Opinie o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Cbs Nowy wpis

Na jednego repa przypada: 1. Gps auto 2. Siatka polaczen 3. Traper 4. Rks 5. Gps telefon 6. Gps tablet Takie tam zaufanie do swoich pracowników.

ja Nowy wpis
@Cbs

Noo sprawdzanie bilingów i nakładanie siatek GPS na videorozmowy to było mistrzostwo..

Ojciec Mateusz Nowy wpis
@ja

Polpharma tnie struktury i zwija biznes?

#ona

Witam, pytanie o PA region Krosno Jaslo Nowy Sacz -plany realne? Ilość wizyt ? Atmosfera na lini pracownik -kierownik? Za wszystkie odpowiedzi będę mega wdzięczna bo dla mnie temat mało znany

Hela
@#ona

Plany realne, ilość wizyt min. 6, podstawa na rękę przedział 8 - 9 tyś + premia, aplikuj

@Hela

podstawa 8-9 tys? chyba w snach

Aśka
@Były

To ile Twoim zdaniem realnie można zarobić netto jako Przedstawiciel Apteczny i Przedstawiciel Medyczny w Polpharmie?

max
@Aśka

4500- 5000 z kilkuletnim doswiadczeniem

@max

Netto czy brutto? Samej podstawy, czy to już z premią? Jeśli samej podstawy, to ile z premią?

max
@Karolina

podstawa 4500netto z doświadczeniem kilkuletnim bez 3300netto premie od dwóch lat nierealne na 80osob dostają 3 takźe prawdopodobieństwo jest małe

Karola Nowy wpis
@max

U mnie na pasku było 6500 netto podstawy ale wybrałam firmę, w której zdecydowanie lepiej płacą.

Atmosfera jest przyjazna ?

@Michał

Zależy do jakiego makro i regionu trafisz

Maxio

Powiększanie portfolio o zioła po herbapolach, odsprzedaż biologicznych i mega redukcja Field Force ... Zawyżamy zysk operacyjny, tniemy koszy stałe... Jakby pod Sprzedaż te ruchy...

@Maxio

Też mi tak wygląda a teraz jeszcze przejście Biuro Handlowe pod Zakłady Farmaceutyczne jak nic idą na rynek do sprzedaży

Przedstawiciel medyczny

II etap -rozmowa z kierownikiem regionalnym - śląsk

Rozmowa trwała...20 minut. Obiektywnie oceniajac przebieg rozmowy - był to czas zupelnie zmarnowany i z kazdym dniem utwierdzam sie w tym przekonaniu, niestety , rozmowa bardzo krotka, mało konkretne pytania ( dosłonie 3 pytania ) na bazie ktorych ciezko bylo chociazby w czesci zaprezentowac chociaz w czesci swoje cechy .Miałem wrażenie jakby ten etap był formalnoscia , a miejsce pracy juz zarezerwowane - przepraszam ,ale trudno nie odnosic innego wrazenia po tym ,co mialem okazje zobaczyć.

logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Idąc do pracy do tej firmy miałem inne zdanie na jej temat. Niestety wewnątrz widać jak na dłoni jak wiele ludzi jest fałszywie miłych i niepomocnych. Podkładanie kłód pod nogi, donoszenie, a to nie wszystko. Gdyby nie te grono to firma jest bardzo dobrym pracodawcą - starają się dbać o ludzi, są rózne dodatki, premie.

Aga
@pracownik

Potwierdzam, ludzie to najsłabsze ogniwo w tej firmie...

@Aga

Ryba psuje się nie głowy. Jeżeli z góry się zakłada, że kłamiesz, oszukujesz a systemy do śledzenia Ciebie w Polpharmie są lepsze od tych w SB i Mosadzie, co gorsza z góry się zakłada, że są nieomylne! To co się dziwisz. Szczęście, że zespół w którym jestem to naprawdę zgrana paczka pomocnych ludzi...

Hańbą jest zwalnianie ludzi przed Świętami i w szczególnie trudnej sytuacji rynkowej.Kiedy trzeba było wypracować zysk i wypracowano go ponad zakładany poziom, pracownicy”pola” byli fantastyczni,jedyni,jedną wielką rodziną etc.Jak przyszedł kryzys,bez zmrużenia oka się ich pozbyto-Biuro Handlowe to nie biuro, tylko spółka, która zatrudnia handlowców.Nie słyszałam, żeby jakakolwiek inna firma farmaceutyczna tak haniebnie postąpiła...polska firma wobec polskich pracowników-wstyd.

@Monika

Polpharma jest firmą odpowiedzialną społecznie. Każda decyzja o zwolnieniach jest dla nas trudna. Poprzedzamy ją dogłębną analizą i podejmujemy wtedy, kiedy upewnimy się, że nie ma innych możliwości. Zmiana struktury w Polpharmie, przeprowadzona pod koniec października, miała związek z wdrożeniem nowej strategii komercyjnej od stycznia 2021. Nowa strategia wynika z głębokich, strukturalnych zmian na rynku, jakie zaszły w ostatnim roku, a które przyśpieszyła pandemia Covid-19. Wszystkim pracownikom objętym procesem zwolnień grupowych firma zaproponowała szeroki program wsparcia, w tym odprawy wykraczające ponad zapisy ustawowe oraz pomoc profesjonalnej firmy w poszukiwaniu nowej pracy. Zespół HR Polpharmy

@Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)

Jestem(jeszcze)pracownikiem tej firmy i takim korporacyjnym bełkotem możecie częstować ludzi spoza firmy.Selekcja odbyła się wg indywidualnych”widzimisiów” osób, które przez przypadek dostały kawałek władzy do ręki.Covid nie zaatakował jedynie i wybiórczo Polpharmy-wszystkie koncerny farmaceutyczne jednakowo cierpią, a jednak postanowiły zatrzymać pracowników i ponieść koszt odpowiedzialności za ludzi, którzy przyczynili się do ich sukcesu.Odwrotnie niż Polpharma.Nie chcę pracować w firmie, która troszczy się tylko o cyferki.I stanowczo odradzam zatrudnianie się w firmie, która „ przemieli i wydali”.

Hera
@Monika

Nie tylko Polpharma zwolniła ludzi grupowo ostatnimi czasy i mogę Ci powiedzieć, że warunki, które u nas były - były o wiele gorsze. Czasu na szukanie też mieliśmy mniej i nikt nam w tym nie pomagał. Fakt, do takich zwolnień i Polpharma "musiała dorosnąć". Poprzednie w tej dekadzie nie wyglądały aż tak kulturalnie, a któreś odbyły się wręcz znienacka :)

Czy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Godziny są elastyczne

Kqndydat

Ilu pracowników ze sprzedaży zwalniają - ktoś wie?

@Kqndydat

Witamy, Polpharma modyfikuje swoją strukturę komercyjną, aby dostosować ją do nowej strategii, która jest odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość rynkową. Oznaczać to może zmiany w zakresach ról poszczególnych pracowników, a także konieczność likwidacji niektórych stanowisk niemieszczących się w docelowym modelu biznesowym. W związku z tym w dniu 30 września rozpoczęliśmy formalny proces zwolnień grupowych w Biurze Handlowym Polpharma w Warszawie. Planujemy likwidację do 250 etatów. Cały proces firma przeprowadza transparentnie, na warunkach korzystnych dla pracowników oraz w zgodzie z regulacjami prawnymi i w dialogu ze stroną społeczną. Wszystkie osoby, których stanowiska zostaną zlikwidowane w ramach tego procesu otrzymają odprawy wynikające z ustawy o zwolnieniach grupowych. Polpharma zaproponuje również kompleksowy ponadustawowy pakiet wsparcia, który zawierać będzie dodatkowe odprawy oraz pomoc specjalistycznej firmy w poszukiwaniu nowej pracy. Planowane zmiany dotyczą wyłącznie części komercyjnej firmy i obejmą różne rodzaje stanowisk, w tym przedstawicieli i kierowników w obszarze sprzedaży oraz pracowników telemarketingu. Nie prowadzimy podobnych zmian w innych częściach firmy. W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i wysyłania pytań na adres rzecznik@polpharma.com Zespół HR Polpharmy

czerny

Biuro trzeba przejrzec szerzej, zwlaszcza marketing. Zaczyna się od terenu, podczas gdy nie tam sa zwykle przerosty struktury.

Xxx
@czerny

Są różne kanały dostępu do klientów, repy nie wejdą za moment już w ogóle do przychodni i szpitali, to po co ich trzymać? Zresztą teraz jest pytanie kto kupi te resztki po Polpharmie?

@Xxx

Tylko covid za rok dwa się skończy jak hiszpanka. A wtedy co? Firmy będą chciały ludzi. Ale ludzie już firm niekoniecznie. A to teren utrzymuje całe biuro, zarząd itp. Podcinanie gałęzi na której się siedzi to największy możliwy błąd.

Xxx

Za rok czy dwa zatrudnia ludzi za połowę tego co obecnie, i młodzi z chęcią przytula te pieniądze plus samochód. Albo i nie, zależy komu się sprzedadzą. Leki biologiczne idą do Sandoza, ale to już było wiadomo dawno.

Struktura
@Xxx

I tak to mała skala 250 osób. Firma by sobie poradziła bez połowy tych ludzi w terenie. Istota brandu i mktshu się sama obroni. Nie trzeba tyłu liń sprzedażowych i repów ganiających z tymi samymi preparatami. Powodzenia.

Pioter
@Kqndydat

190/190 - teren zatrudniony jako PPH Biuro Handlowe.... takie biuro....

Alonso

Grupowe zwolnienia w Polpharmie. Chcą zwolnić 250 osób (usunięte przez administratora) Czy to prawdziwa informacja?

Beef
@Alonso

To tak średnio po 15 osób na województwo plus biuro. Czyli ładne czyszczenie. Ale i tak o rok się odwlekło. Po Tevie, Glaxo, MSD wreszcie porządna restrukturyzacja. Ciekawe kto następny?

Beef

Będzie bolało teraz oddanie meganek, a przez niektórych talizmanów. Podobno nagle całe biuro wrócilo z home office do rzeczywistego biura. Audyt swoje pokazał.

Jolanta
@Beef

Na szczęście autobusy i pekaesy są dostępne.

Zbyszek

250 osób to spore cięcie się szykuje.

Angy

Hej, czy "surfer" z miasta pod Jasną Górą nadal rządzi RX-ami na południu, pozmieniało się coś w zespole?

Obserwator

Dobre leki Auto megane płatne oczywiście od 250 zł . Kasa 6000 zł brutto. 11 wizyt. Gps + Geolokalizacja w Farmapromie., Ciągła inwigilacja. Czas pracy u lekarzy minimum 7h

@Obserwator

6000 brutto to podstawa, czy już z premią?

Duzy
@Ania

Pensja zależy od doświadczenia w branży PM. Bez doświadczenia w branży ale z doświadczeniem w handlu plus minus 5500 podstawy brutto. Opłata za samochód w wysokości 250 to bzdura ( faktycznie 120/140 ). Czas pracy to 6 godzin. Obserwator albo kłamie albo jest niezorientowany ( to w takim razie po co pisze ? ). Co do inwigilacji - jest GPS który kontroluje czy PM był w okolicach pracy lekarzy i tyle. Jest wyłączany na wieczór i na noc i oczywiście w weekendy i święta - nie wiem co to ma wspólnego z inwiligacją ( po prostu pracodawca chce wiedzieć gdzie jest pracownik w godzinach pracy ).

Bet
@Obserwator

Auto megan oczywiście tylko nie 250 a 100 zł miesięcznie. Pensja 7000-8000 tys. 11 wizyt również. GPS i ja to napisałeś inwigilacja również, ale jak ktoś idzie do pracy żeby pracować a nie oszukiwać to GPS w niczym nie przeszkadza.....a i w terenie 6 a nie 7 godz. Pozdrawiam, zadowolona z pracy w Polpharmie ????

Rozwielitek

Hej wszystkim, interesuje mnie taka kwestia - czy to prawda, że w polpharma są tak śmiesznie niskie podwyżki (ok. 200 zł na rękę dla średniej krajowej) raz na kilka lat przy awansie? Pytam, bo zszokowało mnie to. Pozdrawiam serdecznie

ameba
@Rozwielitek

Podwyżka to około 350 zł przy awansie stanowiskowym i 200 zł podwyżki inflacyjnej. Są to kwoty netto.

ameba
@ameba

Oczywiście w roku można dostać albo jedną albo drugą podwyżkę, nigdy dwóch naraz. Podwyżki są raz na rok.

med rep

7400 brutto podstawy, z premią 110k brutto rocznie.

Asdf

Bardzo dobra firma. Można powiedzieć ze jeden z lepszych pracodawców na rynku. Wymagania owszem wysokie, ale satysfakcja z pracy również. Bardzo polecam.

wizjoner

szału nie ma - nie polecam. poszukajcie innych pracodawców jako PM-owie administracja też też nie ma się najlepiej.

Grzes

Jesli chodzi o pa nie jest wymagane wyzsze wyksztalcenie natomiast na pm-a jak najbardziej wyzsze pelne tzn. Mgr

wini

witam, jak wygląda sprawa z wyższym wykształceniem na PA , jest konieczne?? mam kilkuletnie doświadczenie w branży , ale niestety nieukończone studia.

Brak
@wini

Nie jest wymagane, ale mile widziane.

@@@@

Polpharma zajęła 1 miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Praca w takiej firmie daje więc satysfakcję, zadowolenie i stosowne wynagrodzenie co udowodniło w formie badań stosowne gremium w tym rankingu. Nie hejtujcie tylko pracujcie ku chwale właściciela

@@@@@

owszem, praca w firmie daje satysfakcję, ale ludziom zdyscyplinowanym ( stąd jestem za obowiązkową służbą wojskową w przypadku wiecznie niezadowolonych ) pracowitym, pokornym, uczciwym, i cierpliwym. Jeżeli brakuje chociaż 1 z tych cech, to nie będzie ci łatwo i będziesz marudzić. Mam w zespole fantastycznych ludzi, z każdym można się lepiej już gorzej dogadać, ale jest współpraca. Nie jestem lizusem, po prostu widzę, jaka jest atmosfera. Owszem, są wymagania, i to niemałe, ale dla chcącego nic trudnego. Pozdrawiam. P.S. patrz na korzyści jakie daje firma... albo sam załóż spółkę, rozkręć ją, i bogać się :)

karolcia
@@@@@

nikt nie powiedzial jak byly robione te badania, a kazdy wie lub sie domysla

TenCoRobi
@Anonim

Podpisuje się pod tą opinią. Na co dzień pracuje w biurze w dziale analitycznym (by nie zdradzać :P) z wieloma departamentami i ludźmi na górze. Są działy gdzie ludzie naprawdę poświęcają się firmie i starają na 120% angażując się bardziej niż powinni. Z takimi pracuję się cudownie i jest pełen profesjonalizm. Oczywiście jak w każdej firmie są osoby które przychodzą do pracy i są po znajomości i zastanawiasz się co robisz nie tak, że oni nie dość że mają super stanowiska i wynagrodzenie nic nie robiąc i nic sobą nie reprezentując... Najważniejsze to dawać z siebie wszystko i nie pozwolić by to wpłynęło na twój poziom zaangażowania - wpadniesz tylko w depresję i zaszkodzisz swojej pracy i zdobywaniu doświadczenia.

• Jak się pracuje w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Kandydaci do pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.2/5 Na podstawie 170 ocen.