Opinie o BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO w Kraków Pilotów 6

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO w Kraków Pilotów 6

Niezadowolony

Część 2 Kolejny przykład opiszę w skrócie. Próba wprowadzenia nowego nazewnictwa stanowisk według standardów UE, taka zmiana to brak możliwości awansu finansowego, to był koniec drabiny finansowej na tym stanowisku, co spowodował sprzeciw pracowników. Sprzeciw ten był przysłowiowym „kopem” dla głównego kontrolera i autora tego dzieła [usunięte przez moderatora] w bezmiarze swej mądrości. Notabene ten człowiek to nieformalny aspirant na „dyrektora a może już jest dyrektorem” jednej z fabryka w południowowschodniej Polsce. Jak to się przekłada na zwykłych pracowników? Każdy gdzieś musi pracować. Chce dobrze zarabiać i być pozytywnie oceniany przez pracodawcę. Natomiast tu płaca jest niska w ograniczonym wymiarze, regulowane postojami i urlopami bezpłatnymi „oczywiście na własne żądanie pracownika - niepłatne” Niestety prezesi dyrektorzy i kierownicy to marionetki i zastraszeni ludzie. Przy dzisiejszym braku innych miejsc pracy, nie zrobią nic żeby narazić się św. Jehowy, którzy wbrew temu, co mówi ich Biblia są wyjątkowo pamiętliwi i złośliwi. Taka polityka już mści się na tej firmie, chociażby, zła opinia klientów o rzetelności firmy BRW, ucieczce ludzi młodych zdolnych i wykształconych. Problemach, z jakością wyrobów, które wynikają z nieprzestrzegani technologii, starzejącemu się parkowi maszynowemu i coś, co jest najważniejsze, ludzie nie utożsamiają się z tą fabryką. Kryzys pewnie kiedyś się skończy a ja życzę kontroli wewnętrznej żeby wróciła do początkowej działalności firmy BRW z lat dziewięćdziesiątych, do stodoły i POM-u w Biłgoraju, oraz jazdy starym samochodem a nie nowym BMW, które mają z pracy tych pseudo bałaganiarzy i nieudaczników Praktyki, którą opisałem wyżej stosowane są w licznych salonach, ostatnio słychać o konflikcie w zakładzie w Nidzicy, BRW próbowało również prowadzić taką politykę na Białorusi, ale tam dostali po „łapach ”od pracowników, które poparła tamtejsza władz. W latach zmian ustrojowych w Polsce wszyscy liczyliśmy, że budujemy kraj dla Polek i Polaków, który będzie przyjazny dla wszystkich, którzy tu chcą żyć i pracować. Politycy będą tworzyć dobre prawo, pracodawcy współpracować z pracownikiem. Światopogląd religijny zostanie w domu, ludzie tu będą pomnażać dorobek, swój, pracodawcy i kraju. Ale mocno się pomyliłem pracując w tym „zborze”. Sądzę, że pyszałkowatość i arogancja zarządu św. Jehowy całej grupy Black Red White wkrótce zostaną poskromiony. Niezadowolony.

