Opinie o ABGROUP w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ABGROUP. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABGROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABGROUP w Łódź

Co za bzdury? Zarobki 1100PLN to chyba w Chinach. Poziom jak w firmach rodzinnych jest rodzinny i na wiele się przymyka oczy za co w korporacjach natychmiast na bruk. Wiele spraw daje się załatwić i nie ma nic na lewo i pod stołem. Ciekawe kto to wypisuje bo w tej firmie nigdy nie był. 95% osób pracuje ponad 10 lat więc chyba nie jest tak źle????

lolo

Ciekawe ciekawe co piszemy to po co pracujemy lepiej leżeć wykorzystują jak Biedronka to komplement.

ŻE co?

Mogę krytykować, bo mam porównanie z innymi. Nie zaczynałam tam swojej ścieżki zawodowej ani nie kończyłam więc mam porównanie.

janbmw

Witaj ZENEK lub Benek Dzisiaj przekazuję sprawę do prokuratury. Proponuję zjeść na kolację komputer z którego te bzdury wysyłasz ale IP i tak dostanę od operatora. Do usłyszenia za tydzień w prokuraturze.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie z właścicielem. czas trwania ok 15 min. Przebieg typowy Odpowiedziałam: tak podjęłam pracę na umowę próbną, która trwała ok miesiąca. Jednakże przy nie spełnieniu obietnic dotyczących pracy stałej(druga umowa) zrezygnowałam ze współpracy z tymi ludźmi.

Pytania standardowe: poprzedni pracodawca, umiejętności, wymagania na stanowisku. Na pierwszym spotkaniu ustalono warunki pierwszej umowy próbnej(umowa zlecenie) a także warunki zatrudnienia przy drugiej umowie na stałe(Nie zostały utrzymane)Miało być pełen etat i konkretne wynagrodzenie. W dniu podpisania stałej umowy okazało się że to tylko pół etatu z najniższą pensją.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Kłapouchy

Jako grafik dostajesz 1100 zł oraz umowę zlecenie przedłużaną co miesiąc, a Twoje projekty podważa sekretarka, która awansowała z produkcji. Zero motywacji, zero pieniędzy. Atmosfera w pracy gęsta, każdy włazi w d. szefowi. Firma rodzinna, bez perspektyw na Twój rozwój. Nie masz tej burzy mózgów powera, działania, wspólnego motywowania się do pracy, kreatywności, tylko powolne zamulanie w dół. Jeśli nie masz ambicji i taka praca Ci wystarczy to startuj tam.

tam się nie pracuje. ludzie gdzie macie rozum .nawet nie pytaj o opinie innych ludzi.ile jeszcze trzeba mówic o tym ze jest strasznie.jesli czytasz te opinie a i tak tam bedziesz pracowal. to napiszesz to co ja.miej na siebie nerwy

bury

Przez ponad rok oczekiwałem umowy obiecanej o pracę, wiecznie była umowa zlecenie i ciągle póxniej, później. Przedstawiciel otrzymał ją po 2 latach od zapewnień.

arabela

Na szczęście już w niej nie pracuję.

arabela

Cześć, Pracowałam w tej firmie baaardzo krótko bo niecały miesiąc. Szef obiecywał: umowa, pełen etat(przedstawiciel handlowy). W dniu podpisania umowy nie było go w firmie bo miał ważne spotkania(tak na prawdę bolała go głowa czyli stchórzył) Umowę przedstawiła mi mamusia szefa(czyli księgowa) Nie możemy dać nic więcej niż pół etatu, praca oczywiście minimum 8h czyli 50% najniższej krajowej a reszta pod stołem. Tylko szkoda że zmarnowałam tam miesiąc. Pracownicy w biurze i grafik bardzo fajni ludzie tylko szefostwo jakieś takie nie ogarnięte. Czy w naszym kraju nie ma już normalnych pracodawców?

Popo

Właśnie nie pracuje bo ilez można da się wykorzystywać

Popo

Kimi przecież pisał ktoś wcześniej że umowę- zlecenie-WIECZNĄ. Wiem, że przedstawiciel handlowy po 2 latach pracy na umowę zlecenie otrzymał w końcu umowę o pracę. Ale to był z typu SŁUGUS więc w końcu się doczekał. Nie sługusy, nie mają czego szukać w tej firmie. Wymagania wysokie, ciągła kontrola produkcji poprzez kamery. Pracujesz na papierze po 8 godzin, a realnie aż zejdzie produkcja. Typowy polski prywaciarz.

AAA

Pisz z sensem

xxxxx

u nich się nie robi ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nina

Uwaga... znowu poszukują handlowca - uważajcie na tą firmę praca za marne grosze umowa inna niż obiecują.

?

zresztą co do za praca dla grafika na umowę zlecenie za 1200 zl... najlepiej za darmo jak by się pracowało.

edc

Dalej szukają pracowników tylko w ogłoszeniu już nie podają nazwy firmy tylko tel.

ona

wyzysk pracownika co innego obiecuja co innego daja nie polecam. Chyba ze chcecie pracowac za pól darmo i bez umowy.

zola

masakra chcą mieć pracowników za darmo.

ona

nikt za takie pieniądze nie będzie tam pracował albo przetrwa tylko do znalezienia lepszej pracy nie na umowie zleceniu i 1200 zł pensji ;)) Byłam na rozmowie nie polecam!!!

tip top

pracowałem tam dość długo praca straszna organizacja i zarobki tak samo nie wiem dlaczego państwo na to pozwala ale niestety jak nie ma pracy to można tam iść a w międzyczasie szukać czegoś lepszego,całą firmą rządzi rodzina szefowa to matka dyrektora śmiech dodatku wszędzie kamery i gadka typu że na zlecenie to się przerwa nie należy oczywiście umowa zlecenie a podatek odciągną ci z pensji

Zostaw merytoryczną opinię o ABGROUP - Łódź

• Jak się pracuje w ABGROUP?

Zobacz opinie na temat firmy ABGROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABGROUP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABGROUP?

Kandydaci do pracy w ABGROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABGROUP