Stalco Sp. z o.o. S.K.A.

Opinie o Stalco Sp. z o.o. S.K.A.

Pracownik Magazynu Osielsko

Dlaczego składki do ZUS nie są odprowadzane a deklaracje składane do ZUS są na 0 zł?

Magazynier

Ja mogę powiedzieć że miałem taką sytuację w Osielsku że mój synek lat 3 był chory i została z nim moja żona w domu byłem zmartwiony gorączką, która się u mojego syna utrzymuję. Pracuje na magazynie zatrzymałem się z paleciakiem i chciałem na minutę zadzwonić do żony z pytaniem jak wygląda sytuacja no i na moje nieszczęście zauważył to kierownik magazynu i dostałem opierdziel miesiąca na cały magazyn awantura. Rozumiem z jednej strony jestem w pracy ale skoro Stalko to taka fajna firma itp to naprawdę ten jeden telefon był na tyle ważny żeby zrobić taką aferę? Dzwoniłem do żony w sprawie chorego synka rozmowa trwała może 2 minuty a usłyszałem że mogę być zwolniony!

Robin

Pracowałem ww Stalco osiem lat jako osoba fizyczna polecamy wszystko ok wystarcza chęci i wszyscy to docenią.

odp
@Robin

Skoro tak tam jest świetnie to dlaczego się zwolniłeś?

@odp

Ja pracuje już pare dobrych lat w Stalco i chwale sobie bardzo prace. Dużo zmieniło się na lepsze. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do kierownika oddziału Osielsko ani Zarządu. A to ze ktoś się zwolnił to nie świadczy zaraz o tym że było mu tak źle… prędzej chęć zmiany branży np na kierowcę ciężarówki jak było kilka takich przypadków lub chęć wyjazdu za granice. Mam wrażenie ze doszukujesz się zaraz ukrytego dna i siejesz zamęt… tylko po co?

Stalco piszecie że jesteście otwarci na rozmowę. Dziś Krzychu wołał do siebie magazynierów i czytal maila w sprawie opini na goworku od pani Basi i dopytywał kto te wpisy pisał. Wszystkich nie przepytal czyli jutro druga czesc rozmów. Czy to jest ta otwarta rozmowa? W biurze jest chyba jeszcze gorsza atmosfera niż na magazynie. Jak sie wchodzi, to powietrze można nożem kroić. Ja bym w tym nie wytrzymal.

Aplikowałeś na stanowisko Przedstawiciel Handlowy oferowane przez firmę Stalco Sp. z o.o. S.K.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
ABC

Bardzo proszę żeby Pan kierownik magazynu w Osielsku przestał stosować presję wobec młodych pracowników.

Emilia
@ABC

W jaki sposób ta presja jest stosowana wobec młodych pracowników??

@ABC

Jeżeli jakiekolwiek kwestie budzą Twoją wątpliwość i pojawił się problem z Twoim przełożonym, to pamiętaj, że zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę, jeśli czujesz, że coś nie jest ok!

ABC
@Stalco Sp. z o.o. S.K.A.

To tylko takie pisanie odezwij się że coś jest nie tak to masz momentalnie przechlapane może wynika to z byt dużego ego Pana Kierownika Magazynu ale to w sumie nie jest wina pracodawcy :)

DEF
@ABC

Pracodawca takich ludzi zatrudnia na kierowniczych stanowiskach i jeśli wie o problemie to powinien coś zrobić. Opinia o Krzysztofie wśród pracowników jest jaka jest. Rok temu było spotkanie z szefem i obietnice pracy w dobrej atmosferze, a od tamtej pory jest tylko gorzej. Szef pojechał, a Kierownik dalej robi swoje, bo góra nie widzi.

Batman

Atmosfera okej. Warunki pracy okej .Wydawało się,że wszystko jest w porządku, niestety z miesiąca na miesiąc wypłaty niższe,bez konkretnego wytłumaczenia . Najczęściej "słabszy miesiąc". Niektórzy zarabiają podobnie do firmy sprzątającej... Bez komentarza.

