Opinie o PPG Polifarb Cieszyn SA w Cieszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPG Polifarb Cieszyn SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PPG Polifarb Cieszyn SA o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPG Polifarb Cieszyn SA w Cieszyn

Nikt

Nie polecam stres narzucanie obowiązków nie miła atmosfera i chore układy Brygadzista-Mistrz-Kierownik a pracownicy to pionki ich chorej grze nie ma miłej atmosferze w PPG i do tego panujący syf w około

Twoja stara

Jak "twój stary" napisał znają sie tylko na w cudzysłowiu "dokręcaniu śrubki", bo wątpie, że ktoryś z tych ciapaków umie przykręcić prawdziwą śrubkę. ????

Ktoś...

To co sie tam dzieje to istna porażka. Brygadziści to totalni nieudacznicy i osoby które nic nie wiedza na temat pracy. Kierownictwo to to samo, ludzie brani z ulicy i są kierownikami. Praca ciężka w smrodzie, pyle, i w złej atmosferze. Natłok obowiązków jest wprost nieadekwatny do wypłaty... NIE POLECAM, ludzie pracy za te same pieniądze jest tyle ze tylko wybierać. I to nie pracodawca sobie wybiera pracownika tylko Wy sami sobie go wybierzcie takie mamy czasy ze sami ustalamy warunki, a nie pracodawca. PPG omijać z daleka

Flips

Najgorsze jest to że zarząd celowo zatrudnia Takich idiotów- pseudokierownikow ponieważ idiotami łatwo jest manipulować i dając im grubą kasę(tylko kierownictwo taką dostaje) Ci idioci jedzą z rączki i zrobią wszystko co im amerykanie każą byle tylko ich nie wymienili na kolejnych półgłowków ( z reguły tak się dzieje po kilku latach). Cwaniakują przed pracownikami a przed wizytą dyrekcji z europy (usunięte przez administratora) pod siebie. Przypomina to czasy głębokiego PRL-u i stalinizmu.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Twój stary

Banda(bo inaczej się tego nazwać nie da) zarządzająca, to zwykłe matoły z wybujałym ego, bez pojęcia o produkcji, całą robotę odwalają za nich mistrzowie i zwykli pracownicy, bo niestety znają się tylko na "dokręcaniu śrubki". Ogólnie atmosfera coraz gorsza, stres coraz większy, do tego absurdalnie kretyńskie przepisy BHP, brak podwyżek przy coraz większym natłoku obowiązków. Załoga zredukowana do minimum, jeden pracownik musi umieć wszystko, bo "bystrzakom" z kierownictwa muszą się zgadzać słupki.

cieszyniok

Worker- ty chyba reprezentujesz dział HR albo pomyliły Ci się zakłady. Ciekawe rzeczy tutaj piszesz... podwyżki corocznie 200zł,premie na karpia. Skoro masz takie warunki to chyba jesteś pociotkiem prezesa, bo ja pracuje tutaj 12 lat I pierwszy raz słysze, że mamy tu takie rzeczy. Ty chyba nie wiesz co to jest dobry zakład. To był dobry zakład 15-10 lat temu kiedy wszyscy zazdrościli pracy w polifarbie. Odkąd pojawilo sie PPG dla pracownika jest tylko gorzej i coraz większy wyzysk.Teraz to zwykły moloch korporacyjny jakich dziesiątki w regionie. W temacie BHP się w ogole nie wypowiadaj. Jedna wielka paranoja. Mówi się o wysokim poziomie BHP- proponuję popracować na drugiej zmianie kiedy władza już nie chodzi I firmy na oddziałach robią co chcą I jak chcą. Jak dla mnie okręt płynie na dno.

Worker

Pracuję tam ponad 2 lata mogę potwierdzić to ,że nie oddzwaniają po rozmowie.Jednak nie porównujmy np. zarobków w biedronce i ppg przykładowa pracownik na start dostaje 2,8k+20 % premii+dodatki nocne ,łącznie wychodzi 2,7-2,8k netto dla osób z najniższą zakładu podwyżki są coroczne ok 200 zł.Dodatkowo dochodzą wakacje pod gruszą ,na koniec roku dodatek od zysków zakładu,200 zł na krapia+socjal. Co do pracy stawia się dużą wagę do bhp niejednokrotnie jest to uciążliwe,ale nie można powiedzieć ,że praca jest ciężka wręcz na początku nie mogłem uwierzyć ,że tak się tutaj pracuje.Wiem ,że wiele osób z pracowników nie otrzymuje podwyżek ,ale mają stawki po 3,5k co jak na pracownika produkcji w takim mieście jest bardzo dobrym zarobkiem.Wiele osób nie docenia tej pracy a mogli pracować w innych fabrykach za 2k brutto gdzie nie ma możliwości odejścia od maszyny na więcej niż przerwa

kuśka

Potwierdzam przedmówców. Dałem się złapać na obiecanki HR, na szczęscie już mam gdzie uciec I pier...lne wypowiedzeniem wkrótce. Gorąco odradzam

janko

Nie warto. Tą firmę i klikę zarządzającą można porównać do stolca zawiniętego w piękne złotko. Zresztą jak się zatrudnisz(czego Ci nie życzę) to się przekonasz.

