Opinie o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Jony

Witam czy był ostatnimi daniami ktoś na rekrutację we Wrocławiu na drugim etapie? Z dyrektorem?

Ochotnik

Polpharma to solidna firma i mam nadzieje, że uda mi się dostać pracę przy kontrolingu. Zastanawiam się jakie mają wymagania na dzień dobry, może ktoś się orientuje? Czy atmosfera jest ok? Zarobki to pewnie ustalają indywidualnie

elle

witam obecnie szukają PM na Sieradz Zdunska Wolę i okolice czy może ktoś napisać jak tu jest regionalny ( fajny czy nie ) i jaka to linia bo nie jest napisane , czy są GPSy i reszte przydatnych informacji przed rekrutacją . Dzięki

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Startuję na stanowisko Przedstawiciel Apteczny w firmie POLPHARMA (teren Grudziądz i okolice). Mam kilka pytań: 1. Czy 3000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma POLPHARMA na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PA? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Lateralus
@Zainteresowany pracą

1. Jesli masz doświadczenie dadzą więcej. 2. Tak 3.podstawa urośnie tylko jak robisz plany co kwartał, jak nie robisz zapomnij o jakiejkolwiek podwyżce. Nawet jak dostaniesz po uzyskaniu planu to i tak nie jest to dużo. 4.robisz plany = dostajesz premie w nast miesiącu. 5.godziny pracy ludzkie,wszystko do zrobienia i skończenia o normalnej godzinie.planujesz wszystko na tydzień do przodu, il wizyt realna do zrobienia i wykonalna bez problemu 6.stala baza, chyba ze pojawia się jakieś nowe.prawdopodobnie praca na starej bazie poprzednika 7.ludzie super,pomogą 8. Raportujesz na koniec dnia albo zaraz po wizycie.

Przedstawiciel medyczny

II etap -rozmowa z kierownikiem regionalnym - śląsk

Rozmowa trwała...20 minut. Obiektywnie oceniajac przebieg rozmowy - był to czas zupelnie zmarnowany i z kazdym dniem utwierdzam sie w tym przekonaniu, niestety , rozmowa bardzo krotka, mało konkretne pytania ( dosłonie 3 pytania ) na bazie ktorych ciezko bylo chociazby w czesci zaprezentowac chociaz w czesci swoje cechy .Miałem wrażenie jakby ten etap był formalnoscia , a miejsce pracy juz zarezerwowane - przepraszam ,ale trudno nie odnosic innego wrazenia po tym ,co mialem okazje zobaczyć.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Seniorita

Powiedzcie proszę o stanowisku operator produkcji w duchnicach. Ile można zarobić i jakie są warunki? Pozdrawiam

Deftones

Pracowałem w kilku firmach jako rep i najlepiej pracuje sie w PPH. Jak robisz to co do Ciebie należy to masz spokój, jak robisz ponad Twoje wymagania to masz większy spokój. Jak sie opierd.....lasz, kłamiesz,robisz wizyty papieskie to w koncu wychodzi i masz zonka. Tak jest wszedzie ludzie ! Ja polecam, ciągle pracuje i nigdzie się nie wybieram.

paweł

Musiałbyś sprecyzować o jakim stanowisku piszesz i o jakiej lokalizacji bo oni prowadzą rekrutację we wszystkich działach i do wszystkich placówek więc trudno odpowiedzieć ale w większości określają pakiet socjalny jako "szeroki" więc powinno być dużo ponad to co piszesz @ciekawy

ciekawy

Jak to jest u nich z opieka medyczna. Wiem ze luxmed ale jaki pakiet. Stomatologia tez? Ile za zone dodatkowo. Co maja pracownicy poza opieka medyczna. Jak jest z mozliwoscią robienia kursów.

marcin

TO MOŻE ZRÓBMY TO W TROCHĘ INNY SPOSÓB NAJPIERW DOBRE RZECZY W PUNKTACH, POTEM ZŁE RZECZY ( WEDŁUG MNIE PROSZĘ WYBACZYĆ JEŻELI KTOŚ SIĘ NIE ZAGADZA . ( STAZ 6 LAT) DOBRE: - WARUNKI SOCJALNE ( UBEZPIECZNIE MEDYCZNE, NARZĘDZIA PRACY) WYSOKA JAKOŚĆ -MOŻLWOŚĆ ZAROBIENIA PREMII, PIENIADZE NAWET ROZSADNE -PIENIADZE NA CZAS, PEWNA WYPŁATA -SPOTKANIA CYKLICZNE CIEKAWE, ORGANIZACJA POZIOM HOTELI, JEDZENIE (KTOS SIE MOZE DO OSSY PRZYCZEPIC, ALE POWIEDZMY OK -BARDZO DOBRE NARZEDZIA MARKETINGOWE JEST Z CZYM PRACOWAC, MIAŻDZY NA RYNKU INNE FIRMY -ROZPOZNAWALNOSC MARKI, KLIENT ZNA, CENI, CHETNIE POROZMAWIA BO WIE ZE..........( KROPKI DLA INTELIGENTNYCH), WIEC NA PEWNO ŁĄTWIEJ SIE PRACUJE NIZ W MNIEJSZYCH FRIMACH -DOBRA ORAGANIZACJA PRACY PRZEDSTAWICIELE APTECZNI , MEDYCZNI, MALO SZWINDLI JAK W INNYCH FIRMACH ODNOSNIE WRZUT NA TEREN, ZDARZAJA SIE, ALE JEST TO PILNOWANE. WIEC ŻADKO -DOSKONALE ZOORGANOZWANE DZIAŁY MARKETINGU, MATERIAŁ DO PRACY JEST PRZYGOTOWANY BARDZO DOBRZE, -DUŻA LICZNA PM NA TERENIE, CO MOZE W ZALEZNOSCI OD PANUJACYCH LOKALNIE UKLADOW POMAGAC WE WSPOLNEJ PRACY ZŁE RZECZY: -BRAK SZACUNKU DO PM, KIEROWNIK MOZE ZROBIC WSZYSTKO, TZW MOBING W BIAŁYCH REKAWICZKACH ( OCZYWISCIE ZALEZY OD CZLOWIEKA NIE MOZNA GENERALIZOWAC), NAWET JAK ZDARZY SIE ZE PM SIE ZBUNTUJA WTEDY TAKI KRS MOZE MIEC TZ NADZUR DRUGIEGO KIEROWNIAK, CZYLI OGOLNIE NIC ZERO REKACJI. KTOŚ ZAPYTA CZYM W TAKIM RAZIE JEST MOBING W BIAŁYCH REKAWICZKA NP. CZEKASZ NA WZIYTE DO KLIENTA Z KRS PRZED WIZYTA OTZRYMUJESZ SZEREG PYTAN POD RZAD KIEDY BYLES OSTATNIO, ILE MA DZIECI KLIENT, JAKIE HOBBY, CO STOSUJE, SKAD TO WIESZ, JAK JEST WYNIK W DANEJ CEGLE, TWOEJGO LEKU, KONKURENCJI I TU SEDNO CZYWISCIE SA TO RZECZY KTORE NALEZY WIEDZIEC, ALE PRZED GABINETEM, GDZIE CZEKA SIE Z LUDZMI I ZA CHWILE PO SERII PYTAN TRZABA WEJSC Z WIELKIM USMIECHEM NA USTACH, DADAMY DO TEGO DZIWNE ZADANIA WYMYSLANE PRZE KRS ZEBY DODAC BEZENSOWNEJ PRACY PM, ANALIZY SWOT TYCH SAMYCH PRODUKTÓW, TABELE ITP. KIEROWNICY REGIONU PRZEJMU ROLE TRENEROW, NIE SA MANAGERAMI, KTORZY POMAGAJA I SLUZA RADA ( ZDAZAJA SIE NIELICZNE WYJATKI NA PALACACH MOZNA POLICZYC), RACZEJ WCIELAJA SIE W ROLE TRENERA, KTORY OCENIA TWOJE SPOTKANIA, CIEBIE I FEEDBACK NA KONCU, TRZEBA PRZYZNAC ZE WIELU Z NICH MIMO LICZNYCH STUDIOW PODYPLOMOWYCH ZROBIONYCH ZA PIENIADZE POLPHARMY DALEJ NIE MA O TYM POJECIA, STAD TEZ RKS NIE JEST PARTNEREM, ALE RACZEJ ZŁEM KONIECZNYM, KTÓRE RAZ NA JAKIS CZAS PRZYJEŻDZA TO JEST BARDZO CIEKAWE BO NAWET SAMA DEFINICJA MANAGERA JEST ZGOŁA INNA. -ZAWSZE PRZED KOŃCEM CYKLU SYSTEM KTÓRE POKAZUJĄ JAKA MASZ LICZBE WIZYT PRZESTAJA DZIAŁAĆ DZIWNE??? NIEE NAWET JAK SWA PRACA ZASLUZYSZ NA PREMIE A NIE DAJ BOZE BEDZIESZ MIAL 11,99 WIZYTY LEKARSKIEJ CZY 1,99 APTECZNEJ TO JUZ CI SIE NIE NALEZY NIC BO NIE SPEŁNIŁES TZW KPI I NIE WAZNE ZE PRACOWALES CIEZKO :) NIKOGO TO NIE OBCHODZI -6 -6,5 GODZINY W TERENIE WEDŁUG GPS, LATO ZERO PACJENTOW PODROZY DO MIASTA X 2 GODZINY WYJAZD O 7 .00 PRZYJAZD NA 9.00 DOPIERO OD 9 LICZY SIE PRACA DO 15.30 MUSISZ BYC NAWET JAK ODWIEDZADZ ODDZIAŁ GDZIE MASZ WIĘKSZOŚĆ KLIENTOW -OD CZASU DO CZASU DZIWNE PRZESŁUCHANIA WEWNETRZNE W ROZNYCH SPRAWACH, TO JEST CIEKAWE I PODPIS ZE NIKT NIC NIE POWIE, BO PRZECIEZ PRACUJE I MAM KREDYT TO PODPISZE -ROZSTAJĄ SIĘ Z LUDZMI NA RÓZNE SPOSOBY WIEM NAWET, ZĘ ZDARZAŁO SIE, ŻE ZA KRZAKA WYSKAKIWAŁ DRYGI RKS ALBO ABD Z WYPOWIEDZENIEM PODSUMOWANIE: -DOBRA PRACA DLA MŁODEGO CZŁOWIEKA, KTÓRY POTRAFI JESZCZE DUŻO ZNIEŚĆ, BO DOPIERO ROZPOCZYNĄ SWOJE STARCIE Z ŻYCIEM -RYNEK SIĘ ZMIENIA KLIENT ZARABIA INNE PIENIADZE NIŻ 10 LAT TEMU, A CO ZA TYM IDZIE PRZESŁANIE MERYTORYCZNE TEJ PRACY TROCHĘ GINIE. JEŻELI SŁUCHAMY KOGOŚ, KTOS NAWET MĄDRZE MÓWI, ALE NIE MAMY W TYM INTERESU TO NAS TO JUŻ TAK NIE INTERSUJE, COKOLWIEK BY KTOS MÓWIŁ O PIRAMIDZIE BIZNESU, REKLACJI I MERYTORYKI, NA PEWNO FIRMA TA JEST DOBRĄ SZKOŁĄ ŻYCIA, KTO MĄRDZEJSZY WYCIĄGNIE DLA SIEBIE WNIOSKI I KORZYŚCI, JEŻELI SIĘ TO PRACUJE TO CZASEM TRZEBA SCHOWAC DUME I GODNOŚĆ GŁĘBOKO. POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM, JEŻELI KOGOŚ URAZIŁEM

Czym jeżdżą medyczni w polpharmie?

jacek

pytanie brzmiało nieco inaczej :) ale będę konkretny i odpowiem Tobie, tak poszukują zarówno aptecznych przedstawicieli jak i do farmacji

jacek

witam, powiedzcie jak wygląda sprawa aby zatrudnić się jako przedstawiciel farmaceutyczny na co najwieksza uwage zwracaja, co biora pod uwagę? Czy na rozmowie jest ciężko testy są jakieś?

Gość..

..mam wrażenie, że pranie mózgu nadal zbiera żniwo ..w pewnym regionie / u MR..teren "Jankosia".. Tak pali sie " (usunięte przez administratora) quot;, że jak Ktoś ma zamiar zmienić fifmę na "oryginał"..aby sie nadal rozwijać, to trzyma się Gościa za uszy mówiąc: nie mów nikomu, że odchodzisz, zachowaj to w tajemnicy..i pracuj na maxa jak niewolnik, aż się zniechęcisz do pracy za 2 x lepsza stawka.. Żal patrzeć na ludzi, Którzy nie potrafią byc mentorami i są "dupkami".. (Jankoś..Michaś itp)..

Ola

Mam pytanie dlaczego na takich forach ludzie nie piszą konkretnie , tylko leją wodę w swoich komentarzach , a mi chodzi o konkretne informacje , czyli po 1 ile wynosi realna podstawa netto w tej firmie ? 2 jaką premię można dostać ( oczywiście netto) ? 3 Plany są realne do wykonania?4 ile wizyt dziennie do wykonania ? 5 jakieś limity km ? jakie auta ( stare , zjeżdżone), jaka marka ? Mam nadzieję, że odpowie mi na moje pytania jakaś konkretna osoba :)

Teresa
@Ola

Realna podstawa wynosi tyle ile wynegocjujesz i na ile masz kompetencji. Oraz od stanowiska. Flota to renault megane / kia cee'd, oraz renault laguna dla konsultantów. Serwisowane w ASO. Wymieniane bodajże po 5 latach albo przekroczeniu 200.000. Premie za cykl w zależności od wyrobionego % planu. Przy bardzo dobrych wiatrach na konto 5 cyfrowe. W sumie w roku z premii można zgarnąć naprawdę bardzo grube pieniądze - kilkadziesiąt tysięcy. Ale na takie próg załapują się nieliczni. Premie zaczynają się od realizacji 95% - zamykają na 120 %. Jest normalne, że ludzie z polecenia mają większe szanse - z ogłoszenia na pewno będziesz pytana o rekomendacje i będzie to sprawdzane.

Jop

Napiszcie coś o terenie podlaskie . Właśnie szukają PM. Jak kierownik , atmosfera, zarobki itp?

Polpha

Cele sprżedazowe naliczane są wg uznania szefa , jak Cię lubi to zrobisz premie i będziesz w czolowće nawet przez kilka lat a jak nie jesteś dobrym znajomym to liczysz na łaska szefa. Cele sprzedażowe oczywiście dostajesz zawsze w połowie danego albo pod koniec cyklu. To mnie martwi najbardziej w tej firmie, bo pracuje się w niej naprawdę niezłe tylko brak przejrzystości co do tak istotnej kwesti podcina mocno skrzydła zwłaszcza jak masz kredyt ,rodzine i Pracujesz całymi dniami a premii nie wyrabiasz

Polpharmiak
@Polpha

No to musiała pisać jakaś konkurencja bo to bzdura na resorach...W PPH jest jeden z najbardziej innowacyjnych systemów naliczania celów na rynku (np. uwzględnia przesunięcia). Jest w pełni automatyczny i nikt w nim nie grzebie, co więcej cele są dostępne dla każdego do 2tyg po rozpoczęciu czteromiesięcznego cyklu...co do reszty to kwestia kto to pisze, frustratów nie brakuje...ja polecam:)

ktos
@Polpharmiak

Nie do końca się z tobą zgodzę w moim przypadku miałem ręcznie zminiane plany przez kierownika, doszedłem do tego po jakimś czasie, lider rynku w swoich tabletkach indeksy penetracji powyżej kraju a miałem problemy za zrobieniem planów, chyba że coś się zmieniło, ocena po cyklu wystawiana wg. widzimisię tak jak ocena roczna, kiedyś to była naprawdę dobra polska firma, dużo się zmieniło jak przyszedł SS

radek

Powiem tak @piter - obecnie tu pracuję"enty" rok....znam w dość dobrym stopniu ok 50/60 Pm i Pa z moich okolic bliższych i dalszych i kilkanaście osób z reszty Polski. Tu nie ma rozbieżności... 95% NAS - Szeregowych przedstawicieli ma taką opinię!!! Nie piszę o RBMach czy ABD tylko o przedstawicielach medycznych i aptecznych . Nie mieszaj również z biurem... Pytacie o specyfikę pracy jako PM lub PA ? Nikt (nawet osoby robiące duże premie) nie ma dobrego zdania o tej firmie - mobbing , nepotyzm i brak szacunku plus mega pomiatanie. Ja mam wyniki w czołówce i nawet przyzwoite premie , ale to tylko kasa...resztę przemilczmy , bo mam kredyt :)

radek

Widzę , że po ostatnim badaniu opinii pracownika które wypadlo fatalnie ludzie z biura robią dobry PR na Internecie :))) Hit roku - ludzka firma ;))))) Padam ze śmiechu. ;))))

była pracownica

Zakończyłam moją współpracę z Polpharmą niespełna rok temu, a pracowałam tam (z przerwą na dziecko) 7 lat. Polpharma, to bardzo stabilna firma z niezwykłą atmosferą. Nawet zwolnienia wyglądają w taki sposób, że jak planują zmniejszyć zatrudnienie, to przez jakiś czas nie zatrudniają nowych ludzi na puste wakaty tylko po to, aby później jak najmniej zwolnić. Dużo zależy od tego na jakiego przełożonego trafimy, ale z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że takich Managerów z którymi nie da się współpracować, jest naprawdę niewielu. Mój zespół miał w pewnym momencie kierownika, który bardzo mocno przesadzał z pewnymi kwestiami, co zgłosiliśmy do biura i faceta zwolnili, dlatego uważam, że jest to bardzo ludzka firma z nastawieniem na dobro pracownika. Polpharma daje ogromne możliwości rozwoju (tylko trzeba tego chcieć i o tym cały czas mówić!), stabilizację, bardzo dobry socjal, wysoką pensję, miłą atmosferę. Niestety jest to korporacja, dlatego też ma wady korporacji. Oczywiście, jak komuś nie chce się pracować, to niech nie aplikuje, bo długo nie popracuje. Praca w Polpharmie jest bardzo absorbująca, ma się wrażenie, że to studnia bez dna, ale dla tych którzy dają z siebie dużo, pozwala zarobić naprawdę dobre pieniądze. Niestety ludzie o słabych nerwach i delikatnej psychice czasem nie wytrzymują presji. Trzeba wziąć pod uwagę, to że firma jest ogromna i że pracują w niej naprawdę różni ludzie... Szczerze polecam pracę w Polpharmie!

• Jak się pracuje w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Kandydaci do pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.2/5 Na podstawie 170 ocen.