Robin
@Batman

Potwierdzam. Szkoda gadać.Najgorsza decyzja.Golfy obiecane to kompletna bzdura

Szok i niedowierzanie
@Robin

A jednak są Golfy:) Głupio teraz? To normalne, że był problem z dostępnością aut na rynku, każdy o tym mówił, brakowało komponentów do produkcji. Stalco nigdy mnie nie oszukało nawet na grosz, nie znam też osoby w firmie, która doświadczyła czegoś takiego.

Potencjalny kandydat

Jaki jest socjal w firmie ? Jakaś karta Multisport ?

@Potencjalny kandydat

Dzień dobry, zapewniamy pełne wyposażenie stanowiska pracy.

Lukasz
@Stalco Sp. z o.o. S.K.A.

Witam potrzebujecie w obecnej chwili przedstawiciela regionalnego?

@Lukasz

Dzień dobry, Panie Łukaszu, aktualnie nie poszukujemy osoby na to stanowisko przedstawiciela regionalnego, proszę na bieżąco śledzić nasze oferty pracy na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/stalco-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-spolka-komandytowo-akcyjna,107459

Czy przewidujecie rekrutacje na stanowisko PH w najbliższym czasie? Małopolska

Onvas

Pracuje tam od 3 lat i z roku na rok coraz lepsze warunki i narzędzia do pracy :)

Dzień dobry. Ile trwa szkolenie nowego PH ? Jakim autem poruszaja się handlowcy w STALCO? Czy auto wyposażone jest w GPS?

Rafał
@Zainteresowany

Szkolenie trwa około miesiąca razem z wprowadzeniem.Auta służbowe to VW Polo lub Golf z GPS.

@Rafał

Dzięki za odp. A jak atmosfera? Da się zarobić ? Plany wyrobić ? Jest orka czy po ludzku ?

@Rafał

Fajnie, że napisałeś bo będę miał już choć małe pojęcie. Samochody można używać tez do spraw prywatnych po pracy? Trzeb to gdzieś zgłaszać?

@Zainteresowany

kilka dni jeżdzimy Vw tak mamy gps

@Rafal. Dzięki za odpowiedź. A jak atmosfera? Plany da się wyrobić ? Jest orka czy po ludzku ?

@Zainteresowany

Tez bym się chciał dowiedzieć jak z targetami i czy są możliwe do zrobienia co miesiąc. Jakbyś się czegoś dowiedział to daj znać, bo przyda mi się info ;)

@Przemysław

spokojnie jest do ogarnięcia

Jackson

Praca w nowym w bardzo nowoczesnym magazynie to skok o kilka pięter w porównaniu ze starym magazynem. W takich warunkach pracuje się o wiele lepiej i sprawniej. Firma się bardzo rozwija co widać chociażby po nowej siedzibie firmy, oby tak dalej.

@Jackson

Fajnie, że jest teraz tak nowocześnie. Żeby się starać o pracę na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już w firmie podczas roboty? Napiszesz?

@Przemysław

można zrobić podczas pracy

Jakie są zarobki na stanowisku PH? Ile godzin dziennie się pracuje?

Łucja
@Nowy

Też bym chciała wiedzieć coś na temat zarobków, czy w ogóle opłaca się próbować i tracić czas na rekrutację. A Ty już wysłałeś CV czy dopiero planujesz? :)

@Łucja

Wg mnie śmiało możecie rekrutować jeżeli czujecie się mocni w handlu to będziecie zadowoleni i z wyników i z kasy na koncie

@Nowy

zarobki sa ok a pracujesz tyle żeby ogarnąć to co masz do zrobienia ogarniesz zdalnie---- pracuj zdalnie zrobisz to w 6 h ..super trzeba pomóc klientowi po godzinach ---zyskasz w jego oczach

nicks

Pracuje w stalco od dwóch lat i podoba mi się tu. Firma rozwija się bardzo dynamicznie (duży wzrost zatrudnień), panuje tu "rodzinna" atmosfera, świetni ludzie i przede wszystkim przełożeni na poziomie bez korporacyjnego trybu pracy :)

Xxx
@nicks

Jeśli chodzi o filie w zoledowie, to nie panuje tam rodzinna atmosfera, skoro jeden na drugiego nadaje. A jeśli chodzi o przełożonych to jest dla mnie jeden wielki dramat. Przełożony nie potrafi z pracownikiem porozmawiać a, jedyne co potrafi to wytykać kazdemy błędy, a tak naprawdę każdy z nas jest ludźmi i wiadome, że te błędy będą się zdarzały

@Xxx

Racja. Nie popełnia się błędów jak się nic nie robi. Nie można dogadać się przełożonymi? Bo praca w kiepskiej atmosferze bardzo wpływa na wyniki, nie?

