Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Robocob

też Wam się kasa nie zgadza?

Koko
@Robocob

Mi też i to nie pierwszy raz.

Nn1990

Jak to jest że za 170h pracy mam 2280 wypłaty, czy to wina znów tego nowego ładu 2.0 czy jak ? Ktoś coś wie

@Nn1990

To nie wiesz ile masz na godz. netto ?Ja np. przy 220 godz mam ponad 3500 na rękę.Wychodzi na to że masz najniższą krajową, przejdź na lepiej płatny obiekt.

@skubi

Skubi, chodzi o to że wcześniej miałem 15 netto na rękę teraz mi dali 13.60, więc to nawet nie najniższą krajową, czyli lądują mnie w (usunięte przez administratora) bez mydła...

@Nn1990

Podejrzewam że musisz to wyjaśnić, nie mogą ci dać mniej niż najniższą krajową ,a poza tym jakim cudem ci obniżyli pensję coś tu nie tak!

@skubi

Jutro zadzwonię do centrali, jedyne co wiem na chwilę obecną że brutto miałem 3297 zł, więc sam się zastanawiam jak netto mogłem dostać tak malo

Ono9
@Nn1990

Dostałeś jeden przelew czy dwa?

@Ono9

Póki co 1, ale co ja emeryt żeby mi przelewy na 2 robić ?

Ono9

I co powiedzieli ?

Aababsb
@Nn1990

Też jestem ciekawe, pensja mi się również nie zgadza

@Ono9

Po 2 dniach dzwonienia i kilku maili, stwierdzam że dalej nic nie wiem, telefonu nikt nie odbiera, na maila nikt nie odpowiedział.....

Slązak

Chcę aby to wszyscy wiedzieli że przez pracę 24h na dobę w waszej firmi uszkodziłem sobie wzrok mało tego wasza firma nie płaciła na zus i fundusz pracy.

Pol

Jakie warunki na grupie dla kwalifikowanych z bronią? Bardzo proszę o informację jaka umowa, kasa i od której godziny służba. Pozdrawiam

@Pol

7:30-7:30 24h, kierowca 17zl prawy 16,50zl, brak bazy, samochody zajechane, umundurowanie zadne, kary finanoswe po 500zl, daruj sobie lepiej

Pol

Za co takie kary?

@Anonim

Jak pracujecie 24 h to potem ile przerwy?

@Ewa

48 przerwy przynajmniej tak jest na Ikea w Łodzi

@skubi

I jak wam się pracuje w takim systemie? Idzie odpocząć przez te 48?

@Ewa

Ja jakoś daję radę bo robię 9 służb, jeszcze w środku tygodnia mam 5 dni wolnego chyba że chcesz nadgodziny to coś możesz wziąć te zawsze są ale ja nie biorę i nikt mnie nie zmusi 216 godz.mi na razie wystarcza ,ale i tak nie wiąże dłuższej współpracy z tą firmą.

Milo
@Anonim

Panowie odnośnie grupy zaprosili mnie na spotkanie na wtorek posiadam pozwolenie bron jaka stawka na grupie warszawa . Stawka dla kierowcy i prawego będzie 18npln .???

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Ukrainiec

Byłem na Postępu w firmie po pieniądze w kasie. Po firmie chodzisz jak po mieszkaniu, zero zabezpieczeń! 1 ochroniarz przy wejściu! W łazience męskiej karton w ścianie, umywalka pęknięta i jeden wielki smród. Niestety kadra firmy mało wykwalifikowanaz, dzieci w rekrutacji ciężko uzyskać odpowiedz na pytanie.

Chydziński

Warunki dla pracowników biura gorsze niż dla ochrony! Oni przynajmniej dostają podwyżki wynikające z podatku, czy najniższej krajowej! No i rozliczenie umowa o pracę + zlecenie! Jakby umowa o pracę to był wielki benedif! Na start 2700-2800 niezależnie od stanowiska, nie ma co się co liczyć na dużo więcej przez 2 lata. Do pracy przyjmują bez doświadczenia bo nie to znaczenia! Bo nikt za takie pieniądze nie przyjdzie tu pracować, a jak przyjdzie to jest to krótki epizod!

@Chydziński

My w ochronie zapierdzielamy w weekendy i święta,nocki i ty chcesz mieć to samo co co my byłem w pewnym burze i widziałem ją ci z biura wychodzą co chwilę na pogawędki i fajeczke a ochroniarz czasami nie może zejść ze stanowiska dopóki ktoś go nie podmieni!

@skubi

Ja się zastanawiam nad jedną rzeczą, po co ochrona w biurze...? Przecież pracownicy biurowi są do rany przyłóż, są tacy uczciwi, nieskazitelni, PO CO ?!

Marzena

otamzs alicorw eibeic od amrak ybo ,izdiwanein eic eimrif jet w ydzak ez eibos jateimapaz ,awruk anabej setsej ataronoH

Patryk

Nie narzekaj.. Zdrowie da się we znaki, to dopiero poznasz "okropnych ludzi". Złota zasada - trzymaj się "jednego" lekarza.

Były naiwniak
@Marzena

Udało mi się odczytać ???????????????????????? 100% prawdy, ona i inni to śmietniki Nie ma mnie w tym piekle osiem miesięcy i jestem najszczęśliwszym z ludzi

Ptyś

Niedługo mam rozpocząć pracę w Solid Security i dlatego mam dwa pytania. Jakie macie zdanie na temat firmy Solid Security? Czy wypłata jest wypłacana co miesiac, czy co drugi

@Ptyś

Dno pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim czymś jak u nich. właśnie odszedłem i dla własnego zdrowia psychicznego nie radzę ci szczerze nie chcę zebyś musiał przejść to co ja z tymi ludźmi z ograniczona odpowiedzialnością.

Kadrowa
@Ptyś

Wypłata co miesiąc

Adolf
@Kadrowa

Ja czekałem aż 3tyg.Tak mnie zwodzili.syf.

m

czym zajmuje się koordynator?

@m

Tym samym co Ty... Czyli pyta i trzyma porządek. Jeśli nie spełnia ww. czynności tzn. nie nadaje się.

m
@Patryk

w sensie jak tym samym co ja? Głównie rozchodzi mi się czy również ochrania obiekty itp? Czy praca jako koordynator w tej firmie jest ok?

cuda

MI sie udało z tego bałaganu wyrwać i już tam nie robię wyleczyłem się z tego na długie lata

Honorata
@cuda

To kiedy ostatni raz tam pracowałeś? Dawno temu jakoś?

cuda
@Honorata

w tym roku nawet

@cuda

ja juz też i oby nigdy więcej . Pracowałem w bardzo dużych firmach w żadnej nie było nawet połowy problemów jakie są u nich. Wracam do największych na świecie tam problemów jest 2 razy mniej. Pozdrawiam.

Mark Sword

Pod żadnym pozorem nie radzę podejmować z nimi współpracy w tej firmie wszystko jest z ograniczoną odpowiedzialnością po 50 dniach współpracy nie dostałem wynagrodzenia bo i tu uwaga inspektor nie dowiózł umów, osoba zatrudniona w kadrach nie wysłała numeru konta do działu płac, dział płac nie zapytał o numer konta kadr. Wszystko musisz załatwiać sam, szczerze mówiąc firma w której inspektorzy są zbędni szkoda na nich każdej złotówki. bo po za zatruwaniem powietrza nic nie robią.

ass

jakie obecnie podpisują umowy?

Pojedyncze konwoje?

Oyebałabymci

dobrze,ze chociaz owocowe czwartki są a z Panem K moge zostać po godzinach.

Szampon

Ta firma to wielkie dno z odwiertem robić robić ojebywanie na wypłacie i jeszcze w ratach proszenie się o własne umowy itp nie polecam tej firmy

Olea Olipme

potwierdzam jak ktoś wcześniej napisał praca na umowę o prace po 3 miesiącach a tak to na zlecenie co jest dużym minusem, jest dodatek do wypłaty w postaci umowy zlecenie ale jak idziesz na l4 bo zwyczajnie zachorowałeś to tylko liczy sie umowa o prace a tam najniższa krajowa. Jak na zleceniu to się jest w czarnym lesie z wiadomych przyczyn ( brak możliwości l4 , nie wylicza ci sie urlop, nie zalicza ci sie staż pracy ) praca na chwilke a i może i nie bo szkoda czasu ... w Warszawie takie cyrki nie wstyd im ze proponują najniższe krajowe i hachmęty na zlecenie ... takie realia

Łucja
@Olea Olipme

od czego to zalezy ze jedni maja etat a drudzy zlecenie? kto o tym decyduje, lub co ?

Rysio

Od początku, złożyłem cv na stanowisko ph, zaprosili mnie na rozmowę, aplikowałem do odziału w Białymstoku. Na rozmowie wyszło że szukają na młodszego ph a nie samodzielnego, jakieś tam pytania o poprzednią pracę itp, nikt nic nie mówił o samochodzie lub wynagrodzeniu, więc sam o to zapytałem wyszło że przez cały okres bycie młodszym przedstawicielem jeździmy własnym samochodem oddają tylko 500 zł za paliwo miesięcznie, tylko gdzie eksploatacja czy brak możliwość podstawienia swojego samochodu w pracy. Byłem w szoku ze przy tych cenach i śmiechowych umowach na minimalnej wymagane jest bezwzględne posiadanie swojego samochodu. Oczywiście umowa o Prace na minimalnej jeśli powiesz coś więcej już nie o dzwonią do ciebie. Krótko mówiąc cieszę że tam nie pracuje. Ps wszyscy chyba tam pracuje po 3 miech max bo rozmawiałem z dwoma osobami na rozmowie to jedna pracowała 4 dni a druga dwa miesiące.

Robocob

Ciekawe kiedy skończy się cyrk z pojedyńczymi obsadami GI i co na to MSWiA? Interwencja na jednym z obiektów, przybyli na miejsce Policjanci spytali co tutaj sam robię, bo w tym przypadku w pojedynkę nie powinienem podejmować żadnej interwencji.

Obejscie
@Robocob

Jak ludzie przestana sie na to godzic raz, dwa obchodza przepisy i nie robidz w grupie tylko patrolu

Pytanie do działu HR

Dlaczego firma Solid Security ogłasza się notorycznie na olx, a potem nawet nie otwiera aplikacji od kandydatów - chodzi o ogłoszenia do biura w Wawie na Mokotowie? Czy tak liczne procesy rekrutacyjne przerastaja dział HR? Czy może wynika to z tego, co mówia na mieście, że dostać pracę u was w biurze można tylko i wyłącznie po znajomości....? W takim razie po co publikujecie te wszystkie ogłoszenia, skoro i tak zlewacie kandydatów?!

gość
@Pytanie do działu HR

Na rozmowę rekrutacyjną zapraszają tylko osoby z pleckami, czytaj: znajomych pracowników. Do tego koniecznie średnie wykształcenie (absolutnie nie wyższe, żadna prestiżowa Uczelnia nie wchodzi w grę) i marne doświadczenie zawodowe. To firmie Solid Security najbardziej pasuje. Takim osobom proponują umowę.

Do Pracownik

Dyrektor w dziale handlowym w Krakowie t.k. nie lepszy… Ploteczki z kasjerką po kilka godzin a potem wyśmiewanie pracowników… Jak nie wpadniesz w jego gusta to polecam się zwolnić bo i tak nie wytrzymasz…. Resztę roboty robi jego asystentka która i tak podejmuje za niego wszystkie możliwe decyzje on jest tylko marionetka w jej rękach

Wild
@Do Pracownik

T. K. Oj tak ????

Einstein
@Wild

Wydaje mi się, ze autor celowo użył małych liter. To oznaka braku szacunku

Xyz
@Do Pracownik

Chyba każdy dobrze wie dlaczego R.P. podejmuje każdą decyzje za T.K.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security