Niezadowolony

chłopcy i dziewczęta z fabrycznego zboru. Black Red White to kilkadziesiąt salonów firmowych i kilka firm siostrzanych, które w wyniku dobrej koniunktury lat 90 i dużemu zaangażowania wszystkich pracowników, z firmy, która powstała w stodole a później została przeniesiona do POM-u i osiągnęła taką wysoką pozycję na rynku meblarskim, zaś właściciel został wywindowany na jednego z najbogatszych ludzi w Polsce. Co się dzieje w tych fabrykach: zwolnienia, ciągłe przestoje, klienci narzekają na fatalną, jakość mebli, a pracownicy na arogancje i niekompetencje większości przełożonych? Problem można tłumaczyć obecnym kryzys, co pewnie w części jest prawdą, lecz przyczyny takiego stanu są głębsze. Kluczowa sprawa to sterowanie firmą. Dzisiaj Firma zatraciła pierwotny entuzjazm i zaangażowanie zwykłych pracowników, stając się firmą religijną, sterowaną przez zbór świadków Jehowy. Jak to wygląda w rzeczywistości od strony pracownika, który nie jest św. Jehowy. Pierwszy problemów to polityka Inwestycyjna, budowa salonów, zakup nowych maszyn itp., która jak widać realizowana jest na kilogramy a nie rzeczywiste potrzeby zakładu – zgodnie z zasadą: droższa inwestycja, większa prowizja. Druga rzecz, której chcę poświecić więcej uwagi to działalność kontroli wewnętrznej w firmę. Pracodawca stworzył standardową strukturę firmy, z których kluczowe stanowiska zajęła rodzina i bracia ze zboru św. Jehowy. Najważniejszym działem w tych strukturach został dział kontroli wewnętrznej. Kim są i co mogą pracownicy tej komórki? Na początku działalności grupy na stanowisku kierownika kontroli wewnętrznej powołano małżeństwo [usunięte przez moderatora] Posiadających „namaszczenie „ rodziny, samego właściciela i praktycznie nie podlegają żądnej kontroli. Prywatnie pan [usunięte przez moderatora]. to artysta i „człowiek dusza” jak każdy Jehowa, porównywany jest do francuskich impresjonistów. Który wystawia na razie w Biłgoraju. Ocenę prac pozostawiam oglądającym. Pracownicy kontroli zajmowali się inwentaryzacją, spisami okresowymi materiałów, przepustkami i innymi podobnymi sprawami, jeździli starym samochodem i stawiali pasjanse na służbowym komputerze. Dobór pracowników do działu kontroli wewnętrznej odbywał się z klucza religijnego - każdy pracownik działu to św. Jehowy. W tym okresie praca tego działu, był kontrolowana przez były już zarząd holdingu. Wówczas zajmowali się tym, czym powinni. W roku 2009 lub 10 wszystko uległo zmianie. Kontrola wewnętrzna w Biłgoraju zwolniła wielu pracowników z kierownictwa naczelnego firmy, po czym były prezes w wyniku braku wpływu na te decyzje podał się do dymisji ( nie oceniam zasadności zwolnień). Jak działają kontrolerzy wewnętrzni i marionetkowi prezesi? Holding w okresie kryzysu w różny sposób obniża pobory pracowników, zabierając kolejne dodatki. To oczywiście ma służyć poprawie kondycji finansowej firmy BRW, która oczywiście wymaga reżimu finansowego, ale wcale nie jest taka jak się ją przedstawia - Przykład, który widzą zwykli pracownicy to: samochody służbowe, które stoją przed biurowcami, wszystkie z górnej półki, palą nie mało, służbowy śmigłowiec, którego nie widać, bo stoi na lotnisku no i 10-te miejsce tadeusza na liście najbogatszych. W tle takiej złej sytuacji upowszechniany jest wątek bałaganu, nieporządków, kradzieży a nawet seksu i pijaństwa w pracy. W ten sposób tworzone jest wrażenie, że wszyscy dokonują nadużyć i gdyby nie kontrola wewnętrzna św. Jehowy to pracownicy by wszystko ukradli właścicielowi. Części pracowników nawet udziela się taka opinia, co potwierdzają na forach. Takie działanie jest bardzo podobne do działań byłej organizacji z sąsiedniego kraju, której kierownikiem i założycielem był nasz rodak , oczywiście nazwy proszę się domyślić a nazwisko to [usunięte przez moderatora]. albo [usunięte przez moderatora] - chyba nie był Jehową. Ludzie ci zwolnili wielu pracowników i jeszcze zwolnią, przy okazji starają się unikać wypłaty odpraw, stosując znów motywację: mała wydajność, kradzieży czy braku dbałości o majątek właściciela itd. – Walczcie z takim praktykami. Kolejny przykład. Kontrola wewnętrzna zaczęła się interesować takimi rzeczami jak, wewnętrzne skoligacenia rodzinne np. brat, mąż, żona. Może w ramach riposty zwykli pracownicy powinni przyglądnąć się, kto jest, kim w firmowym zborze – to bardzo przydatna i ciekawa wiedza. Niech światkowi czulią Wasze spojrzenie na swoich plecach. Kontrolerom też można się przyglądać np. publikować na forach, co to za persona z tatuażami jak [usunięte przez moderatora]. i inni. Kolejny przykład opiszę w skrócie. Próba wprowadzenia nowego nazewnictwa stanowisk według standardów UE, taka zmiana to brak możliwości awansu finansowego, to był koniec drabiny finansowej na tym stanowisku, co spowodował sprzeciw pracowników. Sprzeciw ten był przysłowiowym „kopem” dla głównego kontrolera i autora tego dzieła [usunięte przez moderatora]. w b

