Stalco Sp. z o.o. S.K.A.

Opinie o Stalco Sp. z o.o. S.K.A.

Ula Nowy wpis

Witam. Dodano niedawno ofertę dla handlowca z jedyną formą umowy, którą jest B2B. Proszę mi powiedzieć czy możliwe są do ustalenia płatne dni urlopowe?

Pracownik Nowy wpis

Dzień dobry czy szukają państwo może kierowcy kat b z kilkuletnim dowiedzeniu w branży?

Nowy wpis

Dzień dobry, aktualne oferty pracy znajdują się na: https://pracodawcy.pracuj.pl/company/20088232 :)

MK

Czy oferta pracy na Magazyniera w Skawinie dotyczy pracy 2 zmianowej i jakie są godziny pracy? Niestety nie ma żadnych informacji na ten temat w ogłoszeniu na pracuj.pl.

Nowy wpis

@MK

Dzień dobry, tak, oferta dotyczy pracy 2 zmianowej w godzinach 6-14, 14-22.

OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY STALCO

Przeprowadzka była dla nas dużym wyzwaniem, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów!
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nasza firma będzie się rozwijać w nowym miejscu i jakie nowe możliwości się dla nas otworzą.
 W fotorelacji możecie zobaczyć jak wyglądał nasz pierwszy dzień pracy!

Naszych emocji nie odda nic lepiej niż film!
Zapraszamy do obejrzenia relacji z otwarcia nowej siedziby firmy i pierwszego dnia pracy!

Aplikowałeś na stanowisko Przedstawiciel Handlowy oferowane przez firmę Stalco Sp. z o.o. S.K.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

25 lat STALCO - Jubileusz 25 lecia firmy Stalco

Co to był za wieczór!

Gala z okazji 25-lecia firmy i otwarcia nowej siedziby obfitowała w wiele atrakcji! Gościła na niej m.in. Patrycja Markowska wraz z tatą, Grzegorzem Markowskim, podkreślając tym samym wartości rodzinne, którymi kieruje się Stalco!

Jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji która znajduję się pod tym linkiem

Grzegorz

Chciałbym zapytać czy jest może praca dla kobiety na magazynie i ewentualnie jakie by miała wynagrodzenie ??

@Grzegorz

Jak najbardziej, zachęcamy do aplikacji! Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/company/20088232

Krzysztof

Witam, czy jest aktualnie rekrutacja na stanowisko kierowcy c, c+e ????

Honorata
@Krzysztof

Ja patrzyłam w internecie na pracę u nich i nic nie widzę. A Ty czemu chcesz się do nich zatrudnić, słyszałeś coś o nich? Może wiesz coś o zarobkach?

Hon
@Honorata

Nic nie wiem, dlatego wysłałem zapytanie.

@Krzysztof

Iza
@Hon

i co, zatrudniłeś się już do tego czasu? jak szybko odpowiadają na zgłoszenie i jak w sumie rozmowa dla kierowcy mogłaby obecnie tu wyglądać? Raczej szybkie 10 minut czy coś konkretnego weryfikują?

Prac

Witam, czy w najbliższym czasie planowane jest przyjęcie kwalifikowanego specjalisty ds. Utrzymania budynków / infrastruktury etc. ?

@Prac

Witamy, prosimy obserwować oferty na portalu pracuj.pl https://pracodawcy.pracuj.pl/company/20088232

Beata

Chciałam zapytać czy są u was przyjęcia kobiet?

@Beata

Jak najbardziej! Prosimy obserwować nasz profil na pracuj.pl - tam znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy :)

Czemu niewygodne opinie są kasowane?

@Piotr

Prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie porozmawiamy o każdej opinii - te merytoryczne, mówiące o faktach i nie naruszające dóbr osobistych zawsze staramy się analizować i wyciągać z nich wnioski.

@Stalco Sp. z o.o. S.K.A.

To po co jest ta strona? Nie do wyrażania swoich opinii? Nikt nie może przeczytać że coś u was nie tak?

@Piotr

Witaj Piotrze, Jak wyżej - każda opinia jest dla nas bardzo ważna i zawsze odnosimy się do faktów. Pozdrawiamy

Już trzy moje wykasowane :) Pozdrawiam

Mirosław
@Piotr

A moje wcześniejsze zapytanie o ilość etapów w rekrutacji na analityka danych pozostało bez odpowiedzi... Smutne to. A na pożegnanie możesz mi i innym szukającym tu informacji, napisać coś o robocie w tej firmie? Co takiego pisałeś, że zostało to usunięte?

@Mirosław

Mirek powiem Ci tylko że moja ocena 2/10. Dopisywanie towaru przez przedstawiciela do zamówień bo on ma nacisk, braki w zamówieniach bo nowości a towar który schodził i potrzebny nie ma. Wygląda to tak jakby chcieli handlować wszystkim co na rynku a nie dają rady. Elektronarzędzia KLAPA (wiszą na pułkach), a magazyny u nich pękają w szwach. Nie wspomnę o szkoleniach z panem A.K. Wszystko wiedzący NARCYZ gadający o Bruce Lee :) (ja byłem, ja pracowałem ja .... , ja jestem naj)

Sylwester

Witam szukam pracy na stanowisko kierowca ce są u was przyjęcia

@Sylwester

Dzień dobry! Aktualnie nie poszukujemy pracownika na to stanowisko.

Emilia

A na jakieś inne aktualnie poszukujecie ? :D

@Emilia

Dzień dobry, tak poszukujemy pracowników na kilka stanowisk, szczegóły pod tym linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/stalco-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-spolka-komandytowo-akcyjna,107459

@Emilia

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/stalco-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-spolka-komandytowo-akcyjna,107459

Mirosław
@Stalco Sp. z o.o. S.K.A.

