Opinie o BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO w Kraków Pilotów 6

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO w Kraków Pilotów 6

Iwona

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy w ostatnio zaszły w niej jakieś zmiany? Chętnie usłyszymy więcej od obecnych pracowników BRW.

aga

w branży handlowej jezeli chodzi o sprzedaż to jest tak zawsze, że trzeba wyrabiac te wyniki i jakos dbac o klientow i ich zachecac, co do jakosci tych mebli to nie wiem na 100%procent czy wszystkie sa ok wykonane, mam komode od nich juz pare lat i jestem bardzo zadwolona

junia69

Ja pracowałam w tym salonie 3 lata, w trzecim roku pracy zaszłam w ciążę, pani szefowa przyjęła to z aprobatą. W czasie mojego urlopu macierzyńskiego skończyła mi się umowa o pracę i niestety nie została przedłużona, choć wcześniej obiecano mi że nie mam się czym martwić. Pracowałam więc w zagrożonej ciąży do 9 miesiąca z myślą że po macierzyńskim będę miała gdzie wrócić... Jak się później dowiedziałam to pani szefowa nie przedłużyła mojej umowy bo "coś jej się nie spodobało". Ogólnie nikomu nie polecam tam pracy, jest to (usunięte przez administratora) , ludzie maja być robotami zaprogramowanymi na robotę, robotę i jeszcze raz robotę, ciągle straszą zabraniem premii itp. gdyby uzbroić się w dobry dyktafon to sprawę o mobing masz wygraną... zgadzam się również z moimi przedmówcami że kadra kierownicza do pupy się nadaje.. zarobić można ale kosztem własnego życia i nerwów. Nadmienię róznież że słyszałam od swoich ówczesnych współpracowników, że jedna kobietka dostała zawału serca pracując tam..

loffe

Czytając to wydawać by się mogą że to zwolnienie pracownicy nagadują na pracodawce ale niestety tak nie jest. Jeżeli ktoś każe podpisywać dokument że nie będę w ciąży a później mam się martwić że jak będę chciała iść na L4 to i tak mnie zwolnią to nie polecam żadnej kobiecie tego miejsca pracy. Wmawianie notorycznie że wszystko robisz źle, kłamiesz oszukujesz i może jeszcze kradniesz. TAKICH LUDZI POWINNI ZAMYKAĆ bo nie jest to normalne. Sklep w rankingu BRW pewnie wysoko zajmuje swoje miejsce bo przy ul.pilotów nie ma strat, w końcu za straty płacimy my, pracownicy ....

Kierownik Sklepu

Umówione spotkanie godz. 13, rozpoczęcie rozmowy godz.14 czas trwania 7 min Pytanie 1 Proszę opowiedzieć co Pani robiła w pierwszej pracy? Pytanie 2 Ile ma Pani ludzi pod sobą? Pytanie 3 Ile by Pani chciała zarabiać? Wszystkie zadane pytania. Moimi odpowiedziami nie była w ogóle zainteresowana.

Pani pyta mnie czy mam jakieś Pytania, ja tak, że mam dużo pytań, odpowiada na tym etapie nic nie mogę powiedzieć. I znowu czy mam jakieś pytania-powtórka z rozrywki jak mam pytać jak nie chce łaskawie nic powiedzieć. Jeszcze nigdy nie byłam na takiej rozmowie, Pani się wydaje, że jak prowadzi rozmowy to już unosi się na ziemią. Totalna porażka, ja rozumie, że pewnie już kogoś wybrała i już się jej nie chciało prowadzić rozmów, ale jako profesjonalistka za jaką się uważała, to chociażby udawała. Zraziłam się do całej firmy przez taką olewkę. I cieszę się, że jej nie dostałam bo odchodząc od stolika miałam jej powiedzieć, że to ja dziękuję.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Neo

