze na Strzeszynskiej. Mialam pracowac w dziale handlowym, mialam obslugiwac klientow przez tel... a wiecie co robilam? Ubrana w polara, w rekawicach tyralam na magazynie, cielama kartony(!!!) wg Hoffmana uczylam sie artykulow biurowych... Poszukalam innej pracy i poszlam w dluga. Oczywiscie umowa zlecenie... A kase wyplacaja na reke! TRAGEDIA! Widac, ze sie koles ledwo co dochapal kasy i sepi na wszytskim! A do Chin sie buja! Powinni wziac sie na niego ostro! Z tego co wiem, koles chce zeby kazdy zakladal swoja dzialanosc pracujac u niego! Tragedia jednym slowem... Jestem ciekawa co sie u niego zmienilo.... Pewnie jesli juz to tylko na gorsze! Jednym slowem UNIKAC!!!

Podpisuje się pod negatywnymi wypowiedziami na temat bsp... Gdyby ktoś chciał tam pracować, to proponuję się 3 razy zastanowić czy warto... :)

K

Etyka to pojęcie obce dla szefa firmy.

Jeśli chcesz być oszukiwany(a) to praca w tej firmie jest właśnie dla Ciebie. :)

Zostaw merytoryczną opinię o BSP Mirosław Hoffmann - Poznań

BSP Mirosław Hoffmann
1.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Strzeszyńska 33 lok. 101
    60-479 Poznań