Skoro już mowa o poszukiwaniach.. Ile jest etapów rekrutacji na stanowisku analityk danych i czy udzielają Państwo odpowiedzi po przeprowadzonej rozmowie?

@Mirosław

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji na to stanowisko, skontaktujemy się z wybranym kandydatem.

Janek

Również jestem zainteresowany stanowiskiem PH na północy kraju. Szukam pracy gdzie mogę wykorzystywać prywatnie auto. Zależy mi również na tym aby raportowanie na zajmowała 2h dziennie. Jak to wygląda w Stalco?

Dyr. sprzedaży
@Janek

Witam serdecznie, mogę zapewnić że u nas nie ma zbędnego raportowania, które niewiele wnosi w efektywność sprzedaży. Oczywiście analizujemy możliwości sprzedażowe, ale zdecydowanie jako Zespół Handlowy działamy w terenie. Śmiało proszę wysłać CV. Pozdrawiam

Janek
@Dyr. sprzedaży

Dziękuję za odpowiedź. Chciałbym jeszcze dopytać czy jest możliwość wykorzystywanie aut prywatnie. Co do pracy zdalnej to zasadniczo chodziło mi o nagle wypadki. Nagle córka się rozchoruje i czy mogę w takiej sytuacji popracować w domu czy koniecznie co dzień w trasę.

Witam, Widzę oferty na PH. Czy można używać prywatnie aut? Jakimi jeżdżą przedstawiciele? Z zarobków da siw wyżyć? Akceptuje firma prace zdalna ?

Dzień dobry, Chciałem uzyskać informację kiedy można spodziewać się odezwu na wysłane CV. Stanowisko PH Zachodniopomorskie z portalu Pracuj.pl Dziękuję Pozdrawiam

Bartek
@Paweł

Z tego co wiem osoba już została zatrudniona :)

Dmx

Witam, czy w firmie Stalco można ubiegać się o pracę w charakterze kierowcy kategorii B lub C?

@Dmx

Witamy, jak najbardziej! Aktualne stanowiska, na które rekrutujemy znajdują się pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/stalco-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-spolka-komandytowo-akcyjna,107459

Sytuacja wydarzyła się jakiś czas temu. Po rozmowie telefonicznej została zaproponowana rozmowa kwalifikacyjna w biurze. Ciężko było się dogadać co do terminu spotkania, ale w końcu udało się. W umówiony dzień na dwie godziny przed spotkaniem zadzwonili i powiedzieli, że ze względu na brak wolnej sali i czegoś tam jeszcze, nie mogą ze mną się spotkać w ustalonym czasie i proszą przyjechać na godzinę wcześniej, wiedząc że muszę dojechać z innego miasta do nich. Przyjechać wcześniej było fizycznie niemożliwe czego byli świadomi. Mimo to postanowili mi zaproponować inny jedyny termin spotkania, gdzie znów trzeba byłoby brać wolne z pracy... Po moich propozycjach następnych spotkań nie poszli na rękę, bo chcieli, żeby spotkanie odbyło się tylko wyłącznie w tym jedynym terminie. Nie było żadnych innych propozycji rozwiązania problemu, który powstał z ich winy, oprócz tego też nie było żadnych przeprosin. Warto też dodać, że nie chcieli mówić o zarobkach... Nikt w dzisiejszych czasach nie pracuje za darmo i to jest naturalne, że każdy kandydat chce wiedzieć co go czeka.

@Kandydat

Niestety sytuacje losowe mogą zdarzyć się zarówno po stronie Kandydata jak i firmy, ponadto w czasie planowanego procesu rekrutacji na pewno zaproponowano inny termin spotkania. Życzymy wszystkiego dobrego!

Aktualność
STALCO NA BROAD PEAK? | SKAWINA SIĘ WSPINA!

Zobacz jak Kamil Kozłowski i Radosław Woźniak ze Skawina się wspina  przygotowywali się wyprawy na Broad Peak (8051m n.p.m)

Panowie aktualnie znajdują w bazie pod Broad Peak, gdzie działają od kilku dni. Do tej pory udało im się założyć obozy C2 i C3

Stalco wspiera ich w zdobyciu szczytu! Trzymamy kciuki! ✊

Ryży

Jeżeli chodzi o oddział Osielsko , zdecydowanie nie polecam . Atmosfera fatalna , nie wspominając już o innych sprawach.

Lidia
@Ryży

No właśnie wspomnij o tych sprawach, wiele osób tutaj tego szuka. Skoro atmosfera zła, to co jest jeszcze gorzej?

Qqqq

Nie wiem jak w innych oddziałach ale w Osielsku atmosfera fatalna. Wykorzystywane pracowników w innych zakładach na magazynie bylo luźno swoje i tak musisz zrobić a tu to tylko jadą z tobą nic innego Nie polecam tam pracy sam szukam czegoś innego i jak tylko coś znajdę mówię odrazu nara!

Xyz

W oddziale w Osielsku na magazynie (usunięte przez administratora) brak organizacji pracy, gdy nie ma tyle zamowien i nic nie masz do roboty a ostatnio często tak jest to nawet nie możesz zerknąć w telefon bo odrazu każą Ci zamiastac magazyn i atmosfera fatalna wykorzystuje się młodych pracowników a starsi stażem mają gdzies wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Stalco Sp. z o.o. S.K.A. - Skawina

• Jak się pracuje w Stalco Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalco Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalco Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalco Sp. z o.o. S.K.A.