@Xxx

Nie zgodzę się, jeśli nie potrafisz pracować w zespole to tak właśnie jest ze wszyscy są dla ciebie źli. Atmosferę tworzą ludzie i każdy powinien o nią dbać ty również skoro należysz do Grupy Stalco. Jeśli chodzi o przełożonego, to możliwe że wytyka błędy, ale taka jego rola, stara się być sprawiedliwy i wielu to nie pasuje z reguły tym którzy próbują cwaniaczyć i robić tyle aby się nie narobić, a cierpią na tym ci którzy są uczciwi i robią robotę. Zastanawiam się tylko dlaczego pracujesz nadal w Stalco skoro ci tak źle??? Miej jaja i się zwolnij a nie s….aj we własne gniazdo…

Ona

Witajcie. Pracuje ktoś może w Stalco Osielsko? Jaka panuje tam atmosfera?

Xxx
@Ona

Na początku niby wszystko okej, a z czasem każdy (większość) robi pod górkę

Łucja
@Xxx

Tak jest wszędzie, więc nie ma się czym przejmować :D

CoExist

Czy jest tu ktoś, kto "rzuci" kilka słów o pracy PH w Stalco?

Janex

Nasza firma od dziesięciu lat współpracuje z STALCO które to dostarcza nam kompleksowo produkty na kilka sklepów i jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy. Oferują dobre warunki handlowe i ciekawe promocję i w razie czego szybki serwis. Jako jedyni z producentów na rynku narzędziowym tak kompleksowo wspierają swoich partnerów począwszy od dobrej opieki handlowców, przyjazdów na dni otwarte a także projektowaniem sklepu, planowaniem rozmieszczenia asortymentu, układem stoisk, planowaniem zatowarowań, szkoleń marketingowych, projektów graficznych na materiały POS. Polecamy!

078pol

Polecam pracę w Stalco, pracowałem w kilku firmach na terenie Skawiny zanim trafiłem na właściwą.

@078pol

Czym zajmowałeś się w Stalco? Czy uważasz że ta firma to dobre miejsce do rozwoju? Zatrudniają tu też osoby bez doświadczenia, świeżo po szkole? Zastanawiam się czy warto wysyłać CV, więc może mi podpowiesz. :D

lopez

Polecam pracodawcę, duża rodzinna firma która się dynamicznie rozwija (z tego co mówili na rozmowie mnóstwo nowych stanowisk pracy), jeśli chodzi o rekrutację jest tylko jeden etap rekrutacji, same konkretne pytania o doświadczenie bez zbędnych pytań coachingowych "gdzie się widzisz za 5 lat" "czemu wybrałeś naszą firmę" itp. za to wielki plus, bo zawsze mnie to irytowało w innych firmach. Przyjąłem ofertę pracy.

@lopez

A jak z zarobkami tu wygląda? Możesz podać jakieś widełki płacowe obowiązujące w Stalco? I czy ciężko się tu dostać w ogóle? :) Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz!

xyz

Stabilna firma na duży plus

@xyz

Widzę że chwalisz Stalco. Co uważasz za największy plus tej firmy, a co ewentualnie mogłoby się poprawić? No i od jak dawna pracujesz w tym miejscu?

AB

Jestem zatrudniona w firmie od wielu lat, nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej - atmosfera w biurze do pozazdroszczenia :)

@AB

Fajnie że Twoim zdaniem atmosfera w Stalco jest dobra. Czy pracownicy integrują się też ze sobą poza godzinami pracy? I jakie jest tu podejście szefostwa do pracowników? Możesz coś napisać na ten temat? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stalco Sp. z o.o. S.K.A. - Skawina

• Jak się pracuje w Stalco Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalco Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalco Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalco Sp. z o.o. S.K.A.