Co do ww. opinii niestety jest to prawda, należy stwierdzić że być może BRW jako firma stara się ujednolicić standardy i pokazywać się z dobrej strony lecz niestety jak zaznaczył poprzednik dzięki pani dyrektor z karkowa nie prędko się im to uda (przynajmniej w tej placówce) Pomijając fakt że wspomniana pani dyrektor łamie przepisy prawa pracy w wielu przypadkach, stosuje mobbing, to jest osobą całkowicie bez kompetencji, 70% ludzi tam pracujących gdyba jak ktoś taki obejmuje takie stanowisko pozostałe 30% to obstawiane stanowiska bez ludzi o podobnym kroju czyli rodzina niemająca bladego pojęcia co robi ale zatrudniana jedynie po to by donosić na pracowników. Oczywiście wszystkie osoby które kiedykolwiek pracowały na umowę zlecenie a faktycznie wykonywały obowiązki oraz miały warunki do spełnienia takie jak np. do przepracowania w miesiącu pełen etat ustawowy (ilość godzin), wyznaczone miejsce oraz godziny pracy, wyznaczony harmonogram pracy, wypłacane regularnie wynagrodzenia, wyznaczone obowiązki itd. musicie wiedzieć że możecie zgłosić skargę do Państwowej Inspekcji Pracy, takie działanie jest nazywane jako ustalenie stosunku pracy, jeżeli pracodawca podpisuje umowy zlecenia mające znamiona umowy o pracę traktowane jest to jako "uciekanie przed obowiązkami podatkowymi" oraz łamanie kodeksu pracy, wystarczy udowodnić iż umowy były podpisywane cały czas, dodatkowo że traktowani byliście jak pracownicy na etacie, wówczas szanowna pani dyrektor zostanie pociągnięta do odpowiedzialności prawnej (zawsze w grę wchodzi pozew zbiorowy), zazwyczaj kończy się to odprowadzeniem zaległych składek, wypłatą ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, karą finansową oraz ewentualnym odszkodowaniem (zazwyczaj drobnym). Więc warto pamiętać, że jeżeli nie zależny wam już na pracy zawsze warto upomnieć się o swoje. Mechanizm stosowany w tej placówce to uciekanie i łamanie kodeksu pracy. Sama dyrektor jako osoba bez ambicji, nieumiejąca zarządzać pracownikami, kłamiąca i oszukująca swoich pracowników nie zasługuje na szacunek. Na szczęście należę do osób które odbyły piękną rozmowę kwalifikacyjną oraz stanowczo przekazałem swoje uwagi oraz informację że zaproponowane warunki i mechanizm mi nie odpowiadaj.

OCTAVIA

Magazynier 11 zł brutto umowa zlecenie odnawiana co miesiąc - warunki gorsze od BIEDRONKI.

Przemek

Pozdrawiam wszystkich pracowników pilotów 6 :) piętro pierwsze i słoneczniki to chyba jedyne warte zachodu sprawy w tej firmie. Rozmowa kwalifikacyjna - banalnie prosta. Pani dyrektor - wydawała się miła, na szczęście znalazłem inną pracę ;) PS wszystko, co tutaj napisali poprzednicy, jest prawdą ;)

Janusz Biznesu

Szanowni Państwo, Black Red White może i jest poważną firmą, może i ma swoje pożal się Boże standardy, jednakowoż na pewno nie w Krakowie. Jako klient oceniłbym salon na Pilotów co najwyżej na mierny, jako pracownik, który miał nieprzyjemność tyrać tam jakiś czas temu, poniżej oceny niedostatecznej. - Pracownice muszą podpisać lojalki, że nie planują potomstwa. - rotacja pracowników nowych co 2 tygodnie. - Kodeks etyki zakładu pracy? - co to w ogóle jest? - Brak ujednolicenia faktów - zadania liderów, kierowników, pani dyrektor i wszelkie ich funkcjonowanie pozostawiają wiele do życzenia. Pani derektor jest oczywiście bardzo mila, ale... - obcina wszystkim i za wszystko. - każe na siebie czekać ok. 15-30 minut przed rozmową kwalifikacyjną - kitra bułki w szufladzie ;D - wymaga posiadania świadectwa szkoły średniej (tak, nawet, jeśli jesteś doktorantem wyższej, renomowanej uczelni) - potwierdzone przez kolegę, którego wyrzuciła z kwitkiem. - nie jest słowna. - obsadza firmę swoją rodzinką. - zabiera pieniądze. - zabiera premię. - zabiera dodatki. - będziesz zarabiał najniższą krajową i bał się zbuntować. Pamiętaj, kandydacie i obecny pracowniku: jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem!

hdhhd

Kogo tam poszukują teraz, bo nie ma żadnych ofert? jak to z tą rotacją w BRW?

