Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Silidny

Pracowałem jako młodszy PH potem PH. Firma pod względem logistycznym, organizacyjnym to jedna wielka kpina. O okłamywaniu klientów dowiedziałem się już pierwszego dnia w pracy. Miasto ponad 100 tys mieszkańców plus obszar wokół a jest jeden Patrol Interwencyjny a czasy dojazdu do 15 minut. Śmiech na sali. Traktowanie podwładnych kolejna kpina. Kierownik wybiera sobie swoich ulubieńców i działa z nimi a reszta musi radzić sobie sama. Zwrot za paliwo kolejna kpina. Dokładałem z własnych pieniędzy co miesiąc po 200 do 300 zł na paliwo bo kwota jaką dostawałem była śmiesznie mała. Załatwienie czegokolwiek w biurze w Warszawie graniczy z cudem. Prosiłem o wystawienie zaświadczenia o dochodach w październiku a otrzymałem je w grudniu razem ze świadectwem pracy gdy odszedłem z firmy. W ubiegłym tygodniu ponownie poprosiłem o zaświadczenie. Dzisiejszy telefon i pani z kadr do mnie z wielkimi pretensjami mówi że skoro już dzwonię to mi to zaświadczenie wystawi. Gdy poprosiłem o wysłanie mailem odmówiono mi bo firma tak nie wysyła. Chyba jedyna firma która nie działa w ten sposób. Mogą mi wysłać je poczta. I znowu dostanę je za miesiąc a potrzebuje na już. Od środy gdy pani otrzymała maila do dziś nawet nie usiadła do wystawienia tego zaświadczenia. Cieszę się że już tu nie pracuje. Nie polecam

Malta

Witam! Jak nazwisko koordynatora AST Południe Mirosław......?????? Dziękuję.

Patrol

Dostał ktoś już wypłatę za luty ?? Ile na patrolach na umowę zlecenie wam wyszło ?

Dorota
@Patrol

a czemu tutaj pytasz? nie możesz zapytać kolegów osobiście? bo wnioskuję że pracujesz na patrolu :)

Mariola
@Patrol

14.96 netto za godz pracy. ( Przepracowane 168 godzin na um.zleceniu)

Mariola

Dodam, ze na patrolu.

serios

pobierają 30 zł na jakieś ubezpieczenie mimo tego że nikt nie podpisał na to zgody to jest kradzież poza tym nikt nie chce przyjść do roboty ze względu na pi.............kę i wałki firmy

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Wczoraj przyjechał do nas na kontrol kierownik i dowiedzilismy się,że chcą nam wypowiedzieć umowy o pracę i dać zlecenia. Jak się nie zgodzimy to zamierzają nas zwolnić. Czas szukać innej roboty,bo w tej firmie to same cyrki się dzieją.

Panonimus

Praca w biurze na Postępu. Stawka najniższa, a wymagają niewiadomo czego. Niekompetentni przełożeni. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

kolekcja

będzie Inspekcja Pracy w Toruniu odnośnie umów niezgodnie z prawem podpisanych POLSAKI ŁAD i wypłat z tego co wiem

Solidny

W tym miesiącu dostałem jeden przelew po stawce 14.5 wy też?

hhh

obiekt bez dostępu do bierzacej wody solid oczywicie wody do picia nie zapewnia niewazne ze latem ta blaszana budka dla psa tak sie rozgrzewała za ponad 40 stopni było w srodku jak sie wiaderko polamało i mop miał chyba z 15 lat bo tak wygladał to trzabyło sie zlozyc z kolegami taka sama liczba godzin na zleceniu co w poprzednim miesiacu= taka sama wyplata nie w solidzie zalezy chyba co kryształowa kula powie w placach ale za to jak odkryłem jedna rzecz to praca była bardzo przyjemna mielismy punkty do odbijania telefonem (technologia nfc ) jak sie zorientowałem ze zaden geniusz w solidzie ich nie zaprogramował i wszystkie sa puste i taka informacje dostaje centrala jedynie rejestrujac liczbne odbic to obchody były cudowne brałem zapasowy punkt odbijłem zapalałem papieroska gdzies w polowie fajeczki odbijałem 2 gaszac paieroska odbijałem 3 szedłem sie odlac i odbijałem 4 czyli można rzec ze wymyslilem zdalne obchody bo robilem tak blisko rok i nikt sie nie zorientował jak ktos ma punkty odbijane smartfonem a ma nfc w swoim telefonie to sciagnac sobie czytnik nfc i sprawdzic moze tez nie zakodowane a po co sie meczyc :) jednym slowem starałem sie tak jak firma dbała o mnie czyli wogóle !

Instruktor

Mamy taką śmieszną zabawę z kolegami że wbijamy się na teren budowy, wspinamy się na dźwigi budowlane i robimy zdjęcia z ich szczytu. Potem wysyłamy te zdjęcia do pewnej osoby w SS ,nastepnie Ci ochroniarze tracą pracę bo sie okazuje ze ogladaja TV w budkach zamiast pracować. Dostajemy 300 zł za udaną akcję. BEKA xD

@Instruktor

taaaa a potem sie budzisz ckały spocony z lepkimi bokserkami

Oszusty

Jak się zatrudniasz wszystko pięknie, kłamią, mówią ludziom że 85% wynagrodzenia dostajesz na L4 a potrącają na to płatne L4 co miesiąc 70/80zl Tydzień na L4 dostałam 140zl. Z każdym po 2tyg L4 zrywali umowy żeby nie płacić mu tego L4. Nie informując pracownika nawet o tym że z nim zrywają umowę robili to potem zdziwienie. Inspektorzy banda kanciarzy w marynareczkach i pantofelkach, w kadrach same młode lalunie wszystkie się lenia i biorą udział w zbiorowym oszustwie. Moja kolejna firma ochroniarska i kolejna okazała się zakłamana. Jedyne co że kasa na czas nic więcej. Dat nie pozwalają na umowach pisać żeby mogli robić jeden dzień przerwy pomiędzy umowami żeby bardziej kantować. Jak najdalej od tej (usunięte przez administratora)

solidny
@Oszusty

A po ilu miesiącach od podpisania umowy trafiles na l4 ?

@Oszusty

Jak to jest z tymi umowami?

@Ania

umowy co 2 miesiec cztaj pracujesz rok do stazu pracy liczy ci sie 6 miesiecy

mamy

bałagan jakich mało niepoważna firma w Toruniu to porażka bałagan totalny

Stratny

Przez dwie umowy które oferuje firma ( up na najniższa krajowa + zlecenie) osoby do 26 roku tracą większość podatku, który otrzymywały!

pracownik solidu

Jakieś nowe wieści w firmie ?

@pracownik solidu

Cisza . I zastanawiam się czy to dobrze czy złe hahah . Na bank coś się szykuje cholera wie co ale znając ta wspaniała firmę która ułatwia pracę ludziom i należycie wynagradza kasa i umowa to na bank się "polepszy"

@A im

Plotki chodzą po Warszawie ze maja być podwyżki.

ciekawe

Nie polepszą raczej no

@pracownik solidu

No mi się też coś obiło o uszy że złotówkę więcej . Ale pewnie brutto hahah jeżeli nawet ...

@A im

to teraz jak u ciebie jest ?

@prawdziwyrealny

13brutto . 9,72 jakoś tak na rękę .

@A im

Nam płacą 11 do ręki, słyszałem ze dla pracowników etatowych na umowie o pracę mają dać 200 zł netto do postawy za etat. Oraz do zlecenia 1 zł netto mają dołożyć dla mnie byłaby to duża podwyżka bo ja pracuje na 2 umowach- umowa o pracę i umowa zlecenie. Z tego co wiem to ma to ominąć pracowników którzy mają grupę inwalidzki ale okaże się jeszcze.

to i tak słąbo

@prawdziwyrealny

Słabo? Nie ma bóg wie jakiego szału ale 200 zl do mojej umowy o pracę+ 1 zł na godzinę gdzie ja mam ponad 240 godzin to kolejne 240 zł do przodu=440 zł. Jak dla Pana chodzą takie pieniądze droga to sorry:) w tamtym roku miałem 8 zł na godzinę w tym roku będę miał 12 zł plus za etat całkiem spoko. Wiecej niż 3 tys do ręki. Niestety kolegi ale według realiów czy to branża ochroniarska czy inna wszędzie płacą takie gowniane pieniądze wiec trzeba docenić to co się ma. Czy na kasie, czy w zakładach produkcyjnych, czy w innych branżach dają tez 9-12 zł netto albo i mniej na zleceniu. A jak dają umowę o pracę to na 2 tys brutto. Ceny za usługi które dają klienci są za małe żeby firma ochroniarska mogła dać więcej pracownikom na godzinę i jak ktoś jest pogodzić się z tym faktem musi zmienić pracę, bo tak będzie zawsze a my będziemy tylko narzekali. W tamtym roku było źle w tym roku dali spore podwyżki tez źle. Jeszcze w tamtym roku ciec z ochrony osiedla zarabia 4 złote teraz ma dyche na godzinę prawie i tak każdy powie ze nie dobrze. Nikomu się nie dogodzić a ja patrzę z innej perspektywy i staram się myśleć pozytywnie. Stale zatrudnienie, z nie najgorszymi zarobkami bo zaufaj mi kolego ludzie maja gorzej. Chociaż mam nadzieje, ze nastała lepsze czasy kiedy ta branża będzie lepiej płatna. Pozdrawiam wszystkich !

@pracownik solidu

Słuchaj masz rację. Kasa poszła w górę. Oczywiście ale co solid łaskę robi?? Weszła ustawa muszą dać podwyżkę i koniec . Skończyło się eldorado . Jest inny problem nie obrażając nikogo. Jest tez cos takiego jak sprawiedliwość . Chodzi mi o to że pan który pilnuje tzw dziury na budowie ma 13 brutto z kolei kolega który stoi na sklepie ryja nadstawia ma też 13 brutto a z kolei pan który jeździ ma uprawnienia na broń wpis na listę teza 13 . Tj normalne??? To nie w naszych malych głowach że oni nie potrafią kontraktu wynegocjować i nie księdza rynku z wyprzedzeniem . Sprawa druga kontrahenci dali podwyżki a solid dał??? Nie bo najpierw musi się nachapac co swoje i nasze . A ludzie uciekają jakoś ochrony?? Bliska zeru . Aby godziny wyrobić to liczy się dla solidu a gdzie dobro kontrahenta ?? Pogubili się i tyle i zmienili kolosalnie płaszczyznę patrzenia i nie ma ich co usprawiedliwiać bo dali ci 10 zł na godzinę a miałeś 8 . Skończyło się że solid to państwo w państwie i daje sobie jak on uważa a tam zabierze zacto za tamto ... I do tego się świniom przyzwyczaić .. jak dasz świni pełne koryto a na drugi dzień świnia musi się podzielić to juz jest problem. Świnia wpier... Szybko i łapczywie a wreszcie znalazł się gospodarz który dawkuje im to "żarcie" .

@A im

Niestety, ale to nie takie proste wynegocjować ceny za usług. W przypadku Warszawy carrefourach zostały te same pieniadze, solid w tym roku w Warszawie stracił też bardzo dużo obiektów jeżeli chodzi o biurowce czy ochrony osiedlach, do ochrony szukają albo kwalifikowanyc albo na handlowki, wszystko zastępują monitoringiem. W przypadku carrefourów za usługi płacą 19 zł solidowi, my dostajemy 12 zł. Gdzie jeszcze z tych 19 zł muszą opłacić ZUS itp, itd. Jakby nie zgodzili się na te warunki, to proste, że inna firma dałaby mniej, więc to nie jest takie proste żeby firmy też funkcjonowały w normalny sposób, ale niestety my możemy tylko ponarzekać na forum, raczej niczego z tym nie zrobimy. W tej branży zawsze był i będzie syf i wytłumaczenie jest jedno jak klienci bedą zgadzali sie na wyzsze ceny uslug, to będzie inna bajka i firma będzie miała z czego dać pracownikowi, jednak wątpię, że coś sie zmieni wiec niestety zwykły " Cieć" będzie miał prawie to samo co pracownik ochrony na handlowce, czy kwalifikowany pracownik ochrony. Jednak jest takie powiedzenie " Jak się nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma". Pracuje w solidzie ponad 3 lata, po 3 miesiacach mojej pracy wywalczyłem umowę o pracę ( Nie mam grupy inwalidzkiej) cieszyłem sie nawet z tego faktu, że dostałem tą umowę o pracę, bo w tej branzzy bardzo ciezko mieć umowe o prace. Miałem umowe o pracę na najniższą krajowa i 8 zł na godzine z przyjściem roku 2017 mam 4 zł więcej na godzinę ( 12 zł do reki, netto) . W innych pracach fizycznych typu kasjerom, pracownikom na produkcji, magazynierom i wielu innym płacą takie same pieniądze, więc wszędzie jest ten sam syf co i w ochronie. Ile nie dostaniemy to zawsze bedzie nam za mało, cóż każdy ma swoje zdanie. Pozdrawiam!

@pracownik solidu

W jaki sposób wywalczyłes ta że umowę o pracę ?? Zdradz mi sekret .

@A im

Nie musiałem zbytnio walczyć, po prostu upominalem się u inspektora, inspektor wysłał pismo do prezesa grupy solid i w ten sposób uzyskałem umowę o pracę. Koniec Historii, nikt się nie upomina, bo ludzie liczą ze sama do nich przyjdzie i narzekają tylko :)

@A im

No i jeszcze była potrzebna opinia na pismie regionalnego kierownika ochrony dla obiektu którego pracujesz przynajmniej jeżeli chodzi o handlowki.

@pracownik solidu

To dobre dojście ma inspektor . Tyle w temacie według mnie i regionalny :)

@A im

Nie wiem, ale mam wielu znajomych którzy nie koniecznie podlegają pod tego samego inspektora i tez maja umowy o pracę. Może i Ty spróbuj ? Na jakim obiekcie pracujesz ?

@A im

Poradziłem innym żeby upomnieli się o umowy i każdy dostał.

Jerzy100
@pracownik solidu

Jesteś gość. Na umowę o pracę mogą liczyć tylko osoby z grupą. Lub z super plecami. Jeżeli zalatwiles naprawdę to bez niczego to jesteś gość.

Pracownik solidu
@Jerzy100

Czy ja wiem czy to takie osiągnięcie? Upominalem się u inspektora on napisał pismo do prezesa i w taki sposób umowa o pracę. Znam również kilka osób które także w taki sposób dostały a nie mam żadnych znajomości. Ale co to za osiagniecie umowa o pracę za najniższą krajowa.

@Pracownik solidu

Słuchaj . Nie wierzę że inspektor napisał pismo do prezesa i ono odrazu tam trafiło . Nie zapomnij o aspekcie ludzkim twój kierownik inspektor nie jest jedynym w firmie . Jest ich tuzin z różnych branż a prezes jeden dwóch może trzech ( nie wiem ile odnóg wreszcie ma to gówno) . Więc jeżeli inspektor pisał wysłał pismo to trafilo ono do dyrektora rejonu potem regionu itd itd i w ostateczności do prezesa ... A z pełnym szacunkiem ktoś komuś musiał loda oje bać żebyś dostał umowę i pracę .... Taka polityka tego gówna

@A'im

Masz kolego myślenie 10 letniego dziecka a w robienie loda mieszaj siebie nie mnie :) uczciwie pracuje, mam dużo ująć oraz dostałem rekomendacje na piśmie od regionalnego kierownika ochrony bo to jest wymagane żeby dostać umowę o pracę jeżeli pracujesz na handlowkach. I bez obrazy ale kilku osobom z branży polecilem, żeby także się upomnienia i każdy dostał. A gwarantuje Ci, że nie mam znajomości. Jedyne kogo znam z solidu to swojego inspektora, który jest spoko gościem. To, że Tobie sie nie udało nie znaczy , że inni idą w Twoje ślady. Uważasz, że umowa o pracę dla 1 pracownika dla firmy która ma 30 tys pracowników to jakiś wydatek ? Puknij się w ten pusty łeb i za nim coś napiszesz to myśl logicznie. Uważasz, że żeby zarabia 1460 zł na umowie o pracę trzeba mieć znajomości, proszę Cię człowieku... nikt się nie upomina to nikt nie dostaje, proste. Wykazuje się w pracy to poszło pismo a kto jest dostał mało mnie interesuje. Ważne, że po miesiącu dostałem udpowiedz pozytywna. A gwarantuje Ci, że jestem zwykłym szarym człowiekiem który chce tylko uczciwie pracować bez super mocy i znajomości u prezydenta i innych super sław. Wiec zanim się wypowiadasz na jakiś temat użyj mózgu zamiast widzieć cokolwiek w szarych barwach i pedalskie myślach które chodzą Ci po głowie. Pozdrawiam serdecznie

@pracownik solidu

Słuchaj ja nie napisałem że ty komuś loda robiłeś ... Czytaj ze zrozumieniem cytat. "Użyj mózgu". 1469 zł oczywiście to nie jest majątek dla solidu ale wiesz co jakbyś pracował od wczoraj . Solid liczy każda złotówkę jak daje podwyżkę to co złotówkę odrazu a nie czasem stawki 30 gr czy 50 gr na godzinie . Nie wychwalają firmy która łamie podstawy życia społecznego łamie prawa człowieka oraow pracy a również półksiężyc prawo na każdym kroku . Super udało ci się ok szacun . Ktoś musi mieć dojścia może nie ty może inspektor nie wiem . A czy solid za wyniki daje umowę o pracę ?? Hmmm to u mnie co drugi ja powinien mieć a nikt nie ma dlaczego bo robią w miesiącu po 30 ujęć dziennie jedno mało ? Nie sądzę . I to nie w wawie w metropolii polski tylko w małym mieście . Więc nie pieprz mi że to zależy od pracy ochroniarza czy coś bo lzesz albo masz tak dużą nie wiedzę . Gratuluję umowy ale nie myśl że to przez to że jestes Supermanem wśród ochroniarzy . Ktoś cię pchnal i tyle nie mówię że masz dosjcia ale może kierownik dyrektor nie wiem ... Udało ci się i tyle ci powiem ... A czy inspektor dyrektorowi loda ojeb ale czy ktoś wyżej komuś tego nie wiem ale wiem że solid od tak umowy o pracę nie da czemu ?? Bo przychodzi okres wakacyjny i należy ci się urlop więc muszą kogoś znaleźć więc tak jakby strzelają sobie w kolano ... Na okres urlopowy

1469 To powinno się zarabiać w 7 dni jak już , A nie za miesiąc oszukanej pracy

@Jerzy100

no właśnie

@A'im

A powiedz mi ilu Twoich kolegów próbowało upomnieć się o umowę o pracę z ludzi którzy pracują na handlowkach. Ja spamowalem dla inspektora przez ponad miesiąc aż wreszcie ja dostałem. W tamtym roku w firmie liczyła się "sztuka" wiec ne pomyślałeś, że może mi dali z tego względu? W tym roku bynajmniej w Warszawie nie mają już problemu z ludźmi bo chętnie do pracy się znajdują i jest mniej obiektów do obstawenia. Strzelam, że jesteś z małego miasta także tez ceny za usługi są mniejsze niż w Warszawie i być może z tego względu dostałem, nie jestem jedyna osoba z handlowek która znam z umowa o pracę i oni też nie mają żadnych dojść. Wszystko jest możliwe kolego :)

W miesiąc zarabiam 3 tys, ale za 240 godzin haha :d

@pracownik solidu

Godziny to podstawa naszej wypłaty . Chcesz zarobić musisz być niewolnikiem . Straszne ale prawdziwe , lecz spokojnie wie m że od stycznia pisiory albo zniosą już umowy zlecenie albo mają się wziąć za nie .

@A'im

Wierzysz w to, że zniosa umowy zlecenie czytam na bierzaco wiadomości i nie było nigdzie o tym słowa, że zostaną zniesione. A ja w cuda nie wierze. Jedyne co ma się zmienić to ze będziemy dostawali od solidu kwotę brutto jaka dostajemy na zleceniu żebysmy sami odprowadzwali sobie podatki to narazie jedyna zmiana czytałem no i jeszcze 13.30 brutto dla tych co zarabiają najniższa. Czyli dla mnie nic się nie zmienia.

Grzesiek
@pracownik solidu

Wy za dużo macie na tej umowie o pracę. Pefrom do likwidacji

Buka

Solid traci obiekt Kmis. Podobno Securitas wchodzi

Lolo
@pracownik solidu

Pan prezes przejdzie się po firmie i popyta ludzi, to będzie wiedział jakie są .... nastroje

Ooo

Firma z najdurniejszymi procedurami wiekszego (usunięte przez administratora) nie widzialem w innych firmach

M.

Niekompetentny kierownik działu rekrutacji na Postępu. Zerowa wiedza. Jedyne co robi to wycieczki po firmie.

Były naiwniak

Witam, Pracowałem w tym piekle 12 lat jako inspektor/ kierownik ochrony. Nie wiem jakim cudem wytrzymałem tak długo w świecie nie kompetentnych kierowników, dyrektorów i prezesów (wszystko z małej litery ze względu na brak szacunku) o mózgach bielinka kapustnika. Przez ten okres… Nie warto o tym pisać, jedyne co mogę przekazać aktualnym lub przyszłym pracownikom tzw kadry kierowniczej to nie zaczynajcie tam pracy, bo zniszczy Wam zdrowie, nie będziecie mieli czasu dla rodziny, bliskich i znajomych, a w zamian otrzymacie od zwierzchnika, który nie potrafi się poprawnie wysłowić jak zwykle (usunięte przez administratora)

Mirek
@Były naiwniak

Jaki rejon?

Dynamo

Pity nie są wysyłane na czas! Twierdzą że nie mają dostępu!

Nn1990

A ty straszysz czy się żalisz

On999

Czy składki do ZUS są odprowadzane z całej kwoty co miesiac czy może 154 co drugi miesiąc ? Orientuje się ktoś?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security