Opinie o Black Red White Skawina w Skawina Adama Mickiewicza 32B

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Black Red White Skawina. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Black Red White Skawina o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White Skawina w Skawina Adama Mickiewicza 32B

Maciej Nowy wpis

Od ostatniego wpisu w tym wątku minęły dwa lata. Czy to oznacza, że pracownicy firmy black red white skawina są zadowoleni ze swojej pracy? Czy dobrym pomysłem będzie zatrudnienie się w tej firmie w najbliższym czasie? Jak wyglądają dodatki pozapłacowe. Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

były Nowy wpis
@Maciej

Brw w Skawinie to tylko sklep przy ul.Mickiewicza, od ponad dwóch lat.Już wszystko wiesz Maćku ?

Jaś Nowy wpis

Jak tam jest w black red white skawina w tym momencie?

bezrobotny Nowy wpis

Witam, jesteście w stanie powiedzieć jak tam stoi praca dla informatyka. Bo zwolnili mnie z fabryki która zatrudnia dużo ludzi (ale teraz coraz mniej) w lubelskim i szukam pracy. pozdro

dd

witam.miałem również przyjemność pracowania w tej firmie, i musze przyznać że rzeczywiście para dyrektorów którą tworzą m i b dzido, jest patologiczna pod względem zdobywania pieniędzy, zachowują się tak jak by nic innego dla nich nie miało znaczenia.Można by wiele o nich pisać ale szkoda klawiatury, a trzeba pamiętać że to ludzie bez żadnych kompetencji.On ciemny dekarz( oczywiście nie chce tu obrażać dekarzy chodzi mi o mały poziom inteligencji tego pana ) a ona śmieszna księgowa:)pytanie jak oni dostali takie stanowiska?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Black Red White Skawina? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska

chora instytucja, chorzy do bólu dyrekorzy za dwa grosze,(usunięte przez administratora) zniszczyli by pracowników jak by tylko mogli,nie pomyślą że to dziki ich pracy tak naprawdę toną w luksusach.Aż dziw bierze że jaszcze nikt ich za (usunięte przez administratora) nie pozwał.A ludzie tam pracujący wspaniali,wspominam ich jak najmilej!

szczery

nie polecam tam pracy osobom , o słabej psychice!pracodawcy wielcy panowie, traktują ludzi jak śmieci , były przypadki że przy zarobku 1900zł potrafili zabrać premi 500zł, za buta na paczce! Ludzie mający tam długi staż nażekają na brak pieniędzy z socjalnego, dziewczyny zachodzące w ciążę są skreślane i zwalniane, aż dziwi że nie zajęła się tym żadna instytucja! Dyrektorzy to zwykli (usunięte przez administratora) którzy żerują na pracownikach, dziwi że mają takie stanowiska bo dyrektor z pisownią ma problem, a ona to typowa wredna strzyga która wiadomo czym dorobiła się stanowiska.Nie mają skrupółów potrafili za bzdurę zwolnić chłopaka który ma trójkę dzieci! Nie polecam tam pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White Skawina - Skawina

Black Red White Skawina