Zenek z Cieszyna

Witam, zamierzam aplikować do tej firmy. Chciałbym zapytać ludzi pracujących tam obecnnie jakie sa place na początku? Jako. Operator urządzeń, albo na laboratorium? Bo tylko takie ogłoszenia sa na ox... I czy warto wogole sie tam zatrudniać?? Pozdrawiam

Formen

Jezeli masz ochote codziennie wdychać opary substancji rakotwórczych i mutagennych , żywić się amerykańską propagandą sukcesu i mieć do czynienia z amerykanskim stylem zarządzania w polskim postkomunistycznym wydaniu to aplikuj do tej firmy- jeżeli nie masz na to ochoty- wybierz biedronkę. Zarobki porównywalne a atmosfera na plus do biedronki.

Master

Witam, Firma na pozór dobra, jednak to tylko pozory. Zero jakichkolwiek możliwości awansu. Na jakie stanowisko zostaniesz przyjęty na takim będziesz pracował. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to plusem jest jego terminowość i nic poza tym. Firma zarządzana jest przez młodych managerów którzy mają delikatnie mówiąć "przeciętne" pojęcie na temat zarządzania w powierzonych obszarach. Brak podwyżek od ponad 6-ciu lat. Ogólnie totalne Dno- Nie polecam

monomack

Witam firma chętnie zaprasza na rozmowy kwalifikacyjne jednak potem nastepuje dluga cisza i brak odpowiedzi na emaile a odbieranie telefonów tez mocno kulej dopiero po dlugich straniach mozna uzyskac odpowiedz. Brawo prężnie działajacy dział HR.

wiesiek

Zgodzę się z opinią ze firma wygląda dobrze ale tylko na zewnątrz. Traktowanie pracowników czy to pracujących pod firmą czy to z firm zewnętrznych coraz gorsze. Niektórzy nie wytrzymują już tego psychicznie. Na przykładzie tej firmy widać jak to z Polski zrobiono kraj niewolników.

akiro

trenkwalder najgorsza firma na ziemi ściągają kase z PPG a my biedni robotnicy robimy co wszyscy co są przyjęci pod PPG a stawki mamy trzy razy mniejsze nie licze wszystkich innych dokładek finansowych a napiszą sobie jeszcze że to firma z Przyszłością nawet dla dzieci paczek nie zrobili ani na KARPIA nic nie dali myślą tylko o sobie, ale kierownikom działów i innym porozdawali gadzety żeby się wkupić można powiedzieć że była firma LABOR była ok i szło załatwić wszystko

KOBIETA

Super firma ale tylko na zewnątrz rz w środku gnije jest coraz gorzej.Zmusza etatowych pracowników do zwalnianie sie i zakładania samodzielnej działalności gospodarcze tzw.samozatrudnienia,a potem zalega z płatnościami za ich usługi. Potem ludzie nie maja za co żyć a ZUS i podatki trzeba zapłacić tylko pytam z czego. Usiłujesz wyegzekwować jakąś informacje w jej firmie, to nikt nie jest na nic odpowiedzialny. a księgowość i obsługa finansowa jest w Brnie i "sory" oni płacą kiedy chcą.Dyrektorzy są na kontraktach max 4 lata a reszta siedzi cicho i udaje że jest wszystko w porządku. Musze to powiedzieć jej to będą najgorsze święta w moim życiu nie mam nawet na opłaty za prąd a gdzie życie.

Ciągają po rozmowach kwalifikacyjnych a nawet nie dadzą odpowiedzi. Brak profesjonalizmu. Na rozmowę chcą zaprosić "na już" - padła nawet propozycja w ten sam dzień, w który pani z HR dzwoniła. Byłam dwukrotnie na rozmowie, po drugim razie w ogóle się nie odezwali. Dzwoniłam miesiąc czy dwa późnej zapytać czy jest już odpowiedź, to twierdzili, że są jeszcze w trakcie procesu rekrutacyjnego i na pewno się odezwą jak zostanie rozstrzygnięty - bzdura. Kandydata do pracy traktuje się bez szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o PPG Polifarb Cieszyn SA - Cieszyn

• Jak się pracuje w PPG Polifarb Cieszyn SA?

Zobacz opinie na temat firmy PPG Polifarb Cieszyn SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPG Polifarb Cieszyn SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPG Polifarb Cieszyn SA?

Kandydaci do pracy w PPG Polifarb Cieszyn SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPG Polifarb Cieszyn SA
1.7/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Chemików 16
    43-400 Cieszyn