PRAWDA

ciąg dalszy... Przytoczę tu kilka przykładów za które pracownik był, jest i będzie karany w tej firmie tzw "CENNIK PANI [usunięte przez moderatora]": -Klient zerwał cenówkę z mebla a Ty nie zdążyłeś zrobić nowej bo miałeś klienta w tym samym czasie: 50zł -100 zł od każdego pracownika piętra. ( w chwile ma na czysto ok. 300-600 zł ) -Klient ukradł lub zniszczył uchwyt, zawias czy inną częśc mebla- całe pięto skłąda się na nową część i każdy 50 zł za to, że nie dopilnował ( w chwile ma na czysto ok. 300 zł ) -Rabat dla klienta ponieważ spóżniło się zamówienie - płacisz TY 30zł , 50zł a czasem 100zł i więcej zależy od kwoty zamówienia -Klient wrzucił papierek np. z Mc Donalda do jakiegoś mebla nie zauważyłeś - 50 zł z premii -Źle była wprowadzona cena do systemu to pokrywasz różnice znowu TY a nie osoby, które wprowadzają towar do systemu. -Nie zapięta koszula ( nieważne że ponad 30 stopni ) jedyne 50 zł z premii w promocji "LATO W PLASTIKU" -Na inwentaryzacji wyszło, że zginęło 20 wersalek na hurtowni w Skawinie (nikt z praconików salonu tam nigdy nie był) składali się pracownicy salonu jak i hurtowni. SUPER SOLIDARNOŚĆ TYLKO CZEMU JAK GINEŁY MEBLE NA SKLEPIE TO HURTOWNIA SIĘ NIGDY NIE DOKŁADAŁA ;/ Takich różnych powodów do zabierania premii tam jest dziesiątki i szkoda mojej klawiatury na pisanie, każdy tam się stresuje bo boi się cokolwiek robić bo nie wiadomo czy to nie będzie kolejny powód do zabrania premii. Jak dyrektorka jest w pracy to zamiast zając się konkretną robotą to cały dzień chodzi z kartką, szuka i zapisuje kto za co i ile a na koniec miesiąca podsumowanie ile kto na minusie bo z tego ma na czysto dużą kasę bo pracowników około 50 na salonie a w hurtowni na Skawinie, którą też zarządzają z mężem jest chyba więcej pracowników a to samo się tam dzieje z zabieraniem premii. Tak jest bo dostaje z centrali pule pieniężną i im mniej da pracownikom tym więcej zostanie dla Niej. Szkoda tylko, że nikt nigdy nie wiedział jaką wypłatę dostanie bo po przelewie dopiero widziało się ile zabrała a dopiero po 3 tygodniach wzywała po kolei każdego i wtedy mogłeś się dowiedzieć ZA CO ? SPRYTNE BO PO FAKCIE NIE MASZ SZANS NA WYTŁUMACZENIE SIĘ. NA PODSUMOWANIE większość ludzi co tam pracuje lub pracowało wspominam bardzo dobrze i tylko dzięki Nim mam miłe wspomnienia. ALE TEN PRACODCA NIE DA WAM ZARBIĆ BO CIĄGLE MU MAŁO SZUKA CORAZ WIĘCEJ SPOSOBÓW NA ZABIERANIE PREMII I DYMANIE PRACOWNIKÓW ! MAJĄ PODOBNE DZIAŁANIA JAK NASZ RZĄD CZYLI WSZYSTKO DLA NICH A RESZTKI DLA ZWYCZAJNYCH LUDZI. SAMI SOBIE USTALAJĄ DODATKOWE PREMIE Z NASZYCH PIENIĘDZY....

PRAWDA

Witam Pracowałem w tej firmie jako sprzedawca i ostrzegam wszystkich co chcą pracować na Pilotów 6, że jest tam tragicznie pod względem traktowania pracownika jak i pod względem okradania ludzi przez Dyrekcję;/ Praca mniej więcej codziennie wygląda następująco.. Przychodzisz do pracy, oczywiście w pośpiechu bo jeżeli spóżnisz się nawet o minutę prawdopodobnie z Twojej pensji zostanie zabranie 50 zł jeżeli powtórzy się to znowu w najbliższych miesiącach tym razem zabierze dyrektorka 100 zł także osoby, które jeździły autobusem z daleka często były nawet pół godziny albo godzinę wcześniej bo następny autobus przyjeżdżał im na Pilotów praktycznie na styk więc nie było co ryzykować. Jeżeli była zmiana od 10-tej to pierwsze 2 godziny to raczej normalne każdy sprawdzał swoje zamówienia, poprawiał swoją część ekspozycji, obsługiwał kientów itp. aż tu nagle pojawiała się godzina 12-ta i PIEKŁO PRZYCHODZIŁO DO SALONU czyli kierowniaczka. Odrazu rozstawiała po kątach wszystkich zakaz rozmów na salonie nie można było nawet rozmawiać na tematy związane z pracą wieć jak tu stworzyć zespół ? Minięcie się na korytarzu skutkowało uwagą kierowniczki a nie dało się przecierz przejść przypadkiem obok drugiej osoby przez 10 godzin pracy. Za każdą taką sytuację ZA KARĘ PRACA FIZYCZNA, czyli noszenie mebli, skręcanie albo inne niepotrzebne polecenia a poźniej pretensje, że nie ma kto obsługiwać klientów a przecierz robiłeś to co Ci kazała robić.. i tak cały dzień mijał w stresie bo na przerwę nawet spokojnie nie moża było iśc;/ na zmianie średnio 12 sprzedawców a na przerwę moża było chodzić tylko pojedynczo. Zakłądając, że większości przysługiwała przerwa 30 minutowa a niektóym 15 minutowa to każdy był średnio 20 minut. Zasada była "kto pierwszy ten lepszy" od godziny około 14-tej kiedy powoli każdemu zaczynało burczeć w brzuchu zaczynała się walka. Nie raz na przerwę szło się dopiero po 17-tej. Bywali tacy co kanapki po kieszeniach chowali i jedli po kryjomu. Była też opcja na ryzyko "może nie wpadnie do socjalnego" ale jak wpadła kończyło się to 100 zł z cięzko zapracowanej premi i nie było tłumaczenia, że akurat nie ma w tym czasie klientów a ja byłem bardzo głodny ;/ Latem odwieczny problem NIE DZIAŁAJĄCA KLIMA ;/ i blada (usunięte przez administratora) a raczej mokre pachy. Każą chodzić w najtańszych koszulach, w których czujesz się jak w worku foliowym a na salonie w ubiegłe lato było duszno i ponad 30 stopni, klienci narzekali, nie chcieli wchodzić do salonu, sprzedawca nawet wody nie mógł mieć przy biurku (inne działy mogły) ale z klimą wymówka zawsze była, że jakaś awaria czy coś innego ( tylko czemu od kilku lat..!? ) Prawda taka, że działała tylko zabraniała ochronie włączać bo oszczędności. DZIWNYM TRAFEM TYLKO W BIURZE U DYREKTORKI DZIAŁAŁA. Jak wzywała na dywanik to nawet, aż się przyjemnie tam chodziło bo chłodno pomimo, że wiadomo w jakim celu.. KOLEJNEJ ZJEBY ZA BYLE (usunięte przez administratora) I PO PREMI. Bo przecierz za coś trzeba było pojechać na wypasione wakacje albo kupić synusiowi mieszkanie, może i ją stać ale PO CO KUPOWAĆ ZA SWOJE jak pracownicy pomoga przecierz to dobrzi ludzie i pracowici. Ogłosili kryzys jakieś 3 lata temu od tamtej pory co roku do podpisania aneksy o obniżce podstawy ( aż doszła to najniższej krajowej) premie też były zmniejszane. Dwu krotnie zostały zabrane pracownikom CAŁEM PREMIE i jakoś w tym czasie dziwnym trafem DYREKCJA KUPIŁA SOBIE NOWE EKSKLUZYWNE SAMOCHODY BO KRYZYS JEST więc po raz kolejny pracownicy ZOSTALI WYDYMANI bo pomogli "biednej" dyrekcji dołożyć się im do ich przyjemności, ŻEBY IM LŻEJ BYŁO W ŻYCIU a Ty masz zapier...ać jak wół, żeby miała z czego zabierać. Jeszcze z pracowników robią tam (usunięte przez administratora) Kierowniczka ciągle miała pretensje o wszystko, ściemy, że jesteśmy najgorszym salonem w Polsce, ciągle jest źle, jesteśmy beznadziejni itp CZYLI SUPER SYSTEM MOTYWOWANIA najlepiej odreagować stres na pracownikach. O salonie oczywiście to kłamstwa bo SALON NA PILOTÓW 6 JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH I W CENTRALI SOBIE CHWALĄ TEN SALON. Ale kierowniczka jest tylko po liceum, nie ma żadnego wykształcenia w kierunku zarządzania ludzmi i nie wie, że jak z nimi rozmawiać. Mruganie oczami i podniesiony głos w niczym nie pomoże, z resztą tam jest tylko system karania a nie ma nagradzania. Na miłe słowa, podziękowania nie licz. Jescze bezczelne wykorzystywanie pracowników do różnych napraw bo przecierz po co wzywać fachowców i płacić jak ma tylu pracowników i na pewno, któryś "chętnie" przez pół dnia będzie przetykał kible w salonie, wymieniał klamki,krany inny odśnieży dach pomimo, że nie ma uprawnień ale kto to zauważy.. jak coś innego się zepsuje to też pracownik zrobi w godzinach pracy a jak odmówisz dostaniesz papierek na koniec dnia z wypowiedzeniem. Przytoczę tu kilka przykładów za które pracownik był, jest i będzie kara

marian
@PRAWDA

reasumując - codzienna religijność Świadków Jehowy jest "wzorcowa". Jezus w niebie się przewraca z boku na bok jak to widzi

Kierownik Sklepu

Umówione spotkanie godz. 13, rozpoczęcie rozmowy godz.14 czas trwania 7 min Pytanie 1 Proszę opowiedzieć co Pani robiła w pierwszej pracy? Pytanie 2 Ile ma Pani ludzi pod sobą? Pytanie 3 Ile by Pani chciała zarabiać? Wszystkie zadane pytania. Moimi odpowiedziami nie była w ogóle zainteresowana.

Pani pyta mnie czy mam jakieś Pytania, ja tak, że mam dużo pytań, odpowiada na tym etapie nic nie mogę powiedzieć. I znowu czy mam jakieś pytania-powtórka z rozrywki jak mam pytać jak nie chce łaskawie nic powiedzieć. Jeszcze nigdy nie byłam na takiej rozmowie, Pani się wydaje, że jak prowadzi rozmowy to już unosi się na ziemią. Totalna porażka, ja rozumie, że pewnie już kogoś wybrała i już się jej nie chciało prowadzić rozmów, ale jako profesjonalistka za jaką się uważała, to chociażby udawała. Zraziłam się do całej firmy przez taką olewkę. I cieszę się, że jej nie dostałam bo odchodząc od stolika miałam jej powiedzieć, że to ja dziękuję.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
stresik

Witam co do wcześniejszych opini zgadzam się w 1000% największym złem w tej firmie na Pilotów jest [usunięte przez moderatora] kierowniczka która bardziej powinna się leczyc niż pracować na stanowisku kierowniczym codzienne jej traktowania pracowników nadają sie do sądu pracy za mobing dobrze że już tam nie pracuje bo chyba psychiatryk by mi sie należał, kobieta traktuje wszystkich jak pomiotła podludzi których można niszczyć gnębić poniżać!!! humory miała i pewnie ma nadal w ciągu dnia co chwilę inne szkoda się denerwować bo się zapomniało dużo z jej zachowania ale wspołczuje ludziom którzy tam pracują i będą nadal tam zatrudniani, a pani dyrektor to terrorystka psychiczna nr 2 ciągłe były zabierania premi za byle co wymyślała na poczekaniu , jak wychodziła na salon wszyscy mieli juz dość , cenówki sama zabierała z mebli zeby zwinąć całemu piętru 50 zł lub więcej a wpt to jej ulubione zajęcie było bo tu można było zarobić krocie na pracownikach , a jej przekręty ze sprzedażą starych mebli uzywanych to hit nie było kodów w systemie na nie to się na formatkach meblowych sprzedawało hehe magazyn ciągle płacił za znikające materace a ciekawe w jaki sposób znikały pewnie do pensjionatu pewnych osób...a teraz podobno prace dostał w firmie synuś pani dyrektor podobno sie dzieja nowości ale o tym nie wiem za bardzo ... ludzie idźcie do inspekcji pracy zgłoście to traktowanie te warunki w jakich pracujecie w zimie upał nie do zniesienia bo klima nie działa bo oszczednosci a w zimie ile na dworze tyle w salonie bo szkoda ogrzewania przecież tam tylko pracuja niewolnicy bemaru .. .....

prawda

Witam,ja pracowałam co prawda nie na salonie ale w hurtowni która podlegała pod ten sam zarząd i niestety moje odczucia są jeszcze gorsze, ale najgorsze jest to że gdy zaszłam w ciążę piątego dnia po powrocie z macierzyńskiego dostałam wypowiedzenie umowy,jedyne co mnie pociesza to to że na tyle znałam tych ludzi, że nie miałam złudzeń co do mojego powrotu i przynajmniej nie charowałam na nich w czasie ciąży. Cóż w niektórych firmach tylko pracodawcom wolno posiadać dzieci...

Witam pracowałem w BRW Kraków długo , zbyt długo jezeli mozna to nazwać pracą . Codzienne wykorzystywanie ludzi dla potrzeb pani dyrektor , napychanie jej portfela ludzka krzywda . Jeżeli macie zamiar tam " pracować " to proponuje zastanowić sie nad tym czy skończyła sie juz wam rola człowieka i chcecie być popychadłem dla potrzeb firmy. Co roku wspaniała inwentaryzacja która wychodzi na 0 , wspaniale prawda , szkoda ze wczesniej koszt wszystkich braków ponosza pracownicy , urlop tylko wtedy gdy to sie podoba kierownictwu a najlepiej od stycznia do marca , przeciez wszystkich stac na to aby wyjechac do ciepłych krajów , premia jest ..... zabierana przy każdej okazji i gorszym nastroju pani dyrektor , przecież cenówka na meblu nie ma prawa się odkleić , lub dziecko nie moze zerwać (100zł mniej do wypłaty dla całego pietra ) , a tutaj papierek leży ( 100 zł mniej do wypłaty ) . O tej firmie można ksiażke napisać .... ach szkoda słow nie chce mi się pisać ...

szczery

junia69

Ja pracowałam w tym salonie 3 lata, w trzecim roku pracy zaszłam w ciążę, pani szefowa przyjęła to z aprobatą. W czasie mojego urlopu macierzyńskiego skończyła mi się umowa o pracę i niestety nie została przedłużona, choć wcześniej obiecano mi że nie mam się czym martwić. Pracowałam więc w zagrożonej ciąży do 9 miesiąca z myślą że po macierzyńskim będę miała gdzie wrócić... Jak się później dowiedziałam to pani szefowa nie przedłużyła mojej umowy bo "coś jej się nie spodobało". Ogólnie nikomu nie polecam tam pracy, jest to (usunięte przez administratora) , ludzie maja być robotami zaprogramowanymi na robotę, robotę i jeszcze raz robotę, ciągle straszą zabraniem premii itp. gdyby uzbroić się w dobry dyktafon to sprawę o mobing masz wygraną... zgadzam się również z moimi przedmówcami że kadra kierownicza do pupy się nadaje.. zarobić można ale kosztem własnego życia i nerwów. Nadmienię róznież że słyszałam od swoich ówczesnych współpracowników, że jedna kobietka dostała zawału serca pracując tam...

Ja również byłem na rozmowie w sprawie pracy. To zapewne norma spóźnianie się pani dyrektor na spotkanie. Pól godziny musiałem na nią czekać. Doczekałem się na nią, ale na słowo \"przepraszam\" już nie...Rozmowę zaczęła od słów:proszę się pochwalić pańskim doświadczeniem i poprosiła o dokumenty.Czemu Pan tyle a tyle pracował , czy korzystałem z l4... i podobne pytania.Czy jestem osobą palącą itd. Ta pani zapewne uważa siebie za jakieś guru i reszta to zwykłe kmioty.Nadrabia tym samym brak kompetencji i profesjonalizmu reprezentując zapewne poziom p[racy w tej firmie.

łuki

Pracowałem w Black Red White w 2009 roku , ogolnie praca nie jest jakas cieżka i mozna spokojnie dużo zarobic. Jedynie własnie kierowniczka pani [usunięte przez moderatora] nie zyciowa bardzo , szefowie to świadkowie Jehowy nie mozna w święta nawet postawic nigdzie choinki i w wigile praca a klientow 0 . W tym okresie pracowało tam wielu świetnych sprzedawcow ale nie wytrzymali z pania kierownik , jest tam ciągłe psucie atmosfery przez intrygi i podpiepszanie na innych. Ogolnie z wolnymi dniami bardzo ciezko jak nie wypadnie ci dzien wolny w grafiku , najczesciej praca od 12 do 20. Kasa spoko , zawsze na czas. Sprobowac warto ale nie myślcie ze trafiliscie prace swojego życia...

klient

ta kobieta o której mówisz to [usunięte przez moderatora],nie wiem w jaki sposób dostała stanowisko kierownika salonu BRW nawet mnie to nie interesuje ale wiem jedno totalnie nie nadaję się do tego!jest nie miła, nie potrafi rozmowiać z ludźmi a w dodatku nie radzi sobie z prowadzeniem sklepu: beznadziejni sprzedawcy, sprzedawczynie siedzą jak kury na grządkach i nawet nie podchodzą do klienta,a panie na kasie są bardzo nie uprzejme i wielce zmęczoone zyciem,stany na magazynie są non stop na minusie !Ogólnie z taką kadrą zarzadzającą nie wróże nic dobrego dla tej firmy!

Katie

Witam! Jam też mam bardzo nie miłe wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w BRW na Pilotów. Pani dyrektor spoznila sie 15 minut i nawet nie przeprosila co juz swiadczy o tym jak szanuje ludzi-bo czas to pieniadz w koncu prawda??:) Rozmowa jaka ze mna przeprowadzila nie przypominala zadnej z dotychczasowych moich rozmow. Ale najbardziej zaskoczyla mnie kiedy powiedziala "Nie mam nic do zarzucenia Pani kwalifikacją, ma Pani duże doświadczenie w tej dziedzinie handlu, ale niestety jest Pani mlodą mezatka wiec zaraz bedzie Pani chciala urodzic dziecko"- i przy tym glupio sie usmiechnela. No wiec powiem tak..poczulam sie jakby macierzynstwo to byla zbrodnia i dodatkowo wkurzylam bo miala w moim zyciorysie podany wiek i stan cywilny wiec po co mi du... zawracala!!?? I jeszcze wiem od kolegi ktory pracowal kiedys w BRW ze przy podpisaniu tam umowy (na poczatek okres probny 3 miesiace) musisz podpisac mase innych papierow np. oswiadczenie ze nie wyciagniesz zadnych informacji o firmie poza nia, oswiadczenie ze nie bedziesz rozmawial z wspolpracownikami o firmie i zarobkach, oswiadczenie wyrazeniu zgody na przeszukanie Twoich rzeczy osobistych przez ochrone sklepu, oswiadczenie ze nie bedziesz wnosil skarg i ciagal po sadach firme BRW i tu hit ktory mnie najbardziej zbulwersowal: oswiadczenie ze nie urodzisz dziecka w ciagu najblizszych 3 lat!! Nie wiem jak z reszta, ale to ostatnie jest bezprawne i malo tego prawnik z ktorym rozmawialam powiedzial mi ze zadna firma nie wygra z ciezarna kobieta ktora cos takiego podpisala, ani przed sadem pracy ani przed cywilnym! Moim zdaniem jest to forma zastraszenia kobiety, a one niestety czesto sie zgadzaja na takie oswiadczenie gdyz jest to warunkiem przyjecia. Co do zarobkow to slyszalam, ze sa dobre, mozna wyciagnac jakies 1800-2000zl ale ja bym sie nie zdecydowala..To tyle!

Jeśli ktoś wybiera się na rozmowę do tej firmy w Krk --- to nie zapomnij o świadectwie dojrzałości (!!!!!) (Uwierz to nieistotne, ze masz podyplomowe studia) hm... zapewne chodzi o ocene z etyki... Obsługa BIURA jest nieuprzejma i nie zwraca uwagi na interesantów. Najpierw ktoś życzliwy każe czekać na spotkanie.... czas upływa... A kiedy już zaproszą to Pani przeprowadzająca rozmowę zwróci niegrzecznie uwagę na twoje spóźnienie (którego nie było) i że wlasnie miala zamiar niszczyc twoje cv.... Na pierwszy rzut oka atmosfera niemiła w biurze,a ty? ty jestes przeciez powietrzem, moze zjawa. moim zdaniem szkoda czasu i pieniedzy na atrakcje o tak watpliwej jakosci.

Zostaw merytoryczną opinię o BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO - Kraków

• Jak się pracuje w BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO?

Zobacz opinie na temat firmy BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO?

Kandydaci do pracy w BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO
1.8/5 Na podstawie 67 ocen.

BLACK RED WHITE - ul. Pilotów BIURO