Grzesiek

Moja żona pracowała tam miesiąc na umowę zlecenie za marne grosze. Miało być potem lepiej. Na trzy (!) godziny przed końcem umowy kierowniczka powiedziała, że przedłużenia nie będzie, mimo, że żona pracowała długo w tej branży i od pierwszych dni radziła sobie jak stary pracownik. Potrzebna była przed świętami. Tylko dlaczego nikt tego nie powiedział? Zmarnowany miesiąc, gdyż ta praca praktycznie uniemożliwiała szukanie innej pracy. Potraktowanie człowieka jak zwykłe narzędzie, które wyrzuca się jak jest niepotrzebne. Dyrekcja nie miała odwagi powiedzieć o tym, iż umowa nie będzie przedłużona, mimo pytań mojej żony. Zdecydowanie odradzam pracę tam. Szkoda waszego czasu. No chyba że macie miesiąc do zmarnowania za śmieszne pieniądze. Doprowadźmy do tego, aby tacy pracodawcy musieli zap...... sami. Aha, warunki socjalne fatalne!

Magda

Włos jeży się na głowie czytając niektóre wpisy. W każdej firmie jest raz lepiej raz gorzej ale na miłość boską to jaki (usunięte przez administratora) Dlaczego nie zbierze się parę osób i nie zgłosi problemu do PIP-u? Nie może jakaś humorzasta pani dyrektor i niedouczona jak zarządzać zespołem pani kierownik robić z Was niewolników!

dysia

Miałam do czynienia z ta "Panią kierownik" i szczerze (usunięte przez administratora) mniej śmierdzi niż jej z gęby. A i drzeć się potrafi i to nie tylko na pracowników ale na klientów również.

Bika

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona przez kobietę z tej firmy to porażka, jak można zadać osobie, która przyszła na rozmowę tylko ok 3 pytania, do tego udawać w ogóle nie zainteresowaną odpowiedzią-porażka i stroić głupie miny. Byłam na wielu rozmowach, ale takiej żenady to jeszcze nie widziałam.

candidate

byłam dziś na rekrutacji - bardzo nieprzyjemna pani kierownik.... zadawała zbys osobiste pytania i robiła przy tym sfochowane miny, nie polecam...

karop

a dlaczego bez komentarza szef i zarząd co tam takiego sie dzieje i jak tym kieruja ta firma...Jak jest na dzień dzisiejszy wyglada praca w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną...czy zadaja pytania miekkie czy twarde jak wyeliminowac stres zwiazany z rozmowa dziekuje bardzo za odpowiedzi...

Orta

weryfikując negatywne wpisy nie mogę znaleźć przykładów i opisów co naprawdę jest nie tak i pod jakim względem nie polecacie tam pracy. Ja mam doświadczenie w kilku miejscach i z doświadczenia wiem że każdy widzi wszystko na swój sposób.... Wiadomo jak jest teraz ciężko dla pracodawców utrzymać się na rynku więc jeśli chodzi o pieniądze to wiem że nie jest tak kolorowo w każdym miejscu pracy

normalnieeniee1@interia.eu

potrzebuje pomocy ! 1.kuchnie nika-nalezy wykonac skrócona oferte tej grupy mebli dla potencjalnego klienta. Oczekujemy wykonania w programie exel. 2.Kuchnie family line-nalezy wykonac skrocona oferte tej grupy mebli dla potencjalnego klienta. Oczekujemy wykonania ofert w programie powerpoint. 3.Kuchnie klasyczne i nowoczesne-nalezy wykonac opis tej grupy mebli tylko poprzez opisowe zestawienie frontow grupy capital, traffic, sentima i royal wg latalogu black red white.Katalog do pobrania ze strony www.brw.com.pl.Oczekujemy wykonania ofert w programie word. Bardzo prosze o odpowiedz.

Bodziomeble

To co pisza negatywnego to wszystko PRAWDA!!! Ale wniosek juz zlozony i dowody tez mam, kwestia teraz paru miesiecy

zarząd i kierowniczka - bez komentarza - (usunięte przez administratora)

Anomim

Witam, Pojawił się kolejny nabór na pracowników. Czy sytuacja wygląda aż tak dramatycznie?

Zostaw merytoryczną opinię o BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO - Kraków

• Jak się pracuje w BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO?

Zobacz opinie na temat firmy BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO?

Kandydaci do pracy w BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO
1.8/5 Na podstawie 67 ocen.

BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO